Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи можна прирівняти сучасних емігрантів зі зрадниками?

 Прочитав статейку в одному місцевому виданні, про те що емігрантка з Бразилії, яка давненько покинула Україну знайшла батьківське обійстя. Журналістка в емоційні формі розписала, як це було вражаюче та чутливо... чомусь подумалось а як кваліфікувати вчинки Українців - коли в тяжкі часи вони кидають свою Батьківщину?
   
Можна, порівнюйте.
   
Можна, порівнюйте.

Дякую...аж від серця відлягло...
   
важкі часи вже тривають 28 років
   
важкі часи вже тривають 28 років

ну как минимум на порядок больше
   
важкі часи вже тривають 28 років

Ну так все залежить від співвітчизників - що і як обираємо так і живимо...
   
Ну так все залежить від співвітчизників - що і як обираємо так і живимо...
Якщо я не згідний з тим, що ви обираєте? То чому я маю в тому жити?
   
Ну так все залежить від співвітчизників - що і як обираємо так і живимо...
час то єдина річ яка не вернеться
люди хочуть нормально жити не колись там а тут і зараз
чи еміграція то гарантія кращого життя? ні , то тільки шанс
   
Якщо я не згідний з тим, що ви обираєте? То чому я маю в тому жити?

Тоді ти не зовсім Українець...
   
Я не думаю,что эмиграцию из Украины в другие страны необходимо приравнивать к предательству.
 Уехал? Отрезанный ломоть.Ты стал чужим для Украины.
 Живи своей жизнью,пробивайся к " сливкам" общества там,куда приехал. Но не не указывай и не требуй от нас.как нам жить,что делать и что решать. Ты выпал из нашего социума!
   
час то єдина річ яка не вернеться
люди хочуть нормально жити не колись там а тут і зараз
чи еміграція то гарантія кращого життя? ні , то тільки шанс

Але ж Батьківщина то єдине що не обирають...в такому випадку ми нація пристосуванців?
   
Я не думаю,что эмиграцию из Украины в другие страны необходимо приравнивать к предательству.
 Уехал? Отрезанный ломоть.Ты стал чужим для Украины.
 Живи своей жизнью,пробивайся к " сливкам" общества там,куда приехал. Но не не указывай и не требуй от нас.как нам жить,что делать и что решать. Ты выпал из нашего социума!
Мені пофіг хто, що думає.  ;)
   
Тоді ти не зовсім Українець...
З якого дива? Тому що ти так вирішив?
   
Я не думаю,что эмиграцию из Украины в другие страны необходимо приравнивать к предательству.
 Уехал? Отрезанный ломоть.Ты стал чужим для Украины.
 Живи своей жизнью,пробивайся к " сливкам" общества там,куда приехал. Но не не указывай и не требуй от нас.как нам жить,что делать и что решать. Ты выпал из нашего социума!

В этом есть свой резон...но у нас же наоборот, система современных Украинских ценностей говорит об обратном - уехал закончил какой-то Техасский коледж и приехал поучать...
   
З якого дива? Тому що ти так вирішив?

Тому що Українці живуть в Полтаві та Львові - в Америці американці...
   
Але ж Батьківщина то єдине що не обирають...в такому випадку ми нація пристосуванців?
Батьків теж не обирають. Але і не живуть з ними все життя.
   
Тому що Українці живуть в Полтаві та Львові - в Америці американці...
Тупо.
   
Я не думаю,что эмиграцию из Украины в другие страны необходимо приравнивать к предательству.
 Уехал? Отрезанный ломоть.Ты стал чужим для Украины.
 Живи своей жизнью,пробивайся к " сливкам" общества там,куда приехал. Но не не указывай и не требуй от нас.как нам жить,что делать и что решать. Ты выпал из нашего социума!

твій соціум в Твєрі :weep:
   
твій соціум в Твєрі :weep:

А чого не у Тамбові...
   
А що можна сказати про українські діаспори, що утримують за свій рахунок українські школи, ведут діяльність на підтримку України? Вони зрадники? Від них потрібно відректись?
   
Ковбасники - найгірше шо може бути. Усім треба сидіти там де народився до 7 коліна.
   
Ковбасники - найгірше шо може бути. Усім треба сидіти там де народився до 7 коліна.

 (tu)
В Африці на деревах!  :laugh:
   
Ковбасники - найгірше шо може бути. Усім треба сидіти там де народився до 7 коліна.

Ні треба кидати свою землю - та шукати кращої долі...якщо це притаманно одній людині, це зрозуміло, але коли це набуває епідемічних рис нації...
   
Нехай покидають, поради давати не треба.
   
Але ж Батьківщина то єдине що не обирають...в такому випадку ми нація пристосуванців?
шо за брєд?
в пошуках кращого життя в свій час їхали і їдуть всі народи
   
Взагалі треба повернути кріпацтво і ввести кастову систему
   
Ні треба кидати свою землю - та шукати кращої долі...якщо це притаманно одній людині, це зрозуміло, але коли це набуває епідемічних рис нації...

бггг
а выбор этой нации уклониста уже не диагноз самой эпидемии
этой нации аки пожрать/посрать мирно ?))

как там в писании ...
не суди и не судим будешь
   
Ні треба кидати свою землю - та шукати кращої долі...якщо це притаманно одній людині, це зрозуміло, але коли це набуває епідемічних рис нації...
Не хочуть, падли, пересидіти років 50 до кращих часів.
   
шо за брєд?
в пошуках кращого життя в свій час їхали і їдуть всі народи

Хочу прочитати про існування польських, австрійських, фінських діаспор...масово переселялись в основному в свої колонії...
   
Не хочуть, падли, пересидіти років 50 до кращих часів.

А чому сидіти - щось робити треба, чи не спрможні?
   
Хочу прочитати про існування польських,
Дядьку, поляки масово миють жопи в Німеччині і Англії. В Англії офіційно більше мільйона поляків.

Теж цукко зрадники!
   
Хочу прочитати про існування польських, австрійських, фінських діаспор...масово переселялись в основному в свої колонії...
От почитай за Ірландців, португалів, яких за межими держави живе в декілька разів більше ніж в самій державі.
   
А чому сидіти - щось робити треба, чи не спрможні?
Ну от я про що і кажу. Сидить тут один на форумі у 7 коліні і робить. А інші хочуть поїхати на усе готове.
   
Дядьку, поляки масово миють жопи в Німеччині і Англії. В Англії офіційно більше мільйона поляків.

Теж цукко зрадники!

Хлопе - я кажу за діаспори, такими темпами в майбутньому (недалекому) ми скоро будемо як Вірмени, коли за межами своєї Батьківщини Українців буде проживати менше чим на її території...
   
Re: Чи можна прирівняти сучасних емігрантів зі зрадниками?

Автору теми, хто ти такий щоб судити та ділити українців на сорти? З якого могили біля кримльовськоі стіни ти вилізло убоге?
   
Ну от я про що і кажу. Сидить тут один на форумі у 7 коліні і робить. А інші хочуть поїхати на усе готове.

І хто ж це такий працелюбивий Стахановець...
   
Хлопе - я кажу за діаспори, такими темпами в майбутньому (недалекому) ми скоро будемо як Вірмени, коли за межами своєї Батьківщини Українців буде проживати менше чим на її території...
Чому тільки вірменів? Я тобі навів приклад ірландців і португалів. І що це трагедія?
   

Ех, єкби ще зрадники припинили закачувати бюджет зеленими в Державу, ото ж охуєнно б було!
   
Кацапи нагнетаютъ...
Емігранти-зрадники їх бентежать...
Страшна жіть, аднака....  :(
   
Автору теми, хто ти такий щоб судити та ділити українців на сорти? З якого могили біля кримльовськоі стіни ти вилізло убоге?

А ну давай порви на собі вишиванку ... шароварщику...ніхто не кого не ділить...використов уй мозок хоча б іноді...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія