Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заборгував за тепло — за кордон зась

Заборгував за тепло — за кордон зась

Цитата:
Рівненські боржники тепер не можуть виїхати за кордон, доки не розрахуються за послуги теплопостачання. За заявами Рівнетеплоенерго, такі обмеження накладає на них виконавча служба: за статистикою, не платять переважно небідні люди. У списку вже десятки рівнян. Усе через критично високий рівень заборгованості, яка перетнула позначку 100 мільйонів гривень. А це ставить під загрозу теплопостачання цілого міста.  Боротьбу з боржниками тепловики розпочали від початку опалювального сезону. Спочатку попередили їх, а потім стали відключати квартири від тепла. А де такої змоги не було, заарештували квартиру, адже борг там сягнув 90 тисяч гривень. Хтось розрахувався одразу, хтось реструктуризував борги. Однак вони, наче грудка снігу, утворилися знову. Отож і вдаються тепловики до всіх можливих заходів впливу.  До слова, за грудень рівняни отримали на 20% нижчі суми у квитанціях, як рекомендує постанова Кабміну №1082. Однак, зазначають у Рівнетеплоенерго, це прямі збитки підприємства — 11 мільйонів гривень, адже тарифи на транспортування газу, електроенергію та воду, з яких теж формується тариф, не змінилися. А мінімальна заробітна плата, навпаки, виросла. Тому офіційно звернулися до міської ради та облдержадміністраці ї із проханням відшкодувати не покриті тарифом збитки.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/zaborguvav-za-teplo-za-kordon-zas/

 :facepalm: Важко зрозуміти логіку зебобіків. Якщо в Україні не можете забезпечити людей роботою, то нехай їдуть за кордон, щоб заробили гроші для комуналки. При владі дебіли, чи шкідники(по народному - врєдітєлі)?
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Здається, офіційним боржникам (за судовим рішенням) узагалі не можна виїжджати за кордон, не важливо, ЖКГ, банк чи фізичні особи.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Та чекаємо вже примусові роботи на рудникі..Вже нарід порівнює тарифи з ОРДЛО та запитує - хто насправді окупант?
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Та чекаємо вже примусові роботи на рудникі..Вже нарід порівнює тарифи з ОРДЛО та запитує - хто насправді окупант?
(tu)
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Та чекаємо вже примусові роботи на рудникі..Вже нарід порівнює тарифи з ОРДЛО та запитує - хто насправді окупант?
це тільки дебіли можуть порівнювати. Хай ще зарплати порівняють.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Нє ну звичайно пенсам харашо 2 пенсії і комуналка часів януковича. Але тоді тільки пенси тут і лишаться. Доречі а 2гу хто буде платить?
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

це тільки дебіли можуть порівнювати. Хай ще зарплати порівняють.
А де ти бачив роботу в Україні щоб сплатити тарифи та нагодувати родину?
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

http://ukurier.gov.ua/uk/news/zaborguvav-za-teplo-za-kordon-zas/

 :facepalm: Важко зрозуміти логіку зебобіків. Якщо в Україні не можете забезпечити людей роботою, то нехай їдуть за кордон, щоб заробили гроші для комуналки. При владі дебіли, чи шкідники(по народному - врєдітєлі)?

Б-г-г "важко" - не "неможливо" , принаймі пригадавши , що "місцева влада" ще не "бобіки" , а за камунулку можна було сплатити з або минулих закордонних заробітків або влаштувавшись на "тимчасову" роботу у в Україні , що-би заробить і на комуналку і на їжу і на квиток до Польщі .

Необдумана пропаганда , як на мене , лише шкодить .
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

http://ukurier.gov.ua/uk/news/zaborguvav-za-teplo-za-kordon-zas/

 :facepalm: Важко зрозуміти логіку зебобіків. Якщо в Україні не можете забезпечити людей роботою, то нехай їдуть за кордон, щоб заробили гроші для комуналки. При владі дебіли, чи шкідники(по народному - врєдітєлі)?
пускай собак продают и едут :D
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Необдумана пропаганда , як на мене , лише шкодить .
Це не пропаганда, це просто схлипування недавніх свідків зе-пркращення. Пахмєльє.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

А де ти бачив роботу в Україні щоб сплатити тарифи та нагодувати родину?

Повно роботи у в Україні . Повно .

Ото тілько "нагодувати родину" , бажано уточнювати чим нагодувати .

І вголос не соромлячись згадувати , що безробітний "дірєхтур" , суть - начяльнєг , швидше вдавиця , ніж піде працювати "слюсарем" .
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

А де ти бачив роботу в Україні щоб сплатити тарифи та нагодувати родину?
На прямому наприклад. Там пропаган онам вистачає не тільки комуналку сплатити і родину нагодувати, а ще й губи силіконом накачати...
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Там пропаган онам вистачає
Ти вже там? Чи тіко кастинг?
   
Интересно,сколько надо постов за Петра наваять,что бы на коммуналку хватало?
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

http://ukurier.gov.ua/uk/news/zaborguvav-za-teplo-za-kordon-zas/

 :facepalm: Важко зрозуміти логіку зебобіків. Якщо в Україні не можете забезпечити людей роботою, то нехай їдуть за кордон, щоб заробили гроші для комуналки. При владі дебіли, чи шкідники(по народному - врєдітєлі)?

То ви напевне не "вкурсідєла". В провінції квартира зараз коршує як 2роки комуналки.
Народ, який їде заробити на комуналку, з часом забиває на ту квартиру зовсім.
Таких квартир, де вже роками ніхто не живе і не платить, дуже багато...
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

А де ти бачив роботу в Україні щоб сплатити тарифи та нагодувати родину?
Тобто заплатити украінську комуналку з зароблених в Відні якась релігія не дозволяє?
))
Тим паче що то по грошам півдня роботи тут.

Тут платять авансом
В Украіні постфактум і ще борги накопичують.
Де логіка?

Це не кажучи про те що заробітчанські квартири сусіди в Украіні  гріють.
Якщо ніхто не живе.
По факту так.



   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

пускай собак продают и едут :D

собак продал, на чём ехать однако?  :)
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

То ви напевне не "вкурсідєла". В провінції квартира зараз коршує як 2роки комуналки.
Народ, який їде заробити на комуналку, з часом забиває на ту квартиру зовсім.
Таких квартир, де вже роками ніхто не живе і не платить, дуже багато...
Та покуй скільки вона коштує.
Для чого натягувати сову на глобус.
Тобто можливість тут  заробити за місяць суму щоб закрити двохрічний борг за комуналку порівнювати з доходами в Уа.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

А де ти бачив роботу в Україні щоб сплатити тарифи та нагодувати родину?
чим 500$ в києві відрізняється від 500$ в польщі?
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Та покуй скільки вона коштує.
Для чого натягувати сову на глобус.
Тобто можливість тут  заробити за місяць суму щоб закрити двохрічний борг за комуналку порівнювати з доходами в Уа.

Я не виправдовую комунальників. Я пояснюю схему, що їхати на заробітки з провінції для оплати комуналки не має сенсу.
Обо з самого початку продати ту квартиру, або забити на неї зовсім.
У мами в під'їзді з 6 квартир з мешканцями 2.
Десь так +- і в сусідніх домах.
І це велика проблема для підтримки комунального господарства...
   
То ви напевне не "вкурсідєла". В провінції квартира зараз коршує як 2роки комуналки.
Народ, який їде заробити на комуналку, з часом забиває на ту квартиру зовсім.
Таких квартир, де вже роками ніхто не живе і не платить, дуже багато...

Можна мені контакти принаймні одної такої в Франіку? А краще з десяток, я б з радістю прикупив. На худий кінець будь який інший обласний центр теж підійде
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

В Києві на 500 тільки хату зняти і вистачить ще стільки тре на життя..Та ще працює оди як правило..В польші від 800 починається. Якшо там працює родина - вже на двох 1600.. Ну і умови інші..І нагадаю - у старттопегу про Рівне..
Вангую реальні продажі непотрібної нерухомості та повну евакуацію і остаточну ..
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

В Києві на 500 тільки хату зняти і вистачить ще стільки тре на життя..Та ще працює оди як правило..В польші від 800 починається. Якшо там працює родина - вже на двох 1600.. Ну і умови інші..І нагадаю - у старттопегу про Рівне..
Вангую реальні продажі непотрібної нерухомості та повну евакуацію і остаточну ..
Для обл центрів непоганий варіант формувати фонд муніципального житла.
І здавати від міста городянам по адекватним цінам.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Можна мені контакти принаймні одної такої в Франіку? А краще з десяток, я б з радістю прикупив. На худий кінець будь який інший обласний центр теж підійде
Я буду следующий, зв Вами, в очереди за квартирами  на шару, которые стоят так "как два года коммуналки"  :laugh:
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Можна мені контакти принаймні одної такої в Франіку? А краще з десяток, я б з радістю прикупив. На худий кінець будь який інший обласний центр теж підійде

Де я писав про Франік і т.п.
В якомусь райцентрі можете ход цілими під'їздами купувати.
Але ж не захочете...
   
Де я писав про Франік і т.п.
В якомусь райцентрі можете ход цілими під'їздами купувати.
Але ж не захочете...

Любий райцентр в франківській області теж підходить. Дайте адресу хоч одного під'їзду.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Любий райцентр в франківській області теж підходить. Дайте адресу хоч одного під'їзду.
Я не знаю про франківську, а в Дніпропетровській, Запоріжській можете знайти...
Але там вже проблеми з комунікаціями і т.д.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Важко зрозуміти
Держава вже рулить проблеми часників? Ну-ну...
   
Та чекаємо вже примусові роботи на рудникі..Вже нарід порівнює тарифи з ОРДЛО та запитує - хто насправді окупант?

Выгнали полстраны за границу .Отапливают пустые квартиры. Абонплаты пытаются вводить на газ и воду .За неуплату которых делают невыездными . круто .
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Де я писав про Франік і т.п.
В якомусь райцентрі можете ход цілими під'їздами купувати.
Але ж не захочете...
Ніхто з заробітчан не продасть єдине житло в Уа.
Ніколи.
З причини що цегла тут від умовного самбора 10 раз дорожча.
І купити іі без внж неможливо
Самбір перемагає.
Тим паче можна брати Львів як умовний самбір замалий.

Для 90% заробітчан так було і так буде далі.
Лишитися без хати в Уа то іпанатсво рідкісне.
Серед заробітчан є туповаті але ідіотів серед них не зауважував ніколи.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

В мене сусіди(сімейна пара) їздять на заробітки в Польщу на рік. Приїжають-а їм теплокомуненерго рахунок .на 12 тис.грн.Поки ви там в Польщі-ми гріли будинок  з ломбардами,  магазинами і пенсами. Колгосп.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Выгнали полстраны за границу .Отапливают пустые квартиры. Абонплаты пытаются вводить на газ и воду .За неуплату которых делают невыездными . круто .

Ну якщо поїхав на заробітки, то напевно має копійчину щоб заплатити за комуналку.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

В мене сусіди(сімейна пара) їздять на заробітки в Польщу на рік. Приїжають-а їм теплокомуненерго рахунок .на 12 тис.грн.Поки ви там в Польщі-ми гріли будинок  з ломбардами,  магазинами і пенсами. Колгосп.
От халепа з колгоспом
Потрібно тим  хто іде на заробітки не лише задурно тепло давати а і квитки оплачувати.
БАМ курва
Бам.
)))
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

От халепа з колгоспом
Потрібно тим  хто іде на заробітки не лише задурно тепло давати а і квитки оплачувати.
БАМ курва
Бам.
)))
Вірно! Хай додатково ще якусь квартиру з пенсами оплатять! І пенсійний фонд поповнювати треба! Я б закордоним заробітчанам рахував дохід у 800 баксів -нехай сплачують з нього податки. А якщо не захочуть-паспорт відбирати.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

То ви напевне не "вкурсідєла". В провінції квартира зараз коршує як 2роки комуналки.
Народ, який їде заробити на комуналку, з часом забиває на ту квартиру зовсім.
Таких квартир, де вже роками ніхто не живе і не платить, дуже багато...

Але якщо почнуть в суді забирати права на ту квартиру чи хату, то миттєво з'являться хазяї з інвалідностями, пенси і неповнолітні діти, яких не можна позбавити "даху над головою"

Якщо є гроші їхати за кордон, пох, чи відпочивати чи на заробітки, значить є гроші і оплатити СПОЖИТІ послуги і ресурси.

Годі вже виставляти ВСІХ пенсіонерів одинокими злиднями з мінімалкою і без копійки заощаджень, а заробітчан, як голожопих бомжів, що сунуть світ-за-очі за шматком хліба.

Списки боржників повинні бути на всіх сільрадах і пр. конторах.

Люди повинні знати тих, хто краде їх гроші і ресурси. НЕ ДЕРЖАВНІ, БО У ДЕРЖАВИ НЕМА НІ КОПІЙКИ ЯКИХОСЬ СВОЇХ ГРОШЕЙ, А Є ЛИШЕ ПОДАТКИ ГРОМАДЯН.

   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Ви думаєте закордоном інакше? В кого централізоване опалення зобов'язаний платити. Навіть ті в кого на кожній батареї лічильники і батареї вимкнуті, теж платитимуть, правда менше.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Вірно! Хай додатково ще якусь квартиру з пенсами оплатять! І пенсійний фонд поповнювати треба! Я б закордоним заробітчанам рахував дохід у 800 баксів -нехай сплачують з нього податки. А якщо не захочуть-паспорт відбирати.
Ти фошизд.

Буде софт варіант.
Без податків але відчутний особливо пільговикам
Озвучувати не буду
Зелені щупають грунт)

   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Але якщо почнуть в суді забирати права на ту квартиру чи хату, то миттєво з'являться хазяї з інвалідностями, пенси і неповнолітні діти, яких не можна позбавити "даху над головою"

Якщо є гроші їхати за кордон, пох, чи відпочивати чи на заробітки, значить є гроші і оплатити СПОЖИТІ послуги і ресурси.

Годі вже виставляти ВСІХ пенсіонерів одинокими злиднями з мінімалкою і без копійки заощаджень, а заробітчан, як голожопих бомжів, що сунуть світ-за-очі за шматком хліба.

Списки боржників повинні бути на всіх сільрадах і пр. конторах.

Люди повинні знати тих, хто краде їх гроші і ресурси. НЕ ДЕРЖАВНІ, БО У ДЕРЖАВИ НЕМА НІ КОПІЙКИ ЯКИХОСЬ СВОЇХ ГРОШЕЙ, А Є ЛИШЕ ПОДАТКИ ГРОМАДЯН.
То ж пишуть, шо йдемо до такого. В Польщі за рік заробить на квартиру з автономкою. Стару з цо захочуть віддати державі(кому захочеться що поки він закордоном-йому нараховуватимуть за тепло шестизначні сумми). А тут виникнуть проблеми-як здихатися неліквіду в колгоспі.
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Але якщо почнуть в суді забирати права на ту квартиру чи хату, то миттєво з'являться хазяї з інвалідностями, пенси і неповнолітні діти, яких не можна позбавити "даху над головою"

Якщо є гроші їхати за кордон, пох, чи відпочивати чи на заробітки, значить є гроші і оплатити СПОЖИТІ послуги і ресурси.

Годі вже виставляти ВСІХ пенсіонерів одинокими злиднями з мінімалкою і без копійки заощаджень, а заробітчан, як голожопих бомжів, що сунуть світ-за-очі за шматком хліба.

Списки боржників повинні бути на всіх сільрадах і пр. конторах.

Люди повинні знати тих, хто краде їх гроші і ресурси. НЕ ДЕРЖАВНІ, БО У ДЕРЖАВИ НЕМА НІ КОПІЙКИ ЯКИХОСЬ СВОЇХ ГРОШЕЙ, А Є ЛИШЕ ПОДАТКИ ГРОМАДЯН.

Додам також , що і "боржників" за комуналку , не слід виставляти як лише заробітчан .

Бо серед тих боржників , дуже "цікавих" осіб можна віднайти , дуже "цікавих" .
   
Re: Заборгував за тепло — за кордон зась

Але якщо почнуть в суді забирати права на ту квартиру чи хату, то миттєво з'являться хазяї з інвалідностями, пенси і неповнолітні діти, яких не можна позбавити "даху над головою"

Якщо є гроші їхати за кордон, пох, чи відпочивати чи на заробітки, значить є гроші і оплатити СПОЖИТІ послуги і ресурси.

Годі вже виставляти ВСІХ пенсіонерів одинокими злиднями з мінімалкою і без копійки заощаджень, а заробітчан, як голожопих бомжів, що сунуть світ-за-очі за шматком хліба.

Списки боржників повинні бути на всіх сільрадах і пр. конторах.

Люди повинні знати тих, хто краде їх гроші і ресурси. НЕ ДЕРЖАВНІ, БО У ДЕРЖАВИ НЕМА НІ КОПІЙКИ ЯКИХОСЬ СВОЇХ ГРОШЕЙ, А Є ЛИШЕ ПОДАТКИ ГРОМАДЯН.


Всі знають і списки на під'їздах вивішують.
Це нічого не дає. Люди там не живуть вже роками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія