Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России :facepalm1:

если человек долбойоп - то это навсегда.
с чем вас и поздравляю

вангую - вы еще и маску носите с открытым носом. если вообще носите  B-)
Дятел. Маску вообще не ношу. Есть способы.Национальны е, к стати,как не боятся вирусов.Но это не для тебя.Твой удел-хлев.
   
Опудало, ти хоч мову вивчи для початку ) "не кацап" )))

йди до дідька та цьомкни його у дупу  B-)  тупа курка
якщо я у спілкуванні використовую російську мову, це не означає, що я не знаю рідну.

and last. f*ck out, dumbass
   
Дятел. Маску вообще не ношу. Есть способы.Национальны е, к стати,как не боятся вирусов.Но это не для тебя.Твой удел-хлев.

долбойоп ЭТАЛОННЫЙ как оно есть. я подозревал, шо вы ОТАКОЕ. спасибо за каминг-аут.
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Что, ботофермы подключили заранее готовить обоснование, почему в преддверии очередных проблем с вирусом надо закапывать деньги в дороги и там их украсть?
   
блєадь

Маккафі убілі
а ви тут гавкаєтєсь...

https://ria.ru/20210623/mcafee-1738337372.html

Основатель McAfee "покончил" с собой в испанской тюрьме

R.I.P.

/
   
йди до дідька та цьомкни його у дупу  B-)  тупа курка
якщо я у спілкуванні використовую російську мову, це не означає, що я не знаю рідну.

and last. f*ck out, dumbass

Армовірці грьобані  :lol:  знаю но нє скажу  :weep:  :laugh:
   
Что, ботофермы подключили заранее готовить обоснование, почему в преддверии очередных проблем с вирусом надо закапывать деньги в дороги и там их украсть?

Я тебе зараз здивую ) ці праблєми у нас будуть кожну осінь та весну  ;)
Так, нада закапивать , я - за  8-) все краще ніж під матрац ховати як мародер з Мариною ))
   
Яка ж ти брехлива і гидезна маніпуляторка )) тобто коли ваші упороті дегенерати бажали всього й багато мені, ти язик в дупу запхала, а звичайний жарт перекрутила як циган сонце  :facepalm1:
Мерзенне ти створіння Шуша, гидке, слизьке  :bueee:

Слідкуй за своїм язиком, Свєта, і тобі перестануть бажати всього і багато.

Ось останній приклад - ти зачепила мене в цій гілці, і почала писати всяку хєрню, хоча я тобі особисто нічого образливого не писала. Коли ти заходиш на ФУП, єдиний смайлик, який повністю тебе характеризує, це  такий :girl_were:

Ти весь час істєриш, сипеш прокльонами, зачипаєш інших людей і  одночасно чомусь жалієшся, чому  особисто я не захищаю тебе від клятих порохоботів. :fool:

І тут же тичеш мені ригаючі смайлики.

У мене таке відчуття, що ти весь час знаходишся в істероїдному стані, і заходиш на ФУП, щоб смачно посратися. Будь з ким, хто підвернеться тобі під руку.

Хочеш пораду?  Перевір щитоподібну залозу. Бо зазвичай такі стани, як у тебе - миттєве нервове збудження, коли людина заводиться з пів-оберту, істеричність та постійна агресія можуть свідчити про розлади в її діяльності. Дай Бог, щоб це було не так.

Але я за останній час не пам'ятаю тебе спокійною та без істерік і прокльонів.

Ну і вішенка на тортік - я  повертаю тобі всі твої прокльони мені. І ті єпітети, якими ти мене нагородила. Алаверди.  Живи тепер з ними сама.

Останнє редагування: 24 червня 2021 00:30:58 від шуша
   
здається в Нових Санжарах люди зрозуміли що добрі клоуни тіко у цирку, а в реальному житті - злі.
Це в цирку смертельні номери виконують циркачі, а якщо всю країну перетворити на цирк - то ці номери примусять виконувати лоховатих громадян...
   
звичайний жарт перекрутила як циган сонце

Ну звиняй ще раз, Свєта.

Якщо ти пишеш людям, що "саме головне, від цього вірусу дохнуть лише вкушені сечоловим опудалом сектанти   (tu)  :gigi:", прикрашаєш свій текст радісними смайликами, і вважаєш це дуже  дотепним йумором, то чом ти зобіжаєшся, коли з тобою шуткують точно так "дотепно" і чекаєш від мене якусь реакцію? 
   
Слідкуй за своїм язиком, Свєта, і тобі перестануть бажати всього і багато.

Ось останній приклад - ти зачепила мене в цій гілці, і почала писати всяку хєрню, хоча я тобі особисто нічого образливого не писала. Коли ти заходиш на ФУП, єдиний смайлик, який повністю тебе характеризує, це  такий :girl_were:

Ти весь час істєриш, сипеш прокльонами, зачипаєш інших людей і  одночасно чомусь жалієшся, чому  особисто я не захищаю тебе від клятих порохоботів. :fool:

І тут же тичеш мені ригаючі смайлики.

У мене таке відчуття, що ти весь час знаходишся в істероїдному стані, і заходиш на ФУП, щоб смачно посратися. Будь з ким, кто підвернеться тобі під руку.

Хочеш пораду?  Перевір щитоподібну залозу. Бо зазвичай такі стани, як у тебе - миттєве нервове збудження, коли людина заводиться з пів-оберту, істеричність та постійна агресія можуть свідчити про розлади в її діяльності. Дай Бог, щоб це було не так.

Але я за останній час не пам'ятаю тебе спокійною та без істерік та прокльонів.

Ну і вішенка на тортік - я  повертаю тобі всі твої прокльони мені. І ті єпітети, якими ти мене нагородила. Алаверди.  Живи тепер з ними сама.
Курвєнь  ти брехлива )) зайди на перші дві сторінки і почитай хто почав сипати прокльонами  ;) 
Якщо в упоротій свинофермі ти впізнала себе )) то певно так і є  :shuffle:
Це я тебе тріпло зачепила ? Точно ? Я до тебе взагалі не зверталась, ніяк, це ти приперлося
Ригаючий смайл тобі не подобається ? А мені твоя брехня мерзенна, від якої нудить  ;)

   
Ну звиняй ще раз, Свєта.

Якщо ти пишеш людям, що "саме головне, від цього вірусу дохнуть лише вкушені сечоловим опудалом сектанти   (tu)  :gigi:", прикрашаєш свій текст радісними смайликами, і вважаєш це дуже  дотепним йумором, то чом ти зобіжаєшся, коли з тобою шуткують точно так "дотепно" і чекаєш від мене якусь реакцію?

З чого ти взяла що від такої брехливої гівнявки я чогось чекаю ? Бгг
Не звиняю  :acute:
   
Свєта, і що тебе так попердолило?

Зеленою моносранью називають депутатів від Слуг народу, які й приймають такі дуже неоднозначні рішення, а не всіх тих людей, які голосували за Зеленського. Хоча, може, ти причетна до партії Слуг народа, що тебе це так зачепило?

Це по-перше.

А по-друге, я нікому, на відміну від тебе, не бажала здохнути. Тим більше від корони. Ні депутатам від слуг, ні їх прихільникам.

Тож не треба тут  знову істерити і заламувати руки.  І тим більше писати, що хтось до кого приперся. це ФУП, дєтка.

І кожен може припертися туди, куди буде вважати за потрібним, нехтуючи твої істерічні хотєлкі, Свєта.

Останнє редагування: 24 червня 2021 00:51:16 від шуша
   
З чого ти взяла що від такої брехливої гівнявки я чогось чекаю ? Бгг
Не звиняю  :acute:

ось і чуднєнько!

Сподіваюся, тепер ти перестанеш таскатися  за мною по гілках з тужливими питаннями, чому ж я не захищаю тебе від злих порохоботів.  :gigi:

За останні дні ти мінімум два рази чиплялася до мене з цим питанням.

Хіба ти така безпорадна, що потребуєш моєї допомоги?

Хіба я обіцяла тебе від когось захищати, Свєта?

 Попустись. І буде тобі щастя.
   
Свєта, і що тебе так попердолило?

Зеленою моносранью називають депутатів від Слуг народу, які й приймають такі дуже неоднозначні рішення, а не всіх тих людей, які голосували за зеленського. Хоча, може, ти причетна до партії Слуг народа, що тебе це так зачепило?

Це по-перше.

А по-друге, я нікому, на відміну від тебе, не бажала здохнути. Тим більше від корони. Ні депутатам від слуг, ні їх прихільникам, на відміну від тебе.

Тож не треба тут  знову істерити і заламувати руки.  І тим більше писати, що хтось до кого приперся. це ФУП, дєтка.

І кожен може припертися туди, куди буде вважати за потрібним, нехтуючи твої істерічні хотєлкі, Свєта.

Ти тупе , брехливе створіння )) Пропердолило тебе  :laugh:  скріном я показала що ти почала цитувати мене сама, а не як ти брешеш я до тебе вчепилась  :)
Що ? Натикала тебе писком в твою купу лайна ? Ну так аптєкай дєтка  8-)  це ФУП , повзи мовчки в кущі відмиватись  ;)
   
Висновок:
 ПрезЕдент та зелений парламент ( узурпований парлемент зедилетантами котрі на фінансуванні у москви ) - в черговий раз допомогають російській експансії кремлівському плану по знищенню Українського народу. Зе режим це мерзость.
   
скріном я показала що ти почала цитувати мене сама,


І що, Свєта?

Хіба я  глузувала з чужих смертей, як це радісно зробила ти? 

Що ти бажала цим доказати? Власну дурість?

У тебе вийшло. (tu)
   
ось і чуднєнько!

Сподіваюся, тепер ти перестанеш таскатися  за мною по гілках з тужливими питаннями, чому ж я не захищаю тебе від злих порохоботів.  :gigi:

За останні дні ти мінімум два рази чиплялася до мене з цим питанням.

Хіба ти така безпорадна, що потребуєш моєї допомоги?

Хіба я обіцяла тебе від когось захищати, Свєта?

 Попустись. І буде тобі щастя.

Кончіта, де ти вичитала що я потребую твоєї допомоги ?  :facepalm1:
Я тебе, лицемірна лярво, питала про інше, чому тобі кнуряче лайно пахне трояндами ?))
Чіпляєшся ти до мене, як собача купа до підошви, що я знову таки скріном тобі показала  ;)
І оце твоє втирання тухлої сільотки , воно не діє )
Ви ж як Табакі,  спочатку скачете, потім отримуєте по пиці беззубій і скиглите мінязачьто ) огидно - кумедні я б сказала  :laugh:
   
І що, Свєта?

Хіба я  глузувала з чужих смертей, як це радісно зробила ти? 

Що ти бажала цим доказати? Власну дурість?

У тебе вийшло. (tu)

Ти брехала лярво , коли писала що я до тебе причепилась  ;)
Брехлива, мерзенна , лярва  :)
Апд.
Яких чужих смертей ?  :facepalm1:  іди проспись  :laugh:

Останнє редагування: 24 червня 2021 00:57:40 від SvitLana
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Ти брехала лярво , коли писала що я до тебе причепилась  ;)
Брехлива, мерзенна , лярва  :)

Бабуля, пензлюйте вже спати - нічого розумного з вашого рота все одно не почути
   
 :pooh_lol:

 :clapping:  Визивайте до Свєти санітарів!

Дама зараз лусне від власної злості та ненависті!
   
Бабуля, пензлюйте вже спати - нічого розумного з вашого рота все одно не почути

Табакі 2 прибіг на допомогу опущеній ?)
   
Армовірці грьобані  :lol:  знаю но нє скажу  :weep:  :laugh:

думать тебе явно нечем. на этом и закончу общение с тобой.
   
:pooh_lol:

 :clapping:  Визивайте до Свєти санітарів!

Дама зараз лусне від власної злості та ненависті!

Обісралась - аптєкай ))))
   
чорнорота Лайнуся знову низько пішла - мабуть, до дощу  :D
І такий мощчній пронос зі слів -  досі домініканська четвірка виходить боком  :чи то пак - задом pooh_lol:

Останнє редагування: 24 червня 2021 01:02:03 від Бяка
   
Бабуля, пензлюйте вже спати - нічого розумного з вашого рота все одно не почути

Та нехай собі лається досхочу,  може їй від того полегшає.
   
Бабуля, пензлюйте вже спати - нічого розумного з вашого рота все одно не почути

Падажжітє: у тьоткі пріпадок, она єго должна докончіть))
   
Та нехай собі лається досхочу,  може їй від того полегшає.

У лайнуськи очевидний синдром Турета - воно не винувате  :(
   
Осьо - сьо - сьо ))) кодло Табакі в зборі ))

Особливо радує поява чорноротої матюкливої кущодерки  :lol:  вже їй і Домінікана болить  :facepalm1:
На, чучундра, гугли мою четвірку )) тільки слиною не захленись  :laugh:







Останнє редагування: 24 червня 2021 01:17:36 від SvitLana
   
Та нехай собі лається досхочу,  може їй від того полегшає.

Обожнюю брехунів тикати писком в їх побрехеньки  8-)
   
Обожнюю брехунів тикати писком в їх побрехеньки  8-)

Та ти за півдоби, а точніше  з 17 години вчорашньго дня вже натицяла більше 120 нєрвних та істерічних повідомлень - заступила на зміну, чи що?
   
Лайнуся , не ганьбися далі - іди проспись  :facepalm:
Тупа хабалка Лайнуся хизується чиїмось калідором та рецепцією ))) дєржітнас в курсє: ніхто ж крім тебе не відпочивав  :pooh_lol: не
Зесрань,а чо ти така йопнута ?  :weep:

Останнє редагування: 24 червня 2021 01:26:49 від Бяка
   
Осьо - сьо - сьо ))) кодло Табакі в зборі ))

Особливо радує поява чорноротої матюкливої кущодерки  :lol:  вже їй і Домінікана болить  :facepalm1:
На, чучундра, гугли мою четвірку )) тільки слиною не захленись  :laugh:



твоє там, тільки грязь рпід ногтями.  :D
   
твоє там, тільки грязь рпід ногтями.  :D

 : :laugh:
Лайнуська, а шо, на бунгало не вистачило ?)) Тіко на загальний барак ?)

Останнє редагування: 24 червня 2021 01:30:19 від Бяка
   
Та ти за півдоби, а точніше  з 17 години вчорашньго дня вже натицяла більше 120 нєрвних та істерічних повідомлень - заступила на зміну, чи що?

Нєрвна Табакі , яка забилась в падучій коли прочитала про покусаних сечоловим кнуром  8-)

Яке твоє свиняче діло скільки я натицяла ? Я ганяю брехливе кодло коли маю натхнення, ти взагалі звідси не вилазиш , і ?
   
Абтєкай, Лайнуськи, абтєкай !  :punish:  :pooh_lol:
   
: :laugh:
Лайнуськи, а шо, на бунгало не вистачило ?)) Тіко на загальний барак ?)

 :facepalm1:  дегенератка )) ти спочатку гугли, а потім ганьбись )
   
Лайнуся , не ганьбися далі - іди проспись  :facepalm:
Тупа хабалка Лайнуся хизується чиїмось калідором та рецепцією ))) дєржітнас в курсє: ніхто ж крім тебе не відпочивав  :pooh_lol: не
Зесрань,а чо ти така йопнута ?  :weep:
Тобі кущодерко відстала, назву готелю кинула  взагалі то  :facepalm1: 
   
твоє там, тільки грязь рпід ногтями.  :D

Бє - бє- бє )) і вапчє ето барак  :laugh:
   
:facepalm1:  дегенератка )) ти спочатку гугли, а потім ганьбись )
ти у приймах. це дніще. мавпа у клітці теж радіє бананам, тілько не вона їх виростила і сама себе вона не прогодує. так і ти. позориЖче ходяче.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія