Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

# Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Он беспределом ответил на беспредел. Такое случается. Особенно в среде политиков. Ничего хорошего в этом нет. Но и ничего из ряда вон выходящего

Це погано. Ото і є маразм повний. Політиків за таке треба дрючить і позбавляти права займатись політикою пожитєво...

Всім чудово відомо, що з поста міністра люди на раз вилітають за "випадково оплачене державою кабельне ТБ у приватному помешканні". Без усяких судів, добровільно.

Але то у цивілізованих країнах. Так нащо додавати Україні ганьби і писати, що бєспрєдел - нічого із ряда...  :( 

Останнє редагування: 11 вересня 2017 21:23:32 від Сергій SV
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Слова педросни слово в слово повторяет хуйловская пропаганда
с первой минуты

хуйловцы топят за прихильники певної політсили




Останнє редагування: 11 вересня 2017 21:39:42 від vadym
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Yevheniy Kuzmenko
12 год ·

Про Саакашвили и границу. (Мой блог на "Цензоре").

Первое: я совершенно не понимаю, почему масса народу смотрит на происходящее с позиции одного из лагерей.

То есть либо: «Порошенко – козел, сам заслужил все, что вчера произошло, Михо – молодец!». Либо: «Саакашвили – подонок, разрушает Украину в дни войны; Порошенко все правильно сделал».

Нет уж, ребята, в это лютое говно вступили все вместе. Только мало кто из политиков-чиновников хочет признавать свою порцию говна.

Так уж повелось, что политики у нас, как правило, успевают побыть в оппозицию, пойти во власть – и даже вернуться обратно. И с этой точки зрения у меня есть несколько вопросов.

Валентин Наливайченко, а как бы вы отнеслись к прорыву государственной границы в те дни, когда были главой СБУ? Можете ответить? Ну, покамест я за вас скажу. Думаю, это было бы что-то сурово-волевое, вроде: «Никому не позволено – особенно в дни войны – создавать такой прецедент на государственной границе. Бессознательно или осознанно, эти люди действовали на стороне Кремля! И их ждет заслуженное возмездие!».

Юрій Луценко, а как бы вели себя вы, если бы проводили Саакашвили через границу – только, скажем, в правление Виктора Федоровича? (Да, я знаю, что вы тогда сидели в тюрьме, но все же). Вполне могу себе представить эту целеустремленность, харизматичность, едкие, яркие (и оправданные) шутки о произволе власти – с титушками, проводницей поезда, другими «фишками». Журналисты слушали бы вас жадно, ловили бы каждое ваше слово…

А Юлія Тимошенко в бытность премьером? А господин Андрій Садовий, будучи тихим и опасливым мэром во времена президентства Виктора Федоровича? А Iryna Gerashchenko, бывшая свидетелем того, как будущему кандидату в Президенты Ющенко Щербань в Сумах вырубал свет? Ирина, история с проводницей и титушками ничего не напоминает?

Таких вопросов у меня – дофига. Да вы сами можете добавить аналогий.

Но больше всего вопросов у меня к Порошенко Петро. Вы же человек, убежденный в своем умении просчитать все. Ну, хорошо, - но, даже опуская этические нюансы ваших действий в этой истории, объясните: как можно было затевать игру без правил с человеком, который в этой игре чувствует себя как рыба в воде? Который – редкий случай! – лучший политический шоумен, чем вы? И, зная про то, сколь тщательно за всем этим будут следить масс-медиа (вы же сами, черт побери, медиа-магнат!), подкидывать СМИ все это говнецо – с братом Саакашвили, титушками, проводницей – и далее по списку? Почему вы не смогли просчитать эту нехитрую двух-трех-ходовку – и поставили (на пару с той стороной, разумеется, но в неравной пропорции) государство Украина в идиотское положение?

А к г-ну Саакашвили, Михаил у меня вопросов слишком много. Он сам, украинского образца – один большой вопрос. Начиная с Одессы и заканчивая вчерашним перфомансом. Хотел бы я посмотреть, как бы действовал Президент Грузии Михеил Николозович, если бы такое попытался проделать…ну, скажем, тот же Иванишвили? Представили себе?

В сухом остатке: вчера и сегодня миллионы граждан Украины чувствуют стыд – за свою власть, за оппозицию и, в конечном итоге, - за самих себя. За то, как, сидя в России, ржал вчера Янукович.За то, как на них будут смотреть в той же Польше.

А, кстати, спасибо за безвиз.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Саака - пацан. Сказав приїду і приїхав. А педро - лох.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Geo

Geo обзивли не ви, а один ужгородський програміст. теж зрадофіл знатний. і ніхто зі зрадофілів за Geo не вступився.
щодо Тетерука. він воював чи ні?
щоддо яценюка. вам не соромно цю маячню про 2 мільярди писати?


Стоп.

Я не маленький мальчик и не нарцисс. Я знаю, что, если кацапы будут стоять в 20 км от Киева, то треть ФУПА побегут искать мое место проживания, а после моей казни половина ФУПА выссытся на мой труп.

Я не живу в иллюзиях...:)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

перебування Саакашвили в України потрібне вже тільки тому, що в річці потрібна щука, а не тільки жирні карасі, які вижирають все, що можна з'їсти
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Стоп.

Я не маленький мальчик и не нарцисс. Я знаю, что, если кацапы будут стоять в 20 км от Киева, то треть ФУПА побегут искать мое место проживания, а после моей казни половина ФУПА выссытся на мой труп.

Я не живу в иллюзиях...:)

Петрлексеич, ты?  :gigi:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Показати зображення...

яке приємне обличчя у гриценка на цьому фото...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Geo

Петрлексеич, ты?  :gigi:

Я.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

до речі, а хто такий Гацько? трьох інших діячів є за що знати, а от чим відомий Гацько, що він такого зробив? чому він з тими трьома?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
nik

якщо ветеран АТО прпоти саахова, то він не ветеран АТО а хуйло. я правильно зрозумів? у нас тепер саахов і його жополизи визначають, хто ветеран АТО а хто ні?

не нравится? так арестовывайте, предьявлаййте, экстрадитуйте! хули брызги попусту делать?

пы.сы. так кто все таки зассал?  :lol:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

не нравится? так арестовывайте, предьявлаййте, экстрадитуйте! хули брызги попусту делать?

пы.сы. так кто все таки зассал?  :lol:

чувак, у тебе все нормально? ти вже третій чи четвертий раз просиш щоб тебе арештували, предявляли, катували, висилали...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Он еще во Львове?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
nik

чувак, у тебе все нормально? ти вже третій чи четвертий раз просиш щоб тебе арештували, предявляли, катували, висилали...

у меня да. у ПОПа - нет. Оказалось арестовывать Сааку никто не хочет.  :laugh:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Саакашвілі не пустили у львівське метро



Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі спробував проїхатися у львівському метро, ​​але його туди не пустили під приводом, що у Львові немає метро, ​​повідомляє газета «Львівський транспортир».

Прихильники екс-президента Грузії затримали чоловіка, який нібито є начальником львівського метрополітену, і дві години вмовляли його пропустити Саакашвілі в метро. Але чоловік навідріз відмовився, мотивуючи це тим, що він звичайний лікар. Прихильників Саакашвілі не переконав той факт, що чоловік був одягнений в медичний халат і знаходився він у машині швидкої допомоги.

«Народ заляканий! Люди готові брехати і вивертатися, аби догодити владі, яка під будь-яким приводом ставить мені палиці в колеса! – заявив Саакашвілі журналістам на спеціально скликаній з цього приводу прес-конференції. – Я багато чув про красу львівського метро і хотів показати синові це прекрасне місто з усіх боків, навіть знизу.»

«Це ще один доказ, що ми на правильному шляху в нашій боротьбі, – додала Юлія Тимошенко, яка останнім часом спілкується з пресою тільки через гучномовець. – Скільки разів я їздила в львівському метро і ще жодного разу мені ніхто не говорив, що його не існує.»
http://shlyahta.com.ua/saakashvili-ne-pustyly-u-lvivske-metro/
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

у меня да. у ПОПа - нет. Оказалось арестовывать Сааку никто не хочет.  :laugh:

та там на ері робили аналітику...
і аваков і грося на сааку прямо не казали....
казали типу люди які переправили нелегала за кордон  :facepalm1:
типу його винесли...
тобто арештовувати його в найбл. час не будуть  :facepalm:
...
цікавіше чи буде подання на юльку і ко в ВР....
   
та там на ері робили аналітику...
і аваков і грося на сааку прямо не казали....
казали типу люди які переправили нелегала за кордон  :facepalm1:
типу його винесли...
тобто арештовувати його в найбл. час не будуть  :facepalm:
...
цікавіше чи буде подання на юльку і ко в ВР....

Та нинішня Порохоботська кумпанія Тимоху боїться як чорт ладана...Яник вже заарештував її і де він тепер?
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Даниил Яневский
27 мин. ·
До уваги всіх коментаторів “справи Саакашвілі”, особливо українських юристів.
1. Будь-які та будь-чиї апеляції до сучасних українських “законів” та сучасного українського “права” варті рівно стільки, скільки варті самі ці “закони” і саме це “право”.
2. 90% всіх законів, ухвалених після 24 серпня 1991 р., є незаконнимим і нелегитимними, оскільки ухвалювалися ВР з численними порушеннями процедури (© екс-суддя Конституційного Суду В. Шишкін, ефір Ukrainian Media Network).
3. Вони “діють” тільки тому, що більшість громадян давно начхала на/купила/обійшла ці “закони” (або навчилася спііснувати з ними.
4. Від 10 вересня 2017 р. політичний порядок денний в країні знову змінено.
5. Запитайте себе: на підставі якого закону політичний порядок денний в країні було змінено, наприклад, 18 лютого 2014 р.?
Довідково: все незгодні з існувавшим політичним режимом, в т.ч. опоненти діючої влади, релігійні дисиденти, масони, геї, роми, євреї та ін. репресувалися, знищувалися в концтаборах на підставі супер-дупер “законного” та “легітимного” “Gesetz zur Erhebung der Not von Volk und Reich” (вступив в дію 24 березня 1933 р.). Але навіть там не позбавлялися громадянства на підставі указів Райхспрезидента, Райхсканцлера і просто Фюрера (все – в одній особі)
Нічого осбистого.
Тільки факти.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

у меня да. у ПОПа - нет. Оказалось арестовывать Сааку никто не хочет.  :laugh:

так купу гівна не ловлять і не садять в клітку в своїй хаті. на совок і викидують якомога далі. але якщо викинути нема змоги, або видно що під час викидання і в гівно обмажешся і підлогу та стіни обмажеш, то залишається чекати поки гівно саме вивоняється і засохне (ну або коли буде нагода викинути). 
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
Geo

Саакашвілі не пустили у львівське метро

Показати зображення...
Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі спробував проїхатися у львівському метро, ​​але його туди не пустили під приводом, що у Львові немає метро, ​​повідомляє газета «Львівський транспортир».

Прихильники екс-президента Грузії затримали чоловіка, який нібито є начальником львівського метрополітену, і дві години вмовляли його пропустити Саакашвілі в метро. Але чоловік навідріз відмовився, мотивуючи це тим, що він звичайний лікар. Прихильників Саакашвілі не переконав той факт, що чоловік був одягнений в медичний халат і знаходився він у машині швидкої допомоги.

«Народ заляканий! Люди готові брехати і вивертатися, аби догодити владі, яка під будь-яким приводом ставить мені палиці в колеса! – заявив Саакашвілі журналістам на спеціально скликаній з цього приводу прес-конференції. – Я багато чув про красу львівського метро і хотів показати синові це прекрасне місто з усіх боків, навіть знизу.»

«Це ще один доказ, що ми на правильному шляху в нашій боротьбі, – додала Юлія Тимошенко, яка останнім часом спілкується з пресою тільки через гучномовець. – Скільки разів я їздила в львівському метро і ще жодного разу мені ніхто не говорив, що його не існує.»
http://shlyahta.com.ua/saakashvili-ne-pustyly-u-lvivske-metro/
:lol:   (tu)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Якби в Грузії у Саакашвілі не було підтримки від грузинських прихильники певної політсили, нічого б той Міша не зміг здійснити з того, чим зараз пишається. Так що, готуйтесь прийняти естафету ті, хто зараз рве за Великого реформатора і топить порохоботів :)
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Цумбайшпиль та якись сюр... балаган
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Якби в Грузії у Саакашвілі не було підтримки від грузинських прихильники певної політсили, нічого б той Міша не зміг здійснити з того, чим зараз пишається. Так що, готуйтесь прийняти естафету ті, хто зараз рве за Великого реформатора і топить порохоботів :)

якщо б саака теоритично прийшов до влади то майдан був би за півроку
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

до вчорашнього "двіжу"...
ще одна ілюстрація на тему "як створити проблему на рівному місці"

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
nik

так купу гівна не ловлять і не садять в клітку в своїй хаті. на совок і викидують якомога далі. але якщо викинути нема змоги, або видно що під час викидання і в гівно обмажешся і підлогу та стіни обмажеш, то залишається чекати поки гівно саме вивоняється і засохне (ну або коли буде нагода викинути). 

так экстрадируйте пляць  :lol:

он скоро на банковую прийдет  :weep:

штирлиц идет по коридору...
какому коридору?  :lol:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
nik

якщо б саака теоритично прийшов до влади то майдан був би за півроку

та николы вин не буде пры влади. тут интересно почему не арестовывают? все бумаги собирают  :laugh:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

та николы вин не буде пры влади. тут интересно почему не арестовывают? все бумаги собирают  :laugh:

мені ще цікаво чому не відкрили справу за фактом мінування
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
nik

мені ще цікаво чому не відкрили справу за фактом мінування


не встигають  :laugh:

но луцык сказал посодють всех, даже не сумневайтеся  :X
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

весь прикол в тому, що сааці пох він при владі і так не буде...
а от педро про 2 строк мріє
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

мені ще цікаво чому не відкрили справу за фактом мінування

И за остановку поездов!
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон
nik

многоходовочка. саака идет в президенты и тут педро у него выигрывает  :gigi:
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

Стоп.

Я не маленький мальчик и не нарцисс. Я знаю, что, если кацапы будут стоять в 20 км от Киева, то треть ФУПА побегут искать мое место проживания, а после моей казни половина ФУПА выссытся на мой труп.

Я не живу в иллюзиях...:)
    Ага, щаз. А там будет куча растяжек на лестничной клетке, фугас на кухне и чучело Geo в спальне для желающих на него выссаться. Под напряжением,естественно, и напичканное взрывчаткой. И еще  х*ева гора того, о чем можно только догадываться. Плюс то , о чём вообще хер догадаешься. Не, извиняйте, пан Geo, дурних нема за Вами бегать...
   
а ось хто Саахова супроводжував

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

    Ага, щаз. А там будет куча растяжек на лестничной клетке, фугас на кухне и чучело Geo в спальне для желающих на него выссаться. Под напряжением,естественно, и напичканное взрывчаткой. И еще  х*ева гора того, о чем можно только догадываться. Плюс то , о чём вообще хер догадаешься. Не, извиняйте, пан Geo, дурних нема за Вами бегать...

За что же, не боясь греха,
Кукушка хвалит Петуха?
За то, что хвалит он Кукушку.
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

а ось хто Саахова супроводжував

https://www.facebook.com/andriy.shor/posts/1644353462261838

Ок

 А по Кононенку скиньте інфу.....
 Ким він був в 90-х...
   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

   
Re: # Повернення Саакашвілі в Україну, кордон

За что же, не боясь греха,
Кукушка хвалит Петуха?
За то, что хвалит он Кукушку.
    Отставить. Мимо кассы. У нас с паном Geo хренова гора политических (и не только) разногласий, причём он меня органически не переваривает , величая то юльком, то чекистом, то еще х.з кем. А, и застрелить , помнится, обещал при случае.  Что, как ни странно, не мешает мне уважать его, как бойца и как ветерана. Таки от дела.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія