Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Нарешті матимемо Раду, якій довіряє більшість лєктората  (tu)
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

вітер??
НМД продукт бродіння гнилуватої біомаси.

інфантильний і жлобуватий народішко голосує за партії-пустишки.
Парусу обычно пох происхождение ветра.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

А еще все это говорит о том, что наш народ  не готов к парламентской республике и хочет чисто президентскую вертикаль
це якби видно неозброєним оком. в парламентсько-президентській республіці все, що відбувається, приписується президенту. тільки Люля і її адепти, за часи її премєрства, намагалися вірно точи над і розставляти (тільки коли це стосувалося позитиву). тому я за президентську республіку.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

вітер??
НМД продукт бродіння гнилуватої біомаси.

інфантильний, продажний за гречку і жлобуватий народішко голосує за партії-пустишки.

Ти про ПЄСа?  :pooh_lol:
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

+1
Перевірено: чим більші сподівання, тим жорсткіше розчарування.
А я лише за те, щоб зєлєфанатики були гірко розчаровані.  (P)
я навіть не проти щоб Зе вчинив чудо. і зєлєфанатики і ми всі були задоволені зарплаатми по $4000 та чудовими дорогами, красивими містами, чистим повітрям, об'єктивним судочинством, безпекою і порядком навколо.
 B-)
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Электорат не глупый, у него такое мировоззрение. Именно это не пускает страну вперед.

да я охерел от мировоззрения почитав желания сторонников зе, особенно из нашего регионаа.

зеленскому хотят полномочия чтоб как минимум у х..йла, а максимум у ким чен ына.

чтоб он все решал своими указами и всех строил.

хотят расстрелов. и чтоб врагов народа (все кто против) ставили на место и садили в тюрьму.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Нормальне бажання віддати владу в одні руки. Старим не вірять, голос провів дуже невдалу кампанію, хоча список найбільш вдалий.

 Ну і головне - люди втомились від безвідповідальності, коли порошенко показує на гройсмана, гройсман на авакова, аваков на сбу, сбу на гпу, гпу на митницю, митниця на суд, суд на верховну раду, а в раді порожня зала, один лещенко сам з собою.... А інші депутати на телеефірах клеймлять Петра.

 всі ці пермонажі назначені по партійних квотах. І нафуя таке різноманіття, що і спитати ні з кого? Заєбісь придумали як нічого не робити і бути владою.

Останнє редагування: 18 липня 2019 11:35:49 від DeL1T
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

я навіть не проти щоб Зе вчинив чудо. і зєлєфанатики і ми всі були задоволені зарплаатми по $4000 та чудовими дорогами, красивими містами, чистим повітрям, об'єктивним судочинством, безпекою і порядком навколо.
 B-)
Та хто ж проти такого чуда.  :D
Але старші 16 років повинні розуміти, що нахіба Зєлєномойскаму такі чудеса.)
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Вас это страшит, а их нет.
Меня тоже нет, я исхожу из реальности и берегу свои волосы на ж.

угу,
ще б припинити цікавитись тим, що у нас називається політикою
але ж вона все одно прийде по мене
і по вас...
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

вітер??
НМД продукт бродіння гнилуватої біомаси.

інфантильний, продажний за гречку і жлобуватий народішко голосує за партії-пустишки.
Ой не п***а бы уже.Тебе напомнить подачки пидра перед президенсткими и раздачи тысяч под видом помощи?Только быдлоскоту это не помогло и он пролетел и сейчас пролетит.А теперь расскажи сколько гречки раздал Зе и его представители  :facepalm1:
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

да я охерел от мировоззрения почитав желания сторонников зе, особенно из нашего регионаа.

зеленскому хотят полномочия чтоб как минимум у х..йла, а максимум у ким чен ына.

чтоб он все решал своими указами и всех строил.

хотят расстрелов. и чтоб врагов народа (все кто против) ставили на место и садили в тюрьму.

Це все ти бачиш і тут, на хворумі.
Ти хоч один конструктивний запит (не пасадкі-расстрєли) від фупівських прихильники певної політсили читав?
Я ні. Жодного з багатьох тисяч дописів.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Нормальне бажання віддати владу в одні руки. Старим не вірять, голос провів дуже невдалу кампанію, хоча список найбільш вдалий.

 Ну і головне - люди втомились від безвідповідальності, коли порошенко показує на гройсмана, гройсман на авакова, аваков на сбу, сбу на гпу, гпу на митницю, митниця на суд, суд на верховну раду, а в раді порожня зала, один лещенко сам з собою....

 всі ці пермонажі назначені по партійних квотах. І нафуя таке різноманіття, що і спитати ні з кого?

початок кампанії здається був добрим.
але щось потім пішло не так. не розумію що..
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

да я охерел от мировоззрения почитав желания сторонников зе, особенно из нашего регионаа.

зеленскому хотят полномочия чтоб как минимум у х..йла, а максимум у ким чен ына.

чтоб он все решал своими указами и всех строил.

хотят расстрелов. и чтоб врагов народа (все кто против) ставили на место и садили в тюрьму.
Где-то так.
Хотят того, чего не дал народу Порошенко.
За это его кстати многие мазали дерьмом на фупе и не только. B-)
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Нормальне бажання віддати владу в одні руки. Старим не вірять, голос провів дуже невдалу кампанію, хоча список найбільш вдалий.

 Ну і головне - люди втомились від безвідповідальності, коли порошенко показує на гройсмана, гройсман на авакова, аваков на сбу, сбу на гпу, гпу на митницю, митниця на суд, суд на верховну раду, а в раді порожня зала, один лещенко сам з собою....

 всі ці пермонажі назначені по партійних квотах. І нафуя таке різноманіття, що і спитати ні з кого?

Угу.Нам постоянно вешают лапшу про нехватку голосов в Раде и недостаток полномочий,на что списывались все зашквары и брехня.Сейчас это сделать уже не получится и будет с кого спрашивать
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Нормальне бажання віддати владу в одні руки. Старим не вірять, голос провів дуже невдалу кампанію, хоча список найбільш вдалий. Ну і головне - люди втомились від безвідповідальності, коли порошенко показує на гройсмана, гройсман на авакова, аваков на сбу, сбу на гпу, гпу на митницю і так далі...бо всі ці пермонажі назначені по партійних квотах. І нафуя таке різноманіття, що і спитати ні з кого?

Ну ось саме це і пропонує Тимошенко.

Тільки без президента.

І з більш відповідальним вибором.

Але потім, той хто переміг, за все і відповідає.

Ті , хто не перемогли, контролюють з усіми правами...  :-)o   

   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Шрайк


Финальный опрос "Рейтинга". 13 - 17 июля.

Слуга народа - 49,5
Оппоплатформа - 10,5
ЕС Порошенко - 7,7
Батькивщина - 6,9
Голос - 5,9

Сила и честь - 3,8
Оппоблок - 3,1
Радикалы - 2,3
Свобода - 2,2
Партия Шария - 2,0

УС Гройсмана - 1,7
Гражданская позиция - 1,4

Динамика рейтингов.

Как мы видим, совковые публичные порки, которые Зеленский устраивал кому попало, народу очень нравятся.

Распределение мандатов, исходя из финального опроса "Рейтинга":

Слуга народа - 138
Оппоплатформа - 29
ЕС Порошенко - 22
Батькивщина - 19
Голос - 17

Еще 199 мандатов - мажоритарка.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

угу,
ще б припинити цікавитись тим, що у нас називається політикою
але ж вона все одно прийде по мене
і по вас
...
А может и я по нее прийду. ХЗ.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Угу.Нам постоянно вешают лапшу про нехватку голосов в Раде и недостаток полномочий,на что списывались все зашквары и брехня.Сейчас это сделать уже не получится и будет с кого спрашивать

я тогда не пойму зачем проводили конституционную реформу и говорили постоянно что надо резать полномочия президента?
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

початок кампанії здається був добрим.
але щось потім пішло не так. не розумію що..

Шрайк

Финальные опросы трех соцконтор, которые я отслеживал.

Учитывая, что КМИС был единственной компанией, точно показавшей рейтинги перед первым и вторым турами, я бы рекомендовал ориентироваться на их данные. Тем более, что цифры "Рейтинга" очень похожи, и находятся в пределах статпогрешности.

Я симпатизирую "Голосу", и желаю ему пройти в парламент, но мне абсолютно не нравится то, что некоторые его представители несли в адрес социологов. Очевидно, что партия на грани прохождения. В такой ситуации лучше всего направить свою энергию на объяснение избирателям, почему вы лучшие, а не на проклятия в адрес социологов и конкурентов. Такой подход до добра доводит очень редко.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Угу.Нам постоянно вешают лапшу про нехватку голосов в Раде и недостаток полномочий,на что списывались все зашквары и брехня.Сейчас это сделать уже не получится и будет с кого спрашивать
...але цілком можливо, що вже не буде кому спрашивать
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

да я охерел от мировоззрения почитав желания сторонников зе, особенно из нашего регионаа.

зеленскому хотят полномочия чтоб как минимум у х..йла, а максимум у ким чен ына.

чтоб он все решал своими указами и всех строил.

хотят расстрелов. и чтоб врагов народа (все кто против) ставили на место и садили в тюрьму.
і цей досвід наш мудрий народ має отримати. щоб вже не було змоги кивати на коаліціянтів, кввоти, розподіли портфелів між союзниками. хай все хороше і погане приймає в одні ворота. і лаври і кетяхи, так би мовити.

страшно, щоб державу в процесі експериментів на молекули не рознесли. але що вже поробиш..
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Ой не п***а бы уже.Тебе напомнить подачки пидра перед президенсткими и раздачи тысяч под видом помощи?Только быдлоскоту это не помогло и он пролетел и сейчас пролетит.А теперь расскажи сколько гречки раздал Зе и его представители  :facepalm1:
ок, гречки Зе не роздавав.
він "продавав" казку про Голобородька і його Слуг Народу.
ключове слово: інфантильність.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

я тогда не пойму зачем проводили конституционную реформу и говорили постоянно что надо резать полномочия президента?


Ну так мы же сейчас не о президенте,а о парламенте.Ну обрежут президенту,его партия все равно будет рулить.И у нас так почти всегда было.Президент рулит,а его партия в правящей коалиции
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

А может и я по нее прийду. ХЗ.

цікаво дізнатись би як...
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

якщо СН візьме 40% по мажоритарці, можуть взагалі самі уряд сформувати
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

я тогда не пойму зачем проводили конституционную реформу и говорили постоянно что надо резать полномочия президента?
це кремлядська ідея. після того, як побачили, що любий президент після вступу на посаду перестає бути проросійським. ну і наші парламентарії, єстєствєнно не проти.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

ок, гречки Зе не роздавав.
він "продавав" казку про Голобородька і його Слуг Народу.
ключове слово: інфантильність.


Чем его сказки хуже сказок других?Вам напомнить что обещал Петя в 14 и что из этого выполнил?Любой политик это популист в той или иной степени и на предвыборном этапе задача любого привлечь на свою сторону как можно больше избирателей и как видим посылы Зеленского народу гораздо ближе абстрактных армии,мовы,виры
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

якщо СН візьме 40% по мажоритарці, можуть взагалі самі уряд сформувати
я обома руками за.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

якщо СН візьме 40% по мажоритарці, можуть взагалі самі уряд сформувати

Ну с мажоритаркой мне кажется все будет гораздо сложнее.Все таки местные князьки хорошо прикормили гречкой за столько лет
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

якщо СН візьме 40% по мажоритарці, можуть взагалі самі уряд сформувати

Самый интересный вопрос

Сколько мест по мажоритарку

Но я бы предпочел коалицию

И педру в оппозиции
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Как мы видим, совковые публичные порки, которые Зеленский устраивал кому попало, народу очень нравятся.


"Совкова публічна порка" це явно краще гречки чи "долар по 10" бо то ми вже пробили совкове дно і почали деградувати до 19 сторіччя.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Угу.Нам постоянно вешают лапшу про нехватку голосов в Раде и недостаток полномочий,на что списывались все зашквары и брехня.Сейчас это сделать уже не получится и будет с кого спрашивать
+++ :-B
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

я тогда не пойму зачем проводили конституционную реформу и говорили постоянно что надо резать полномочия президента?
всі ті реформи до жопи.
з серії:
А вы друзья, как ни садитесь, Все в музыканты не годитесь (с)

постійні коливання туди-сюди:
вибори пропорційні, вибори мажоритарні, більше повновжаень парламенут, більше повновжаень Президенту.

а в рез-ті все одно, що Президент, що парламент - гавно.
може б варягів якихось запросити, нарешті, і не ходити кругами.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Самый интересный вопрос

Сколько мест по мажоритарку

Но я бы предпочел коалицию

И педру в оппозиции
судячи з того, як Петро проводив кампанію, його не цікавить коаліція і впливовість(величина) фракції. тому що на мажоритарку він зовсім забив. так, поставив собі ціль мінімум - зайти в раду десь з 30-ма штиками, і напевно бути в опозиції.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

всі ті реформи до жопи.
з серії:
А вы друзья, как ни садитесь, Все в музыканты не годитесь (с)

постійні коливання туди-сюди:
вибори пропорційні, вибори мажоритарні, більше повновжаень парламенут, більше повновжаень Президенту.

а в рез-ті що Президент, що парламент - гавно.
може б варягів якихось запросити, нарешті, і не ходити кругами.
Результат будет тот-же.
Менять нужно прежде всего себя. B-)
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Результат будет тот-же.
Менять нужно прежде всего себя. B-)
див. вище мій комент про інфантильний і жлобуватий народішко.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

судячи з того, як Петро проводив кампанію, його не цікавить коаліція і впливовість(величина) фракції. тому що на мажоритарку він зовсім забив. так, поставив собі ціль мінімум - зайти в раду десь з 30-ма штиками, і напевно бути в опозиції.
його ціль це втікти з україни в пасе. Туди беруть лише депутатів. В Україні його чекає суд по купі процесів.., а так він вже й наче дипломат. Тобто буде просити притулку вдруг шо.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

"Совкова публічна порка" це явно краще гречки чи "долар по 10" бо то ми вже пробили совкове дно і почали деградувати до 19 сторіччя.

Хлеба и зрелищ

Вечная тема
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

судячи з того, як Петро проводив кампанію, його не цікавить коаліція і впливовість(величина) фракції.  B-) тому що на мажоритарку він зовсім забив. так, поставив собі ціль мінімум - зайти в раду десь з 30-ма штиками, і напевно бути в опозиції.
У мажоритарщиков появились новые центры притяжения. Петро им больше нах не нужен.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

його ціль це втікти з україни в пасе. Туди беруть лише депутатів. В Україні його чекає суд по купі процесів.., а так він вже й наче дипломат. Тобто буде просити притулку вдруг шо.


Ну его туда еще должны назначить и я не думаю что одного его желания для этого будет достаточно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія