Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Абрамавічус уже раз попрацював ширмою кілька місяців...

Зерушка оточив себе "шанованими радниками", і пояснює благій публіці: "не бійтеся, мої рідники мене підстрахують"...

Особисто я б проголосував за Данилюка на посаду Президента. Але за Зерушку з ширмою "Данилюк порадить" - за чергову розводку, голосувати небезпечно. Через два місяці Данилюк виявиться незгодним з рішенням Зерушки (скоріше, прийнятим через забаганку грайливого коломойського), і Данилюк голосно піде у відставку - залишимося ми з Зерушкою наодинці, без такого класного і гарантованого нам Данилюка...

Голосувати за підставний фасад??? Занадто великий глобальний ризик. ПОЯСНЮЙТЕ ЦЕ ЛЮДЯМ, бо біда буде
   
Зерушка оточив себе "шанованими радниками", і пояснює благій публіці: "не бійтеся, мої рідники мене підстрахують"...

Особисто я б проголосував за Данилюка на посаду Президента. Але за Зерушку з ширмою "Данилюк порадить" - за чергову розводку, голосувати небезпечно. Через два місяці Данилюк виявиться незгодним з рішенням Зерушки (скоріше, прийнятим через забаганку грайливого коломойського), і Данилюк голосно піде у відставку - залишимося ми з Зерушкою наодинці, без такого класного і гарантованого нам Данилюка...

Голосувати за підставний фасад??? Занадто великий глобальний ризик. ПОЯСНЮЙТЕ ЦЕ ЛЮДЯМ, бо біда буде

а если не пойдет?
   
а если не пойдет?

буде з усім що йому будуть командувати погоджуватися???  :weep: 
   
а если не пойдет?

Та все одно! Краще відразу голосувати за Свинарчука,  ніж гадати "піде, не піде" ;)
   
Та все одно! Краще відразу голосувати за Свинарчука,  ніж гадати "піде, не піде" ;)

тобто коломойський то не свинарчук, якого жаждєт отримати вся юстиція США?   :weep:
   
тобто коломойський то не свинарчук, якого жаждєт отримати вся юстиція США?   :weep:

ветер уже меняется и скоро будут ждать Петра
   
тобто коломойський то не свинарчук, якого жаждєт отримати вся юстиція США?   :weep:

А чим Медведчук кращий за Коломойського?
   
буде з усім що йому будуть командувати погоджуватися???  :weep: 
вы делаете умозаключение..что сидит коломойша и командует? у вас других вариантов не расматривается..

а если все наоборот..

зеленский скажет коломойскому все иди нахуй(как в принципе в свое время янык сказал ахметову)...
 вы эти варианты нерасматриваете?

короче у вас субьективное мнение....

если будет марионетка коломойского-то это закончится майданом и свержением зеленского...

если зеленский пошлет нахуй коломойского..
то условный данилюк будет обычным винтиком в рабочем процессе  политической жизни страны...

вот и все.
   
вы делаете умозаключение..что сидит коломойша и командует? у вас других вариантов не расматривается..

а если все наоборот..

зеленский скажет коломойскому все иди (x)(как в принципе в свое время янык сказал ахметову)...
 вы эти варианты нерасматриваете?

короче у вас субьективное мнение....

если будет марионетка коломойского-то это закончится майданом и свержением зеленского...

если зеленский пошлет (x) коломойского..
то условный данилюк будет обычным винтиком в рабочем процессе  политической жизни страны...

вот и все.

єслі да каби. От ви дивуєтеся що не так з нашою країною, а вірите як і 90% неосвічених людей що прийде чарівник, який створить диво. Через 100 днів ви ж першим будете кричати: чарівник не справжній, треба інший який юродієвий, у якого справжян чарівна палочка...

Це НЕ ПРАЦЮЄ. Країна хвора на популізм і очікування чарівника - нехай навить яскраво вираженого українофоба. навіть в умовах війни

дивні люди. дикі
   
Ну у нас є 2 варіанти: або Данилюк порадить, або Свинарчук порадить.
   
Ну у нас є 2 варіанти: або Данилюк порадить, або Свинарчук порадить.

свинарчук зараз міністр фінансів? щось чули від міжнародних партнерів про проблеми з мінфіном у порошена?
   
Бля как же достали эти зрадофилы.Петро еще второй тур не проиграл,а они уже скулят третий день с утра до вечера
   
Бля как же достали эти зрадофилы.Петро еще второй тур не проиграл,а они уже скулят третий день с утра до вечера

у петра хоть успехи были.

а вазелин только молчит.
   
у петра хоть успехи были.

а вазелин только молчит.


Так он еще даже не президент
   
свинарчук зараз міністр фінансів? щось чули від міжнародних партнерів про проблеми з мінфіном у порошена?
Свинарчук, Кононенко, Медведчук, Грановський - це радники Петра.

Айварас, Данилюк, Лещенко, Рябошапка - радники ЗЕ.
   
Так он еще даже не президент


это да. обычная марионетка. что бы стать президентом ой как много сделать надо
   
Свинарчук, Кононенко, Медведчук, Грановський - це радники Петра.

Айварас, Данилюк, Лещенко, Рябошапка - радники ЗЕ.

всі вони не колишні радники Петра? розчарувалися?

У зерушці знайшли профі і відповідальну особу, не чують що воно меле і що воно розуміє?    Ширма грьобана, на зарплаті, що підтсавляє країну
   
это да. обычная марионетка. что бы стать президентом ой как много сделать надо


Ну да.Прокатиться в Вену и взять разрешение у Фирташа
   
Ну да.Прокатиться в Вену и взять разрешение у Фирташа

это марионетка коломойского. будет звонить хазяину в израиль
   
У зерушці знайшли профі і відповідальну особу, не чують що воно меле і що воно розуміє?

Профі це вони, а знайшов їх ЗЕ.

Не те щоб розчарувалися у Петрі. Петро їх вигнав, бо заважали свинарчукізму.
   
Свинарчук, Кононенко, Медведчук, Грановський - це радники Петра.

Айварас, Данилюк, Лещенко, Рябошапка - радники ЗЕ.
:rotate:

Державна служба
Данилюк розпочав кар'єру у державній службі у 2005 році коли став економічним радником прем'єр-міністра Юрія Єханурова. Серед іншого займався приватизацією Криворіжсталі, питаннями енергетики тощо.

Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Данилюка своїм радником (поза штатом). З вересня 2010 року, Олександр Данилюк очолював Координаційний центр з впровадження економічних реформ. Він переміг у конкурсі на цю посаду.

Координаційний Центр був аполітичною структурою з розробки та впровадження реформ для поліпшення інвестиційного клімату, зміцнення принципу верховенства права та розвитку відносин з Міжнародним валютним фондом. Внаслідок відсутності політичної волі та інтересу керівництва держави до зміни застарілої системи у 2010—2013 роках, багато розробок Центру залишалися на папері.

Після Революції Гідності та з підписанням Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, розробки Центру стали в нагоді для масштабної програми реформ.

З 17 липня 2014 — постійний представник Президента України в Кабінеті Міністрів України[1].

З вересня 2015 — Заступник Глави Адміністрації Президента України.

Олександр Данилюк безпосередньо брав участь у підтримці антикорупційних реформ, зокрема розробці законопроекту про Національне антикорупційне бюро, запуск Національної агенції з питань запобігання корупції та впровадження електронних декларацій.
   
тобто коломойський то не свинарчук, якого жаждєт отримати вся юстиція США?   :weep:
А в чому проблема для юстиції США отримати Коломойського, ну і навіщо він їй? 
   
:rotate:

Державна служба
Данилюк розпочав кар'єру у державній службі у 2005 році коли став економічним радником прем'єр-міністра Юрія Єханурова. Серед іншого займався приватизацією Криворіжсталі, питаннями енергетики тощо.

Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Данилюка своїм радником (поза штатом). З вересня 2010 року, Олександр Данилюк очолював Координаційний центр з впровадження економічних реформ. Він переміг у конкурсі на цю посаду.

Координаційний Центр був аполітичною структурою з розробки та впровадження реформ для поліпшення інвестиційного клімату, зміцнення принципу верховенства права та розвитку відносин з Міжнародним валютним фондом. Внаслідок відсутності політичної волі та інтересу керівництва держави до зміни застарілої системи у 2010—2013 роках, багато розробок Центру залишалися на папері.

Після Революції Гідності та з підписанням Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, розробки Центру стали в нагоді для масштабної програми реформ.

З 17 липня 2014 — постійний представник Президента України в Кабінеті Міністрів України[1].

З вересня 2015 — Заступник Глави Адміністрації Президента України.

Олександр Данилюк безпосередньо брав участь у підтримці антикорупційних реформ, зокрема розробці законопроекту про Національне антикорупційне бюро, запуск Національної агенції з питань запобігання корупції та впровадження електронних декларацій.

і що не так?
   
єслі да каби. От ви дивуєтеся що не так з нашою країною, а вірите як і 90% неосвічених людей що прийде чарівник, який створить диво. Через 100 днів ви ж першим будете кричати: чарівник не справжній, треба інший який юродієвий, у якого справжян чарівна палочка...

Це НЕ ПРАЦЮЄ. Країна хвора на популізм і очікування чарівника - нехай навить яскраво вираженого українофоба. навіть в умовах війни

дивні люди. дикі

я не буду..
я голосовал за грыценко..
а эти два уибана меня не интересуют..
один ватный уебан..
а второй коррупционер ...с вышиванкой..
и вообще еще не решил идти мне на второй тур или не идти.
   
я не буду..
я голосовал за грыценко..
а эти два уибана меня не интересуют..
один ватный уебан..
а второй коррупционер ...с вышиванкой..
и вообще еще не решил идти мне на второй тур или не идти.

без тебя выбирут
   
без тебя выбирут
кого? :D

если выбирут..то хорошо..
а если сфальсифицируют?

п.с.
склоняюсь пойти  и нарисовать большой член на бюлитне.
   
кого? :D

если выбирут..то хорошо..
а если сфальсифицируют?

п.с.
склоняюсь пойти  и нарисовать большой член на бюлитне.

тебе какое дело? ты на выборы не ходок.
   
і що не так?
" Зекоманда - це нові обличчя, які не отиралися при владї. а тут аж при трьох владах, і біля самих "перших тіл".

це не той Данилюк, що приймав участь в майдані 2013-2014, а потім ще діо закінченя втік в Лондон, і тут на фупі його називали провокатором і кротом від влади?
   
а второй коррупционер ...с вышиванкой..

слова зкацапленого хахла, якому, бачте, вишиванка поперек горла.
носи свою косовротку і пишайся.
   
Зерушка оточив себе "шанованими радниками", і пояснює благій публіці: "не бійтеся, мої рідники мене підстрахують"...

Особисто я б проголосував за Данилюка на посаду Президента. Але за Зерушку з ширмою "Данилюк порадить" - за чергову розводку, голосувати небезпечно. Через два місяці Данилюк виявиться незгодним з рішенням Зерушки (скоріше, прийнятим через забаганку грайливого коломойського), і Данилюк голосно піде у відставку - залишимося ми з Зерушкою наодинці, без такого класного і гарантованого нам Данилюка...

Голосувати за підставний фасад??? Занадто великий глобальний ризик. ПОЯСНЮЙТЕ ЦЕ ЛЮДЯМ, бо біда буде

Тим людям, хто голосує "по приколу", "аби не Порох", "молоде обличчя" Ви нічого не поясните :(

Бо їм все це пофіг.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія