Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Сумніваюсь, що з її сторони до Вас якісь почуття. Тим більше що ви не в шлюбі.

20-річні дівчата закохуються в однолітків. А якщо їй 20 і вона дозволяє одруженому чоловіку себе того, то в неї або не всі вдома, або вона робить це за гроші.
Знову режим принцеси з рожевими окулярами?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

не пригадую значущої різниці у віці героїв, тим  більше 30 (!) років!
Каренин был старше Анны на 20 лет. Всего лишь! Куда ему до нашего болгарина браться с разницей в 33 года. А граф-писатель заладил как попугай - старик, старик  :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Средний половой акт длится 12 минут. Это время действия. Что делать в остальное время?
С 18-летней можно не вылезать из кровати часами. Погладьте ее, поцелуйте, она вам взаимностью ответит.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

С 18-летней можно не вылезать из кровати часами. Погладьте ее, поцелуйте, она вам взаимностью ответит.
э

Часами это сколько?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

С 18-летней можно не вылезать из кровати часами. Погладьте ее, поцелуйте, она вам взаимностью ответит.

да ти мега-тролляка чорт лисий  :lol:

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

А шо 18-річна робить, коли ти на ФУПі строчиш, невже поруч сидить?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

как это позорно... лежать часами с" дочкой"  и гладить ее. Я бы сдох от потери самоуважения к самому себе.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

С 18-летней можно не вылезать из кровати часами. Погладьте ее, поцелуйте, она вам взаимностью ответит.

угу, відповість... але бабки вперед  :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

не понимаю, как можно будучи 50 летним уебаном любить тело 20 летней? Это же педофилия + эгоизм какой-то... сам дряблый, а любит молодое. ну я уже молчу про ментальную синхронность у нее в бошке покемоны, а у него Розенбаум  :weep:
Турч чому ти уєбан в такому віці? І що значить дряблоє тєло.
Чоловіку набагато легше підтримувати стан шкіри ніж жінці якщо він не пахає важко і має час.
І мімічні зморшки то проблеми жінок. Чоловік тим не переймається.
І 20ти загнув. Мінус 15 норм. Без розриву в сприйняті світу і до 65протягнути можна поки вона бабкою не почне пахнути.
Далі певно пох.
Хай пахне.
В 65то і дряблость на підході буде... Тоді твоі сллва можна і рамку на стіну а про 50то ти дарма.
Хіба накидаєш за звичкою.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Живыми не уйдут! :gigi:

Нононо! Я таки отказалась в 27 переспать с 17-ти летним !
Ибо была верна на тот момент любовнику, который на 32 года был старше.
Мдя....все-таки с головой у меня были чудовищные проблемы...
Какое счастье, что я встретила своего мужа !
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Жінки, що пов’язують життя із значно старшими чоловіками, самі дуже рано старіють, спочатку ментально, а згодом і фізично, перевірено на кількох знайомих.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

С 18-летней можно не вылезать из кровати часами. Погладьте ее, поцелуйте, она вам взаимностью ответит.

nahyja ?
 :lol:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Жінки, що пов’язують життя із значно старшими чоловіками, самі дуже рано старіють, спочатку ментально, а згодом і фізично, перевірено на кількох знайомих.
енергетичний обмін )
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

 
как это позорно... лежать часами с" дочкой"  и гладить ее. Я бы сдох от потери самоуважения к самому себе.
Если оплата почасовая, то все нормально. Профсоюз не запрещает  :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Турч чому ти уєбан в такому віці? І що значить дряблоє тєло.
Чоловіку набагато легше підтримувати стан шкіри ніж жінці якщо він не пахає важко і має час.
І мімічні зморшки то проблеми жінок. Чоловік тим не переймається.
І 20ти загнув. Мінус 15 норм. Без розриву в сприйняті світу і до 65протягнути можна поки вона бабкою не почне пахнути.
Далі певно пох.
Хай пахне.
В 65то і дряблость на підході буде... Тоді твоі сллва можна і рамку на стіну а про 50то ти дарма.
Хіба накидаєш за звичкою.

ты возмущен старением бабы, но ведь ты так же стареешь. Т.е. ты начинаешь брезговать собой чтоль? Это имхо уже сдвиг по фазе ментальный, когда человек не понимает процесса старения и пытается его нарушить.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

nahyja ?
 :lol:

Ну может он так греется !
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Если оплата почасовая, то все нормально. Профсоюз не запрещает  :)

мне это напоминает игру с куклами. Сам же написал - действовать надо. Нахера эти глаженья??  Снимай шатны и действуй! Пори черт побери!
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Я таки отказалась в 27 переспать с 17-ти летним !
Ибо была верна на тот момент любовнику, который на 32 года был старше.
Вот эта история! Если бы мужчина рассказал, подумала бы, что врет, старый пень! :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

А, тут Ви праві, не тягне мене на 20-ти річних. Бо у більшості випадків вони страшно нудні. Як і для спілкування, так і для сексу.
Хоч є і винятки, звичайно.
є ще такі, що комплексують і через це не проявляють свою вдачу/внутрішній світ. я в 17 років така була затиснута, якусь тупу херню видавала на свіданіях. а коли просто в компаніях була, без об"єкта бажання, то іскрометно гуморила, куражилася, поводила себе безпосередньо і приваблювала хлопців. тільки починаємо зустрічатися і якщо я закохуюся - все, блок. і ти як тупа нецікава курка. і хлопці часто втрачали інтерес через це. а в мене стражданння і моральні травми.
а потім поступово, окончательно десь з 25 років ці проблеми минули, і просто навіть не від досвіда, а інстинктивно поперло вміння фліртувати, зачаровувати, закохувати, і так, тримати в напрузі і маніпулювати.
і екстер"єрно в 33 я виглядала набагато привабливіше і гарніше ніж в 17.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Таки я вам скажу: старикашки они и есть старикашки, как бы они хвост не распускали. Стареют так же как и женщины.
І немає на це ради :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Турч чому ти уєбан в такому віці? І що значить дряблоє тєло.
Чоловіку набагато легше підтримувати стан шкіри ніж жінці якщо він не пахає важко і має час.
І мімічні зморшки то проблеми жінок. Чоловік тим не переймається.
І 20ти загнув. Мінус 15 норм. Без розриву в сприйняті світу і до 65протягнути можна поки вона бабкою не почне пахнути.
Далі певно пох.
Хай пахне.
В 65то і дряблость на підході буде... Тоді твоі сллва можна і рамку на стіну а про 50то ти дарма.
Хіба накидаєш за звичкою.

Турч, як раз, в цьому випадку справляє враження цілком дорослого чоловіка. справжнього такого. цільного.
впевненого в собі.
реалізованого.

бо трахати молоде тіло гарно, але це обов'язково компенсація чогось.
нестачи уваги. чи поваги. чи власної невпевненності в собі, страху старості , і перелік величезний комплексів.


п.с. а Турч -молоток! Браві  (tu)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

мне это напоминает игру с куклами. Сам же написал - действовать надо. Нахера эти глаженья??  Снимай шатны и действуй! Пори черт побери!

Но он раза 3-5 подействовал, а потом гладит )
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Таки я вам скажу: старикашки они и есть старикашки, как бы они хвост не распускали. Стареют так же как и женщины.
І немає на це ради :)

чувствуется даже здесь в письме, да?  :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Но он раза 3-5 подействовал, а потом гладит )

3-5 раза подействовал в 55? Это так что бы оказаться на месте Петра Львовича Цуканова?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Вот эта история! Если бы мужчина рассказал, подумала бы, что врет, старый пень! :laugh:

Ей Богу...Лежали пол-ночи, обнимались :) Мальчика уже до трясучки довела, так стыдно вспоминать.... :facepalm1:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Сам же написал - действовать надо.
Я такого не писала  ;o  :gigi:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Графф, походу эти ебари малолеток нагло врут. Хотя... Бывают в 20 лет стремные бабищи. И хрен скажешь, что ей 20. Такая даст старому пердуну и с огромной радостью.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Но он раза 3-5 подействовал, а потом гладит )
5? Пять?  :lol: це просто космічний комплімент.

валяюсЇ
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

3-5 раза подействовал в 55? Это так что бы оказаться на месте Петра Львовича Цуканова?

Ну вот тебе смешно....Я ж говорю был у меня такой: 3-5 раз за встречу, а потом в 60 - инфаркт и усе....Может гадость какую-то жрал....
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Мальчика уже до трясучки довела, так стыдно вспоминать....
Так в 17 они трясутся без перерыва и от всего.  Не стыдитесь  :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ей Богу...Лежали пол-ночи, обнимались :) Мальчика уже до трясучки довела, так стыдно вспоминать.... :facepalm1:

 :lol:  :facepalm1:  у мальчика каменный столбняк был и яйки потом весь день болели. Вы, девочки, такие жестокие бываете...  :laugh:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Я такого не писала  ;o  :gigi:

Bajan написал - действовать надо. Если часами гладить в постели молодуху, то это не действие а какие-то страдания
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Нононо! Я таки отказалась в 27 переспать с 17-ти летним !
Ибо была верна на тот момент любовнику, который на 32 года был старше.
Мдя....все-таки с головой у меня были чудовищные проблемы...
Какое счастье, что я встретила своего мужа !

Для мене, оскільки для мене найбільш привабливим чоловічим органом є мізки, оцінюю шанс бути звабленою якоюсь відносною малоліткою рівним нулю.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Я ж говорю был у меня такой: 3-5 раз за встречу, а потом в 60 - инфаркт и усе...
Ухайдокали вы,Бяка, дедушку,заездили  :gigi:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Так в 17 они трясутся без перерыва и от всего.  Не стыдитесь  :)

деуффки -мовчить -бо я регочу вже вголос.
пляя.... :lol:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Графф, походу эти ебари малолеток нагло врут. Хотя... Бывают в 20 лет стремные бабищи. И хрен скажешь, что ей 20. Такая даст старому пердуну и с огромной радостью.

да не врут, таких дохера... есть такое. Просто я их не понимаю например. Мне кажется это личный комплекс старения работает. Когда мужик глядя в зеркало замечает что он стареет, то его переклинивает и он включает компенсатор за счет молодухи
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ты возмущен старением бабы, но ведь ты так же стареешь. Т.е. ты начинаешь брезговать собой чтоль? Это имхо уже сдвиг по фазе ментальный, когда человек не понимает процесса старения и пытается его нарушить.
Хде вазмущен?
Не приписуй.
І якби не та полька фітнес тренер я б не знав що то за відчуття. І там вище писав що власниця фірми маклєрськоі тягає хлопца набагато молодшого за себе в Африку на сафарі і то норм якщо йому в кайф. І подружки в неі такі. Мені побоку хоча чоловіки там молодші мене з тими бабусями каву пють. Тортіки. То дебільно виглядає і інколи пробиває на ха ха. Але я не васмушьон. Ніфіга. Не приписуй...
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ну вот тебе смешно....Я ж говорю был у меня такой: 3-5 раз за встречу, а потом в 60 - инфаркт и усе....Может гадость какую-то жрал....

Ну у Натили из Южноукраинска  был с йухом толщиной в стакан и ничего, жива.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

э

Часами это сколько?

Ну можешь сам подсчитать.  Сначала поцелуи - 10 минут, потом первый заход 10-20 минут. Отдых 5-10 минут, затем поглаживания, легкий массаж, поцелуи - 10-20 минут.Хороший лейк длиться от 30-60 минут. Минет 10-20 минут, снова секс - 20-30 минут. Цикл можно повторить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія