Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тайна. Почему у нас торговый баланс отрицательный, а доллар укрепляется.

Тс....только никому, особенно нашим прокурорам и Зеленскому.

Дело в том, что весь экспорт Украины занижен в два раза, продается по себестоимости своим же компаниям на Кипре\итп, а там уже продают  по миру по рыночным ценам, и это, что бы не платить налоги в Украине, а платить налоги на прибыль на Кипре\итп.

Как...описано тут.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5

Себестоимость 1 единицы украинского товара 1грн. Продают своей же фирме на Кипре за 1грн. 1копейку. Платят налоги с одной копейки. А своя же Кипрская компания продает по 2 грн. и платит налоги на Кипре. А у ЗЕ виноваты ФОПы и мировые производители сигарет, которые продают честно и платят налоги.

Останнє редагування: 31 грудня 2019 00:14:41 від МирнийКиев
   
Ти взагалі зрозумів ЩО НАПИСАВ? :D  X(
   
Ти взагалі зрозумів ЩО НАПИСАВ? :D  X(

вполне.
   
У прихильники певної політсили як у тупого лівака завжди ФОПи винуваті. Якщо сусіда має кіоска,то він головний ворог прихильники певної політсили. Лівачня ср...та!
   
Шаман однако... Але розгадка проста. За три квартали 2019 року в нас позитивний зведений баланс 2,2 ярди дол за рахунок поступлень від заробітчан 9,4 я.рдів. Взагалі за минулі 5 років не надто густо але в плюс


Останнє редагування: 31 грудня 2019 00:47:15 від Cталкер
   
Я про торговый, а не про платежный. То что потом со своих кипрских компаний заводят назад, это понятно.
   
Я про торговый, а не про платежный. То что потом со своих кипрских компаний заводят назад, это понятно.
Та не так з Кіпру, як на Різдво з польщ та італій. Дітей треба вчити, хату збудувати чи дітям на квартиру у Львові чи Києві помогти. Та без тих грошей такий будівельний бум навряд чи був би.
   
Та не так з Кіпру, як на Різдво з польщ та італій. Дітей треба вчити, хату збудувати чи дітям на квартиру у Львові чи Києві помогти. Та без тих грошей такий будівельний бум навряд чи був би.

Какое отношение Польша и Италия имеет к экспорту Украины?
   
Какое отношение Польша и Италия имеет к экспорту Украины?
Туда идет экспорт рабочей силы. Деньги потом в Украину поступают, так или иначе.
   
Какое отношение Польша и Италия имеет к экспорту Украины?
А яке має значення поступає в Україну валюта від експорту чи як оплата праці заробітчан? Крім того я думаю кешем вони немало перевозять. Декларуєш і 10 кілобаксів спокійно ввозиш. Навряд чи ці кошти якось враховуються. Але вони реально надходять.
   
Тайны нет   нас нет экономики есть базао с перекупщиками  барыгами и карманными ворами
   
А яке має значення поступає в Україну валюта від експорту чи як оплата праці заробітчан? Крім того я думаю кешем вони немало перевозять. Декларуєш і 10 кілобаксів спокійно ввозиш. Навряд чи ці кошти якось враховуються. Але вони реально надходять.

Принципиальная. Экспорт рабочей силы самый невыгодный, хуже сырья
   
Принципиальная. Экспорт рабочей силы самый невыгодный, хуже сырья
Тоді інша справа. Давай відмашку, щоб звертали.
   
Принципиальная. Экспорт рабочей силы самый невыгодный, хуже сырья
Ну це не порівняти.
Залежить.
Якщо у тебе з десяти троє не працює, а троє на мінімалці (тобто з них податків з гулькін нос, а перші троє взагалі лиш одні витрати на бюджет), то якщо ці шестеро поїдуть і привезуть еквівалент десяти зарплат, а то й більше, то для бюджету краще так.

Робоча сила ж лиш тоді має якусь вартість, коли є зайнятість під неї, це не цінність сама по собі. А як нема зайнятості - то її й нема, а то й у мінус йде, вважайте.
   
Ну це не порівняти.
Залежить.
Якщо у тебе з десяти троє не працює, а троє на мінімалці (тобто з них податків з гулькін нос, а перші троє взагалі лиш одні витрати на бюджет), то якщо ці шестеро поїдуть і привезуть еквівалент десяти зарплат, а то й більше, то для бюджету краще так.

Робоча сила ж лиш тоді має якусь вартість, коли є зайнятість під неї, це не цінність сама по собі. А як нема зайнятості - то її й нема, а то й у мінус йде, вважайте.

ну давай разбираться, уже обсуждали сто раз одно и тоже.
Работал завод Электрон во Львове, снабжал весь ссср и все народные демократии рядом телевизорами, заодно армию высокоточным оружием, завод имел основную продукцию боеголовки с телеnаведением на цель.

Завод в силу открытия рынка для юговосточных произвводителей разорился. Тысячи стали свободной рабочей силой, собирают трускавки в Польше. Шлют доллары во Львов, вроде классно, не?
Как думаешь, где ошибка в экономике?
   
Как думаешь, где ошибка в экономике?

Ошибка не в экономике, а в качестве товара.  B-)
Такого количества термозалуп никому уже не нужно. А Электрон не телевизор.
И усе п***а всем сподиванням.
   
Шаман однако... Але розгадка проста. За три квартали 2019 року в нас позитивний зведений баланс 2,2 ярди дол за рахунок поступлень від заробітчан 9,4 я.рдів. Взагалі за минулі 5 років не надто густо але в плюс
Показати зображення...

До 2019 р. заробітчан не було? Чи ви під поняттям "заробітчани" маєте не увазі інвесторів в піраміду ОВДП?

Останнє редагування: 31 грудня 2019 08:02:15 від sergyj
   
Тайны нет   нас нет экономики есть базао с перекупщиками  барыгами и карманными ворами
Якщо всі перекупники, бариги та кишенькові злодії, то де вони всі беруть гроші?  :-o
   
Якщо всі перекупники, бариги та кишенькові злодії, то де вони всі беруть гроші?  :-o

Тю у манюпаса, только откуда у манюпаса столько грошей, c учетом что они за еду работают я хз?

Останнє редагування: 31 грудня 2019 08:09:04 від pastor68
   
Тю у манюпаса, только откуда у манюпаса столько грошей, c учетом что они за еду работают я хз?

Їжа буває різною. Пам'ятаю як заробітчани в Польщі, які працювали там в 90-х, розповідали що для того аби відкласти гроші, харчувалися котячим кормом. Типу віскас в консервах.
   
Їжа буває різною. Пам'ятаю як заробітчани в Польщі, які працювали там в 90-х, розповідали що для того аби відкласти гроші, харчувалися котячим кормом. Типу віскас в консервах.

Пурина Гурме 85г. 17-20 гривен. Килька думаю в АТБ дешевле за 200г.
   
Брєд написаний
Для боротьби з заниженням є 2 пункти
1. Трансфертне ціноутворення
Не можеш прощати за копійку те що коштує гривню
2. Повернення ПДВ
Не вигідно занижати вартість експорту бо повернення я буде зменшено

П с.  Торгівельний баланс складається з товарів і послуг
По факту сумарне сальдо торгівлі має невеликий ( відносно ВВП ) мінус


П.п.с. існує два види звітності - від НБУ і держкомстат

Між ними є суттєва різниця - НБУ по іншому рахує давальницькі операції
   
Є негативне сальдо торгівлі -приблизно мільярд дол. в місяць. перекривають його кредитами. Так за останні півроку держборг збільшився на 6 млрд.дол-по мільярду в місяць. Можна  далі тримати  такий дисбаланс-влазити в кредитну петлю.
   
Пурина Гурме 85г. 17-20 гривен. Килька думаю в АТБ дешевле за 200г.

Одразу видно, що ви її не їсте. Спробуйте похарчуйтесь кількою хоча б тиждень.

Qu'ils mangent de la brioche (с)

Останнє редагування: 31 грудня 2019 09:08:20 від sergyj
   
занижений експорт врівноважується не облікованою контрабандою

так що реальний експорт більше, але і реальний імпорт теж більше
   
До 2019 р. заробітчан не було? Чи ви під поняттям "заробітчани" маєте не увазі інвесторів в піраміду ОВДП?

Як не було? Воно було завжди. Але різко виросло  саме після 2015, коли гривня обвалилась втричі і наші зарплати у валюті просіли відповідно. Заробляти за кордоном стало втричі прибутковіше. З того моменту їх перекази утримували гривню від дальшої девальвації. Торгове сальдо в останні роки завжди було від'ємне. Але їх перекази переважували дефіцит і забезпечували позитивний платіжний баланс країни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія