Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вимагає від Порошенка:

Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Посоветуйте себе .
Молодежь против того,чтобі платили пенсии.
молодежь уверена в своей вечной молодости.
Поэтому Зеля прислушается к молодежи и отменит пенсии.
и тогда Зеле не надо МВФ.
Судя по его фильмам - Зеля считает МВФ источником зла,считает МВФ- "Свинарчуком","липецкой фабрикой " "панамскими офшорами"
Зеля живет в мифах.

Важко сказати, шо саме счітаєт Зєля, бо залишений сам на себе він не може поєднати навіть двох слів.  Це те саме, шо допитуваля  думки у попугайчіка якого еволюція нагородила вмінням відтворювати звуки людської мови.

Все що мололо те дурне Зєля було спрямовано тупо аби присадити Пороха.  Судячи даті по виходу "Слуга народа" (2015) сценарій інформаційної дискредитації Порощенка був запущений Москвою ще в 2014 році. У другий тур повинні були вийти Бойко і Тімошенко. Зеля повинно було віджати частину голосів у Пороха. Проте "шановні телеглядачі" виявилися настільки дурними (чи стратегічно розумними ) шо тупо проголосували за того хто роками "несет радость" в телеящику.

До останнього (може з початку року) ніхто не бачив Зєлю прєзідєнтом. Особисто для нього це буде пеклом, кінцем всьому. Хай попробує порєшать пасьянси як от платити пенсії без співпраці з МВФ , наповнювати бюджет без Роттердама, боротися із тотальним саботажем без компромісів з місцевими феодалами і т.д.

Вот тогда і посмєйомсі.
Закінчить він там, де йому й доля закінчити. Десь у закритій психлікарні в Ізраїлі. До того часу всі й забудуть як його звали.
Особисто мені анітрохи не шкода цього дебільного єврейского мальчіка.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

у свыней пуканы горят, как он пасмеееелл, дерзкий шченок, головнокомандувача за ногу грызнуть??!!
ну совсем скоро сам зелепукин станет головнокомандувачем и вот тогда  :superman2:
   
Видкрити списки, вид кри тиии

Та насрати.

Ніхто (90%) ті списки не читатиме, а ставитимуть галочку за партію, тож верхнє місце в списку на 99% гарантуватиме проходження.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Повноваження президента в Україні за Конституцією доволі обмежені.
Навіть теза про керування зовнішньою політикою і обороною правдива лише частково, бо през лише пропонує кандидатури очільників МЗС і МО, а призначає їх ВР.
Навіть якщо уявити, що рейтинг Зе утримається на нинішньому рівні до осені, його фракція у ВР не отримає змоги самостійно формувати уряд.
Тобто на випадок, якщо Зе почне творити казна що і демонструвати політику "Я нікому нічого обіцяв і нікому нічого не винен", то стане декоративною фігурою, яке вирішуватиме питання хіба про кадровий склад власного секретаріату.


восени Бойко-Медведчук заведуть чоловік 50 у Раду і ще чоловік 100 навербують із мажоритарників
і тоді всі ще згадають, що пропонувала Тимошенко
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

На цю тему класно Муравйов сказав у фільмі про Крути. Народ це діміург а я над ним ) :super:
Нарід зробить свій вибір,буде народовладдя) Може це йде друга анархічна республіка Нестора? ))

Да седня свято якесь.. !!!




   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Петя такий як він є. з своїми + і -
По великому рахунку дійсно власними зусиллями він зробив автокефалію. Ну ще у певній мірі - децентралізацію (більший % коштів у місцевих бюджетах, ніж раніше).

Решта заслуг - дуже відносні. Напр., безвіз - увесь бекграунд був створений не Пе, навпаки, з приходом Пе процедури затягнулися не на один місяць (аналогічно з підписанням Асоціації і ЗВТ).

А з антикорупційкою (включно із судовою реформою) - на нього тис увесь світ, Держдеп, ЄС, посли сімки, а у результаті усе рівно профанація конкурсів, проведення своїх кадрів, імітація, і нуль реального результату.

Будучи обраним на 2й термін (припустімо) він тим паче не робитиме того, на що його не дотисли навіть наші фінансові донори.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

До речі, це був би його шанс. Але він його бездарно просре.

+
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

та хай вимагає.
хай один одного скубають.
зарди політ. конкуренції
:)

але зауважу
1) є все ж маленький шанс Петро може бути Президентом і ще 5 років.
2) у випадку програшу 21 квітня Петро все ще є президентом до 20 травян(?)

1. шансив нема
2. до 20 травня то вже гарантований запой, а не життя
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

восени Бойко-Медведчук заведуть чоловік 50 у Раду і ще чоловік 100 навербують із мажоритарників
і тоді всі ще згадають, що пропонувала Тимошенко
Я сподіваюсь, Зе з Парубієм пропхають виборчий кодекс у 2 читанні.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

А ви?
Хто такий Гринів я не вкурсах, а от ваш сьогодняшній меседж про телерантних штабних Зеленського почула... подумала що ви про себе... почала провіряти, а тут таке: свині, підскинки, дебіли, кнури...
я не штабний. більше того закликав прихильників Петра на фупі зректися нього і очистись перед 2м туром.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Я сподіваюсь, Зе з Парубієм пропхають виборчий кодекс у 2 читанні.


я думаю, їх зусилля будуть у протилежному напрямку
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Якщо ніяких кардинальних зсувів не станеться, то тоді у Раду зайдуть "Слуга народу", рештки БПП, "Батьківщина", ГП Гриценка, умовна партія "Бульвар" (Смешко), Бойко.
Під питання Ляшко і ахметівський уламок Ригів.
Думаю, у співвідношенні 300/150 це усе-таки буде проєвропейська ВР.
Але, повторюсь, це за умови виборів БЕЗ мажоритарки. Бо якщо з - то буде кіт у мішку з непередбачуваним результатом і непрогнозованою конфігурацією.

Останнє редагування: 3 квітня 2019 12:59:10 від Джедай
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

а какое он имеет право что-то "вымагать"??
ты идешь на выборы и если победишь -это будешь делать сам..
"вымагать" время прошло ...
еще не прошло. Пока что Зеленский просто Зеленский, не власть - и может требовать от власти что на душу ляжет.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Якщо ніяких кардинальних зсувів не станеться, то тоді у Раду зайдуть "Слуга народу", рештки БПП, "Батьківщина", БПП, ГП Гриценка, умова партія "Бульвар" (Смешко), Бойко.
Під питання Ляшко і ахметівський уламок Ригів.
Думаю, у співвідношенні 300/150 це усе-таки буде проєвропейська ВР.
Але, повторюсь, це за умови виборів БЕЗ мажоритарки. Бо якщо з - то буде кіт у мішку з непередбачуваним результатом і непрогнозованою конфігурацією.

Залишилось одна маханька проблема - ДОЖИТИ ДО ВИБОРІВ В ОСЕНІ ...

Бо з таким дибилізмом  існують всі шанси для України  не дожити..


   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

я думаю, їх зусилля будуть у протилежному напрямку
Чому? У Зе ж не буде адмінресурсу, щоб узяти велику кількість мажоритарних округів.
А суттєвий % своїй партії він може отримати завдяки пропорційці.
А Парубій же співавтор Виборчого кодексу.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

еще не прошло. Пока что Зеленский просто Зеленский, не власть - и может требовать от власти что на душу ляжет.

пускай не просит а вносит в раду законопроэкты
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

я не штабний. більше того закликав прихильників Петра на фупі зректися нього і очистись перед 2м туром.
Тобто нештабним прихільникам Зеленського можна обзивать прихильників Порошенка?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Чому? У Зе ж не буде адмінресурсу, щоб узяти велику кількість мажоритарних округів.
А суттєвий % своїй партії він може отримати завдяки пропорційці.
А Парубій же співавтор Виборчого кодексу.

этот кодекс не примут
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

я думаю, їх зусилля будуть у протилежному напрямку

на значит выборы в раду будут по действующему ныне закону
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

шах і мат петру

зараз знов зареве про московську загрозу свинарчукізму  :lol:
на дебатах, якщо зе, звісно прийде, він не зможе повторити жодної вимоги. а якщо і завчить, то не зможе пояснити значення жодної з них.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Повноваження президента в Україні за Конституцією доволі обмежені.
Навіть теза про керування зовнішньою політикою і обороною правдива лише частково, бо през лише пропонує кандидатури очільників МЗС і МО, а призначає їх ВР.
Навіть якщо уявити, що рейтинг Зе утримається на нинішньому рівні до осені, його фракція у ВР не отримає змоги самостійно формувати уряд.
Тобто на випадок, якщо Зе почне творити казна що і демонструвати політику "Я нікому нічого обіцяв і нікому нічого не винен", то стане декоративною фігурою, яке вирішуватиме питання хіба про кадровий склад власного секретаріату.
Президент є суб'єктом законодавчої ініціативи, а значить може подавати будь-що на розгляд парламенту.
Він може подати до парламенту законопроекти з кожного із вказаних пунктів визначивши їх невідкладними  і його фракція повинна вся як один за них проголосувати. Все це в повноваженнях Президента. 
Коли про Порошенка казали що він чогось там не може, то про це його право як правило сором'язливо мовчали.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Президент є суб'єктом законодавчої ініціативи, а значить може подавати будь-що на розгляд парламенту.
Він може подати до парламенту законопроекти з кожного із вказаних пунктів визначивши їх невідкладними  і його фракція повинна вся як один за них проголосувати. Все це в повноваженнях Президента. 
Коли про Порошенка казали що він чогось там не може, то про це його право як правило сором'язливо мовчали.

да ну? каждый депутат согласно конституции голосует так как считает нужным.
например депутат от порошенка наем или лещенко
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

этот кодекс не примут
В первом чтении ж приняли.)
Шансик есть. А при наличии политической воли преза (я не утверждаю, что она есть и/или будет) - вполне реальный.
В любом случае, никто штаб Зе за язык не тянул включать этот пункт в список требований к Пэ.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

В первом чтении ж приняли.)
Шансик есть. А при наличии политической воли преза (я не утверждаю, что она есть и/или будет) - вполне реальный.
В любом случае, никто штаб Зе за язык не тянул включать этот пункт в список требований к Пэ.

пускай этими уже вазелин и занимается. у него воля политическая то есть
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Президент є суб'єктом законодавчої ініціативи, а значить може подавати будь-що на розгляд парламенту.
Він може подати до парламенту законопроекти з кожного із вказаних пунктів визначивши їх невідкладними  і його фракція повинна вся як один за них проголосувати. Все це в повноваженнях Президента. 
Коли про Порошенка казали що він чогось там не може, то про це його право як правило сором'язливо мовчали.
Так Порошенко через те і був де-факто правителем із суперможливостями далеко за межами конституційного поля, що у нього була своя крупна фракція (до речі, якби не мажоритарка, то вона була б менша, ніж НФ - це так, до слова) + частковий контроль над НФ і деякими іншими групами.
З опозиційно налаштованим парламентом він був би декоративною фігурою.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

пускай этими уже вазелин и занимается. у него воля политическая то есть
Я про то и говорю.
Для меня это будет очень показательный тест по Зе.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Так Порошенко через те і був де-факто правителем із суперможливостями далеко за межами конституційного поля, що у нього була своя крупна фракція (до речі, якби не мажоритарка, то вона була б менша, ніж НФ - це так, до слова) + частковий контроль над НФ і деякими іншими групами.
З опозиційно налаштованим парламентом він був би декоративною фігурою.

пускай вазелин делает себе фракцию
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

бляха, ну нема в нас таких професійних піарників. Хтось дуже серозний з Зеленським працює
Подобається?
Гарно їбуть "свиноферму".
А звідти тільки "поросячі зойки" доносяться.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

да ну? каждый депутат согласно конституции голосует так как считает нужным.
например депутат от порошенка наем или лещенко
Ну це вже проблеми Порошенка як політика, чого його фракція з ним у "контрах" - мабуть підбірі кадрів його слаба сторона  (особливо з огляду якого кловуна він подав на генпрокурора  :facepalm1: )
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

пускай вазелин делает себе фракцию
Все первые месяцы у него на то и пойдут, чтоб по результатам осенних выборов завести в ВР максимально крупную фракцию.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Ну це вже проблеми Порошенка як політика, чого його фракція з ним у "контрах" - мабуть підбірі кадрів його слаба сторона  (особливо з огляду якого кловуна він подав на генпрокурора  :facepalm1: )

депутут как хочет так и голосует. на то она и демократия
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Все первые месяцы у него на то и пойдут, чтоб по результатам осенних выборов завести в ВР максимально крупную фракцию.

пускай старается.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Має право вимагати, бо це запит суспільства, а за нього проголосувала значна частина громадян.
хай вимага у того, за кого голос вiддала значна частина
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Всє слова правільниє, але якщо та "команда" ("імя, сєстра, імя!") так переконана у перемозі свого прихильники певної політсили, то через 20 днів вам і карти в руки.

Москва пропхала Януковича за яким принаймні було якесь оточення, він багато років був на державних посадах. І це було ще до війни, коли мало хто усвідомлював як "рускіє своїх нє бросают".   хуйло пачками садить губернаторів, а керівництво силовиків регулярно відправляє на той світ.
Всім ясно, шо Зєбіл (хоч шоб він зараз не казав) це шпаринка, за якою  сюди потоком рине рускій мір, за яким настане тотальна зачистка не тільки від  міфічних "бандєр" , а тупо від будь-якої власності нажитої "нєпосільним трудом".

Єсть такоє волшебноє слово САБОТАЖ.

Ото попробуйте з ним побороцця шуточкамі-прібауточкамі, лайкамі в інстаграмє і публічним отсасиванієм у Рамзанчіка.
В этих ьребованиях есть что-либо плохое для страны? Многие сторонники Попошенко говорят, что они за страну. Почему бы не ждать 3 недели, а Еачать реформы прямо сейчас? Тем более, парламентское большинство  - Порошенко.  Почистите карму.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

В этих ьребованиях есть что-либо плохое для страны? Многие сторонники Попошенко говорят, что они за страну. Почему бы не ждать 3 недели, а Еачать реформы прямо сейчас? Тем более, парламентское большинство  - Порошенко.  Почистите карму.

да нах надо ваши реформы.
если вам надо вы их и проводите.
мне нужны другие реформы.  например заявка в нато
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

депутут как хочет так и голосует. на то она и демократия
Ну мабуть є якісь причини за якою йде об'єднання у фракції.
Спільні позиції з ключових політичних питань, як я вас зрозумів, до них не відносяться (хоча я вважав це ключовою причиною).
може назвете пару-трійку інших ?  :-)o
   
Я сподіваюсь, Зе з Парубієм пропхають виборчий кодекс у 2 читанні.

Нащо мажоритарникам голосувати за це?

Якщо й приймуть, то вже на наступні вибори — бо приймати нові виборчі закони в рік виборів можуть лише клоуни.

Пропорційка має здохнути.

Хоче клоун пряму демократію — давайте обирати прямо — через інтернет 450 депутатів. Без жодних партій.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

По великому рахунку дійсно власними зусиллями він зробив автокефалію. Ну ще у певній мірі - децентралізацію (більший % коштів у місцевих бюджетах, ніж раніше).

Решта заслуг - дуже відносні. Напр., безвіз - увесь бекграунд був створений не Пе, навпаки, з приходом Пе процедури затягнулися не на один місяць (аналогічно з підписанням Асоціації і ЗВТ).

А з антикорупційкою (включно із судовою реформою) - на нього тис увесь світ, Держдеп, ЄС, посли сімки, а у результаті усе рівно профанація конкурсів, проведення своїх кадрів, імітація, і нуль реального результату.

Будучи обраним на 2й термін (припустімо) він тим паче не робитиме того, на що його не дотисли навіть наші фінансові донори.
+
і тому попри ризики з ЗЕ
обрання ЗЕ має як мнімум 1 позитив - урок політикам що обіцянки треба виконувати. Петя щось зроив а багато чого ні. не міг чи не хотів?

що потім робити з ЗЕ - це буде інша задача.
для початку хай би ЗЕ заговорив  :gigi: і прояснив вектори.
   
В этих ьребованиях есть что-либо плохое для страны? Многие сторонники Попошенко говорят, что они за страну. Почему бы не ждать 3 недели, а Еачать реформы прямо сейчас? Тем более, парламентское большинство  - Порошенко.  Почистите карму.

Ідіть на хуй. Буде ваша влада — приймайте, що хочете, і відповідайте потім за це.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

а може краще так, ніж як запросто звик обіцяти мародер - кому завгодно і що завгодно?
Хватит повторять за кацапами, что украинский Президент -мародер .
Сначала почитай ,кто такие мародеры.
Это во -первых.
А во -вторых, программа действий есть даже у учителей в школах !
дуже у вас есть программа на следующий деть.
А Зеле программы " ненада", " для украинцев и так сойдет "
Ну,Мирослава,вы и ненавидите украинцев !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія