Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

?t=H7qgdgAFTpWgdDjilDxKTQ&s=19
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Боже, який ти примітивний  :facepalm1:
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Дефлімпійські ігри - це змагання людей з порушенням слуху, вони проводяться із 1924 року. Чесно, я тіко це взнав.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Боже, який ти примітивний  :facepalm1:
--------------
???
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

--------------
???
та дуро вона.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

та дуро вона.

Відійди вже від дзеркала  :weep:
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

--------------
???

отож - ти що взагалі запостив і для чого ? до чого відеоряд до дебільного текста над ним?
прихильники певної політсили залишки мізків поплавило  :weep:  Але ж ірландській страждалиці-халявожерці і тобі зайшло  :weep: 
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

прихильники певної політсили
=============
 :facepalm:
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

прихильники певної політсили
=============
 :facepalm:
----------
Бяка, ви поїхали,  самі себе цитуєте.
Я просто виклав інфу про успіхи наших громадян з вадами слуху на міжнародних змаганнях. Та про їх привітання нашим Президентом.
Що тут поганого?
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

----------
Бяка, ви поїхали,  самі себе цитуєте.
Я просто виклав інфу про успіхи наших громадян з вадами слуху на міжнародних змаганнях. Та про їх привітання нашим Президентом.
Що тут поганого?

У кацапських братиків і сестричок все, що не пов'язане з вилупком їхнього ефективного переговорника, погано за визначенням  :shuffle:
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

дитячий садок молодша группа  :facepalm1:

медальки кажете дал

 :-)o

Порошенко призначив стипендії переможцям Дефлімпійських ігор

07 Травня 2018 19:46

Президент Петро Порошенко призначив стипендії спортсменам з дефлімпійських видів спорту та їх тренерам.

Про це повідомляється у прес-служба Адміністрації президента.

Порошенко призначив стипендії у розмірі від 10 до 12 тисяч гривень срібним та бронзовим призерам 23-х Дефлімпійських ігор 2017 року.

Десять спортсменів представлені у таких видах спорту як легка атлетика, настільний теніс, вільна боротьба та пляжний волейбол.

В української команди на Дефлімпіаді-2017 було понад 60 медалей. Зокрема, українські каратисти виграли 4 медалі на Дефлімпійських іграх-2017.

   
 :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Тупі українці ще не звикли, що туди, нагору, у них попадають або покидьки, або ляльки в руках покидьків...
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Тупі українці ще не звикли, що туди, нагору, у них попадають або покидьки, або ляльки в руках покидьків...
Це ти кажеш, як розумний кацап?
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

дегенеративні заголовки і підписи - звідки вони беруться? їх пишуть дегенерати
ну от, хто крім дегенерата, може вродити слово "кращій"?
або той, хто таке перепощує, і супроводжує ще одним дегенеративним підписом з трикрапками, які для дегенерата, мабуть, символізують особливу глибину думки - ще більший дегенерат, бо перший робить це за гроші, а другий через свою дегенератську простоту
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Це ти кажеш, як розумний кацап?

вот потому я и не желаю переходить на украинский, потому что в глазах тупых мовных рагулей, обосцаных, сдрыснувших за границу, но почему-то считающих себя кошерными украинцами, я, родившийся и живущий тут, в Украине, все равно остаюсь "кацапом". Потому что когда тупому рагулю нечего возразить, он обязательно скажет, что я "кацап". Это очень удобный способ выявить всех вас тупых рагулей.

Але нічого! Я таких, як ти, і на мові угандошу. Ты, гніда португальська, любітєль українських президентів, чому втік, якщо тут все так добре?
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

вот потому я и не желаю переходить на украинский, потому что в глазах тупых мовных рагулей, обосцаных, сдрыснувших за границу, но почему-то считающих себя кошерными украинцами, я, родившийся и живущий тут, в Украине, все равно остаюсь "кацапом". Потому что когда тупому рагулю нечего возразить, он обязательно скажет, что я "кацап". Это очень удобный способ выявить всех вас тупых рагулей.

Але нічого! Я таких, як ти, і на мові угандошу. Ты, гніда португальська, любітєль українських президентів, чому втік, якщо тут все так добре?
Думаєш, що коли ти пишеш кацапською, то розумнішим виглядаєш? Ти ж тупізєнь в своєму пості сам написав, що ти не українець.  Тому я тебе дурня і запитав, а ким ти сам себе вважаєш? Розумним кацапом?
Ти гнида дивись, щоб тебе в Київі не угандошили. Бо можеш доварнякати до не хорошого. А зараз такі часи, кацапи і не помітять втрати ще одного бійця.

Останнє редагування: 17 березня 2024 10:22:36 від Oleksandr
   
Назва теми вводить в оману. Я захоплююся ножами, і при цьому за ніж Зе жодного разу не чув...
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Думаєш, що коли ти пишеш кацапською, то розумнішим виглядає? Ти ж тупізєнь в своєму пості сам написав, що ти не українець.  Тому я тебе дурня і запитав, а ким ти сам себе вважаєш? Розумним кацапом?
Ти гнида дивись, щоб тебе в Київі не угандошили. Бо можеш доварнякати до не хорошого. А зараз такі часи, кацапи і не помітять втрати ще одного бійця.

Довбойоб, я в своєму пості написав, що не вважаю себе тупим українцем. Але ж такі як ти тупі рагулі, не наділені здатністю до абстрактного мислення, бачать  тільки те, що їм "пече та болить". Йди накуй тварюко.
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Довбойоб, я в своєму пості написав, що не вважаю себе тупим українцем. Але ж такі як ти тупі рагулі, не наділені здатністю до абстрактного мислення, бачать  тільки те, що їм "пече та болить". Йди накуй тварюко.
Тварюка не виправдовуйся.
І чмошнік це ти. Тільки чмошнік може тут погрожувати, що він піде з форуму, якщо йому не нададуть доступ відкривати теми. Але втерся і пише дальше.
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Тварюка не виправдовуйся.
І чмошнік це ти. Тільки чмошнік може тут погрожувати, що він піде з форуму, якщо йому не нададуть доступ відкривати теми. Але втерся і пише дальше.

Пишу, бо відчуваю насолоду сказати таким як ти, обосцяним португальцям, все, що я про вас, рагулі двосракі, думаю  :K
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Суть в тому, що і Зеленського, і Порошенко треба розглядати в динаміці. Тому що Зеленський чи Порошенко, коли приходили до влади, і нинішні Зеленський та Порошенко - це два зовсім різні Зеленський і Порошенко :)
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Пишу, бо відчуваю насолоду сказати таким як ти, обосцяним португальцям, все, що я про вас, рагулі двосракі, думаю  :K
Ти допишешся, що тобі на морду насцють. А ти втрешся і будеш робити вигляд, що нічого не сталося.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Зе буде кращий після перемоги у війні. Але не тому, що за нього голосували 73% зрадників, які повірили, що він просто перестане стрілять, а на перемовинах стане на коліна перед Хуйлом щоб повернути Крим і Донбас.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

за нього голосували 73% зрадників, які повірили, що він просто перестане стрілять, а на перемовинах стане на коліна перед Хуйлом щоб повернути Крим і Донбас.

а вам хотілось повоювати?
сподіваюсь, ви поточним результатом задоволені?
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Ти допишешся, що тобі на морду насцють. А ти втрешся і будеш робити вигляд, що нічого не сталося.

ти бач, яка грізна худоба, ще й погрожує  :K
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

ти бач, яка грізна худоба, ще й погрожує  :K
Я тобі не погрожую, а попереджаю. Для твого здоров'я буде краще, якщо ти виконає свою погрозу. Якщо ти думаєш, що ти сидиш в Київі в доміку і тебе ніхто не дістане, то глибоко помиляєшся.
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Я тобі не погрожую, а попереджаю. Для твого здоров'я буде краще, якщо ти виконає свою погрозу. Якщо ти думаєш, що ти сидиш в Київі в доміку і тебе ніхто не дістане, то глибоко помиляєшся.

попереджай свою сцикліву португальску сраку
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Була ж нормальна позитивна тема, нє- влізла цинічна ля фам (та шо шерше) і понеслося.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

а вам хотілось повоювати?
сподіваюсь, ви поточним результатом задоволені?

Таке враження, що 73% чомусь незадоволені, що Зе не втік )
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Суть в тому, що і Зеленського, і Порошенко треба розглядати в динаміці. Тому що Зеленський чи Порошенко, коли приходили до влади, і нинішні Зеленський та Порошенко - це два зовсім різні Зеленський і Порошенко :)

В Україні крім Зеленського і Порошенка були і інші президенти.

Звичайно, що серед них Зеленський не найгірший  :K
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Боже, який ти примітивний  :facepalm1:

Хру-хру... :laugh:
   
Re:  :-)o Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

попереджай свою сцикліву португальску сраку
Перше, ти чмошнік, що не дотримується свого слова.
Друге, я тобі все сказав, добавити нічого.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

В Україні крім Зеленського і Порошенка були і інші президенти.

Звичайно, що серед них Зеленський не найгірший  :K
Найкращим з-поміж решти 4 президентів був Янучара - він хоча би не прикидався тим, ким не є. Всьо по-чесному, по-пацанскі.
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Найкращим з-поміж решти 4 президентів був Янучара - він хоча би не прикидався тим, ким не є. Всьо по-чесному, по-пацанскі.
Не правда, він прикидався мертвим.  :D
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Найкращим з-поміж решти 4 президентів був Янучара

Супер висновоК!

Хто б сумнівався в таких думках дописувачки :)
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

порохоботипідори -  повністю підтримую  визначення  :gigi:

ЗІ відео не дивився
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

але мені більше подобається хуйвенбіни порошенка.
Але порохоботи самі себе так називають  :lol:  :weep:
"порохоботи"

Останнє редагування: 17 березня 2024 11:34:39 від ElGuider
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Супер висновоК!

Хто б сумнівався в таких думках дописувачки :)
:facepalm1:
вам знайоме що таке сарказм?
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Супер висновоК!

Хто б сумнівався в таких думках дописувачки :)
щодо певної примітивності вашого мислення теж ніхто не сумнівався
   
Re: ЗЕ все рівно кращий ніж... 8-)

Чого ви зчепилися?
Ніхто так і не написав, що

 на ХХ зимових Дефлімпійських іграх збірна команда України у складі 36 спортсменів завоювала 10 золотих, 5 срібних і 4 бронзові медалі.

Збірна України вперше стала світовим лідером у загальнокомандному заліку за кількістю золотих нагород. В особистій першості українські спортсмени вибороли 11 медалей (6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові), у командній першості - 8 медалей (4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія