Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ідеологія прихильники певної політсили: "Галантерейщик і кардинал- ета сила!"

справа не в тупості, а у відсутності емпатії, у відсутності поваги і навпаки, у зневажанні. Бидло, люмпен, плебс, прихильники певної політсили - це все ознаки. Деякі для самовпевненості доходять до дегуманізації, як от Брандт зі своїми мавпами і багато хто із зебуїнами. Вся ця ворожа риторика базується більшою частиною на матеріальному становищі і інколи є самозахистом, щоб задавити емпатію і не ділитися ресурсами з нужденними, але частіше щирим проявом надбаної, можливо ще вихованої в родині з дитинства, зверхності. Цей конфлікт не вирішити НІЯК, окрім насильства
+==============================================================+
А яка повага може бути у иліти до бидла? Наші педрилки - це вихованці ЦПШ,
тобто центральних партійних шкіл КПРСу.. А їх ще тоді вчили що вони - керуюча
та направляюча сила, що їм треба тільки керувати, а не працювати! Ось з цього
у педрилок зневага до людей, які працюють. Працюючі люди для них - бидло!
А та науково-технічна сингулярність, що невідворотньо наступає, ліквідує
иліту під корінь. Саме тому иліта і робить все, щоб зупинити науково-технічний
прогрес і пов"язаний з ним прогрес соціального розвитку. Ось звідки бажання у
иліти повернутися до феодалізму щоб знову були пани та кріпаки. І не бажають
згадувати до чого це призводить - до соціальної революції з фізичним винищенем
так  званої иліти, як це було вже не раз.
   
+================================================================+
Дебільне! Продай усе та прикупи собі хоч трошки мізків! Бо у мене трикімнатний
кооператив 1992-го року побудови. Який я побудував за рахунок продажу своїх
програм ще у совку, а потів - і за кордон. А зараз у мене гарний будинок на
фазенді, де я і живу з жінкою вже 9 років. Тому заткни свою пельку і кінчай
срати ротом як всі педрилки!
бля... оце тре бути таким кретином, щоб навіть  когнітивний диссонанс не зміг сплющити
   
+============================================+
Це у педрилок нема уяви що таке ТС, а у людей вже є!
В історії людства вже була неолітична революція. Нічого,
пережили й це!
Ти читати вмієш, придурку? Чи для тебе збрехати- як два пальці обісЗе!ати ?
Я не казав, що ми не маємо уявлення про ТС, я казав, що ми не можемо мати адекватного уявлення, що станеться ПІСЛЯ Технологічної Сингулярності- бо на те вона й сингулярність!
   
Ти читати вмієш, придурку? Чи для тебе збрехати- як два пальці обісЗе!ати ?
Я не казав, що ми не маємо уявлення про ТС, я казав, що ми не можемо мати адекватного уявлення, що станеться ПІСЛЯ Технологічної Сингулярності- бо на те вона й сингулярність!
ви може й не знаєте, але це детально описане в об'явленні Івана Богослова
   
не бажають
згадувати до чого це призводить - до соціальної революції з фізичним винищенем так  званої иліти, як це було вже не раз
історія вчить тільки тому, що нічому не вчить
   
ви може й не знаєте, але це детально описане в об'явленні Івана Богослова
на диво, +++
   
історія вчить тільки тому, що нічому не вчить
саме так!
після цього великий практик Коба сказав - "Кадри рєшают всьо".
   
історія вчить тільки тому, що нічому не вчить
+===================================================================+
Ну, попередня технологічна ревлюція призвела до утворення держав, а результатом
наступної має бути ліквідація держав. Бо стануть непотрібні.
   
+===================================================================+
Ну, попередня технологічна ревлюція призвела до утворення держав, а результатом
наступної має бути ліквідація держав. Бо стануть непотрібні.

Думка цікава, але сумнівна
   
+===================================================================+
Ну, попередня технологічна ревлюція призвела до утворення держав, а результатом
наступної має бути ліквідація держав. Бо стануть непотрібні.
яка нах технологічна революція???
   
Просто спершу треба з'ясувати , хто буде Суб'єктом подальшого розвитку й в якій формі. А вже потім робити висновки по державам
   
+===================================================================+
Ну, попередня технологічна ревлюція призвела до утворення держав, а результатом
наступної має бути ліквідація держав. Бо стануть непотрібні.
держави почали утворюватись тисячі років назад і продовжують утворюватись
   
Просто спершу треба з'ясувати , хто буде Суб'єктом подальшого розвитку й в якій формі
які є варіанти?
   
яка нах технологічна революція???

Загалом-то їх було багато. Але найцікавішими були останні, починаючи з І промислової революції в Англії, десь приблизно в 1780-х роках
   
Загалом-то їх було багато. Але найцікавішими були останні, починаючи з І промислової революції в Англії, десь приблизно в 1780-х роках
так держави виникли задовго до промреволюції. і ніякі технології там ніяким боком
   
+========================================================+
А мені комуналку підняли у 10 разів, а пенсію - на 10%. І ти хочеш щоб
я повірив у значне зростання економіки? Так на базарі продавців більше
ніж покупців!  Мародера-баригу - на нари! З конфіскацією!

Боже, який дебіл... А Клоун тобі от завтра знизить тарифи, так?:-))) Хера він тобі в до рота запхає, старий дурню.
   
Боже, який дебіл... А Клоун тобі от завтра знизить тарифи, так?:-))) Хера він тобі в до рота запхає, старий дурню.

+
   
яка нах технологічна революція???
+========================================================+
Ну, тупи-и-и-й! Неолітична! Перехід від збирання їжі до її виробництва.
   
+========================================================+
Ну, тупи-и-и-й! Неолітична! Перехід від збирання їжі до її виробництва.
яка це нах ТЕХНОЛОГІЯ? :facepalm:
   
держави почали утворюватись тисячі років назад і продовжують утворюватись
+===========================================================+
Надам велику цитату, яка пояснює суть проблеми:

– С чего лучше начать? Наверное, с исторической закономерности, с определенной повторяющейся цепи событий во времени. Примерно 6 тысяч лет назад на планете возникли первые государства. Потом вторые. Третьи. Конечно, первые государства захватили самые лакомые куски. Но сама природа государства, как дегенеративной системы, начала постепенно разрушать социальную экономику их страны. И настал момент, когда вторая волна оказалась сильнее. Дальше – по закону политических джунглей. Горе побежденным. Все то, что они когда-то взяли силой, было отнято и поделено заново, между сильнейшими второй волны. Но и те, в свое время, ослабли. Тогда пришла третья волна, четвертая, пятая… В соответствии с общими правилами экономики, всё быстрее развивались средства производства, и всё быстрее менялись военные потенциалы государств. Частота переделов мира росла. В эпоху пирамид длительность цикла составляла два тысячелетия. В эпоху Троянской войны – одно тысячелетие. В эпоху расцвета Рима – около пятисот лет. В средние века – двести. В индустриальную эру делили уже дважды в столетие. В XX веке – трижды. И настал кризис классической войны, как жанра. Какой смысл делить мир, если даже первое поколение клана оффи – победителей не успеет переварить плоды победы?
– Сингулярность.
– Да. – Военно-политическая сингулярность опередила собственно технологическую сингулярность почти на столетие. После Второй мировой войны победители попытались управлять процессом. Раздробить новую большую войну на множество мелких войн, подальше от своей территории, а центральную часть новой мировой войны вести средствами не физического, а экономического и агентурного разрушения. Так были устроены Первая и Вторая холодные войны. Данный фокус, повторяю, оказался возможным только потому, что очередная революция средств производства, технологическая сингулярность, ещё не наступила. После начала постиндустриальной революции индустриально-финансовые средства управления мировыми процессами исчерпали свой активный ресурс, и очередной передел мира неизбежно должен был совершиться путем нерегулируемого применения силы.
– Барьер Хопкинса. – Генеральная термоядерная уборка планеты.
– Мы говорим о барьере, который назван его именем. Итак, Хопкинс был выдающийся человек. Он выразил простыми, понятными словами очень важную мысль: цикл войн сингулярной эры закономерно ликвидирует все государства. Какие-то государства будут уничтожены вместе с большей частью населения, а какие-то – деструктируются почти бескровно, посредством стирания только самой концепции политэкономической власти.
   
Боже, який дебіл... А Клоун тобі от завтра знизить тарифи, так?:-))) Хера він тобі в до рота запхає, старий дурню.
+================================================================================+
Боже, який дегенерат! Я знаю, що це зло зробив мародер із своєю бандою заради власного гаманця.
Саме тому його і треба було збити з табуретки. А що зробить Зеленський - то подивимося. Не він
піднімав тарифи - не його відповідальність.
   
яка це нах ТЕХНОЛОГІЯ? :facepalm:
+============================================+
Ну, дійсно тупи-и-ий! Це технологія організації життя.
   
яка це нах ТЕХНОЛОГІЯ? :facepalm:
це технологія
   
+===========================================================+
Надам велику цитату, яка пояснює суть проблеми
вхавр, подумайте про те, що для вас ця дуже і дуже гіпотетична сингулярність те ж саме, що Царство Боже)
   
+============================================+
Ну, дійсно тупи-и-ий! Це технологія організації життя.
пояснюю - до сих пір людина НЕ ВИРОБЛЯЄ їжу. Пригадуєш - я тобі пропонував ВИГОТОВИТИ літру ГРЕЧАНОГО меду? Ти тоді так само верещав як і зараз.
Те, що ти помилково вважаєш технологією насправді спричинено зміною соціокультурного формату.
   
пояснюю - до сих пір людина НЕ ВИРОБЛЯЄ їжу. Пригадуєш - я тобі пропонував ВИГОТОВИТИ літру ГРЕЧАНОГО меду? Ти тоді так само верещав як і зараз.
Те, що ти помилково вважаєш технологією насправді спричинено зміною соціокультурного формату.
може ти в житті десь зустрічав слово агрономія?
   
може ти в житті десь зустрічав слово агрономія?
вирощування рослин - це не є ВИРОБНИЦТВО іжі. Ось коли із неорганічних елементів людина з допомогою хімічних реакцій синтезує м"ясо, хліб, - тоді поговоримо.
наші хіміки на цукрах засипались, а  це доволі проста штука.
   
Дивлюсь я на цих мавп і диву дивуюсь- як же вони стрибають...

Гілка ця- про ідеологію цієї "нової " політичної сили, побудованій на старій класовій заздрості та вічному жлобстві

Якщо в когось є якісь міркування- кидайте сюди. Я буду по мірі можливостей апати, аналізувати і навантажувати смислами
Ти готовий загинути запітра ?
Прикриваючи своєю сраною тушкою його відльот ? Всрешся ж.
   
вирощування рослин - це не є ВИРОБНИЦТВО іжі
я знаю, що ти упоротий. Тобі ніхто не каже про синтез їжі. Металурги залізо теж не з часток отримують
   
я знаю, що ти упоротий. Тобі ніхто не каже про синтез їжі. Металурги залізо теж не з часток отримують
упертий. ось бачиш, я таки правий.
   
упертий. ось бачиш, я таки правий.
в тому що упоротий? Без сумніву. Виробництво і синтез це не тотожні речі
   
вхавр, подумайте про те, що для вас ця дуже і дуже гіпотетична сингулярність те ж саме, що Царство Боже)
+===============================================================================+
А якого бога(божка, богів, богині)?  Для мене насування технологічної сингулярності об"єктивне.
Бо занадто багато факторів що про це свідчать.
   
пояснюю - до сих пір людина НЕ ВИРОБЛЯЄ їжу. Пригадуєш - я тобі пропонував ВИГОТОВИТИ літру ГРЕЧАНОГО меду? Ти тоді так само верещав як і зараз.
Те, що ти помилково вважаєш технологією насправді спричинено зміною соціокультурного формату.
+======================================================+
Люди саме виготовляють їжу, вирощуючи її за різними технологіями.
Просто інший інструмент: не сокира, а рослина чи тварина.
В чому і суть неолітичної технологічної революції.
А зміна соціальної будови є наслідком зміни у фундаменті
продуктивного виробництва.
   
вирощування рослин - це не є ВИРОБНИЦТВО іжі. Ось коли із неорганічних елементів людина з допомогою хімічних реакцій синтезує м"ясо, хліб, - тоді поговоримо.
наші хіміки на цукрах засипались, а  це доволі проста штука.
+===================================================+
Не бреши! Цукри навчилися виготовляти ще у 19-му сторіччі.
Конденсація формальдегіду у лужному середовищі. А й досі
економічно вигідніше виробляти вуглеводні шляхом вирощування
рослин. Економіка рульоз!
   
+===============================================================================+
А якого бога(божка, богів, богині)?
ось цього - Технології)))

до речі, він присутній в класному серіалі "Американські боги"
   
+===================================================+
Не бреши! Цукри навчилися виготовляти ще у 19-му сторіччі.
Конденсація формальдегіду у лужному середовищі. А й досі
економічно вигідніше виробляти вуглеводні шляхом вирощування
рослин. Економіка рульоз!
аха, навчились! ліве з правим плутаєте! а за два літри заправили, як за атомну субмарину з ракетами і торпедами! :lol:
   
+======================================================+
Люди саме виготовляють їжу, вирощуючи її за різними технологіями.
Просто інший інструмент: не сокира, а рослина чи тварина.
В чому і суть неолітичної технологічної революції.
А зміна соціальної будови є наслідком зміни у фундаменті
продуктивного виробництва.
помиляєшся - люди до сих пір ЗБИРАЮТЬ їжу з уже ВИРОЩЕНИХ власноруч рослин.
а зміна соціальної формації відбулась в результаті зміни мізків, а не технологій.
   
люди до сих пір ЗБИРАЮТЬ їжу з уже ВИРОЩЕНИХ власноруч рослин
от упоротий :lol:
   
магістр, повторюю питання - металургія це технологія?
   
магістр, повторюю питання - металургія це технологія?
не рівняй йуха з пальцем! так, металургія- технологія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія