Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Каровка, вези кота дохтура. Не мордуй тварину

Приєднуюсь.
Корова навіть діагнозу не знає, а давай лікувати
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
HSM

Каровка, вези кота дохтура. Не мордуй тварину

золоті слова
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

То така фотка. Просто, мокра вавка. Таке розчісує на бліх. Але я тільки днів з 5 як потруїла їх.
Може від цієї трутки і треба танцювати?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

корова лікує кота
порадами з фупу
горе коту
(tu) хто сказав, шо в тих хокку тіки японці петрають?  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Приєднуюсь.
Корова навіть діагнозу не знає, а давай лікувати
дєцкий сад....
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

+1. і кстацє, де фото? може кіт просто лияє?

краще вбийте кота
щоб не мучився під коровою :beach:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
Tom

Це не стригучий лишай. Це більше схоже на стафілокок, слабкий імунітет, повязаний з віком. Якщо не лікувати, тварина облисіє повністю, буде вся мокра шкіра з окремими пасмами шерсті, потім загине. Лікувати терміново, потрібні уколи, гормони і шось для підтримки імунітету. Коли я був ще дитиною (це було за совка) мій кіт Маркіз саме так загинув.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

с фоткой к вету, это не лишай
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Сколько лет коту, что он ест? И да - к вету с фоткой как можно быстрее, не тяни
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Каровка, як кіт?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Кота в якусь корзину і до найближчої ветклініки, де б вона не була
Це якщо хочеш вилікувати
Або одразу пристрели щоб не страждав
Якщо нема часу спасти тваринку то нащо її взагалі заводити?!
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Шукай Саліцилову кислоту.

Тільки в аптеці вона 3%, а тобі потрібна 15-20%.
В аптеці називається саліциловий спирт .
Треба додати порошок, щоб було 15-20%.

Тільки не ацетилсаліцилову, це інше.

І є ще препарат Антилішаїн.

Склад: скипидар, саліцилова кислота, сірка, окис цинку, дьоготь, креолін, вазелін. Мазь має виражені фунгіцидні, бактерицидні та ектопаразитарні властивості, зумовлені синергічною дією речовин, які входять до складу препарату. При нанесенні на шкіру мазь діє подразнююче, в’яжуче-кератопластично, прискорює процеси загоювання ран. Проникаючи у верхні шари шкіри, складники препарату знищують ектопаразитів по всій глибині ураження. Застосування Для лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, птиці, собак, котів, кролів при захворюваннях шкіри (екземи, дерматити, трихофітія, короста, некробактеріоз копит, копитна гниль у овець). Мазь наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри та на 2-4 см навколо неї, без попереднього видалення лусочок шкіри та вистреження шерсті. Обробку проводити 1-2 рази на добу 7-10 днів. Зберігання: зберігати засіб в сухому темному, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та корму для тварин при температурі від 4С до 25С. Термін придатності 3 роки.


Є ще мазь Ям.

Краще 1.   
 
Капец
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Ото шо процитировано развидь.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Приєднуюсь.
Корова навіть діагнозу не знає, а давай лікувати

Бо через лікаря це може коштувати кілька кілогривень. А бюджет нам невідомий.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Бо через лікаря це може коштувати кілька кілогривень. А бюджет нам невідомий.
та яких кіло.... дорога в область вийде дорожчою.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

У Кароффки виникли тимчасові складнощі з залогінюванням на ФУПі, сподівається невдовзі вирішити проблему.
Просила передати наступне
"поміняла телефон, всі паролі погубилися, тепер не можу зайти на ФУП, але читаю. Всім передаю щиру подяку".
Сподіватимемося на швидке вирішення проблеми і - звісно! - на одужання кота. :friends:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

У Кароффки виникли тимчасові складнощі з залогінюванням на ФУПі, сподівається невдовзі вирішити проблему.
Просила передати наступне
"поміняла телефон, всі паролі погубилися, тепер не можу зайти на ФУП, але читаю. Всім передаю щиру подяку".
Сподіватимемося на швидке вирішення проблеми і - звісно! - на одужання кота. :friends:
Ура
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

У Кароффки виникли тимчасові складнощі з залогінюванням на ФУПі, сподівається невдовзі вирішити проблему.
Просила передати наступне
"поміняла телефон, всі паролі погубилися, тепер не можу зайти на ФУП, але читаю. Всім передаю щиру подяку".
Сподіватимемося на швидке вирішення проблеми і - звісно! - на одужання кота. :friends:
"Менеджер паролів"(с)  :lol:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

"Менеджер паролів"(с)  :lol:

це буде нова тема на ФУПі, про синхронізацію облікового запису.
накшталт "в мене синхронізація була включена, як так сталося"
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Треба Короффкє  потертись об кота, діагноз визначиться швидко і курс лікування буде один на двох.
   
дуже жалко кіт :(
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Як і чим ефективно і швидко вилікувати. Рідке жовте куряче гівно не предлогадь.

Я не знаю, звідки я могла йому його принести. Ні в кого більше крім нього немає, а він з хати вже років з 13 не виходить взагалі... Чи це не лишай, а щось інше? Він дуже його чухає і воно дуже інтенсивно в нього розкидає. Мокре, не сухе, струпів немає. На вигляд мокрої екземи.

У моїх котів таке було. Помогла вакцина Біокан М. Не знаю, чи є зараз таке в Україні. А вакцина Полівак щезла, бо російська.
Два застрики (пауза два тижні) і спокій.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

це буде нова тема на ФУПі, про синхронізацію облікового запису.
накшталт "в мене синхронізація була включена, як так сталося"
гадаю цю епік сторі слід додати в профільну гілку, срач з 80-го левела злетить мінімум на 5 пунктів
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Я дав відповідь на поставлений діагноз.

Якщо діагноз інший, то і лікування інше...  :-)o
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Просто 15-20 процентный спиртовой раствор салициловой кислоты это ожог до мяса а ям кошкам нельзя потому что березовый деготь, он кошачьим противопоказан. И вообще то не лишай
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Просто 15-20 процентный спиртовой раствор салициловой кислоты это ожог до мяса а ям кошкам нельзя потому что березовый деготь, он кошачьим противопоказан. И вообще то не лишай

Навіть йод кіцькам зле. В них дуже чутлива шкіра. Моєму котові коли операцію робили на зламаній лапі, то чимось синім перемазували. Вдома сказали хлоргексидином приськати.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Просто 15-20 процентный спиртовой раствор салициловой кислоты это ожог до мяса а ям кошкам нельзя потому что березовый деготь, он кошачьим противопоказан. И вообще то не лишай

Дійсно вижигає радикально..
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Не факт что лишай... Возможна аллергия на корм, стресс...
а від матюччя може бути стрес у кота? :umnik2:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

У Кароффки виникли тимчасові складнощі з залогінюванням на ФУПі, сподівається невдовзі вирішити проблему.
Просила передати наступне
"поміняла телефон, всі паролі погубилися, тепер не можу зайти на ФУП, але читаю. Всім передаю щиру подяку".
Сподіватимемося на швидке вирішення проблеми і - звісно! - на одужання кота. :friends:
жаль, я ей в личку контакт вета скинула, с фб. должен помочь
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

придушила корова кота
цицькою
а телефон копитом
але має зв'язок з одновірцями з Церкви Кнура
тому гілка буде жити
на відміну від кота  :beach:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

жаль, я ей в личку контакт вета скинула, с фб. должен помочь
Cкиньте мені в лічку, будь ласка. Я їй перешлю, може час змарнуватися
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Cкиньте мені в лічку, будь ласка. Я їй перешлю
так, Мирослава передаст, пишіть їй у приват
що з медичними проблемами треба звертатись до лікарів.

може час змарнуватися
там вже рана на пів-кота, давно треба було тваринку
завезти до ветеринара а не форум завалювати матюками,
розповідати про лампочки, відьмацтво та шукати собі тут масю.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Кадро, ви вже реально остогидли.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Кадро, ви вже реально остогидли.
Мені не. А корова тупа таки вграла котика. І паролі погубила. .. карма вона така..
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Мені не. А корова тупа таки вграла котика. І паролі погубила. .. карма вона така..
Щиро радію за вас. А щодо "паролі погубила", та ще й згадувати про карму...напевно таки не варто, якщо не в курсі реального стану речей
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Щиро радію за вас. А щодо "паролі погубила", та ще й згадувати про карму...напевно таки не варто, якщо не в курсі реального стану речей
Коровка вже за мене пораділа. Не напружуйтесь. І за стан речей я теж вже почула. Але людина, яка сходу ображає незрозуміло з чого, .мабуть таки щось може отримати. Не її там тема про магію?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Кадро, ви вже реально остогидли.
щиро співчуваю тобі, мабуть це напряжно - когось роками ненавидіти,
тим більше безпідставно, мені важко таке навіть уявити.. 8-:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Скільки я років тут, перший раз теке хамство ні з чого. Коровка твоя звичайне хамидло. Ще й сткукачка)).
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Скільки я років тут, перший раз теке хамство ні з чого. Коровка твоя звичайне хамидло. Ще й сткукачка)).
Одне можу сказати впевнено.
В іншій гілці ви з нею жорстко не порозумілися, хтось когось не зрозумів, або зрозумів неправильно, це вже неважливо.
Знаючи Кароффку вже більше десятка років, я тобі скажу точно : ніколи в житті вона не стане заморочуватися, щоб бігати за тобою слідом по інших гілках, і повсякчас нагадувати у різні способи про те ваше непорозуміння. Звісно, якщо цього не робитимеш ти))) тоді ризикуєш знову жорстко нарватися, на жаль, далеко не кожен з нас вміє не реагувати )))
Удачі, змійко. :)
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

шо там за кота чувати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія