Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марусі Звіробій вручили підозру по трьом статтям

Бубочка напевно хоче, щоб вона в нього пробачення попросила.
А Маруся, напевно, щоб Бубочка в неї.
   
"Маруся"  :facepalm1:
   
Обережно з АТОвцями.Взагалі з українцями.Донецьку мафію перемогли,а з сцикуном одною лівою.Майте на увазі,що армія Янелоха не підтримує.

про одну ліву - нагадало Гіпу
той теж так брався всіх хто проти Ющенка, одною лівою
але може ви шось знаєте, коли таке стверджуєте?
тоді скажіть, що стане тією червоною лінією, коли АТОвці всім покажуть ковіньку якійсь матері?
   
єдиний плюс з цієї дурні те, що Маруся розмаже все їхнє гівно по їх же мордасам
ну і самій стильній жіночці безкоштовний піар

 (tu)

Лайк за "стильну жіночку"  :D
   
АТОвці всім покажуть ковіньку
через що і для чого?
   
(tu)

Лайк за "стильну жіночку"  :D

 :-B
   
через що і для чого?

так в першому ж пості обіцяли, шо АТОвці не будуть терпіти,
потім попереджали, шо вони круті, Вову не люблять і одною лівою...
між тим я бачив лише пустопорожні погрози, нікчемні ультиматуми ну і арешти тих, хто став кілерами
   
(tu)

Лайк за "стильну жіночку"  :D

 :lol: 

ще б додати лайк "за вишукану українську мову"   :weep:
   
то ви йдете в Європу чи ні?
От нещодавня новина з Німеччини. Чувак в камєнтах під статтею про будівництво будинку для біженців написав - я майстер по інсталяції газового обладнання, можу допомогти з установкою та чисто випадково зробити в трубах кілька дірок. І смайлик.

6 місяців в'язниці отримав, з роботи вилетів.
Для тих хто сумнівається можу посилання дати.

В статті також інфа, що більше 60 видань та каналів підписали спільну угоду та надаватимуть правоохоронцям автоматично посилання на дописи юзерів, які розпалюють ворожнечу та публікують погрози.

Отакоє от, Маруся
 :weep:
   
то ви йдете в Європу чи ні?
От нещодавня новина з Німеччини. Чувак в камєнтах під статтею про будівництво будинку для біженців написав - я майстер по інсталяції газового обладнання, можу допомогти з установкою та чисто випадково зробити в трубах кілька дірок. І смайлик.

6 місяців в'язниці отримав, з роботи вилетів.
Для тих хто сумнівається можу посилання дати.

В статті також інфа, що більше 60 видань та каналів підписали спільну угоду та надаватимуть правоохоронцям автоматично посилання на дописи юзерів, які розпалюють ворожнечу та публікують погрози.

Отакоє от, Маруся
 :weep:
і для тих, хто йде одразу в штати - https://www.nytimes.com/2013/07/03/us/felony-counts-and-jail-in-140-characters.html рік ув'язнення за жартівливі твіти
   
просто долбойобы, кто двигает тему с пиодозрами

в случае с обеими черноротыми хабалками

все равно же не осудят, только измажутся

и будут бабоборцями-импотентами

зачем ? неужели пиарщики 95 не нашли бы способ маргинализировать хабалок адекватно ?

враги пркзидента, бп
   
А що новенького у бійця Пояркова?

поЦярков сам сцыкло
   
я не понимаю (пока) кому сигнал но маруся то еще ебанько
насрано вокруг тонны
читаешь о ней такое, например

клуб военной реконструкции (тактику и стратегию учила там?)
вообще "реконструкторы" это достаточно сранные люди которые тратят время на погружение в прошлое

идем далее

У 2016-у році старший солдат та командир мобільної інструкторської групи десанту Збройних сил України «Марусині ведмеді» 199-го навчального центру ДШВ, що на Житомирщині.

это что вообще было? женщиеа - ефрейтор - инструктор - командир?
есть.профильное образование? не академия, хоть военный иеститут ес ь?
или все знания из."реконструкций""  в поле насобирались?

І Гіркін реконструктор...  :-)o
Вони такі.
   
то ви йдете в Європу чи ні?
От нещодавня новина з Німеччини. Чувак в камєнтах під статтею про будівництво будинку для біженців написав - я майстер по інсталяції газового обладнання, можу допомогти з установкою та чисто випадково зробити в трубах кілька дірок. І смайлик.

6 місяців в'язниці отримав, з роботи вилетів.
Для тих хто сумнівається можу посилання дати.

В статті також інфа, що більше 60 видань та каналів підписали спільну угоду та надаватимуть правоохоронцям автоматично посилання на дописи юзерів, які розпалюють ворожнечу та публікують погрози.

Отакоє от, Маруся
 :weep:

а якщо всілякі прєзікі, дєпікі, мєніздри, медійники розпалюють, та так, що вогонь до небес - шо їм?
ніх..я?
я так і знав
нам така Європа і нах..й не здалась
   
а якщо всілякі прєзікі, дєпікі, мєніздри, медійники розпалюють, та так, що вогонь до небес - шо їм?
ніх..я?
я так і знав
нам така Європа і нах..й не здалась

ну тоді тебе викреслюємо
   
І Гіркін реконструктор...  :-)o
Вони такі.

у гиркина минимум военное училище в анамнезе
   
Обережно з АТОвцями.Взагалі з українцями.Донецьку мафію перемогли,а з сцикуном одною лівою.Майте на увазі,що армія Янелоха не підтримує.

Самая большая ошибкак-это пренебреч украинцами.Посчитат ь украинцев слабыми.Обидеть украинцев.Никогда не обижайте украинцев.Украинцы никогда не бывают так слабы как вам кажется.Не дай Всемогущий Аллах изгнатьУкраинцев или отобрать что-то у украинцев.Украинцы всегда возвращаются.Украин цы вернутся и вернут свое.Но когда украинцы возвращаются,они не умеют рассчитать  силу и применить ее пропорционально.Они уничтожают все на своем пути.Не обижайте украинцев.Иначе когда украинцы вернутся на землю,где похоронены их предки,то живущие на этой земле будут завидовать мертвым

Джохар Дудаев из книги "Атака Ичкерийского Волка"

А уманські таксисти?   :-)o
   
просто долбойобы, кто двигает тему с пиодозрами

в случае с обеими черноротыми хабалками

все равно же не осудят, только измажутся
почему же? Ее не посадят но вклепают судимость. Будет здорово. Зверобой с непогашеной судимостью сможет только сортиры мыть.
   
Так на их место придут новые Маруси... зачем тратить время и силы на борьбу с каждым прибитым на голову отдельно?
Достаточно одного публично выпороть, шоб другим не повадно было...
Порольщик из "слюг"

Ім'я користувача:
    COJIOMOH
Дата реєстрації:
    4 листопада 2018 15:18:33
Повідомлень:
    2 785 (~6 в день)
   
Миллиард волонтеров и триллион активистов решительно осуждают расправу над женщиной остановившей хуйло
   
І Гіркін реконструктор...  :-)o
Вони такі.
А Гітлер був художником, як і Поярков ...
   
Мене не цікавить її відношення до Зеленського. Мене цікавить чому вона погрожує, закликає вбити, людину, яку українці обрали Президентом свої держави?
   
Марусі Звіробій вручили підозру по трьом статтям
Дапі3дєлась...
 :laugh:
   
Мене не цікавить її відношення до Зеленського. Мене цікавить чому вона погрожує, закликає вбити, людину, яку українці обрали Президентом свої держави?
бо свин через Герасимова замовив це Федині, яка знайшла собі до пари Марусю
   
Справа в тому, що більшість людей в Україні не розуміють, що висєри таких марусь або підаркових то не свобода слова, а суттєвий такий злочин.
Розуміння українцями свобод то взагалі трагікомічна історія
   
Справа в тому, що більшість людей в Україні не розуміють, що висєри таких марусь або підаркових то не свобода слова, а суттєвий такий злочин.
Розуміння українцями свобод то взагалі трагікомічна історія

здається, ще більша кількість є просто дебілами, коли мовчки дозволяють срати собі на голови всіляким пріпіздєнтам
   
Не испугался, а пора прекращать эту вседозволенность и безответственность в СМИ
=============================
Перевішают вас,сучки... B-)  Допідозрюютися! :fuck:
   
Мене не цікавить її відношення до Зеленського. Мене цікавить чому вона погрожує, закликає вбити, людину, яку українці обрали Президентом свої держави?
Тому що з'явилася когорта таких людей в Україні які вважають що тепер "їм дозволено все".
В тому числі відкрито погрожувати президенту України вбивством.

Нагадайте мені, хтось Шокосвину відкрито погрожував з українців вбивством під час його діяльності президентом?
   
Ну от алкаша жопорожського точно б вже взяли за сраку в Європі.
Попідметало б вулиці рік, метлу б контролювало.

Так має діяти закон.

А коли беззаконня, то рано чи пізно йому просто відіб'ють бошку.

   
Ще раз акцентую увагу - засоби інформації самі, автоматично ставлять до відома правоохоронні органи про дописи, які розпалюють ворожнечу.
Не протестують про утиски свободи слова, а боряться з конкретними проявами ксенофобії, нацизму та таке інше
   
Ну от алкаша жопорожського точно б вже взяли за сраку в Європі.
Попідметало б вулиці рік, метлу б контролювало.

Так має діяти закон.

А коли беззаконня, то рано чи пізно йому просто відіб'ють бошку.
100%
алкаш пєжорожскій взагалі "за мєтлою" не слідкує.
Постійні "стрєлять, вєшать".
Може у нього вже "біла гарячка" постійна?
   
100%
алкаш пєжорожскій взагалі "за мєтлою" не слідкує.
Постійні "стрєлять, вєшать".
Може у нього вже "біла гарячка" постійна?

Експертиза має встановити. Якщо хворий, тоді лікування.
Агресивний хворий - в закритому закладі.
Це нормально B-)
   
Re: Марусі Звіробій вручили підозру по трьом статтям

Справа в тому, що більшість людей в Україні не розуміють, що висєри таких марусь або підаркових то не свобода слова, а суттєвий такий злочин.
Логіки нема, вибачте. От наприклад, індукція - якщо якась більшість обирає президента, який непритомнює від п'яних жінок у ютубі. І якась більшість не розуміє що це недобре. То що, це зовсім різні більшості або теж сама ?
   
більшість обирає президента


Чи знаєте  які  закони  держави решгулють питання  вибора  Президента?


більшість не розуміє що це недобре.

Чи  знаете  Ви, які  закони держави  регулють  питання  "не розуміння,  що  щось  добре, або не  добре"?
   
президента, який непритомнює від п'яних жінок у ютубі
хто це такий?
   
Re: Марусі Звіробій вручили підозру по трьом статтям

 :facepalm1:  ще про квантові стрибки забули. Я перевіряв логіку твердження і все.
   
:facepalm1:  ще про квантові стрибки забули. Я перевіряв логіку твердження і все.
погана спроба
   
Re: Марусі Звіробій вручили підозру по трьом статтям

хто це такий?
Говорять талановита людина у шоу бізнесі. Бачив в ютубі, але особисто не знайомі :)
   
Говорять талановита людина у шоу бізнесі. Бачив в ютубі, але особисто не знайомі :)
прізвище у цієї людини є?
   
Re: Марусі Звіробій вручили підозру по трьом статтям

погана спроба
Спроба чого ? Я спитав, ніхто не відповів. Але власне мені до лампочки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія