Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можна прирівняти сучасних емігрантів зі зрадниками?

Мені цікаво оце цуймбашпіль воно ТП чи ТХ?
   
коли за межами своєї Батьківщини Українців буде проживати менше чим на її території...
Так еміги будуть просити Зєля введи і він введе на радість прихильники певної політсили.
   
А що можна сказати про українські діаспори, що утримують за свій рахунок українські школи, ведут діяльність на підтримку України? Вони зрадники? Від них потрібно відректись?


а для чого вони то роблять?
для чого в Канаді українські школи?
   
Чому тільки вірменів? Я тобі навів приклад ірландців і португалів. І що це трагедія?

І куди ж ірланді емігрували? чи може Португальці поїхали до індійців в найми?
   
І куди ж ірланді емігрували? чи може Португальці поїхали до індійців в найми?
Тебе що в гуглі забанили?
   
а для чого вони то роблять?
для чого в Канаді українські школи?
Щоб до них ще більше їхало жопомиїв, пане дохтур.
   
а для чого вони то роблять?
для чого в Канаді українські школи?
Тупе питання.
   
Так еміги будуть просити Зєля введи і він введе на радість прихильники певної політсили.

Що той Зе може ввести...а як ти їх називаєш "прихильники певної політсили" вже потроху починають протирати очі та дивитись під ноги куди вони вступили...
   
Re: Чи можна прирівняти сучасних емігрантів зі зрадниками?

А ну давай порви на собі вишиванку ... шароварщику...ніхто не кого не ділить...використов уй мозок хоча б іноді...

Ти, нещасне створіння, зовсім береги загубило називаючи українців вишиванщиками та шароварщиками?
   
Хлопе - я кажу за діаспори, такими темпами в майбутньому (недалекому) ми скоро будемо як Вірмени, коли за межами своєї Батьківщини Українців буде проживати менше чим на її території...

В Ірландії проживає приблизно 6 міліонів ірландців  , а в діаспорі 70 міліонів .
Я думаю що українцям треба слідувати їхньому прикладу і оголосити зрадниками тих хто залишився в Україні . Прикладом тебе .
   
Ти, нещасне створіння, зовсім береги загубило називаючи українців вишиванщиками та шароварщиками?

Ти зовсім з глузду з'їхав...точно порохобот...ти себе з Українцями порівнюєш...на щастя мова йде конкретно про твою персону...випий трохи може попустить величавий який...
   
В Ірландії проживає приблизно 6 міліонів ірландців  , а в діаспорі 70 міліонів .
Я думаю що українцям треба слідувати їхньому прикладу і оголосити зрадниками тих хто залишився в Україні . Прикладом тебе .

Ти що в лутку вдарився головою...
   
Щоб до них ще більше їхало жопомиїв, пане дохтур.


який зв'язок?
   
І куди ж ірланді емігрували?


та в Штати ж
   
який зв'язок?
Треба ж жопи мити комусь.
   
Ти що в лутку вдарився головою...

Залишився ? Це твоя особиста справа , але не лізь з порадами і не " учі жізні " .
   
Тупе питання.


ну то я можу відповісти за тебе
шановні жопомиї створюють собі більш комфортні умови, бо все ж не можуть до кінця ментально адаптуватись, плюс почуття провини. свого роду психотерапія
уже їхнім дітям ті українські клуби і школи в більшості до сраки

Україна тут взагалі ні при чому
   
Залишився ? Це твоя особиста справа , але не лізь з порадами і не " учі жізні " .

Ні оце потрібно сказати ВАМ що кинули країну...не вчіть і не втручайтесь маєте свій кусень хліба то ведіть себе тут тихіше...
   
ну то я можу відповісти за тебе
шановні жопомиї створюють собі більш комфортні умови, бо все ж не можуть до кінця ментально адаптуватись, плюс почуття провини. свого роду психотерапія
уже їхнім дітям ті українські клуби і школи в більшості до сраки

Україна тут взагалі ні при чому

Яке почуття провини ?  :K  В Канаді , зокрема , це робиться тому , що так роблять ВСІ . Немає такого етносу як " канадієць " , тому подібні етнічні анклави і клуби абсолютно натуральна річ. А те що Україна там не при чому так це правда .
   
Аєліт повернувся за допаміном?
   
ну то я можу відповісти за тебе
шановні жопомиї створюють собі більш комфортні умови, бо все ж не можуть до кінця ментально адаптуватись, плюс почуття провини. свого роду психотерапія
уже їхнім дітям ті українські клуби і школи в більшості до сраки

Україна тут взагалі ні при чому
Ти ушльопок за себе відповідай. В яких ти некомфортни умовах живеш? Ще розкажи, що на одну зарплату.
   
Боюсь, до зрадників треба прирівнювати тих, які не емігрували...
   
ну то я можу відповісти за тебе
шановні жопомиї створюють собі більш комфортні умови, бо все ж не можуть до кінця ментально адаптуватись, плюс почуття провини. свого роду психотерапія
уже їхнім дітям ті українські клуби і школи в більшості до сраки

Україна тут взагалі ні при чому


якесь дивне пояснення
в країнах котрі створенні емігрантами - США, Канада, Австралія, Нова Зеландія і ще може пару - клуби по етнічному походженню це нормальна річ, і нічого спільного з адаптацією не мають
і школи це більше як етнографічна освіта а не академічна
українці в цьому плані нічого нового не придумали , цим займаються чи не всі діаспори і в надцятих поколіннях
   
Ні оце потрібно сказати ВАМ що кинули країну...не вчіть і не втручайтесь маєте свій кусень хліба то ведіть себе тут тихіше...

Ні не так . За навчання потрібно  заплатити , тебе , малохольного , задурно вчити ніхто не буде .
   
а для чого вони то роблять?
для чого в Канаді українські школи?
Чтоб вернуться специалистами, растолкать локтями украинскую элиту и навести порядок в Украине. А нет, перепутал, то удел кацапов, совков или вообще прихильники певної політсили. Настоящий патриот останется навсегда в Оттаве, там он будет платить налоги и этим переиграет хуйло, спонсируя Украину.
   
якесь дивне пояснення
в країнах котрі створенні емігрантами - США, Канада, Австралія, Нова Зеландія і ще може пару - клуби по етнічному походженню це нормальна річ, і нічого спільного з адаптацією не мають
і школи це більше як етнографічна освіта а не академічна
українці в цьому плані нічого нового не придумали , цим займаються чи не всі діаспори і в надцятих поколіннях

Не плутай - всі вищезгадані країни заселені завойовниками а не емігрантами...вони освоювали ці землі а не приїхали в еміграцію...
   
Яке почуття провини ?  :K  В Канаді , зокрема , це робиться тому , що так роблять ВСІ . Немає такого етносу як " канадієць " , тому подібні етнічні анклави і клуби абсолютно натуральна річ. А те що Україна там не при чому так це правда .


та ну де ж усі
навіть українці далеко не всі в тому двіжі
   
Чи можна порiвняти сучасне населення Украiни до громодян?

   
Ти ушльопок за себе відповідай. В яких ти некомфортни умовах живеш? Ще розкажи, що на одну зарплату.


ну чого ж хамити  :laugh:
я живу у дуже комфортних умовах
і так, на одну зарплату. на щастя, вона у мене досить велика
   
Не плутай - всі вищезгадані країни заселені завойовниками а не емігрантами...вони освоювали ці землі а не приїхали в еміграцію...

ще один, "альтернативно" обдарований  :facepalm1:

яку країну захопили квакери? чи переселенці в Австралію чи Нову Зеландію? як називалися ті країни? громадян яких країни чи підданих яких корон вони "завоювали"?

то що там бігали якісь пару тисяч з голими сраками , вбивали одне одного кістяними ножами і їли ж одне одного, аж ніяк не робить з них ні країни ні тим більше "держави" - так кочові племена, сьогодні тут , а завтра через Берингову протоку і вже на іншому континенті і як ти їх завоюєш?

це комуністи люблять якусь казку розповідати про "завоювання" в Півн Америці чи Австралії
   
Ні не так . За навчання потрібно  заплатити , тебе , малохольного , задурно вчити ніхто не буде .

Рятуйте мою душу - вчитель, навчись правильно писати та логічно висловлюватись...
   
Чтоб вернуться специалистами, растолкать локтями украинскую элиту и навести порядок в Украине.
Он Дубинський повернувся і навів  :weep:
   
а для чого вони то роблять?
для чого в Канаді українські школи?

а де їм бути?
в Україні будуть коцапські школи для русифікованих хахлів
   
ну чого ж хамити  :laugh:
я живу у дуже комфортних умовах
і так, на одну зарплату. на щастя, вона у мене досить велика
От бачиш як тобі в еміграції живеться. На батьківщине не хочеш? Якщо такі як ти і авіатор повиїзжаєте можливо і ми повернемся.
   
а де їм бути?
в Україні будуть коцапські школи для русифікованих хахлів


коли?
коли вже настане той апокаліпсис, як кара нам усім невдячним що не вибрали Порошенка
коли уже ви загоїте свої гузна?
   
От бачиш як тобі в еміграції живеться. На батьківщине не хочеш? Якщо такі як ти і авіатор повиїзжаєте можливо і ми повернемся.


я ж не емігрант
тут мої діди і прадіди поховані
і діти мої тут
і мені якось насрати куди ти збираєшся їхати і повертатись   :laugh:
   
я ж не емігрант
тут мої діди і прадіди поховані
і діти мої тут
і мені якось насрати куди ти збираєшся їхати і повертатись   :laugh:
Ну срати ви вмієте, цього у вас не відняти.
   
та ну де ж усі
навіть українці далеко не всі в тому двіжі

"ВСІ"  малося наувазі"  етнічні групи "
   
Рятуйте мою душу - вчитель, навчись правильно писати та логічно висловлюватись...

А нічого,  що я сьогодні без жабо ?
   
коли?
коли вже настане той апокаліпсис, як кара нам усім невдячним що не вибрали Порошенка
коли уже ви загоїте свої гузна?

так це ж у тебе в кожному пості порошенко
це тобі треба загоювати :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія