Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Учені: у Всесвіту є двійник, де час тече в зворотний бік

Наш Всесвіт може бути лише "дзеркальним відображенням" паралельного світу, що створений з антиматерії і мчить у зворотному напрямку від Великого вибуху за шкалою часу.

Революційна теорія, запропонована канадськими вченими з Інституту теоретичної фізики, звучить як зав'язка фантастичного роману, проте вона допомагає вирішити кілька парадоксів, які не мають пояснення в сучасній науці.

Відповідно до нової моделі, в момент Великого вибуху утворилося два "симетричні" всесвіти. В одному - там, де живемо ми, - час потік звичним нам чином, а інший - дзеркальний - став із такою ж швидкістю віддалятися в минуле.

Канадським фізикам потрібно доопрацювати ще чимало деталей нової теорії, але в цілому їхня робота не викликає очевидних протиріч - і була опублікована в журналі Американського фізичного товариства.

Паралельний світ?


Відповідно до прийнятої на сьогоднішній день теорії, весь наш Всесвіт - простір, час і маса/енергія - з'явився в результаті Великого вибуху, і відтоді, ось уже майже 14 млрд років тому, розширюється й охолоджується. З елементарних частинок поступово утворилися атоми, а вже з них - вся відома речовина, включаючи зірки і нас самих.

Еволюцію всесвіту і його властивості вивчає спеціальна наука - космологія, заснована на загальній теорії відносності Ейнштейна і Стандартній моделі. Однак ні та, ні інша не можуть пояснити, чому, наприклад, у видимій частині Всесвіту так багато речовини і так мало антиречовини - адже в теорії їх повинно бути порівну.

Для вирішення цього парадокса, відомого як Баріонна асиметрія Всесвіту, було запропоновано кілька гіпотез - в тому числі за рахунок темної матерії і чорних дірок.

Пояснення, запропоноване канадцями, куди простіше - і дозволяє пояснити всі явища, не порушуючи вже існуючих теорій.


Пунктирна лінія посередині - Великий вибух; горизонтальніе стрілки - шкала часу

Нова модель передбачає, що Великий вибух став точкою симетрії, по різні боки якої Всесвіт і Антивсесвіт розлетілися в часі. Точно так, як одночасно з народженням електрона у вакуумі на світ з'являється його античастинка позитрон.

Прорахувавши всі можливі пари, фізики дійшли висновку, що Антивсесвіт повинен бути надзвичайно схожим на наш. Однак не є його точною копією (у повній відповідності з квантовим принципом невизначеності).

Останнє уточнення дозволяє фізикам уникнути складних філософських питань - приміром, про свободу волі. Адже в іншому разі те, що відбувається в паралельному Всесвіті, мало б дзеркально відбиватися в нашому - або навпаки.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-46788721?ocid=socialflow_facebook
   
тож...Counterpart  не така вже і фантастика
   
цікаво, що вони збираються робити з причинністю
   
тож...Counterpart  не така вже і фантастика
там час не тече назад
   
Пунктирна лінія посередині - Великий вибух; горизонтальніе стрілки - шкала часу


Звідки взялася шкала часу на момент Великого Вибуху, чи, припустимо, на "момент" 10-35с після нього. Час, то є фізична величина, причому одна з 7 системних - тому має визначатись виключно вимірюванням (почитайте, що таке "вимірювання")

Всі теорії про перші "микросекунди існування Всесвіту" - то є чиста спекуляція. Незаймана.
   
там час не тече назад

вин типу тече в мінус "-"
 чиста спекуляція
   
Звідки взялася шкала часу на момент Великого Вибуху, чи, припустимо, на "момент" 10-35с після нього. Час, то є фізична величина, причому одна з 7 системних - тому має визначатись виключно вимірюванням (почитайте, що таке "вимірювання")

Всі теорії про перші "микросекунди існування Всесвіту" - то є чиста спекуляція. Незаймана.

так
з секундами в "перші секунди" виникають питання
   
так
з секундами в "перші секунди" виникають питання

"питання виникають" с самим определением  что такое время вообще  :gigi:
   
Тобто там манюпаси встають з гробу і все молодшають і молодшають,поки не стануть сперматозоїдами? Га? Чи ні? :D
   
"питання виникають" с самим определением  что такое время вообще  :gigi:

Тут якраз нема питань. Є процеси, і серед них є процеси, що приблизно повторюються (створюють схожі послідовності явищ) - коливання атомного ядра, маятник, обертання планети навколо себе або зірки, таке інше.

Час вимірюється (та визначається) порівнянням чогось що відбувається, з такими періодичними процесами (вимірювання часу).

Проблеми є з визначенням "одночасності" подій, що розділені у просторі. Іх намагалися вирішити в СТВ. Не дуже вийшло. Так і кинули.   
   
Тут якраз нема питань.

ну так дайте определение времени, не содержащее в себе ссылок на время
   
Тобто там манюпаси встають з гробу і все молодшають і молодшають,поки не стануть сперматозоїдами? Га? Чи ні?

Це не змінює сутносі життя. Проблему майже розкрито тут


   
Я как астрофизик не могу читать подобную х.й.ю. Меня тошнить начинает
   
Канадські фізики цілком легально і повноцінно ознайомились з марихуаною.
   
ну так дайте определение времени, не содержащее в себе ссылок на время
  Час пов'язаний із свідомістю.
  Неможливо виокремити.
  У цьому сенсі час - фікція. ;)
   
сидять собі ,фуї пінають ,вибух а гроші течуть :laugh:
   
ну так дайте определение времени, не содержащее в себе ссылок на время
причинність
   
ну так дайте определение времени, не содержащее в себе ссылок на время

Ну, вы же понимаете, что такое "физическая величина".   Вот и начинайте - Время - это физическая величина, которая характеризует что/определяется чем??? определяется периодическими процессами в некой системе отсчёта, эталоном для системы отсчёта выбирается сейчас атомное время, эталон секунды — 9 192 631 770 периодов излучения, соответствующего переходу между двумя сверхтонкими уровнями основного состояния атома цезия-133 при отсутствии возмущения внешними полями.

Т.е. физическое время сейчас определено. Если же мы говорим о тех "временах", когда не существовало атомов цезия 133  :weep: - а после большого взрыва их не существовало "еще очень долго" - то и нет смысла говорить о времени в том состоянии вселенной.

Я даже больше скажу - время появилось вместе с человечеством, осознающим себя как общность, это 100%
   
а гроші течуть

то и хуй з ними
   
то и (x) з ними
з учоними? :laugh:
   
Ну, вы же понимаете, что такое "физическая величина".   Вот и начинайте - Время - это физическая величина, которая характеризует что/определяется чем??? определяется периодическими процессами в некой системе отсчёта, эталоном для системы отсчёта выбирается сейчас атомное время, эталон секунды — 9 192 631 770 периодов излучения, соответствующего переходу между двумя сверхтонкими уровнями основного состояния атома цезия-133 при отсутствии возмущения внешними полями.

Т.е. физическое время сейчас определено. Если же мы говорим о тех "временах", когда не существовало атомов цезия 133  :weep: - а после большого взрыва их не существовало "еще очень долго" - то и нет смысла говорить о времени в том состоянии вселенной.

Я даже больше скажу - время появилось вместе с человечеством, осознающим себя как общность, это 100%
якщо ви вважаєте себе атеїстом (якщо не помиляюсь), то доповніть, що ви ще й ідеаліст. Безбожні ідеалісти бувають. Рідко, але бувають
   
Я как астрофизик

Ты - идеолог хунты, которая никогда не придёт к власти :)
   
з учоними? :laugh:

з учоними - так, з вченими - треба поміркувати :)
   
якщо ви вважаєте себе атеїстом (якщо не помиляюсь), то доповніть, що ви ще й ідеаліст. Безбожні ідеалісти бувають. Рідко, але бувають

Офіційно (для анкети) я себе вважаю адвентистом 7 дня Одинацятої Общини м. Києва.

Я буваю інколи по суботах там на служіннях. В нас є змістовна дискусія про суть вчення, бо не з усім можна там погодитись. Поки що я не знаю, хто кого переконає, напевно, таки, з роками, настоятель мене. Бо він будівельник за фахом і людина справи, а я демагог і х.з хто взагалі :)

Дивовижні справи твої, Господе!
   
Офіційно (для анкети) я себе вважаю адвентистом 7 дня Одинацятої Общини м. Києва.

Я буваю інколи по суботах там на служіннях. В нас є змістовна дискусія про суть вчення, бо не з усім можна там погодитись. Поки що я не знаю, хто кого переконає, напевно, таки, з роками, настоятель мене. Бо він будівельник за фахом і людина справи, а я демагог і х.з хто взагалі :)

Дивовижні справи твої, Господе!
вибачте, помилився. Тоді все досить гармонічно. Але наука це дещо інше, навіть зовсім інше. Вона вивчає об'єктивне і намагається не плутати вимірюване з інструментом вимірювання
   
Я как астрофизик не могу читать подобную х.й.ю. Меня тошнить начинает

 Колись фізиків тошнило від Ейнштейна  :shuffle:
   
в момент Великого вибуху утворилося два "симетричні" всесвіти. В одному - там, де живемо ми, - час потік звичним нам чином, а інший - дзеркальний - став із такою ж швидкістю віддалятися в минуле.


Так, в канаді ганжубас таки забористий, якщо навіть до великого вибуху канадійські учониє побачили якесь минуле....  :-)o
   
ну так дайте определение времени, не содержащее в себе ссылок на время

время в любом направлении - последовательность событий
   
хто побачить антипідра)(уя  з антиУкраїни, попитайте, бдлск,
кого він там переможцем нещодавно (не)оголошував.

фуп це помножить на -1, вичислить переможця в нашому світі,
і мирно піде розглядати цицьки та сраки.
 
   
Вона вивчає об'єктивне і намагається не плутати вимірюване з інструментом вимірювання

Так звичайно, нікто не плутає.

Але й складати теорії про сутність того (і тоді) - де наші інструменти вимірювання не працюють, ми не маємо права. З точки зору наукової.

Якщо еталоном часу в нас визнано коливання цезію-133 - то треба або змінти еталон, або не розповсюджувати теорії часу та еволюції (розвитку у часі) на ті моменти, коли цезію-133 не існувало.

Бо перенести його у минуле і провести дослід змоги ми не маємо.   
   
то хтось грант закрив переробленим сценарієм "з.і. Бенджаміна Баттона"
 
   
время в любом направлении - последовательность событий
а зворотніх подій не буває
   
то хтось грант закрив переробленим сценарієм "з.і. Бенджаміна Баттона"

То і я про те. Там все сказано.
   
Так звичайно, нікто не плутає.

Але й складати теорії про сутність того (і тоді) - де наші інструменти вимірювання не працюють, ми не маємо права. З точки зору наукової.
виходячи з неї говорити про сутність будь-чого важкувато, бо наука не займається сутностями. Природнича, уточнюю
   
Офіційно (для анкети) я себе вважаю адвентистом 7 дня Одинацятої Общини м. Києва.

Я буваю інколи по суботах там на служіннях. В нас є змістовна дискусія про суть вчення, бо не з усім можна там погодитись. Поки що я не знаю, хто кого переконає, напевно, таки, з роками, настоятель мене. Бо він будівельник за фахом і людина справи, а я демагог і х.з хто взагалі :)

Дивовижні справи твої, Господе!
в нас в селі була сімя адвентистів ,колись ще за комуни в них по суботах в хаті зїжджались суботники з цілої околиці
тоді то було заборонене ,
потім емігрували до америки
   
нестиковочка
тоді час для всіх античасток має рухатися у зворотньому напрямку, а ми таке не спостерігаємо
   
Тобто там манюпаси встають з гробу і все молодшають і молодшають,поки не стануть сперматозоїдами? Га? Чи ні? :D
Ні, на годиннику стрілка крутиться в зворотньому напрямку, а інше те саме :-)o
   
Ні, на годиннику стрілка крутиться в зворотньому напрямку, а інше те саме :-)o
Какой год у них на календаре и от чего считают? От прихода антихриста?
   
"питання виникають" с самим определением  что такое время вообще  :gigi:

час абстрактне позначення для речей які змінюються. Вимірюється періодичними процесами. Тобто час не може текти у зворотному напрямку. Чи вони хочуть сказати, що у паралельному всесвіті атоми важких елементів перетворюються на гелій? Сонця поглинають й т.п.?
   
Це старенька тахіонна теорія...  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія