Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хроніки магілізації

Re: Хроніки магілізації

Каже,что у вновь испеченных контрактников всего 2 дня подготовки...в остальное время "красят бордюры и паребрики"


   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

А что случілось? Зачєм молодиє парні палучают такіє ранєнія?
   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

На войне погиб гражданин Индии, которого россияне обманом заставили подписать контракт и отправили на фронт
Був просто індусом, але зумів стати "хорошим русским"  :-)o 
   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації
PAL

https://t.me/ukrainian_militant/22151

все чекав, що по кацапу прилетить...
Але, зважаючи, що "З контентом на відео допомогли воїни 47 ОМБр", схоже, нікуди не дійшов він  :laugh:
   
Re: Хроніки магілізації

хуйло підписав указ про весняний призов у російську армію 150 тисяч осіб
СВІТ
31.03.2024
10:41

Російський диктатор хуйло підписав указ "Про призов у квітні - липні 2024 р. громадян Російської Федерації на військову службу і про звільнення з військової служби громадян, які проходять військову службу за призовом". Про це повідомляють російські ЗМІ 31 березня.

Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі

"Здійснити з 1 квітня до 15 липня 2024 р. призов на військову службу громадян Російської Федерації у віці від 18 до 30 років, які не перебувають у запасі і подл‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ежащих у відповідності до 53-ФЗ "Про військовий обов'язок і військову службу" призову на військову службу, у кількості 150 000 осіб", - ідеться в указі.

Нагадаємо, російська влада заявляла, що солдатів-строковиків нібито не посилають у так звану "зону спеціальної військової операції" (СВО).

Також в адміністрації президента РФ заявили, що мобілізовані на війну проти України росіяни служитимуть "до досягнення цілей СВО".
   
Re: Хроніки магілізації

Дивитися до кінця  :weep:

   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/90971

Коли почуємо інтервʼю командира комендантської роти?
   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації
TC

   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

хороша новина якщо, звісно, правда  :-)o
Ничего хорошего. Простые работяги, с ближнего Подмосковья, дети бывшей лимиты это не те люди из за потери которых москвичи вздрогнут.
   
Re: Хроніки магілізації
PAL

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/91339

звичайнісінька радянська армія, нічого незвичайного чи нового
   
Re: Хроніки магілізації




Останнє редагування: 23 квітня 2024 10:51:22 від Potato
   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

Показати зображення...

Думаю, чувак посередині вижив тільки завдяки надмірному вживанню алкоголю.
   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

   
Re: Хроніки магілізації

Головне військове кладовище Росії виконало план із поховань на 190 років уперед - вирішили вирубати 17 га прилеглого лісопарку і терміново розширити його



На головному військовому кладовищі Росії, яке було розраховане на 200 років поховань, скоро закінчаться місця. Про це пише «Новая газета».

Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі

Військовий меморіал «Пантеон захисників Вітчизни» в Підмосков'ї займає площу понад 52 га. Він був розрахований на 200 років служби. Але після початку російської агресії проти України кількість могил стала різко зростати. З відкриття меморіалу 2013 року і до липня 2021 року там було поховано 353 нових поховання, а після лютого 2022 року - з'явилося понад 900 могил загиблих в Україні військових.

«План із поховань перевиконали на 190 років уперед», - зазначає видання.

Міністерство оборони РФ знайшло вихід із ситуації.  До меморіалу примикає Пироговський лісопарк. 17 га насаджень парку планується вирубати і забезпечити таким чином поховання загиблих VIP-окупантів ще на 1,5-2 роки війни.
   
Re: Хроніки магілізації

Засудженого за педофілію екс-режисера "Єралаша" звільнили від покарання.  [KA]  Він воює в Україні

Колишній режисер дитячого кіножурналу «Єралаш» Ілля Білостоцький, який працював у Тюмені, отримав держнагороду на війні в Україні, також його звільнили від покарання. Раніше він отримав 14 років колонії за розбещення 13-річного хлопчика.

— Указом президента я був нагороджений державною нагородою — медаллю «За спасение погибавших». За російськими законами я звільнений від покарання і з мене знято судимість. Я не знаю, що саме написано в поданні до нагороди, адже я рядовий, нам мало що показують. Якщо колись мені дадуть відпустку, я приїду в розташування нашої частини на росії, там є наказ про нагородження, тоді дізнаюся точно. Тож, друзі, радійте, а опоненти, кусайте лікті — відтепер я більше не зек, — розповів він.

За його словами, представити до нагороди його могли за випадок порятунку командира під час одного з боїв. Білостоцький додав, що під час першого бойового завдання через медпункт, де він працює, пройшло понад 300 поранених.

Влітку 2023 року Іллю Білостоцького засудили до 14 років колонії. Суд визнав його винним у розбещенні 13-річного хлопчика у власній квартирі у Москві в ніч із 5 на 6 листопада 2018 року. Пізніше в апеляції покарання пом'якшили до 6,5 років. Сам режисер наполягав на своїй невинновності. За 2,5 року до виходу з колонії Білостоцький уклав контракт із Міноборони та вирушив на війну.

Восени 2023 року Білостоцький, перебуваючи в колонії, уклав контракт із Міноборони: йому залишалося відсидіти 2,5 роки. На "спецобсерації" режисер служить медиком у штурмовому загоні.

Про те, що режисер, який відбуває покарання, поїхав на фронт, розповіла його сестра на початку грудня 2023 року. Тоді він заявив, що таким чином хоче «повернути своїм рідним можливість їм пишатися» та відповісти всім, хто його «проклинав».
   
Re: Хроніки магілізації

Засудженого за педофілію екс-режисера "Єралаша" звільнили від покарання

Буде в школі працювати, піднімати скрєпи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія