Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Діти та гроші

Re: Діти та гроші

В шахте с киркой.  [ua]

кто понял жизнь -тот больше не работает(с)
   
Re: Діти та гроші

У варусі йобнуті ціни.
Нахуя там взагалі скуплятися?  :beach:
   
Re: Діти та гроші

У варусі йобнуті ціни.

а шо -есть магазины дешевле варуса и атб :S
   
Re: Діти та гроші

Как минимум два варианта реакции:
1. Призвать их к рачительности и наблюдательности.
2. Промолочать.

Как бы вы поступили?

Света, ты сыну сказала бы что-то?

если тянет повоспитывать, тогда ни первое и ни второе

поговори о работе
20 лет - достаточно взрослый ребенок, чтоб начинать работать, даже если учится в институте.
диплом на руках в 23-24 года не откроет автоматическую дверь на работу с хорошей зарплатой.
поэтому работу нужно начинать искать как раз в 20 лет
для начала просмотри программы летних стажировок - они есть у многих больших компаний
и сейчас самое время подать туда апликейшн (в феврале-марте они вываливают свои вакансии для стажеров)
ну и многие конторы после летней стажировки предлагают успешным стажерам продолжить на пол-ставки работу осенью
иногда даже на полную ставку. в институте на 4-м курсе можно договариваться и прогуливать, приходя на ключевые контрольные и сдавая сессии и курсовые работы. а можно и перевестись на заочный, если компания и место в ней заслуживают внимания.

короче, основная тема воспитания: 20 лет - достаточно зрелый возраст, чтоб начинать самому зарабатывать.
   
Re: Діти та гроші

короче, основная тема воспитания: 20 лет - достаточно зрелый возраст, чтоб начинать самому зарабатывать.

Он с 13 работал каждое лето )

   
Re: Діти та гроші

Он с 13 работал каждое лето )

значит молодец
тогда не еби ему моск с єтим кохвє

направляй, чтоб дальше искал свою работу, которая и нравиться будет и деньги будет приносить
   
Re: Діти та гроші

я выше писал - должно быть понимание,что если потратишь все деньги - придется сидеть без копейки до следующей з\п
   
Re: Діти та гроші

це безшабашна юність. почнуть самі заробляти, будуть знати де що купувати. :D
   
Re: Діти та гроші

Розмови про виховання дітей не виходить.

витрата коштів це не зовсім виховання, бо діти ще не заробляють і відповідно не розуміють балансу між кількістю роботи та економією

бюджетування дозволяє впровадити таку гру в економію, але і тут в дітей як правило більші плани, аж до захмарних

я своїм даю фіксовану суму щодня, відповідно в них є певний стимул для економії
   
Re: Діти та гроші

значит молодец
тогда не еби ему моск с єтим кохвє

направляй, чтоб дальше искал свою работу, которая и нравиться будет и деньги будет приносить
пацан толковый. поступил на бюджет КНУ, на втором курсе ушел: "дедуганы, ничему не учат, вымогают"
сейчас английский осваивает доводит до высоких уровней
железо и софт (не может определиться - что интересней).
вот повезет кому-то (работадателю) - шарит во всем, за что возьмется
   
Re: Діти та гроші

Придбав нещодавно, дідько мене дьорнув, зелену львівську каву... Ще й досі стоїть не знаю куди діти. Чт партія така чи дійсно ще те пойло

Щодо решти співвідношення затраченого часу до грошей є важливішим.
   
Re: Діти та гроші

це безшабашна юність. почнуть самі заробляти, будуть знати де що купувати. :D

Похоже вы их так и не научились заробатывать.

1. Паркова под супермаркетом безплатна. (Около рынка 10 грн)
2. Соляра/Бенз стоит 30 грн литр. (считайте каждый лишний километр в гривнах)
3. Супермаркет работает 24/7. (рынок 6-ть дней и с 8-15, или в рабочее время или вместо своего обеда)

Где экономия?
   
Re: Діти та гроші

не тільки
2-3 години в дорозі в громадському транспорті для них це чудова розвага - щось собі роздивитись, щось послухати тощо, взагалі побути серед люди

Так, правильно.

Мама моєї подруги взагалі сідає собі кожен раз по новому маршруту на тролейбус чи автобус та катається від кінцевої до кінцевої - роздивляється, куди це воно їде і де там який базарчик.

Може так кататися годинами. Потім несе до дому  на Печерску трошки яблучок або три моркви з Троєщіни - бо ж там так дешево було, як не взяти, тим більше якраз повз проїжджала.

Це вона так розважається, каже, цікаво та нерви заспокоює. :rotate:

Один раз в неї телефон сів, так дочка не знала, де й шукати маму,  на якому маршруті.
   
Re: Діти та гроші

Проблема висмоктана з пальця. Якщо 20 річний хлопець шастає по місту щоб купити пачку кофе на 15 грн, або макарони на 2 грн, чи картоплю на 1 грн, дешевше це імхо ненормально, більшість людей в 20 років ще живуть на утриманні батьків і ще досить інфантильні, хоч і можуть підробляти і загалом знати ціну грошам.
Економія починається коли людина починає жити повністю на власний кошт, самостійно, утримувати сама себе.
Щодо виховання то знаю що людину принижує коли вона просить гроші. Частину грошей дитина повинна заробляти, а гроші які видаються повинні видаватися по графіку без нагадувань в кількості яка узгоджена. Щоб дитина мала свій бюджет і вчилась ним розпоряджатися.
   
Re: Діти та гроші

Похоже вы их так и не научились заробатывать.

1. Паркова под супермаркетом безплатна. (Около рынка 10 грн)
2. Соляра/Бенз стоит 30 грн литр. (считайте каждый лишний километр в гривнах)
3. Супермаркет работает 24/7. (рынок 6-ть дней и с 8-15, или в рабочее время или вместо своего обеда)

Где экономия?
навчилася заробляти ще з 17 років. і зараз не люблю тупо переплачувати. і каву в суперах ніколи не купую. коли заїзжаю на ринок, йду на одну "точку" і купую (в мене завжди пару пачок запакованих вдома).
і я точно знаю, що мені треба купити в супері, що на ринку, що з села привезуть, що з за кордону передадуть, що сама з з других країн привезу і т.д.
   
Re: Діти та гроші
PAL

питання до ТС: а вы 100% певні, що та кава "з ринку" оригінал? А не насипано щось молоте невідомого походження?
А то були вже прецеденти (в мене особисто), права не з кавою, а з сиром. Перевірена точка на ринку. Й якось спочатку там з'являється сир (марки, яку завше беру) але чомусь упаковка трошки відрізняється. Й дешевше на 30 грн за кіло. Я не ризикнув брати, взяв перевірене. За кілька днів з'являється цей сир "по акції", упаковка вже вигляда правильно, але значно дешевше, ніж звичайно. Узяв - й воно НЕ ТЕ! За смаком не те (аналіз у лабораторії не брав). Чи то брак з заводу, чи то лівак - не в курсі. Але факт залишається фактом

У магазинах теж бува, щось ліве проскакує, але шансів наткнутися на це значно менше
   
Re: Діти та гроші
PAL

навчилася заробляти ще з 17 років. і зараз не люблю тупо переплачувати. і каву в суперах ніколи не купую. коли заїзжаю на ринок, йду на одну "точку" і купую (в мене завжди пару пачок запакованих вдома).

щаслива людина - є час (та натхнення ;) ) лазити по ринкам
в мене не виходить - коли їду на роботу, ринок тільки-но відкривається (й ще нікого нема), а коли повертаюся - ринок вже закритий
   
Re: Діти та гроші

італійську каву з ринків часто фасують в броварах  :shuffle:
   
Re: Діти та гроші

економити треба вміти, у власних справах згодиться
   
Re: Діти та гроші

італійську каву з ринків часто фасують в броварах  :shuffle:

Ну, тут по ТВ недавно розказали, що практично весь лавровий лист, незалежно від фрми -"ізготовітєля", фасують в одній з жіночих колоній тут, в Україні. І той лист навіть йде на експорт.

А фасують його жіночки без медкартки, бо ж яка медкартка у буцигарні, і серед них є і ті, що хворіють на туберкулез, а ця хвороба у наших тюрмах дуже часто зустрічається.

1000 пакетиків - 100 з чимось гривень.
   
Re: Діти та гроші

Розмови про виховання дітей не виходить.

А чего их воспитывать-то уже в 20 лет? :laugh:  Лично я считаю, что ребенок воспитывается до 3 лет, дальше уже просто нужно корректировать объясняя, почему это плохо а это хорошо.
Что касается денег. Пока ребенок учился, ему выделялась определенная сумма в месяц, остальное сама зарабатывала, и неплохо зарабатывала.
Когда закончила учебу и устроилась на работу, перешла на самообеспечение с условием, что если денег будет не хватать, просто сказать, сколько надо. Просила всего 1 раз. Первые полгода после учебы сами пару раз помогали, т.к. переходный период с учебы на взрослую жизнь требует дополнительных затрат. Сейчас уже полностью на самообеспечении.
Ребенку 21, живет в Канаде. :)
Как тратить деньги - решает сама, я не лезу с советами. Иногда спрашивает, что лучше купить, тогда говорю свое мнение.
Главный девиз у ребенка: надо не меньше тратить, а больше зарабатывать. :laugh: Я поддерживаю :)

   
Re: Діти та гроші

навчилася заробляти ще з 17 років. і зараз не люблю тупо переплачувати. і каву в суперах ніколи не купую. коли заїзжаю на ринок, йду на одну "точку" і купую (в мене завжди пару пачок запакованих вдома).
і я точно знаю, що мені треба купити в супері, що на ринку, що з села привезуть, що з за кордону передадуть, що сама з з других країн привезу і т.д.

Иждивенка значит.
   
Re: Діти та гроші

щаслива людина - є час (та натхнення ;) ) лазити по ринкам
в мене не виходить - коли їду на роботу, ринок тільки-но відкривається (й ще нікого нема), а коли повертаюся - ринок вже закритий

ого,если столько работать - то  понятно,что вопросы цен и где что покупать отпадают
денег должно быть столько, шо пох на все
   
Re: Діти та гроші

Хотелось бы услышать мнение успешных людей.
а-а-а-а...
хорошо, что предупредили.
лучше об этом сразу в старттопике дописать.
   
Re: Діти та гроші

Иждивенка значит.
з чого такі висновки? :laugh:
   
Re: Діти та гроші

з чого такі висновки? :laugh:

Время по рынку шарится есть.
То с села привызуть
То з заграныци передадуть
.
   
Re: Діти та гроші

Время по рынку шарится есть.
То с села привызуть
То з заграныци передадуть
.
ну то ж небезплатно. все що замовляю, оплачую. так, передають близькі люди з Італії пармезани, кави в подарунок. і я багато подарунів роблю. а так да, часу вільного є багато. але живу за рахунок свого бізнесу і пасивного доходу.
в мого косметолога біля ринку салон, то ж дійсно є можливість частенько біля ринку бувати.
   
Re: Діти та гроші
PAL

ого,если столько работать - то  понятно,что вопросы цен и где что покупать отпадают
денег должно быть столько, шо пох на все

не, черную икру не покупаю - дорого нах
но в магазине смотрю больше на качество, а не на ценник, да. Хотя ценник - на втором месте при выборе  :gigi:
   
Re: Діти та гроші

Вибачте, що посеред тижня таку тему.

До діла:

Взрослые дети (20 лет) ходили за покупками.
Купили Львівську Каву в Варусе за 62 грн (красная пачка, молотый, 225 гр).
Чуть позже за покупками ходил я.
Увидел, что на рынке в 40 метрах (не утрирую) от Варуса этот кофе продают по 45.
Ситуацию можно смело проецировать. Хотя телефоны, ноуты и NB они выбирают весьма дотошно.

И вот думаю - говорить детям, или пусть и не знают ничего за эти бомжатники (я про рынки),
а живут в мире digital и неона?
Чем больше надо, тем больше заработают. Будто бы аксиома.

Меня смущает, что мои друзья, у которых всегда есть деньги, готовы чуть не с канистр заправляться (к примеру), что бы сэкономить.

А как у вас дела?
у меня от настроения зависит. Прямо сейчас ребенку дотошно телефон выбираю. И вообще все что через интернет - выбираю дотошно. А если ногами кудато идти  - там профукиваю деньги
   
Re: Діти та гроші

у меня от настроения зависит. Прямо сейчас ребенку дотошно телефон выбираю. И вообще все что через интернет - выбираю дотошно. А если ногами кудато идти  - там профукиваю деньги

ф титрадку маркетолога!
   
Re: Діти та гроші

а-а-а-а...
хорошо, что предупредили.
лучше об этом сразу в старттопике дописать.

неудачная шутка  :pofig:
   
Re: Діти та гроші

Я за СВОБОДУ ТОРГОВЛИ! А противников рынков и МАФов считаю снобами и лицемерами.
   
Re: Діти та гроші

у меня от настроения зависит. Прямо сейчас ребенку дотошно телефон выбираю
сам не может выбрать телефон?
   
Все враховується

Якщо виробник/магазин/продавець до вподоби, то можна й переплатити трохи.

Вітчизняний виробник, обслуговування українською, приємний магазин,привітний продавець, все враховується.
Ціна - це одна зі складових оцінки.

Базар за такої оцінки рідко виграє, та періодично буває.
   
Re: Діти та гроші

А чего их воспитывать-то уже в 20 лет? :laugh:  Лично я считаю, что ребенок воспитывается до 3 лет, дальше уже просто нужно корректировать объясняя, почему это плохо а это хорошо.
Что касается денег. Пока ребенок учился, ему выделялась определенная сумма в месяц, остальное сама зарабатывала, и неплохо зарабатывала.
Когда закончила учебу и устроилась на работу, перешла на самообеспечение с условием, что если денег будет не хватать, просто сказать, сколько надо. Просила всего 1 раз. Первые полгода после учебы сами пару раз помогали, т.к. переходный период с учебы на взрослую жизнь требует дополнительных затрат. Сейчас уже полностью на самообеспечении.
Ребенку 21, живет в Канаде. :)
Как тратить деньги - решает сама, я не лезу с советами. Иногда спрашивает, что лучше купить, тогда говорю свое мнение.
Главный девиз у ребенка: надо не меньше тратить, а больше зарабатывать. :laugh: Я поддерживаю :)


главное человека родить, а дальше он научится всему сам
вот возьмем меня для примеру: пить курить и говорить я начал одновременно, и никто меня этому не учил.
человек должон расти на свободе, как цветок!



 :laugh:

   
Re: Діти та гроші

И вообще все что через интернет - выбираю дотошно. А если ногами кудато идти  - там профукиваю деньги
а я навпаки. легко можу в інтернетшоппінг вакханалію впасти. :laugh:
   
Re: Діти та гроші

В нас така червона Львівська кава на базарі в певних точках зараз здається 42 грн. В Гурмані по-моєму за 48 брала. В Сільпо 50+ (чи 56 чи 58).
В мене така 230 г пачка йде на тиждень. Дві пачки з Сільпо = майже 3 з базару. Ото й усе виховання. До речі а) на базарі не підробка, пару раз прийшлося купити в магазинах, коли "внєзапно" кава скінчилася - смак ідентичний. б) в Сільпо скуповуватися вдвічі довше, ніж на базарі, бо Сільпо постійно черги на касах.

Я б показала малому розрахунки, що за дві пачки у Варусі він би купив три на ринку, а там хай сам думає.
   
Re: Діти та гроші

щось мені та львівська кава не сподобалася нітрохи
   
Re: Діти та гроші

Я тільки червону п"ю

В  турці варю
   
Re: Діти та гроші

Привет, хочу на день рождения сыну подарить гироборд, стоит ли игра свеч? Как ваши дети отреагировали на такой подарок? Насколько долго может продержаться эта техника в руках ребенка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія