Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жиды ванные не принимают - экономия!

Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

за это, я тебе гнида нажму доповидь. первый раз за время на форуме. чтобы знал, б***ь, что над мертвыми нельзя глумиться

По перше, гниду ти бачиш в дзеркалі.
По друге, я ні над ким не глумлюсь, а просто переповідаю те, про що чув від старих людей.
Не хотів вдаватися в деталі, але якщо пан просить...: Нюхали вони їх ззаду, за коміром.
Характерний цибульний запах видавав їх.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Душ то економія води та часу
Ніхто про час тут  не згадуе.
ванна для чого добра --чтоб пропаритися
На то тре бильше часу
влітку сильно тягне париться?Літом тре митися бильш як раз на добу та стирати  в рази більше - росте витрата вода + час . Мене нема охоти до ванні коли більше 30 на вулиці ,тільки душ
А в Ізраілі таки постійно жарко
То е прогматизм

Останнє редагування: 25 липня 2019 08:21:55 від bassarabia
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Виникає все таки питання: для чого Ізя вікрив цю тему? Закономірно, що зрештою це спричинює срач з антисемітським душком, ба, навіть смородом!

Пропоную відправити до смітника.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Виникає все таки питання: для чого Ізя вікрив цю тему? Закономірно, що зрештою це спричинює срач з антисемітським душком, ба, навіть смородом!

Пропоную відправити до смітника.

а если изю шнипезона отправить на смитнык не будет ли это актом антисемитизьма?
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Виникає все таки питання: для чого Ізя вікрив цю тему? Закономірно, що зрештою це спричинює срач з антисемітським душком, ба, навіть смородом!

Пропоную відправити до смітника.
Він напевно як радянска людина миется раз на тиждень коли "дають горячу воду" ,обовязково в вані щоб все відмокло і відтерлоси
і йому не зрозуміло як це свято можно замініти душем

То що люди можут миются по декілька разів на добу і вана тоді  то е незручно,він не наздогадуется

Останнє редагування: 25 липня 2019 08:31:15 від bassarabia
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

а если изю шнипезона отправить на смитнык не будет ли это актом антисемитизьма?
Це особистісне висловлювання. Я не знаю, чи вам просто не подобається дебільний вчинок Ізі, чи спонукає до цієї пропозиції юдофобія.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Це особистісне висловлювання. Я не знаю, чи вам просто не подобається дебільний вчинок Ізі, чи спонукає до цієї пропозиції юдофобія.

вы крайне не наблюдательны. sorry!
Посмотрите на айпи с которого он пишет. Я так предполагаю шо ему сейчас простительно трошки похулиганить
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

ветка была открыта в ответ на очередной плачь о том что отключили горячую воду
   
Шо жиды ванные я понял, а вот, шо они не принимают из экономии-не понял. :shuffle:
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

ветка была открыта в ответ на очередной плачь о том что отключили горячую воду

изя, а шо за странный айпи , шо ты нас пугаешь
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

изя, а шо за странный айпи , шо ты нас пугаешь
ізяполіклініка :lol:   ygiapolyclinic.com
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Виникає все таки питання: для чого Ізя вікрив цю тему? Закономірно, що зрештою це спричинює срач з антисемітським душком, ба, навіть смородом!

Пропоную відправити до смітника.

Українці (хахли) настільки сильно бояться бути звинуваченими в антисемітизмі і юдофобії, що вибрали собі Юду президентом (двічі).
Це віддає антиукраїнським душком, ба, навіть смородом!... Пропоную відправити Зе до смітника. :)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Пропоную відправити Зе до смітника.
(tu)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

я ні над ким не глумлюсь, а просто переповідаю те, про що чув від старих людей.
Не хотів вдаватися в деталі, але якщо пан просить...: Нюхали вони їх ззаду, за коміром.
Характерний цибульний запах видавав їх


Це ж скільки недалеких та обмежених людей на світі білому  :(
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Блин опять сказки идиота.

Рассказы про немытых европейцев - это типичное русское гавно, которое стець приволок сюда.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!
rst

Українці (хахли) настільки сильно бояться бути звинуваченими в антисемітизмі і юдофобії, що вибрали собі Юду президентом (двічі).
Це віддає антиукраїнським душком, ба, навіть смородом!... Пропоную відправити Зе до смітника. :)

Ніколи (tu)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Щодо частини США де я живу, то все там все з кімнат достатньо, але у більшості випадків все обмежується душем декілька разів на день, завжди перед тим як виіхати з хати на роботу, та в більшості випадків ще ввечері чи посеред дня, якщо займався якоюсь важкою роботою по хаті чи подаірью. Вані люблять діти, але знову таки немає багато часу для цього між заняттями, спортом, іжею та вільним часом.

По друге, там де я живу, вода на вагу золота з річними опадами в 20 см на рік. Коли говорять про сонячну Каліфорнії, то майте на увазі, що це означає і відсутність дощів. Тому коли я бачу повну вану води, в мене виникає відчуття провини, бо цією водою можна було додаткова напоїти дерева та кущі на подвір’ї, яким вода потрібна більше ніж моїй сідниці, яка може обійтись душем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія