Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нове опитуаання в Дії - про дату Різдва. **(Об'єднана тема Різдва 2022)

Епіфаній вже заявляв, що нічого страшного в тому, що святкуватимуть Різдво 25 грудня не має . Проте сьогодні ПЦУ та УГКЦ ще живуть в церковних справах за Юліанським календарем і тому 25 грудня припадає на 7 січня за Григоріанським календарем.
Думаю, що досить скоро, за церковними мірками, ці церкви перейдуть на Новоюліанський календар і будуть святкувати разом з іншими християнами. Але така справа не робиться з нальоту, бо може призвести до розколу.

Вот когда перейдут, тогда и будем праздновать по новому [ua]
   
До речі, а ніхто не знає чи планує пан Ткаченко проводити опитування, як хреститись - з ліва на право, чи з права на ліво і скількома пальцями - двома чи трьома?
   
я за 25 голоснула в дии, хотя я религиозные праздники не праздную, но так правильней
   
До речі, от глянув табличку, що навів  Гаррі.
Цікаве спостереження. От всі знають, що часник копають після Петра і Павла, тобто після 12 липня. За Григоріанським календарем виходить, що після 29 червня,  тобто тоді, коли той часник ще зелений. Те саме і по Юрію, 6 травня, коли саджають баштанові (я в цьому році посадив десь після 20 квітня, то фіг, що зійшло).
А народні прикмети вони старіші за всі церковні свята, тут указами, опитуваннями та законами нічого не змінеш
20 квитня баштановые? да уж

все сажают когда земля теплая, то есть в мае - кабачки и тыква тогда быстро взойдут, кавуни у нас сажают в конце мая, я так обычно и сажаю тоже норм. шуга беби кавунов сорт раджу, мне он дуже сподобався

часник как выкапывали до 12 так и будем копать, если доживем все до лета
   
До речі, а ніхто не знає чи планує пан Ткаченко проводити опитування, як хреститись - з ліва на право, чи з права на ліво і скількома пальцями - двома чи трьома?

Та не сци
Ніхто вас не буде робити католиками
   
Та не сци
Ніхто вас не буде робити католиками

Справа не в тому, а в ідіотських опитуваннях. Та ще й ініційоване людиную, яка ще не так давно тут узкій мірок просувала, а тепер стала бегдерівцем більшим ніж сам  Степан Андрійович.
   
Справа не в тому, а в ідіотських опитуваннях. Та ще й ініційоване людиную, яка ще не так давно тут узкій мірок просувала, а тепер стала бегдерівцем більшим ніж сам  Степан Андрійович.

То ж Ткаченко
Ще та сука
   
Справа не в тому, а в ідіотських опитуваннях. Та ще й ініційоване людиную, яка ще не так давно тут узкій мірок просувала, а тепер стала бегдерівцем.
Дуже цікаве зауваження про ідіотизм від людини, яка користується прикметами кількавікової давності замість агрономічної науки. Не кажучи вже про "бЕгдерівця" :D
   
різдво взагалі-то за два тижні B-)
Ще один ібанутий православний кацап вскрився)
   
До речі, а ніхто не знає чи планує пан Ткаченко проводити опитування, як хреститись - з ліва на право, чи з права на ліво і скількома пальцями - двома чи трьома?
А до речі, ти знаєш що як хреститись мінялося вже разів 100, в Євангелії взагалі про це не написано)
   


Панове, я бачу тільки один розумний вихід - стати атеїстом, буддистом чи агностиком і більше не мати до всієї цієї куйні ніякого відношення  :gigi:
   
Панове, я бачу тільки один розумний вихід - стати атеїстом, буддистом чи агностиком і більше не мати до всієї цієї куйні ніякого відношення  :gigi:

Церква Літаючого Макаронного Монстра радо прийме тебе в своє лоно! Монстр любить усіх!
   
Як питав класик: "Яка розумная цьому альтернатива?"  :gigi:
   
Ще один ібанутий православний кацап вскрився)
Яке з цих слів найбільш презирливе?
   
ну і що яке сьогодні число ?піст зараз, як у православних так і в греко-католиків.

ні, це важливо. яке сьогодні у вас число?
   
якщо щось, то у буддистів з індуїстами та численними анімістами на кшталт сінтоїстів свого геморою більше ніж достатньо
   
ні, це важливо. яке сьогодні у вас число?
а яке число у євреїв?
   
До речі, от глянув табличку, що навів  Гаррі.
Цікаве спостереження. От всі знають, що часник копають після Петра і Павла, тобто після 12 липня. За Григоріанським календарем виходить, що після 29 червня,  тобто тоді, коли той часник ще зелений. Те саме і по Юрію, 6 травня, коли саджають баштанові (я в цьому році посадив десь після 20 квітня, то фіг, що зійшло).

тепер будеш копати часник, як у всьому світі  :lol:

[qoute]А народні прикмети вони старіші за всі церковні свята, тут указами, опитуваннями та законами нічого не змінеш
[/quote]

сам собі суперечиш - якщо прикмети старіші за церковні свята, то до чого тут Петра і Павла?
і так, тепер будеш копати часник, як покаже опитування в Дії! і тільки спробуй його не послухати  :weep:

п.с. яку дурню ще вигадаєте, ортодокси нещасні?

   
тепер будеш копати часник, як у всьому світі  :lol:


сам собі суперечиш - якщо прикмети старіші за церковні свята, то до чого тут Петра і Павла?
і так, тепер будеш копати часник, як покаже опитування в Дії! і тільки спробуй його не послухати  :weep:

п.с. яку дурню ще вигадаєте, ортодокси нещасні?
   
   
ви з московського патріархату, правда?  :gigi:
Мене значно менше щось пов‘язує з МП, ніж вас. І з кацапами взагалі - нічого. Навіть зовнішньо не припишеш мені кацапізм, не те, щоб щось щодо мови чи ментальності.
Дуже смішно, як вже півроку усіх українців обзивають кацапами власне ті, хто півроку назад був сам кацапом.
Я досить добре знаю, як українці боролися за виживання, як зберігали свою самобутність, як зберігали націю.
Хто зараз вніс розкол між українців або розуму не має, або робить це з визначеною метою.
Робиться навіть розкол між церквою і населенням.
Чого бідний, бо дурний.
   
А до речі, ти знаєш що як хреститись мінялося вже разів 100, в Євангелії взагалі про це не написано)

Ото ж. Тому потрібне опитування в Дії, а ще краще всенародний референдум. Досвід його проведення вже є, якщо хто забув (хоча на 100500 %  впевнений, що ніхто не згадає зараз, які там питання виносились)
   
Мене значно менше щось пов‘язує з МП, ніж вас. І з кацапами взагалі - нічого. Навіть зовнішньо не припишеш мені кацапізм, не те, щоб щось щодо мови чи ментальності.
Дуже смішно, як вже півроку усіх українців обзивають кацапами власне ті, хто півроку назад був сам кацапом.
Я досить добре знаю, як українці боролися за виживання, як зберігали свою самобутність, як зберігали націю.
Хто зараз вніс розкол між українців або розуму не має, або робить це з визначеною метою.
Робиться навіть розкол між церквою і населенням.
Чого бідний, бо дурний.

але все таки щось пов'язує  :lol:
   
Я- атеіст, і в цих питаннях не розуміюсь.

Але підкажіть, яка позиція нашої церкви, ПЦУ ?
Та от Дію і дієвістів це зовсім не цікавить. Майстерно придумано, як позбавити впливу церкви на паству - внести «голосні» гасла, які народ підхопить. Чим це обернеться - народ не думає. Замість церкви паствою буде опікуватися Квартал-95. Вже раптом в телевізорі із різдвяною зіркою бігають. Чим не поводирі?
   
Re: З різдвом тебє моя Україна !
U2

не розумію злісних нападок на Олдвуда.
Попустіться, будьте трохи поблажливішими)

Ну підколов, ну … ти поняв. Може в школі не вчився… Але щоб повірити, що від щирого серця?
   
Re: З різдвом тебє моя Україна !

Красвчікі, а дома ,напевно, роблять вигляд, що не вміють готувати :gigi:


 
   
А до речі, ти знаєш що як хреститись мінялося вже разів 100, в Євангелії взагалі про це не написано)
Не вам матюкливому протрелінійні справи бесіду вести.
Позбудьтеся спочатку кацапських матюків, а потім гутарте про «буцімто» кацапське Різдво. Їм Рамадан більше пасує.
   
Яке з цих слів найбільш презирливе?
Всі, бо всі кацапи ібонуті, більшість з них православні - і взагалі бути кацапом це вже діагноз)
   
Не вам матюкливому протрелінійні справи бесіду вести.
Позбудьтеся спочатку кацапських матюків, а потім гутарте про «буцімто» кацапське Різдво. Їм Рамадан більше пасує.
Які релігійні справи? Ти ж довбаний совок , що ти тямиш в релігії? Йди відсмокчи у московського попа а потім побий його вербою)
   
але все таки щось пов'язує  :lol:
Нуль - це теж менше, ніж щось. Математику вчили?
Якщо з кацапами нічого не пов’язує, то тим більше з їхньою церквою.
Можу тільки порекомендувати ознайомитися з історією Львова 16-17 ст. та й пізніших часів. Обидві церкви: і православна, і греко-католицька все робили, щоб українці вижили як нація. Отож, нехай і зараз визначають, коли що святкувати. А не Дія.

Останнє редагування: 25 грудня 2022 10:40:02 від ЛАРТА
   
Та от Дію і дієвістів це зовсім не цікавить. Майстерно придумано, як позбавити впливу церкви на паству - внести «голосні» гасла, які народ підхопить. Чим це обернеться - народ не думає. Замість церкви паствою буде опікуватися Квартал-95. Вже раптом в телевізорі із різдвяною зіркою бігають. Чим не поводирі?
І спешл фо ю - Єпіфаній сказав - коли хочете тоді і святкуйте, що тобі ще треба? Дозвіл від товариша майора?)
   
різдво взагалі-то за два тижні B-)
адепт дояркова, а ти соблюдаєш пост? Чи єбашиш бухло і мнєсо на всіх карпаратівах новагодніх, а потом на новий ход ішо ? :gigi:  каг твой пост
   
Кстаті, йожа уже тут бамбіла? :gigi:
   


Які релігійні справи? Ти ж довбаний совок , що ти тямиш в релігії? Йди відсмокчи у московського попа а потім побий його вербою)
Боже. Який огидний бруд. Пишу і гидую.
Воістину - не чіпай лайно, щоб не смерділо.
   
У моєму оточенні всі  тримаються за традиції - отож все по-старому. Вечеря 6-го з обов‘язковими стравами
Борщ на білих грибах і заквашених буряках,
Голубці з тертої бульби
Риба
Пампухи з рожею
Кутя
і решта все пісне.
Спокійно і врівноважено, а не як в кінці року. І зі снігом.

Хто поимажеться до католицького Різдва, той вже втратить національні традиції і не передасть їх дітям.
Віддасть їх кацапам задурно. Отож, дійсно будуть на весь світ трубити, що Володимир Великий їхній.
на новорічному столі тож все пісне? :laugh:
   
було б добре, щоб у церквах робили літургію святову 25-го і 7-го
щоб і вашим і нашим
вангую, що народ би сам регульнув і масово до церкви йшли б 25-го
за рік-два 7-го йшла б обмаль людей
   
було б добре, щоб у церквах робили літургію святову 25-го і 7-го
щоб і вашим і нашим
вангую, що народ би сам регульнув і масово до церкви йшли б 25-го
за рік-два 7-го йшла б обмаль людей
хіба при умові шо знесуть кацапську церкву, бо тих упоротих ще дуже дакуя
   
Які релігійні справи? Ти ж довбаний совок , що ти тямиш в релігії? Йди відсмокчи у московського попа а потім побий його вербою)

Подивись на заголовок теми. "Об'єднана тема Різдва 2022". То ти в Різдво таке пишеш? Жінці?

Я вже писав в іншій темі, що коментарі під поздоровленнями з різдвом в соцмережах вражають. Агресія приматів. Не бракує таких і тут.
   
В Дії 59% за 25 грудня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія