Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якби ми раніше не видохлися, і все посипеться нахєр.
"Ви" - це хто, кацапе?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ні, уйобок галімий, буде в тебе срака горіти за язик твій гнилий. Чи ти думав, що безкарно будеш тут срати, як болукан на Україну і українців?
Дарма, чмошнік.



 :good:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Українці забирають американські танки Абрамс з під загрози дронів

Богдан Цюпин

Інформаційна агенція Associated Press, посилаючись на кількох військових посадовців США, повідомляє, що українська армія обмежує застосовування американських танків Abrams зокрема тому, що вони виявилися вразливими в умовах застосування безпілотних літальних апаратів - дронів.
Заступник голови об’єднаних штабів США адмірал Крістофер Ґрейді сказав агенції Associated Press, що американські військові будуть працювати з українцями над удосконаленням тактики застосування танків.
Це повідомлення напевне додасть аргументів до вже тривалих дискусій про роль важких танків у сучасній війні, а також про те, як допомагати Україні.
Київ від самого початку російського вторгнення просив партнерів допомогти найпотужнішою західною зброєю, включно з так званими основними - важкими танками західного зразка.
Але спочатку партнери зосереджувалися на передачі українцям зброї і зокрема танків радянського виробництва з арсеналів, що залишалися в країнах у Східній Європі та деінде.
Згодом Велика Британія першою взимку 2023 року повідомила про надання Україні танків Challenger 2, а потім США і Німеччина спільно оголосили, що нададуть американські танки Abrams M1 та німецькі Leopard 2 разом з танками старішої моделі Leopard 1.
Російсько-українська війна показала потрібність бронетехніки для захисту бійців, але також виявила вразливість зокрема важких танків перед новітніми видами зброї.

Знищені танки
Генеральний штаб Збройних сил України стверджує, що Росія від початку російського вторгнення в лютому 2022 року втратила вже понад 7 000 танків.
Український контрнаступ влітку 2023 року виявив проблеми для української бронетехніки при подоланні російських мінних полів в той час, як з неба полювали дрони.
Українці почали першими активно використовувати розвідувальні та ударні дрони для знищення бронетехніки і російські війська також вдаються до такої тактики.
Associated Press повідомляє, що внаслідок російських атак Україна втратила 5 з 31 танка Abrams, кожен з яких коштує приблизно $10 мільйонів.
Німецький депутат Себастіан Шефер у січні 2024 року заявив німецькій пресі, що лише кілька з наданих Німеччиною 18-ти танків Leopard 2A6 залишалися у боєздатному стані.
Депутат разом з міністром оборони Борисом Пісторіусом відвідав ремонтні майстерні у Литві, де ремонтують танки з України і згідно з повідомленням зауважив там брак запчастин, що сповільнювало ремонт.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Necro Mancer
@666_mancer
Лохов из ОПГ "Каскад" кинули на бабки

https://twitter.com/view/status/1783596601820217664

вираз "бальшая просьба пасадєйствавать" - це молоці, це правильно підібрали
Але чому так гордо стоять? Чому не на колінах чєлобітну подають?
Ніпарядак, відмовити та покарать!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

США впервые за 40 лет начнут производство новых ядерных боеголовок, — СМИ (focus.ua) 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це виключно ваша емігрантська думка

Це не моя думка. Я особисто вважаю що визнання, аналіз прорахунків та наступні зміни в стратегії та тактиці підходів - це є основа успіху. Але нажаль я такого ставлення не спостерігаю зараз ні в підходах американського уряду, ні в ставленні громадськості до проблеми.  :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ні, уйобок галімий, буде в тебе срака горіти за язик твій гнилий. Чи ти думав, що безкарно будеш тут срати, як болукан на Україну і українців?
Дарма, чмошнік.

Мені шкода що тобі привиділось якесь "срання" на Україну, краще проходь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це не моя думка. Я особисто вважаю що визнання, аналіз прорахунків та наступні зміни в стратегії та тактиці підходів - це є основа успіху. Але нажаль я такого ставлення не спостерігаю зараз ні в підходах американського уряду, ні в ставленні громадськості до проблеми.  :(

Ти десь не туди дивишся. Поставка далекобійних АТАКАМС це і є "аналіз прорахунків та наступні зміни в стратегії та тактиці підходів".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Як і відведення Абрамсів і решта багато чого.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Це не моя думка. Я особисто вважаю що визнання, аналіз прорахунків та наступні зміни в стратегії та тактиці підходів - це є основа успіху. Але нажаль я такого ставлення не спостерігаю зараз ні в підходах американського уряду, ні в ставленні громадськості до проблеми.  :(

Ви маєте в розпорядженні інформацію
Яку більше ніхто не має ?
Наприклад фуп
Чи голосуваня в конгресі і сенаті не виражають
Суспільну думку ?
300/100
90/16
Ну приблизно
Тобто у вас є інші , прадиві данні
Надайте пліз
А не задравши носа стверджуйте


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ви маєте в розпорядженні інформацію
Яку більше ніхто не має ?
Наприклад фуп
Чи голосуваня в конгресі і сенаті не виражають
Суспільну думку ?
300/100
90/16
Ну приблизно
Тобто у вас є інші , прадиві данні
Надайте пліз
А не задравши носа стверджуйте

Я дуже вибачаюсь, але Ви не зовсім праві ..
Емоції емоціями, але в чомусь пан Укі  правий..

Це не приємно насправді.., але ...
Найголовніше для нас- не вестись на кацпропаганду... Не ламатися духом... Вірити в нашу Перемогу..
Й все буде гаразд!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Я дуже вибачаюсь, але Ви не зовсім праві ..
Емоції емоціями, але в чомусь пан Укі  правий..

Це не приємно насправді.., але ...
Найголовніше для нас- не вестись на кацпропаганду... Не ламатися духом... Вірити в нашу Перемогу..
Й все буде гаразд!

Хм
Я саме про те
 оце
Найголовніше для нас- не вестись на кацпропаганду... Не ламатися духом... Вірити в нашу Перемогу..
Й все буде гаразд!




   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Просто повірте на моє слово- все буде Україна!!!!
Це я Вам зокупації обіцяю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Просто повірте на моє слово- все буде Україна!!!!
Це я Вам зокупації обіцяю
(tu)  :-B
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я навряд чи доживу до нашої Перемоги...
Я стараюсь..
Зубами чіпляюсь...
Але, бачу що на вряд...

Хочу, щоб люди знали- я Українець!!! Хоч йтна половину кацапської крові..
Моя Батбківщина- найкраща!!!
І в Нені буде дуже чудове майбутнє!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ти десь не туди дивишся. Поставка далекобійних АТАКАМС це і є "аналіз прорахунків та наступні зміни в стратегії та тактиці підходів".

Виділити нарешті зброю, яку вже просять рік - це не аналіз прорахунків. Аналіз прорахунків - це припинити сприймати допомогу Україні як власне допомогу, а почати це сприймати як один з інструментів вирішення глобальної проблеми, самим зайнятись вирішенням цієї проблеми дуже серйозно, як наслідок почати виділяти ту зброю, яка дуже потрібна в момент коли вона потрібна, а краще до того моменту. Це так спрощено та грубо
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це не моя думка. Я особисто вважаю що визнання, аналіз прорахунків та наступні зміни в стратегії та тактиці підходів - це є основа успіху. Але нажаль я такого ставлення не спостерігаю зараз ні в підходах американського уряду, ні в ставленні громадськості до проблеми.  :(
Дай Боже що б Ваші  вибори не стали розміном.
Тобі  вже  від  всіх прилетіло, але ти знаєш що і  від  мене.

 Знаєш  що ви (закоренілі еміги що себе таки вважають українцями)  можете  для нас (України) зробити?

ТИСНУТИ.

На Трампа Байдена,  та на всіх.

Нажаль Європа досі спить. Розбудіть всіх.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Виділити нарешті зброю, яку вже просять рік - це не аналіз прорахунків. Аналіз прорахунків - це припинити сприймати допомогу Україні як власне допомогу, а почати це сприймати як один з інструментів вирішення глобальної проблеми, самим зайнятись вирішенням цієї проблеми дуже серйозно, як наслідок почати виділяти ту зброю, яка дуже потрібна в момент коли вона потрібна, а краще до того моменту. Це так спрощено та грубо
 
Одної  зброї  мало.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ви маєте в розпорядженні інформацію
Яку більше ніхто не має ?
Наприклад фуп
Чи голосуваня в конгресі і сенаті не виражають
Суспільну думку ?
300/100
90/16
Ну приблизно
Тобто у вас є інші , прадиві данні
Надайте пліз
А не задравши носа стверджуйте

Я не помічаю усвідомлення у людей що кацапи - це дуже серйозна глобальна проблема і америка має щось з цим робити. Ці поставки зброї сприймаються більше як благочинність, типу допомога гарному але слабому хлопу захиститись від злого та сильного. Така позиція є дуже небезпечною, бо зазвичай рано чи пізно допомагаючій стороні обридає це робити, що ми і бачимо в зміні ставлення респів.  :( Найгірше що кацапи це розуміють та роблять все щоб підтримувати та поширювати таке ставлення
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дай Боже що б Ваші  вибори не стали розміном.
Тобі  вже  від  всіх прилетіло, але ти знаєш що і  від  мене.

 Знаєш  що ви (закоренілі еміги що себе таки вважають українцями)  можете  для нас (України) зробити?

ТИСНУТИ.

На Трампа Байдена,  та на всіх.

Нажаль Європа досі спить. Розбудіть всіх.


І Ви праві...
Й Олег правий...

Кожен по своєму...
І в мене існує своя правда..
А я от так якось міркував в алкогольному угарє, й доміркувався
Ніколи!
Нікому!
Ми!
Не всралися!
Поки
Ми самі собі жопу не витримо!!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А кацапу пізда однозначно!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Виділити нарешті зброю, яку вже просять рік - це не аналіз прорахунків.

Трохи більше року :)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126481.0
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Мені шкода що тобі привиділось якесь "срання" на Україну, краще проходь

Кому краще, шлепер?
Тобі?
Та я вертів тебе і таких, як ти на одному місці.
Воно ще мені буде вказувати, що мені робити на українському форумі.
Ти часом не припух?
Іди мексиканцям в себе щось вказуй.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Росія втрачає перевагу у війні з Україною – FT

Інтенсивність боїв перевищує можливості Росії щодо поповнення запасів навіть за високих темпів виробництва і стримує більш значне просування вперед. Про це пише Financial Times, повідомляє Дзеркало тижня.

Після того, як цього тижня Конгрес США схвалив довгоочікувану військову допомогу Україні у розмірі 61 млрд доларів, Росія зловтішалася, що передове західне озброєння не зможе переломити хід подій на полі бою. Два високопоставлені представники української розвідки сказали, що вони очікують, що Росія почне новий широкомасштабний наступ наприкінці травня або червні. Однак, на думку представників західних оборонних відомств та аналітиків, завдяки допомозі США Україна може виявити недоліки, притаманні російській армії, яка намагається знищити Україну за допомогою неякісних боєприпасів і великої, але погано навченої армії.

Завдяки рекордним витратам на оборону цього року в розмірі 10,8 млрд рублів (118,5 млрд доларів) — 6% ВВП — російська збройова промисловість збільшила виробництво в кілька разів, а заводи працюють цілодобово. Однак ці цифри приховують нездатність Москви перетворити вогневу міць на значний прорив, що, на думку російських експертів, можна зробити тільки за допомогою більш досконалої зброї.

До осені 2022 року Росія випускала до 60 тисяч снарядів на день. Ця кількість скоротилася приблизно до 10 тисяч на день і включає поставки з Північної Кореї та Ірану, зазначає Financial Times. Це зменшення темпів стрільби показує, що інтенсивність боїв перевищує можливості Росії щодо поповнення запасів навіть за таких високих темпів виробництва і стримує більш значне просування вперед.

Згідно з доповіддю, опублікованою цього тижня Центром стратегічних і міжнародних досліджень, Росії необхідно виробляти 3,6 млн снарядів на рік, щоб підтримувати поточний темп стрільби. Однак міністерство оборони Росії  визнало, що може виробляти лише половину з 4 млн снарядів 152-мм калібру і 1,6 млн снарядів 122-мм калібру, які, згідно з оцінками хуйло військових, необхідні для подолання української оборони.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

сирський пупий солдафон - його функцією всюди було "чєго ізволітє"

кожному керівнику потрібен такий виконавець, але жоден керівник не робить такого виконавця головним менеджером будь-де

Зе зробив

все що робить сирок - виконує ідіотські примхи Зе чи єрмака .. пох .. а з них наполєони ще ті


а вас попереджали
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

а вас попереджали

Сам себе процитував.  :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ні, уйобок галімий, буде в тебе срака горіти за язик твій гнилий. Чи ти думав, що безкарно будеш тут срати, як болукан на Україну і українців?
Дарма, чмошнік.
(tu)
Я цього дятла заігнорив але такий крок поважаю.
Це один з тих кончєних , що постійно піднімають гілки болуканів і "ведуть дискусію" з сумнівними персонажами  або і відвертими їбаньками з   ольгіно.

Останнє редагування: 26 квітня 2024 19:24:47 від Blackout
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/Tsaplienko/52692

Більше не нападати? Ага віримо
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Більше не нападати? Ага віримо

Особливо смішно про РБ як гаранта безпеки України  8-:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Особливо смішно про РБ як гаранта безпеки України  8-:

І про захист без іноземної зброї
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Особливо смішно про РБ як гаранта безпеки України  8-:
Особливо "смішно" що вам 30 років пояснювали, а ви тільки після ракет по шиферу зрозуміли..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Особливо "смішно" що вам 30 років пояснювали, а ви тільки після ракет по шиферу зрозуміли..
То задній вум
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Те що треба йти до НАТО було зрозуміло ще у 2008. Після Грузії. Але Меркель та Ко вирішили не провокувати куйло .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/Tsaplienko/52692
Армія 10 000
Гармат 100 шт
Танків 20

Натомість РАШКА КАЖЕ ЩО НЕ НАПАДЕ.
Геніальний план, а головне надійний, як швейцарський годинник, а ще х-ло казало що на Крим не нападе.
Вірю! Я повірив.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Как рассказывал Подоляк
- мы им говорим - хорошо, подписыввем и вы сразу же уходите с территоий.

Кацапы
- нет! Подписываете, всё выполняете, а потом мы уходим.

Кто -то верит в то, что они бы ушли?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/Tsaplienko/52692

В нас з рашкою був цілий Договор о дружбе, сотрудничестве и партнёрстве между Российской Федерацией и Украиной) — угода між Україною і Російською Федерацією, в якій закріплюються принцип стратегічного партнерства, визнання непорушності наявних кордонів, поваги до територіальної цілісності та взаємні зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного.(С)
До жопи (с) то все. Як з'ясувалося. Рашка не тримає свого слова в таких документах.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Как рассказывал Подоляк
- мы им говорим - хорошо, подписыввем и вы сразу же уходите с территоий.

так вони підписали

парафували
   

Цю тему переглядають:

Gorsad, МирнийКиев, yuriyk, top0104 (+ 1 прихованих) і 39 гостей
 
Повна версія