Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У "Чорну п’ятницю" українці витратили через термінали Приватбанку більше мільярда

За підсумками традиційного дня розпродажів "Чорної п’ятниці" через мережу торгових терміналів ПриватБанку було оплачено 3,2 млн покупок на суму понад 1 млрд гривень.

Про це йдеться у повідомленні банку.

Обсяг оплачених картками покупок "Чорної п’ятниці" у 2018 році став рекордним показником за останні роки, перевищивши середньодобовий показник у 10 разів.

Рекордним цей день став і за кількістю купівель у розстрочку – усього за добу за допомогою "Оплати частинами" та "Миттєвої розстрочки" українці купили товарів на 115 млн грн, причому більше половини цієї суми припало на вітчизняні інтернет-магазини.

Другим за популярністю серед українців став "День холостяка" 11 листопада, в який обсяг покупок, оплачених картками в POS-терміналах ПриватБанку, перевищив середньодобовий показник у 5 разів і сягнув 589,5 млн грн.

Також Всесвітній день шопінгу дав п’ятикратний приріст купівель у розстрочку – до 50 млн грн. Найактивніше оплачували свої покупки частинами жителі Київської, Дніпропетровської та Харківської областей.
   
пол-вареника в рассрочку зубожиють
   
Подивився проводки за п’ятницю в приват24 - 644 грн в ашані і 185 грн в винному
Не така вона вже і чорна та п‘ятниця
   
Мілліард гривень звучить, але це всього-навсього 35 714 285 $. Приблизно 1$ на людину.
   
один мільярд гривень - стільки пенсій виплачує за один день держава

тобто всі ці трати еквівалентні тому, що всі пенси пішли та витратили в цей день свою ДОБОВУ пенсію.

реально це xyйня
   
Мілліард гривень звучить, але це всього-навсього 35 714 285 $. Приблизно 1$ на людину.
ярд это только через терминалы,

 без учета уплаты налом курьерам, оплаты банковскими картами, налом в магазинах.
   
Мілліард гривень звучить, але це всього-навсього 35 714 285 $. Приблизно 1$ на людину.

Круто !
   
ярд это только через терминалы,
Показати зображення...
без учета уплаты налом курьерам, оплаты банковскими картами, налом в магазинах.

Думаєте таки аж 2 долара на людину ?  ;o


   
ярд это только через терминалы,
Показати зображення...
без учета уплаты налом курьерам, оплаты банковскими картами, налом в магазинах.
то шо на кассе в магазе тоже какбі терминал
   
но єто только приватбанк
   
Чорна п'ятниця: Американці за вихідні витратили вже 6 мільярдів доларів на шопінг. Відео

https://ukrainian.voanews.com/a/black-friday-spending-/4673257.html
   
ярд это только через терминалы,
Показати зображення...
без учета уплаты налом курьерам, оплаты банковскими картами, налом в магазинах.
Я за хорошую торговлю в стране двумя руками :) Деньги-это кровь экономики.
   
один мільярд гривень - стільки пенсій виплачує за один день держава

тобто всі ці трати еквівалентні тому, що всі пенси пішли та витратили в цей день свою ДОБОВУ пенсію.

реально це xyйня

Миллиард туда, миллиард сюда - "це хуйня".
Чувак, у тя хотя бы миллион есть?
   
но єто только приватбанк

Що значить "только " ? Це фактично основний банк при розплаті з терміналів .  Системний банк.

Маєш цифри по інших ?  Ну хай ще 1 бакс на людину буде..

   
Купленное мной на Розетке на прошлых выходных даже еще не передали в службу доставки-так что торганули они хорошо, я думаю.  :)
   
А воть я ні учавствовав.  :beee: 
А зі мной могли і два мульярди наколядувать.  B-)
Лошари!
   
є ще величезний відсоток тих хто замовив в п'ятницю але оплатив в інші дні
чи навіть ще не оплатив
   
Що значить "только " ? Це фактично основний банк при розплаті з терміналів .  Системний банк.

Маєш цифри по інших ?  Ну хай ще 1 бакс на людину буде..
что значит основной ,у тебя есть цифрі?
   
Купленное мной на Розетке на прошлых выходных даже еще не передали в службу доставки-так что торганули они хорошо, я думаю.  :)

Чечёткин писал, что в Розетка продавала на 1 200 000 баков за час в среднем.
   
Мілліард гривень звучить, але це всього-навсього 35 714 285 $. Приблизно 1$ на людину.

Точно! Зубажіння...

А, ну і зрада, конєчно же
   
Думаєте таки аж 2 долара на людину ?  ;o
вы там между собой определитесь - уровень зубожиння определите. Человек потратил больше четвертака и не считает это тратой вообще.
Подивився проводки за п’ятницю в приват24 - 644 грн в ашані і 185 грн в винному
Не така вона вже і чорна та п‘ятниця

   
ярд это только через терминалы,
Показати зображення...
без учета уплаты налом курьерам, оплаты банковскими картами, налом в магазинах.
банківські карти це і є терміналом
   
Чечёткин писал, что в Розетка продавала на 1 200 000 баков за час в среднем.

 (tu)

Десь біля 3 центів на кожного жителя країни !
   
Соромлюсь спитати , а фото чи відео цієї навали в чорну п*ятницю  є ?
   
ярд это только через терминалы,
Показати зображення...
без учета уплаты налом курьерам, оплаты банковскими картами, налом в магазинах.
і без обліку замовленного в інтернет-магазинах з оплатою після доставки. і ще б взнати скільки валюти поміняли за дня три періоду чорної п"ятниці.
   
Соромлюсь спитати , а фото чи відео цієї навали в чорну п*ятницю  є ?

ну чому ти ниєш в кожному пості?
я був в магазинах Комфі і Фокстрот
+ в інших магазинах не з технікою
наоленив десь на 25 штук
те що ти пишеш, що 1 бакс на людину, то піздьож, бо треба відняти, як мінімум, сільське населення

зі. народу було пздц

   
ну чому ти ниєш в кожному пості?
я був в магазинах Комфі і Фокстрот
+ в інших магазинах не з технікою
наоленив десь на 25 штук
те що ти пишеш, що 1 бакс на людину, то піздьож, бо треба відняти, як мінімум, сільське населення

зі. народу було пздц
я в цю п"ятницю нічого не купувала (тільки в Епіцентрі). подивлюся, що там перед новорічними святами буде, і після. а в минулому році на алі десь доларів на 400+ замовила. віртуальна валютна картка в мене не приватівська.

Останнє редагування: 28 листопада 2018 12:25:13 від myshka naruzhka
   
я в цю п"ятницю нічого не купувала. подивлюся, що там перед новорічними святами буде, і після. а в минулому році на алі десь доларів на 400+ замовила. віртуальна валютна картка в мене не приватівська.

в тих магазинах (комфі і фокстрот) Приват ніби взагалі не представлений
   
Зубожіння, звичайно.
   
На 35 миллионов человек, это аж 28 гривен 57 копеек на человека.  1 доллар грубо говоря. Перемога, без пязды. Или я чего-то не понял? Я зрадойоб?
   
На 35 миллионов человек, это аж 28 гривен 57 копеек на человека.  1 доллар грубо говоря. Перемога, без пязды. Или я чего-то не понял? Я сомневающийся*?
ви купували щось в цю чп? на яку суму?
   
Якось перемога не вийшла у тс :weep:
А він так хотів мільярдом це зробити
   
Якось перемога не вийшла у тс :weep:
А він так хотів мільярдом це зробити

в топіку немає чого я хотів
   
Купила электросушку Сатурн за 650 грн Скидка 250 грн. Давно мечтала приобрести. Не удержалась, каюсь.
Теперь думаю, где взять 880 грн на анализы крови, мочи и ренген суставов. Проблемы возрастные, винтажные
.

PS. Осенью 2014  со своей пенсии 4000 грн купила планшет для 53 бригады.
Для 72  бригады 2500 на тепловизор отдала из своей пенсии.

Ничего не понимаю, зачем я покупала эту электросушку ?

Останнє редагування: 28 листопада 2018 12:34:32 від Громадянка даунбасу
   
"Розетка" у цю чорну п'ятницю продавала товарів на 1,2 млн дол на годину.
Прив'яжіть це теж якось до пенсій.
   
Ничего не понимаю, зачем я покупала эту электросушку ?
я декілька років тому теж купила - Зелмер. один раз завантажила її, по результату пожала плечима і не зрозуміла накуа вона треба. на сонці швидше все висихає. так і лежить, бо викинути шкода, а подарувати - нікому не треба.
   
"Розетка" у цю чорну п'ятницю продавала товарів на 1,2 млн дол на годину.
Прив'яжіть це теж якось до пенсій.
Посмотрите мой пост выше, дякую :laugh:
   
За підсумками традиційного дня розпродажів "Чорної п’ятниці" через мережу торгових терміналів ПриватБанку було оплачено 3,2 млн покупок на суму понад 1 млрд гривень.

Про це йдеться у повідомленні банку.

Обсяг оплачених картками покупок "Чорної п’ятниці" у 2018 році став рекордним показником за останні роки, перевищивши середньодобовий показник у 10 разів.

Рекордним цей день став і за кількістю купівель у розстрочку – усього за добу за допомогою "Оплати частинами" та "Миттєвої розстрочки" українці купили товарів на 115 млн грн, причому більше половини цієї суми припало на вітчизняні інтернет-магазини.

Другим за популярністю серед українців став "День холостяка" 11 листопада, в який обсяг покупок, оплачених картками в POS-терміналах ПриватБанку, перевищив середньодобовий показник у 5 разів і сягнув 589,5 млн грн.

Також Всесвітній день шопінгу дав п’ятикратний приріст купівель у розстрочку – до 50 млн грн. Найактивніше оплачували свої покупки частинами жителі Київської, Дніпропетровської та Харківської областей.
Ну блін зажрались...
Податок на повітря потрібно, бо щось дуже вільно дихають...
   
На 35 миллионов человек, это аж 28 гривен 57 копеек на человека.  1 доллар грубо говоря. Перемога, без пязды. Или я чего-то не понял? Я сомневающийся*?
1 доляр безналом і 1 доляр налом. Перемога
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія