Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки ще повідомлень про образи треба щоб Южаніна приборкати?

Ця стара оскаженіла тварина у кожній гілці кидається на людей та обзивається останніми матюками та звинувачує всіх у роботі "на Москву"!
Це якось можна припинити раз та назавжди?
Він постійно порушує пункт 4.3
   
є таке
хамить і хамить
   

Re: Командування Нацгвардії відвідало в госпіталі військовослужбовців, постраждалих у результаті зіт
Южанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
19 грудня 2017 22:51:29
IP/Host: ---.wildpark.net

Вот это называется шелудивая писина грузинского фрика. Ты убогая крелядская тварь.




Re: Командування Нацгвардії відвідало в госпіталі військовослужбовців, постраждалих у результаті зіт
Южанин [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 18:03
IP/Host: ---.wildpark.net

Ты смердючая шелудивая мовскальскася псина обьлизвай своего грузинского кремлёвского фрика и по себе дегенерату других не меряй. Убогей кремлёвского гандона типа тебя и тебе подобных саакодрочеров только москальня, хотя по убогости вы и ей фору дадите.


У нього що є картка "free ride" на ФУПі?
   
є таке
хамить і хамить
Ну заради справедливості, від пана Мічігана на кілометри смердить ольгінським ботом. Я таких як він в основному ігнорю, проте мій ігнор лист переповнений, тому зараз дещо таки читаю.
А Южанін безперечно жива людина.
   
Ну заради справедливості, від пана Мічігана на кілометри смердить ольгінським ботом. Я таких як він в основному ігнорю, проте мій ігнор лист переповнений, тому зараз дещо таки читаю.
А Южанін безперечно жива людина.

про мічегана що є то є
просто він вразливий ольгіеський брт  :gigi:
   
ви блін 2 сапоги валянки однакові
   
псих Южанин у большинства адекватных юзеров просто в игноре

от его черноротых постов реально блевать хочется

   
псих Южанин у большинства адекватных юзеров просто в игноре

от его черноротых постов реально блевать хочется
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія