Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто що, консервація.

Хто що, консервація.

Огірки з власного городина на дачі.




[URL=http://piccy.info/view3/15029166/
   
Re: Хто що, консервація.

Re: Хто що, консервація.

И где, не видно.
   
Re: Хто що, консервація.

Не можу, попередній файлообмінних тютю.
   
Re: Хто що, консервація.
PAL

опісля деяких роздумів над калькулятором прийшов до висновку, що воно того не варте
вкладений час та праця окупаються виключно для пенсів та прошарків населення з спідставним доходом
тому від консервацій відмовився, мій час значно дорожчий
   
Re: Хто що, консервація.

А ВЫ как закрываете эти огурцы?
   
Re: Хто що, консервація.

.
   
Re: Хто що, консервація.

А ВЫ как закрываете эти огурцы?
розказуваю:

рецепт 1:

на дно банки 2 гвоздічини на літр. Закидаєш огірки цілі або різані. На літр води: 1 ст.л. солі, 2 ст.л. цукру, 100 мл. оцту.
2 рази париш, за третім то все вкидаєш закипає і закатуєш.


рецепт 2:

на дно банки петрушка та часник 2 крупні зубки дрібно порізані на літр. Огірки чистиш і нарізаєш тонкими скибочками довжиною 6-7 см. На літр води: 1 ст.л. солі, 1,5 ст. л. цукру, 80 мл оцту. 3 рази париш, за четвертим разом то все вкидаєш, закипає  і закатуєш.
Чому аж три рази париш? Тому що почищені і так тонко нарізані огірки дуже плотно натрамбовуються і важко пропарюються.
На смак вони виходять як квашений кавун.
   
Re: Хто що, консервація.

О, супер, записала, дякую, Karoffka!
   
Re: Хто що, консервація.

тобто, якщо для першого рецепту треба брати зелененькі маленькі огірки, то для другого підуть і салатні, і репаники, якщо не встиг вчасно зірвати.
   
Re: Хто що, консервація.

О, супер, записала, дякую, Karoffka!
я ці свої рецепти вже випробувала роками - якщо огірків молоденьких немає, то на чищені ідуть і товсті, і великі, і трішки пожовтілі. Головне, щоб насіння ще розкусювалося.
   
Re: Хто що, консервація.

 :friends:
   
Re: Хто що, консервація.

   
Re: Хто що, консервація.

Погано, новий файлообмінник.
Пардон
   
Re: Хто що, консервація.

ваще ніфуя.
пшло воно все нафуй.
Тіки самогон жену і всьо.
Коньячний, ібіомать, спірт.
   
Re: Хто що, консервація.

Диповідаб. Малина, полуниця, чорниця, по річка, чорна смородина. Все у морозильні ларь.
Зимою йде.
   
Re: Хто що, консервація.

ваще ніфуя.
пшло воно все нафуй.
Тіки самогон жену і всьо.
Коньячний, ібіомать, спірт.
Самогон?
Пив у юності, у 90х.
Гадось.
   
Re: Хто що, консервація.

От, курва, файлообмінник йому не такий  :laugh:

Ви краще розкажіть як помідорки закриваєте, шось маю бажання вперше в житті зайнятися солінням/маринуванням. А шо як їх віскі залити - шо буде?))
   
Re: Хто що, консервація.

опісля деяких роздумів над калькулятором прийшов до висновку, що воно того не варте
вкладений час та праця окупаються виключно для пенсів та прошарків населення з спідставним доходом
тому від консервацій відмовився, мій час значно дорожчий
Теж зробила такі висновки. Але через деякий час повернулася до кенцервації. Моє смачніше.
   
Re: Хто що, консервація.

розказуваю:

рецепт 1:

на дно банки 2 гвоздічини на літр. Закидаєш огірки цілі або різані. На літр води: 1 ст.л. солі, 2 ст.л. цукру, 100 мл. оцту.
2 рази париш, за третім то все вкидаєш закипає і закатуєш.


рецепт 2:

на дно банки петрушка та часник 2 крупні зубки дрібно порізані на літр. Огірки чистиш і нарізаєш тонкими скибочками довжиною 6-7 см. На літр води: 1 ст.л. солі, 1,5 ст. л. цукру, 80 мл оцту. 3 рази париш, за четвертим разом то все вкидаєш, закипає  і закатуєш.
Чому аж три рази париш? Тому що почищені і так тонко нарізані огірки дуже плотно натрамбовуються і важко пропарюються.
На смак вони виходять як квашений кавун.
А оцту не забагато?
   
Re: Хто що, консервація.

розказуваю:

рецепт 1:

на дно банки 2 гвоздічини на літр. Закидаєш огірки цілі або різані. На літр води: 1 ст.л. солі, 2 ст.л. цукру, 100 мл. оцту.
2 рази париш, за третім то все вкидаєш закипає і закатуєш.


рецепт 2:

на дно банки петрушка та часник 2 крупні зубки дрібно порізані на літр. Огірки чистиш і нарізаєш тонкими скибочками довжиною 6-7 см. На літр води: 1 ст.л. солі, 1,5 ст. л. цукру, 80 мл оцту. 3 рази париш, за четвертим разом то все вкидаєш, закипає  і закатуєш.
Чому аж три рази париш? Тому що почищені і так тонко нарізані огірки дуже плотно натрамбовуються і важко пропарюються.
На смак вони виходять як квашений кавун.
І хто це кисло-солодке месиво їстиме?
   
Re: Хто що, консервація.

Я вже років з 10 огірки тільки заквашувала - на олів"є, розсольник і вінегрет потрібні саме такі,
зазвичай беру середнього розміру плоди, обов"язково додаю в банку листя хрону,
аби огірочки не перекисали і не розлазились, ну і подрібнений часник та шапочку кропу.
У мене банки-півторачки, то півтори ложки солі кладу і заливаю холодною водою,
стоять у теплі три-чотири доби, потім розсіл зливаю, кип"ячу і назад у банку,
закриваю поліетиленовими герметичними кришками. Вже заготували 10 півторачок.

А в цьому році назбирали ще і кілограмів три корнішончиків, то вирішили законсервувати -
вийшло 5 літрових банок, маринаду 2 літри заварила (150 гр цукру, 100 гр солі і 200 мл оцту)
в якості експерименту замість хрону в маринад додала насіння гірчиці, ну і перець горошком та лавровий лист.
Стерилізувала хвилин 10 і закатала металевими кришками.
   
Re: Хто що, консервація.
Пшениця

опісля деяких роздумів над калькулятором прийшов до висновку, що воно того не варте
вкладений час та праця окупаються виключно для пенсів та прошарків населення з спідставним доходом
тому від консервацій відмовився, мій час значно дорожчий

Та і взагалі город - штука надзвичайно коштовна. Часу жере безодню.
А якщо зробити більш-менш аби там не вклякати - грошима треба так вкластися - на 10 років на базар за малиною зимою вистачить  :D

Самим коштовним в обробці (на одиницю ваги) у мене виходить горошок.
   
Re: Хто що, консервація.

О, Кадра- господиня, має хист.
Огірок делікатний продукт до нього потрібний особливий підхід, я вважаю.
   
Re: Хто що, консервація.

Огірки мариновані. Банка 1,5 л.
На 3л води +7 ст.л. солі + 1/4 ч.л.лимонки.
В банку:  спеції: часник, перці горошком чорний та духмяний (його вдвічі меньше за чорний), селеру, кріп, лист смородини та лаврушки.
Двічі паримо окропом, на третій в воду додаємо сіль та лимонку, а в банку по 2 ч.л.цукру та 2ст.л. оцту. Я ще мелений чорний перець додаю, десь з 1/3 ч.л., но це на любителя. Заливаємо розсолом, закриваємо та вкутуємо на сутки.
З 5 кг невеличких огірків виходе 5 півторачок
   
Re: Хто що, консервація.

хто забув чи не бачив, була аналогічна тема. кому не буде рецептів вистачати, дивіться ще туд.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1084175.280
   
Re: Хто що, консервація.

О, Кадра- господиня, має хист.
Огірок делікатний продукт до нього потрібний особливий підхід, я вважаю.
раніше коли була велика сім"я, в сезон консервації та заготовок
я дуже мало часу могла приділити форумам,
закривала багато варення, компотів та томатної продукції - паста і сок,
зараз живемо удвох з чоловіком, він із солодкого їсть тільки мед,
а мені діабет не дозволяє варення, ну а меду я не сприймаю,
тому для себе заготовляю по дві-три мініатюрних баночки
повидла яблука, абрикоси та сливи і клубнічне варення,
все на стевії і пектині, без цукру.

Хоча клубнічне варення на цукрі заготовили,
аби не пропала ягода - в морозилку тільки
смородину і малину десь по кілограму поклали.
Ще вишневе варення зробили - діти люблять
мій тертий пиріг, завжди печу коли вони прилітають у гості.

   
Re: Хто що, консервація.

ваще ніфуя.
пшло воно все нафуй.
Тіки самогон жену і всьо.
Коньячний, ібіомать, спірт.

100%.Столько гемора,потом это где-то еще хранить нужно.Ну нах.Мне кажется закрутки это признак того что ты состарился  :laugh:
   
Re: Хто що, консервація.

100%.Столько гемора,потом это где-то еще хранить нужно.Ну нах.Мне кажется закрутки это признак того что ты состарился  :laugh:
ознака того, що будеш бомбезні речі їсти, зроблені за власним смаком.
   
Re: Хто що, консервація.

ознака того, що будеш бомбезні речі їсти, зроблені за власним смаком.
(tu) тим більше якщо родина має приватний будинок із садом і городом.

   
Re: Хто що, консервація.

ознака того, що будеш бомбезні речі їсти, зроблені за власним смаком.
Ну так я и так их буду есть.Просто взять те же огурцы.Ну сколько ты их съешь?Помню мама раньше откроет 3л банку и половину постоянно в мусор выбрасывали,потому что пропадали.Потом уже поумнели и стали закручивать литровые.Но все равно,это вечно балкон был этим добром заставлен.Или у тещи сейчас в погребе тоже стоят банки,которые в прошлом и позапрошлом делали,а она сейчас новое будет закручивать.Конено вкусно домашние соки,салаты итд ,но это не на мою лень.Надо  огурцы на салат - зашел купил 5 штук и забыл.Захотелось чего то определенного тоже купил и забыл.А когда наконсервировал полный погреб,тогда уже хочешь не хочешь,а надо есть,потому что будет обидно за зря потраченный труд.
   
Re: Хто що, консервація.

Я не можу куплену консервацію їсти. Мені воно не таке. Купую лише квасолю у томаті у борщ, горошок у салат та томатну пасту.

Все решта своє та з городу.
Клубніку, черешню, агрус  свіжимо їмо. Смородину чорну морозимо. Червону свекрусі віддаю. Вишню трохи в компот закриваю, трохи у варення, а решту у морозилку. Сливу може ще закрию. Цілою. Бо на варення багато цукру тре. А мо посушимо, якщо буде що.

Абрикоси на варення закривала. У цьому році нема, так є торішне. Я його з морозивом люблю.
   
Re: Хто що, консервація.

Купую лише квасолю у томаті у борщ, горошок у салат
Я вже кілька років горошок заморожую в пластиковому контейнері. Взимку потрібну кількість відварюю хвилин 5 з лаврушкою та духмяним у підсоленій воді-  (tu) отака вешч.
   
Re: Хто що, консервація.

Я вже кілька років горошок заморожую в пластиковому контейнері. Взимку потрібну кількість відварюю хвилин 5 з лаврушкою та духмяним у підсоленій воді-  (tu) отака вешч.


В нас горошок заморожений в суп іде. Разом з броколли мороженою. Чоловік полюбляє. Хоча мені борщ миліший.

В цьому році сіяла, зійшло дві насинини. Пішла на базар- 8 грн стакан. Я на насіння більше потратила, щоб той горошок посіяти.
   
Re: Хто що, консервація.

Майже вся консервація за той рік не з'їдена - тому консервувати буду дуже мало. Тільки солоні огірки роблю без закатки і все : їх дитина любить.
В основному морожу і сушу.
   
Re: Хто що, консервація.

В нас горошок заморожений в суп іде. Разом з броколли мороженою. Чоловік полюбляє.
що за суп такий? що туди ще кладете?


В цьому році сіяла, зійшло дві насинини. Пішла на базар- 8 грн стакан. Я на насіння більше потратила, щоб той горошок посіяти.
(tu) у мене горошок іде лише декілька разів на рік в олів"є, і то не завжди бо діти його відгортають.
тому нема сенсу його вирощувати і ним займатись, теж купую в магазині - однієї баночки вистачає на 2 рази,
половинку залишаю, і без рідини зберігаю в морозилці до наступного разу.
   
Re: Хто що, консервація.

В нас горошок заморожений в суп іде. Разом з броколли мороженою. Чоловік полюбляє. Хоча мені борщ миліший.

В цьому році сіяла, зійшло дві насинини. Пішла на базар- 8 грн стакан. Я на насіння більше потратила, щоб той горошок посіяти.
В мене так в минулому році було ) 8 гра. пакунок Бандюююееелі.
В цьому дякуючи дощам відро зібрала та ще стільки залишила сохнути на городі.
   
Re: Хто що, консервація.

що за суп такий? що туди ще кладете?


(tu) у мене горошок іде лише декілька разів на рік в олів"є, і то не завжди бо діти його відгортають.
тому нема сенсу його вирощувати і ним займатись, теж купую в магазині - однієї баночки вистачає на 2 рази,
половинку залишаю, і без рідини зберігаю в морозилці до наступного разу.
Яскраво зелений горошок ''для краси'' можу кинути в рисовий суп. іноді у вінегрет йде замість фасолі ну і святе діло в олів'є рази три-чотири взимку. Величенького контейнеру саме вистачає.
   
Re: Хто що, консервація.

Консервую помідори і огірочки з кетчупом Чілі(Торчин). Але найбільш сподобались кабачки по цьому рецепту. Кому цікаво - пошук на Ютубі.
Салати не консервую, роблю зі свіжих овочів. Зараз не совок, славабогу, овочі можна купити круглий рік.
А ще заморозив нАзиму броколі, цвітну капусту, горошок, спаржеву квасолю, кріп, трохи кабачків. На підході болгарський перець. Все з власної дачі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія