Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В одесской школе разгорелся скандал из-за кричащих на уроках учителей

В одесской школе разгорелся скандал из-за кричащих на уроках учителей 

Резонанс вызвала видеозапись, сделанная в коридоре одесской школы №84. На видео слышно, что несколько учителей во время урока общаются со школьниками на повышенных тонах.
Видео опубликовала мама одной из учениц Виктория Коробко.
«В данный момент у моей дочери-второклассницы невроз и еще парочку умных терминов в диагнозе, лечим после первого класса, заслуженный учитель так же слила негатив на моего ребенка», — поделилась Виктория.

После публикации с ней связалась директор школы и спросила, почему мама не обратилась сначала к руководству учебного заведения. Виктория сказала, что так себя систематически ведет не один учитель и не только в этой школе.
«Если бы я пришла к директору, вопрос закрылся бы на одном учителе. Но я хочу, чтобы это услышали другие родители и учителя и поменяли систему», — говорит одесситка.
Известно, что учительница второго Д уже написала заявление об увольнении. Однако родители учеников просили ее не уходить и подписали отказ от претензий.
Ситуацию прокомментировала начальник городского департамента образования и науки Елена Буйневич:
«Процент педагогов с профессиональным выгоранием сверхвысокий. Учителей становится все меньше. Это не оправдывает психологическое травмирование детей. Поэтому с классом с согласия родителей должны работать психологи. Есть вина заместителя директора, которая контролирует работу начального звена. Уверена, она должна была увидеть и своевременно отреагировать. Поэтому к ответственности будет привлечена и завуч. Крик — это тоже насилие, так что подключится и ювенальная превенция. Учительницу как человека жаль. Это не усталость, а нечто большее. Но наша главная ответственность — дети».
   
ой там покричали
нас писдили немилосерно і нічо
   
ой там покричали
нас писдили немилосерно і нічо

Есть такое.Но это не значит что если над нами издевались,то пусть и над детьми издеваются
   
ой там покричали
нас писдили немилосерно і нічо
хіба то на краще було ?
   
У моего в школе зачем-то ставили детям младших классов отрывки вот этой передачи на перемене. Многие дети жаловались что испугались. До сих пор непонятно зачем, классный руководитель заявила что ничего страшного или опасного.
https://youtu.be/DY6O2hwHKtM
   
Есть такое.Но это не значит что если над нами издевались,то пусть и над детьми издеваются
та хз чи то можна назвати іздєватєльством коли обнаглівшому шмаркачу вчитель підзатильнік відвісить
   
От падлюки, їм зарплату дали в 4к баксів, а вони дітей нервують.
   
хіба то на краще було ?
кілька разів получив від вчителів в вухо і сидів тихо бо вдома батько б доложив
   
Седня старший пришел с вопросом, че трудовик позволяет себе унижать учеников, а порой и рукоприкладствовать  ;o

попросил шоб он сначала сам задал ему этот вопрос, не сцал а прямо стросил, сколько надо еще терпеть это говно, но опосля прийдётся сходит проговорить эту тему с мудилой
   
та хз чи то можна назвати іздєватєльством коли обнаглівшому шмаркачу вчитель підзатильнік відвісить

Ну у нас в первом классе учительница штаны снимала пацану перед всем классом за плохое поведение.Карманы зашивала чтобы не ходили руки в карманы итд.Математик был который мог схватить за волосы и толкнуть в дверь,которая была закрыта на замок итд.Правда иногда была и обратка,когда некоторым учителям давали п***а старшие братья или кореша
   
Ну у нас в первом классе учительница штаны снимала пацану перед всем классом за плохое поведение.Карманы зашивала чтобы не ходили руки в карманы итд.Математик был который мог схватить за волосы и толкнуть в дверь,которая была закрыта на замок итд.Правда иногда была и обратка,когда некоторым учителям давали п***а старшие братья или кореша
нє , ну в нас то треба було випросити серйозно щоб вчитель вуха накрутив
   
нє , ну в нас то треба було випросити серйозно щоб вчитель вуха накрутив

Мне как то в лицо связка ключей прилетела за то что я повернулся и разговаривал с пацаном который сидел за второй партой,а я за первой.Я как раз повернулся обратно и бабах.И главное суки умели уговорить никому не рассказывать.Потому что если бы я рассказал бате,то учитель получил бы п***а прямо в школе
   
Мне как то в лицо связка ключей прилетела за то что я повернулся и разговаривал с пацаном который сидел за второй партой,а я за первой.Я как раз повернулся обратно и бабах.И главное суки умели уговорить никому не рассказывать.Потому что если бы я рассказал бате,то учитель получил бы п***а прямо в школе
ну в нас був такий михайло васильович креслення вчив
теж мєтко ключами і крейдою пуляв :laugh:
   
ну в нас був такий михайло васильович креслення вчив
теж мєтко ключами і крейдою пуляв :laugh:

Так мне тогда и губу разбил и под глазом была ссадина.А если бы зуб выбил или в глаз попал.Это тогда он казался взрослым дядькой с усами,а сейчас понимаешь что был тупой тридцатилетний придурок,хоть и неплохой учитель
   
В нас вчителі нічим не кидалися ;o
   
В нас вчителі нічим не кидалися ;o


Ну у меня вообще школа треш была + девяностые.Было даже что отец одного пацана пришел разбираться за сына и не дошел до школы,потому что избили еще до того как он в нее зашел.Я вот сейчас удивляюсь как такое могло быть.Почему никто не обращался в милицию итд
   
Ну у меня вообще школа треш была + девяностые.Было даже что отец одного пацана пришел разбираться за сына и не дошел до школы,потому что избили еще до того как он в нее зашел.Я вот сейчас удивляюсь как такое могло быть.Почему никто не обращался в милицию итд
ми здається ж одного віку, але у нас в школі все спокійно було
   
ми здається ж одного віку, але у нас в школі все спокійно було

Та в том то и дело что я даже в Одессе когда кому-то такое рассказываю,то тоже не верят.Говорят что были драки и деньги сбивали со слабых,но такого беспредела не было.И это я еще самую жесть не рассказываю.  :laugh:
   
я от знаю одну учілку яка уже працює років з 50

то вона дітям каже ви дебіли зроблені на пяну голову
діти нахабніють з кожнимм роком
батьки не справвляються з ними і все скидують на школу
   
Ну у нас в первом классе учительница штаны снимала пацану перед всем классом за плохое поведение.Карманы зашивала чтобы не ходили руки в карманы итд.Математик был который мог схватить за волосы и толкнуть в дверь,которая была закрыта на замок итд.Правда иногда была и обратка,когда некоторым учителям давали п***а старшие братья или кореша
кацапе а з яких ...беней ти в Украіну приїхав?
в якому регіоні Мордора з тебе в школі так  кацапа робили ? Цеж якась прискорена програма по отриманю з дитини кацапа ще до арміі!

якшо дітина стояла пере клссом без штанив з него виростить лише пригнічений кацап з поломаною психікою , більше ніхто
для отриманя такого ефекту молодь в Совку псіхологічно в арміі ломали,а тебе вже в школі!

Останнє редагування: 9 листопада 2019 08:33:17 від bassarabia
   
Детей надо п***а а не просто кричать.
у нас мамаши воспитуют "потенциальніх лидеров" б***ь, детишки незнают границ вообще.
   
На щирій українській до дітей кричить?
   
Детей надо п***а а не просто кричать.
у нас мамаши воспитуют "потенциальніх лидеров" б***ь, детишки незнают границ вообще.

Мамашки їх взагалі не виховують. А вчать іти по трупах. Плюс ще телевізор, панятія скрізь, приклпд дорослих.
   
А зрештою на ті гроші, що має вчитель може працювати або старий патріот, або молодий ідіот. А нерви вони не залізні.
   
А зрештою на ті гроші, що має вчитель може працювати або старий патріот, або молодий ідіот. А нерви вони не залізні.

В них мають бути мізки. Кричати на 1-2 клас?!! Це вже в 9-11 клас нерви псують.
А коли вже таке робиш - маєш піти в вахтери. Там можна кричати.
   
В них мають бути мізки. Кричати на 1-2 клас?!! Це вже в 9-11 клас нерви псують.
А коли вже таке робиш - маєш піти в вахтери. Там можна кричати.

Ну по голосу там явно не перший рік учителює. Там дах поїхав давно.
   
Детей надо п***а а не просто кричать.
у нас мамаши воспитуют "потенциальніх лидеров" б***ь, детишки незнают границ вообще.
Для кацапов то саме так ,кацап повиненбути пригніченим,забитим і "знати свое місце"
його треба "зламати" щоб став настоящим моральним "кацапом"
 раніш система була така

ламали в школи та яслях морально ,в арміі фізічно і якщо армія (перша школа життя) не допомогала і кацап ще давав якісь признаки ініціатив (був не справжним)--тут вже тюрма(друга школа)--
"біл бі чілаек статья найдется" "чтоб жізнь павідал" і ось після тюрьми --вже визодить або урка або кольорований кацап

Чому  кацапи сміялися над евреямі які своїх дітей хвалили та шанували хочь воно може і тупе було?
Бо так кацапа з дитини не отримаешь!


Діти всі родяться однакові -- алеж кацапів з них вже роблять таки як ви
Правда потім скаржилися--чому всі начальники евреі а наші добре вибиті Вані більше "паднесі-подай"
Он Дімец стояв перед класом без штанів --це травма на ціле життя ,там вголові збито всі маркери про добре та погане,тепер психотерапевт вже навряд чі не допоможе тому він завжди з кацапами

Останнє редагування: 9 листопада 2019 08:58:35 від bassarabia
   
Мамашки їх взагалі не виховують. А вчать іти по трупах. Плюс ще телевізор, панятія скрізь, приклпд дорослих.
Так і є, сучасні першоклашки то тварини, особливо якщо приходить у 1 клас компашка ще з дитсаду, звісно кричати на них не треба іх одразу треба п***а нещадно.
   
ужас  :X
послухала -це жжесть. ;o

уволити к херам невротичок псіхіческих (td)
   
что учительница второго Д уже написала заявление об увольнении. Однако родители учеников просили ее не уходить и подписали отказ от претензий.

цікаво, що це за батькі такі притрушенні?

совки іпані :facepalm1:
   
Для кацапов то саме так ,кацап повиненбути пригніченим,забитим і "знати свое місце"
його треба "зламати" щоб став настоящим моральним "кацапом"
 раніш система була така



От свого отприска, вільного лідера, для якого не існує слова ні а тільки відкриті можливості, законів немає, закони встановлюєте ви" ну і тд..
сдаси у приватну школу де вчителі за великі грошу будуть його терпіти.

Останнє редагування: 9 листопада 2019 09:02:07 від Serge_D
   
цікаво, що це за батькі такі притрушенні?

совки іпані :facepalm1:

+100500!
   
ви знаєте, я теж в школах вчилася.

за усі роки ьула одна-єдина, що вона орала на нас -наша керівник.
протрималась десь з рік.
ми її ненавиділи і намагалися з неї знущатися уселякими засобами: від "крейда на стільці" до грубих слів у відповідь.
це ми були в пубертаті десь, 7 клас.

але отакого іпанатського крику на малих дітей. :X
вбити, сук! ))

п.с. я от пам'ятаю як ми намагалися знущатися з деяких вчителів.
діставалося чоловікам здебільшого.

але були і ті, кого клас любив і поважав.

все від людини залежить
   
Прихильники того вчителя, а ви що, б‘єте своїх дітей?
   
Для кацапов то саме так ,кацап повиненбути пригніченим,забитим і "знати свое місце"
його треба "зламати" щоб став настоящим моральним "кацапом"
 раніш система була така

От свого отприска, вільного лідера, для якого не існує слова ні а тільки відкриті можливості, законів немає, закони встановлюєте ви" ну і тд..
сзаси у приватну школу де вчителі за великі грошу будуть його терпіти.
Та у нас в РМ і в звичайні не можно дітей бити --посадять вчителя
навіть на собраніі родичів не можно конкретно імя учня  називати та ругати дитину при другіх родичах чі показувати його оцінки,тільки формат вчитель- родич.

Тут проблему не бійкой треба рішати а підвищнем зарплатні вчителів.
Не хочете забитих совків після школи ,спожівачів Кварталу 95?-- зробіть так щоб не було дефіціту вчетилів
Що вона взагалі в школі робить якщо на кацапскому
кричить .я розумію шо школа з українским навчанем бо в сосіднему класі українскою ведуть.
Чому її не увольняють --тому що прийде скоріш за все ще гірша,а чому не йдуть нормальні-- зарплатня мала
 

Останнє редагування: 9 листопада 2019 09:11:31 від bassarabia
   
Подивився ну еслі чесно то піздец  :lol:  чого вона дереться...
Одна п***а читає диктант без будь якого виразу, інша дереться як навіжена :lol:
   
і взагалі ,якщо дитину бье вчитель --вона приймае те, що її можно комусь бити по статуту , або знущатися над нею,і вона с цим погоджуется, і це вже на все жіття


чому кавказець робить спротив менту
а кацап мовчки спину під дубінкою гне і в автозак лизе -- у кацапа на підкорці у мозку з дитинства закладено ,що це не щось неправільне ,це норма






Останнє редагування: 9 листопада 2019 09:30:22 від bassarabia
   
з відео:
вчителька свариться благим матом до учня: "....на каком язіке разговаривать??? ААА, на каком язіке писать...???"

я правильно зрозуміла, що дитина мала б писати і розмовляти українською, бо українська мова в закладі і про те раніше попереджала ця сама вчителька.

але вдумайтеся - вчителька вимагає від дитини те, чого сама не робить.
ну сюррррр же, сюррр.

абсолютна профнездатність. Абсолютна. Звільнити негайно!
   
зрозуміло що Одеса російськомовна.

але як можна вимагати українську від учнів, якщо сама вчитель розмовляє з ними російською.

П.С.

Батьки і діди, коли настане час вести свого першачка до школи - обирайте не школу, а ВЧИТЕЛЯ.
тобто, обравши гарну чи престижну школу, дайте собі труда поцікавитися вчителями для першачків і обрати найкращого.

я саме так і робила. обрала школу, а потім "пішла розвідка боєм" - сбор інформації по вчителях і яка найкраща з усіх можоивих джерел. ))))

Останнє редагування: 9 листопада 2019 09:34:09 від эЛКа
   
І ще момент - програшний для держави.

Отой першачок, що його ганебто сварили за невикористання української -буде надалі любити українську?
Та він буде її ненавидіти, бо завдала йому стільки болю, і принижень, і страху.


 :facepalm1:
оце такі вчителі....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія