Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українські чоловіки часто тягнуться до москворотих пьозд?

Ну от, наприклад, хоч би  Вакарчук, Притула, телеведучий Володимир Остапчук, тощо?
Ну от здавалося самі українці, навколо поки україночок  файних,  деякі навіть одружені були на вишуканих украхнках, а потім їх потяг до на москворотих пьозд? :eyes:

Останнє редагування: 18 квітня 2021 10:34:17 від ценительница алей
   
Ну у вас і сленг. Тут будь-хто злякається.
   
Ну от, наприклад, хоч би  Вакарчук, Притула, телеведучий Володимир Остапчук, тощо?

шо, к тебе пристают ?
   
Ну у вас і сленг. Тут будь-хто злякається.

Та ладно, злякаються...   :gigi:
   
шо, к тебе пристают ?

Кацабидло сюди не запрошували, пнх
   
все просто .. у них шалени пуськи!
   
Чому людей цікавить до яких пьозд і піструнців тягне інших?
От шматок в горло не лізе, як не знатимуть про чиєсь  спіднє.
   
чому білоцерківську пьозду потягнуло у Дойчланд
   
Чому людей цікавить до яких пьозд і піструнців тягне інших?
От шматок в горло не лізе, як не знатимуть про чиєсь  спіднє.

Та от відео Мухарського мене надихнуло на тему, над якою декілька раз вже замислювалася...    8-)
   
Та ладно, злякаються...   :gigi:
Можливо ваші і звикли.
   
Тому що занадто багато українок затуркані християнством.
   
чому білоцерківську пьозду потягнуло у Дойчланд

Кращий генетичний матеріал шукала, що не ясно...
   
Хто тягнеться? такі ж само схиблені на воровайках і блатняку?
Ви певні що то українські чоловіки?
Коли жінка матюкається краще за прораба на будівництві, то це швах.
   
Ну от, наприклад, хоч би  Вакарчук, Притула, телеведучий Володимир Остапчук, тощо?
Ну от здавалося самі українці, навколо поки україночок  файних,  деякі навіть одружені були на вишуканих украхнках, а потім їх потяг до на москворотих пьозд? :eyes:

тому що свої українки простіше і добріші. Кацапки пишні ("надменны") та українцям хочеться (як вони думають) дотягнутися до "їхнього рівня".
Всі перераховані українці (Вакарчук, Притула, Остапчук) мають так само слабкий характер в чоловічому розумінні, стрижень, твердість характеру тощо.

   
Кращий генетичний матеріал шукала
ніж українські чоловіки
   
Чому людей цікавить до яких пьозд і піструнців тягне інших?
От шматок в горло не лізе, як не знатимуть про чиєсь  спіднє.

Тю... Так это в том случае, когда чел безуспешно  бъётся над решением "мировой" проблемы - почему к ним тянет, а ко мне - зась? .уетерпцы и 3,14здострадалицы, короче.  :blush2:
   
бабы с примесью азиатской крови всегда креативнее ипуццо, чем чистые хохлушки. Вот и вся причина. К таким тянет чисто на уровне подсознания.
   
Тому що занадто багато українок затуркані християнством.


Що мається на увазі під затуркані християнством? Не вульгарні,  не ледачі,  не зациклені  на собі коханих? Ти просто поглянь на кого Остапчук дружину з дітьми поміняв?  :facepalm1:  :bueee:
   
бабы с примесью азиатской крови всегда креативнее ипуццо, чем чистые хохлушки. Вот и вся причина. К таким тянет чисто на уровне подсознания.

Думаєш?  :eyes:
   
Кращий генетичний матеріал шукала, що не ясно...

ну так потреБЛЯЙ отой генетичный материал и не ностальгуй  :gigi:
   
Що мається на увазі під затуркані християнством? Не вульгарні,  не ледачі,  не зациклена на собі коханих? Ти просто поглянь на кого Остапчук дружину з дітьми поміняв?  :facepalm1:  :bueee:

Ні в багатьох релігія головного мозку не проходить і до 30, походи в церкву вдаються взнаки.
Не вульгарні і не ледачі - це мізер - зараз усі хочуть щоб партнер був розвинутий і не зашорений у поглядах.

Хоча вульгарність - багатогранна і вульгарність у висловлюваннях це одне а вульгарність у інтимі це інше.
   
Ну от, наприклад, хоч би  Вакарчук, Притула, телеведучий Володимир Остапчук, тощо?
Ну от здавалося самі українці, навколо поки україночок  файних,  деякі навіть одружені були на вишуканих украхнках, а потім їх потяг до на москворотих пьозд? :eyes:
ты бы базар фильтровала тупица
   
Тю... Так это в том случае, когда чел безуспешно  бъётся над решением "мировой" проблемы - почему к ним тянет, а ко мне - зась? .уетерпцы и 3,14здострадалицы, короче.  :blush2:

   
Читая таких берегинь как ТС,хочешь не хочешь к кацапке потянешься  :laugh: А вообще конечно нужно быть совсем отбитой чтобы мову и сюда приплести
   
тому що свої українки простіше і добріші. Кацапки пишні ("надменны") та українцям хочеться (як вони думають) дотягнутися до "їхнього рівня".
Всі перераховані українці (Вакарчук, Притула, Остапчук) мають так само слабкий характер в чоловічому розумінні, стрижень, твердість характеру тощо.

Також так думаю...   подивитись хоч би на нашого форумного сергія нумерного  :facepalm1:
   
я лично ни разу в жизни не спал  с украиномовной девкой)) мне иногда кажется что это извращение какое то даже))
   
я лично ни разу в жизни не спал  с украиномовной девкой)) мне иногда кажется что это извращение какое то даже))

Это потому что к сексу у тебя грязное отношение..
   
я лично ни разу в жизни не спал  с украиномовной девкой)) мне иногда кажется что это извращение какое то даже))

Так ти ж і  не українець?   Мене цікавлять українці?  Бо бачу просто як переводиться високоякісний генетичний матеріал на мишей просто  :weep:
   
Нічого ламатись і набивати собі ціну... :facepalm1:
   
Это потому что к сексу у тебя грязное отношение..
да .. секс с украиномовной для меня как то дико))
   
ну.. вообще то последнее время для меня любой секс это дико, однако тема не об этом)
   
зараз усі хочуть щоб партнер був розвинутий і не зашорений у поглядах
ЖЧЖ?
   
Нічого ламатись і набивати собі ціну... :facepalm1:

А ті самі підставляють?  :laugh:
Ну да,  так саме в нас в інституті і було ...  8-)
   
ну.. вообще то последнее время для меня любой секс это дико, однако тема не об этом)

Хм... Вовчик, боюсь что таким эпатирующим заявлением ты направишь тему в другое русло.  :acute:
   
ну.. вообще то последнее время для меня любой секс это дико, однако тема не об этом)
последние сколько лет?
   
високоякісний генетичний матеріал
а одна білоцерківська пьозда за високоякісним поїхала аж у Дойчланд
   
последние сколько лет?
полтора года .. а зачем Вы интересуетесь?? Тема не про это) Это мойо личное дело .. я женщин презираю
   
Хм... Вовчик, боюсь что таким эпатирующим заявлением ты направишь тему в другое русло.  :acute:
ну немного шанс такой есть .. однако, я убегаю с собачкой гулять .. говорите по теме
   
полтора года .. а зачем Вы интересуетесь?? Тема не про это) Это мойо личное дело .. я женщин презираю

Все ясно - кацапомовні дівки відбили охоту.... :laugh:
   
Україночки швидкі на підйобку, хамуваті.
Не всім до вподоби.
Більш менш витончена жінка буде з міста. Тому, скоріш за все, буде росмовна.
Так сталося.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія