Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

О Ф У Ї Т И! :X Зеленський привітав хуйло з Новим роком і домовився про нові списки

Ну поздравил... и че... седня ваще знатный юбилей.... у хуйло-то... ровно 20 лет у руля...
   
І корови з делітами будут його вилизувати і фапати: ну єта жі ні кнуррр , а значіт - можна !!!  :bueee:
Фубля...як гидко...
Бякуся, признайся чесно: ти за Кнура мала якийсь фінансовий зиск із війни, а із його відриванням від корита і тебе поперли?
   
Суко....зебуїни, у вас дно є ?....


тисяча пагорбів, Бяко, тисяча пагорбів

бо інакше пояснить це вербальне свіноізвєрженіє я не можу

в нормі вони б варіювали метафори
   
Так он так позахватывает сколько угодно бармэнов и продавцов, а мы должны бандитов и террористов отдавать. Они такничего не будут бояться, будут ехать и дальше устраивать тут теракты, убивать детей и нападать.
   
;o А за них ще можна і гроші мати? У нас це все робиться БЕЗПЛАТНО. Не віриш? Сходи в ЛЮБИЙ черкаський КСН і запитай, чи отримують люди за плетіння сіток, чи таки за так це все роблять.


Не міряй всіх по собі.

Ти тут не втирай - "а шо й можна гроші мати" - всі пам'ятаюсь, як ти тут шуршала па дому, такая вся дєловая  - то поменять, ета :))
Ти по собі міряла, коли писала ось це, тварино ??:
Наприклад, іменуємиє себе валантьорамі, можливо мали від війни свій фінансовий зиск, тому їм припинення війни, равно як і звільнення полонених, не вигідне.

Хоча...просто іди нафуй - спілкуватися з тобою це вже само по собі образа для людини.
   
Уся пєдрільна свинота до серпня 2019 року наживалась на війні, яка скінчилась в 2015 році.
   
ні, не хочу, щоб убивць українців на вату, яка поїхала купляти квартиру в Луганду обмінювали.
А ти мукай далі - в унісон брехливому кваканню твого прєзіка.
То вчора обміняли виключно вату? А чому тоді та твоя "вата" була у камуфляжах?
   
тисяча пагорбів, Бяко, тисяча пагорбів

бо інакше пояснить це вербальне свіноізвєрженіє я не можу

в нормі вони б варіювали метафори


Тада....З Новим Роком, Денак !  :-B
Бажаю Вам в наступному році якнайменше зустрічей з дебілами.
Все інше можна пережити...
   
Суко....зебуїни, у вас дно є ?....
Та скільки не рию, а внизу все поросячий хрюкіт доноситься.
   
Так он так позахватывает сколько угодно бармэнов и продавцов, а мы должны бандитов и террористов отдавать. Они такничего не будут бояться, будут ехать и дальше устраивать тут теракты, убивать детей и нападать.
Блазню нужно,в первую очередь, психиатрическую экспертизу проводить а не обсуждать его действия.
   
Бякуся, признайся чесно: ти за Кнура мала якийсь фінансовий зиск із війни, а із його відриванням від корита і тебе поперли?

Мала, конєшно...квартиру купила, теслу. Я реально круто піднялась.
Тепер живи з цим, тварюко  :pooh_lol:
   
Блазню нужно,в первую очередь, психиатрическую экспертизу проводить а не обсуждать его действия.

Кровь он уже здал  :weep:
   
а шо такого ?
привітав зі святом вбивцю українців
всi зефани зараз теж почнуть з москалями брататись, вiтати
ахренеть

   
Ти тут не втирай - "а шо й можна гроші мати" - всі пам'ятаюсь, як ти тут шуршала па дому, такая вся дєловая  - то поменять, ета :))

І? Шо ти цим хрюкнуть хотіла про вдову? Це у тебе є кому це все робити. Я це все роблю сама. Бо сітки в КСНі плетуть виключно ТЬОТКИ. Немає там серед них мужиків, щоб їх попросити поремонтувати електрику. Від слова ЗОВСІМ.


Ти якась несповна розуму. Шо ти моїми розетками тут хрюкнуть хотіло? Чи у тебе вже із ненависті за відривання кнура від корита вже ум за розум закотився?
   
Мала, конєшно...квартиру купила, теслу. Я реально круто піднялась.
Тепер живу з цим, тварюко  :pooh_lol:
Замєть, це не я сказала, і я тебе за пісєчьку не тягнула, шо ти всю свою подноготну тут вивалила у пабліку.
   
І? Шо ти цим хрюкнуть хотіла про вдову? Це у тебе є кому це все робити. Я це все роблю сама. Бо сітки в КСНі плетуть виключно ТЬОТКИ. Немає там серед них мужиків, щоб їх попросити поремонтувати електрику. Від слова ЗОВСІМ.


Ти якась несповна розуму. Шо ти моїми розетками тут хрюкнуть хотіло? Чи у тебе вже із ненависті за відривання кнура від корита вже ум за розум закотився?

Іди побариж сітками - ще встигнеш на олівьє заробити  :laugh:
Все - нах пшла, тварина.
   
;o А за них ще можна і гроші мати? У нас це все робиться БЕЗПЛАТНО. Не віриш? Сходи в ЛЮБИЙ черкаський КСН і запитай, чи отримують люди за плетіння сіток, чи таки за так це все роблять.


Не міряй всіх по собі.

Согласен. Это ошибка всех приличных людей -
по себе меряют, к совести взывают, про дно спрашивают..
   
Іди побариж сітками - ще встигнеш на олівьє заробити  :laugh:
Все - нах пшла, тварина.

Тобто, я ПРАВИЛЬНО тебе зрозуміла, що сітки не треба було на фронт плести, а якщо і плести, то треба було це робити так як і ти - виключно ЗА ГРОШІ, та ще й вничку їх продавати,  наживаючись, як ти, на війні?

 ;o  вот ето откровєніє...
   
Замєть, це не я сказала, і я тебе за пісєчьку не тягнула, шо ти всю свою подноготну тут вивалила у пабліку.

Брешеш, як завжди  :lol:  Ти ж тут верещала "ти признайся мені" :)))
Ой, всьо, не можу більше сміятися з цієї іпанатки  :pooh_lol: 
Ти хотіла - я тобі сказала. Тепер давай тягай це ще рік по фупу - буде тепер тобі чим своє тупе коров'яче життя заповнити.
І теєто - падружайкам своїм - рапаножерці і ТП не забудь переказати таку новину !!!  :fuck:
   
Согласен. Это ошибка всех приличных людей -
по себе меряют, к совести взывают, про дно спрашивают..
Та ну. Почитай свою подружайку бякулю - у неї все упираєцця тільки у гроші.  І вимірюється все тільки грошима.
   
Уся пєдрільна свинота до серпня 2019 року наживалась на війні, яка скінчилась в 2015 році.

:D
   
Согласен. Это ошибка всех приличных людей -
по себе меряют, к совести взывают, про дно спрашивают..

Та...Разговор с жЫвотными бесполезен: у відповідь воно тіко зєнками лупає пустими  :D
   
Брешеш, як завжди  :lol:  Ти ж тут верещала "ти признайся мені" :)))
Ой, всьо, не можу більше сміятися з цієї іпанатки  :pooh_lol: 
Ти хотіла - я тобі сказала. Тепер давай тягай це ще рік по фупу - буде тепер тобі чим своє тупе коров'яче життя заповнити.
І теєто - падружайкам своїм - рапаножерці і ТП не забудь переказати таку новину !!!  :fuck:
;o Ну, таки ти ж і призналася. Шо не так?
   
Тада....З Новим Роком, Денак !

навзаєм  :-B
   
МОСКВА, 12 июня. /ИТАР-ТАСС/. Президент России Владимир хуйло провел телефонный разговор с президентом Украины Петром Порошенко, сообщил пресс-секретарь главы российского государства Дмитрий Песков.
"Президент Украины проинформировал Владимир хуйло о его плане по урегулированию ситуации на юго-востоке Украины", - сообщил он.
Порошенко также поздравил хуйло с национальным праздником - Днем России.  :facepalm:
   
Хроника одного Президента 31.12.2019
31.12.2019 infinity ХРОНИКИ

ГДЕ ПОЛИЗАТЬ ?
Вова позвонил хуйло и спросил где еще полизать… Лично нам — до лампочки. Мы уже отказались признавать это чмо президентом. Кто еще признает — пусть радуется или возмущается.


   
Та...Разговор с жЫвотными бесполезен: у відповідь воно тіко зєнками лупає пустими  :D
Та тут уже налупала, шо сітками для фронту барижиш.  (tu)
   
доколе это рогатое ботоживотное будет срать тут всем на голову блеат? Тут модеры есть чи все уже бухают по елочкой.
   
тисяча пагорбів

это им повезло еще, что у них интернета и соцсетей не было
   
Плюнув ти Вова на могили ..., і на тих що були закатовані на підвалах і в тюрмах, і на їх родичів
залишилося тільки ялдой на балалайці навчитися грати

   
;o Ну, таки ти ж і призналася. Шо не так?

Ось тобі ще аткравєній - знаю, повіриш і в це в кинешся на паркан: галасільщікі за жульку і зібіла нє могут ошібаться  :lol:



   
это им повезло еще, что у них интернета и соцсетей не было

да, и кластерного анализа
ввиду чего я как-то беспокойна.

мотому что некрепких умом могут и раскачать.
   
Та тут уже налупала, шо сітками для фронту барижиш.  (tu)

Взагалі-то я писала, що барижиш ти, клавіша  :laugh:  Ти вже зранку очі залила, що нічого не петраєш ?
   
МОСКВА, 12 июня. /ИТАР-ТАСС/. Президент России Владимир хуйло провел телефонный разговор с президентом Украины Петром Порошенко, сообщил пресс-секретарь главы российского государства Дмитрий Песков.
"Президент Украины проинформировал Владимир хуйло о его плане по урегулированию ситуации на юго-востоке Украины", - сообщил он.
Порошенко также поздравил хуйло с национальным праздником - Днем России.  :facepalm:

Та ну.... От якби це Петя в статусі Президента вітав хуйла, то свині б тут ухрюкувалисчя від умілєнія. А так як це зробив Зеля, то його треба тіке з гівном змішати.



Кста, парасьонки, 2:1 на користь Зелі, бо Зеля таки не законтачувався об хуйла ручканням. А свого часу кнурь теж вітав хуйла, так що, таки 2:1, і не інакше.
   
Тада....З Новим Роком, Денак !  :-B
Бажаю Вам в наступному році якнайменше зустрічей з дебілами.
Все інше можна пережити...

присоединяюсь к поздравлению
   
доколе это рогатое ботоживотное будет срать тут всем на голову блеат? Тут модеры есть чи все уже бухают по елочкой.
Уже реально начинаешь жалеть что нет Слава,который меня самого банил три раза в николы.Достала сучка рогатая до белого каления
   
присоединяюсь к поздравлению

Veni-vidi  :drinks:

   
присоединяюсь к поздравлению

 :drinks:
   
доколе это рогатое ботоживотное будет срать тут всем на голову блеат? Тут модеры есть чи все уже бухают по елочкой.

Бухают. Модеры - тоже люди :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія