Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи знову хазяйнують на фупі :X

Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

ну і яка вина у світлани?


та не буде відповіді
то аби перднути
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Швєтка постраждала через "принцип базарної баби" - що останнє слово завжди має бути за нею
Растіч же попросив у тій гілці не навалювати купи гімна чисто для срачів - але Швєтка вирішила що "останнє слово" мусить бути за нею, от і допизділася  B-)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Мене перед Майданом теж забанили на довічно. Вже точно не пригадую, але наче була тема червоних шмат на державних установах.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

хз, які були коцабські часи, а от часи хазяйнування солодкої парочки Слава і Бикової точно нагадало
мене тоді банили через день, помниця.  :D
В основному просто за те, шо погано відзивався про пороса.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пропоную всім зеленим піти з форуму, захопленого кацапами та створити свій форум, чистий від свиней, від кацапів, обрати патріотичних модераторів. Не забудьте забрати з собою Редіса12, A.W. та SOUTH Blood.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

:weep:
от в страшному сні не думав, що буду виступати на одному боци з Ельфом.
 Растіч. Ну правда, срам страшенний, сюди і люди почітати заходять, а не лише юзвері.

П.с. а може то сльози за думку навпакі? Тоді все ясно та зрозуміло.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 22:48:40 від beggy
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Скільки вже кляуз настрочили?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

костасху ще ладно, кажуть він заіпав хазяйку форума, а от світлану дійсно здивувало
А меня так дивувало, так дивувало, что перебанили атошников, но тут успешно тусил ник "из донецка", махровый сепар.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пропоную всім зеленим піти з форуму, захопленого кацапами та створити свій форум, чистий від свиней, від кацапів, обрати патріотичних модераторів. Не забудьте забрати з собою Редіса12, A.W. та SOUTH Blood.

Залишилось перебанити вищеназваних і форум ваш.
Дежа вю 2014  :(
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

от в страшному сні не думав, що буду виступати на одному боци з Ельфом.
 Растіч. Ну правда, срам страшенний, сюди і люди почітати заходять, а не лише юзвері.

Коротко про консолідуючи роль аеліта на фупі. Аеліт об.єднує і беггі і ельфа)

   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

У зелених взагалі цікаві пріоритети. Форум кацапський не тому що на ньому Аеліт вільно принижує десятки мільйонів людей брехливими узагальненнями за ознакою національності та етнічного походження, а тому що в лімбо відправили людину, яка хуячила по 1000 одноманітних постів на день (фотошопи, друзенко, бігус, "ти дебільна сука") та відкривала тему з кожною новиною з сайта Батьківщини.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Швєтка постраждала через "принцип базарної баби" - що останнє слово завжди має бути за нею
Растіч же попросив у тій гілці не навалювати купи гімна чисто для срачів - але Швєтка вирішила що "останнє слово" мусить бути за нею, от і допизділася  B-)


це який пункт правил?  8-)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А меня так дивувало, так дивувало, что перебанили атошников, но тут успешно тусил ник "из донецка", махровый сепар.

Не бреши. Атошники самі змамчурили. Он гео. Кинув поле бою фупу і дременув .
Слабак   
Очевидно чому просраної Крим і донбас
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Сам не бреши, их тихою сапою всех выпилили. А за слабака ну ты и сволочь, сидишь тут воняешь, гнида.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пропоную всім зеленим піти з форуму, захопленого кацапами та створити свій форум, чистий від свиней, від кацапів
"Зєлєні", они же юльки, уже имели свой форум, Дурдом назывался...
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Залишилось перебанити вищеназваних і форум ваш.
Дежа вю 2014  :(
Я буду сумувати:

Ну не всем же быть членососами, как ты и прочая шушваль.
Правильно, нема чого його тримати в передбанику, треба просто забанити нафуй в ніколи як упоротого штабного поца. :gigi:
Шоб дать свободу таким,как ты членососам!!! (tu)

Шо там, ирко???  нах тя послали? сказали, шо старая вешалка? так бывает, не сцы, еще пару фоток запости за педю и лизни у сракоголового турча - жысть и типа наладиццо (tu)

Зато такое дерьмо, как ты за янука при педе снова вылезло (tu)
о. появився.
ще один фігурант

можеш піти поспілкуватися з косташу.
ти йому педя-бля-отсоси
він тобі хрю-хрю-хрю свині
Сышь, отсосник боевой, скока ты там на передке рашистов завалил отсосами???

Хома, проживание в ГБ не делает из пидара гея, увы для тебя.
Ну и говнота таки призналось шо сидело за изнасилование. Поэтому дырявому нет хода в юкрейн и пришлось найти шведку, шо способна терпеть дырявого.
А ваще прикольно, шо дырявые ипло на мужика открывают.
И то шо как не пидар- так за педю- это просто совпадение случайное :laugh:

Так може свині не варто балотуватися? Якщо все так просто.

Без разницы. Вы своим дебильным голосовантем 2019 дали власть отморозкам, которые просто так не уйдут.
А ты не мог голосовать, бо отсасывал в окопах в то время, да?Скока ты тама уже воюешь??? лет 20??? Рашистов уже штук 199999 до смерти высосал,да?

О, пидары вадя и профля с передка чешуть)))

Вафелько, как тама на передке??? Хоть на клык дают за координаты???

Позор усем, хто не сосет у педи!!!

пидарвсраку

Так тебе в тюрмі не тільки в сраку.
влажные мечты пидара, да, членосос??? тя папаня приучил отсасывать или мамка???так сказать передали наследие сыну)))

Навряд чи Пєдіс урка, просто в дитинстві став жертвою педофілв-педагогів )))
Ну шо ты, пидарвсраку, я ж не мовкаю - значит никого не предавал и пидаром, как ты, быть не способен на генетическом уровне.

Просто интересно - как отбросы типа тебя стока лет умудрились быть нужными???Никого не убили изтипа героев, раз дожило... Стока родов прервалось, но тока укромовне быдло-отсоски уже века 2 в этом не мають конкурентив((((

Ага, я про то , шо ты отсасываешь уже лет 150 и тока на мове (tu)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Вафельник отсасывало вафельник вафлечу пидаров!

Які ж жахіття все ж з тобою чинили в тюрмі... Схоже, що тебе щоденно змушували займатись оральним сексом у пасивній якості. Проблема дуже важка, але разом ми впораємося, Редіс!
Та вы уже лет 50 делаете это разом- начиная с твоей маты и кончая в ипло тебе и твоей сестре((((((((
еще раз- последний лесовой брат был убит в 1954 году!!! И чо ты не пишешь скока вы за это время убили, ограбили, обворовали, заразили сифоном простых идиотов с Тюмени, Читы...Давай, погордись, как твоя маман за бабло отсасывало у загарбныкив (tu)
 

вафлючки
ширинки сосешь
отсосали
членосос

Редіс, моя щира допомога людині, яка ментально так і залишилась в часах, коли її постійно гвалтували групою та змушували вилизувати тюремні сортири, в силі:

Ось бачиш, навіть просто захоплений психолог-аматор як я зміг знайти в цьому одноклітинному мозку сивушного шарикова якийсь клаптик, який генерує не тільки абирвалгі про хуї, смоктання хуїв та поїдання гівна.

Уяви, як тобі допоможе професійний психолог.

Ґвалтування чоловіка в тюрмі, звісно, страшна річ, але ти не маєш топити ці страшні спогади в алкоголі та зриві на інших із обільною гіперкомпенсацією тотального звинувачення всіх в гомосексуальності та копрофілії. Я розумію, що тобі хочеться, аби навколо тебе було якомога більше людей, які б розділили з тобою ганьбу та жахи, які довелось перенести в тюрми. Якщо ти звинуватиш якомога більше людей  у гомосексуальних зв'язках, конкретно, в гомосексуальному оральному сексі, та копрофілії, тим менше ти будеш почуватись одиноким у своїй начеб-то ганьбі.

Але підсвідомо ти розумієш, що люди, на яких ти кидаєшся, не гомосексуали і не копрофіли, тому ти все одно залишаєшся зі своєю бідою один на один, ти збільшуєш дози алкоголю, ти викручуєш свої нападки на максимум - твої дописи просто маніакальне бубоніння про смоктання членів та поїдання гівна. Це згубний позитивний зворотній зв'язок, рано чи пізно, виходячи із твого екзальтованого неадекватного стану - рано, це приведе до зовсім поганих наслідків. А хто буде press F to pay respect, яка роками кидалась на всіх з маніакальною шизофазію про смоктання членів та поїдання гівна без жодної підстави (burlington сперечався з costashu зовсім не з політичних мотивів, але твій мозок через деградацію від психічної хвороби та алкоголю вже не здатен розібратись у суті тексту, тільки на рівні "моя стая - не моя стая")?
Вафельник по життю, шо ты пытаешься хрюкнуть??? Шо типа ты отсасывало с хер ветер какого столиття - это патриотизм??? А литовцы- сражались??? И они его - не выдавали, как ты... Да, вафельник, не забудь поплакаццо своему собрату вафлечу- хай забанит усех, хто против укромовных пидаров!

млять под соусом, вообще-то это костяшка по темам за всеми носится и старается засрать темы.
Ноо ты, как верный кобель, должен защитить свою сучку. Так шо, держи хвост по ветру.
Ну и??? Наступило эпоха героев??? Шмандос сейчас назовет скока оно реально завалило военав с раши??? 1000, или 10ккк??? Или оно вякает тока на льготы???Давай, шмондис, охерач нас откровениями, а ежели шо ручной пидр вафлич усе подчистит (tu)

Хто на$рав йому в голову і забув змити? Признавайтесь!
А по делу, членосос клизма, есть шо сказать???Или раз пидар хрюкает на мове - так и не важно, шо оно пидар раз и два, и три...
Зато на мове и с канады (tu)

Так, зеленої роси не вистачає для достовірності  :D
О, старое блядво с окружной знает толк (tu) Звук чмоки- тока на мове! (tu)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Падажі, я щось не зрозумію: як порохоботів - то нехай, а як зесрань, що перетворила ФУп у помийку - а нас за чьто ??

гггг

двоє перших - то не кацапське свавілля, а костяха і свєтка - то раптом кацапське свавілля

ви ніпанімаїті, єта другоєєєєєєє"!!!!! (с)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Сам не бреши, их тихою сапою всех выпилили. А за слабака ну ты и сволочь, сидишь тут воняешь, гнида.

І москаль відразу перейшов на рідну))))
То скажи. Хто випер з фупу президента. Воїна . Гео ?

Він сам пішов. Як мамчурі з Криму. )
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Та зелені заїбуть кляузами Притулу.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Мені ФУП більше нагадує постденьки дворових бабок на лавочці, які в курсі всього але більше половини прибрешуть, та ще люблять усім перемити кістки.
тут дійсно є декілька таких жіночих ніків, а деякі чоловічі їм піддакують і намагаються догодити, але ж не всі юзери такі.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Не можна кидати таланти Редіса12 на форумі, окупованому свинями та кацапами, забирайте з собою!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

гггг

двоє перших - то не кацапське свавілля, а костяха і свєтка - то раптом кацапське свавілля

ви ніпанімаїті, єта другоєєєєєєє"!!!!! (с)

Двоє перших- правда.
Косташу і Світлану- не правда
Разніцу понімаєш?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Знову українці чубляться ) ви д брати і сестри. Українці. Чому між вами немає єдності.
Як благав нас Тарас
Обніміться брати мої
Молю вас
Благаю

А ви. Гавно
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Так. Фуп без модераціі став помийкою.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

На початку 2014-го року, як тоді казали, кимось з бувших адмінів чи модерів на фупі наробили багато програмних дірок і кацапи банили довічно багатьох проукраїнських, безумовно підтримуючих майдан фупчиків.
Мене забанили довічно в тому числі.
Зараз відбувається щось подібне: якась сила, не відомо в якій кількості осіб, почала творити беспрєдєл без наданих на те повноважень.
Довічний бан, Господи прости, ржбсливабу і анігіляція Пшениці відомо чиїх рук справа.
А от закреслені логіни косташу і Світлани нагадали мені часи кацапського свавілля на фупі.
Правільной дорогой ідьотє, товаріщі
ю мейд май дей!  :lol:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

В єдності - сила
Обніміться. Знльки з петьками. І всі разом обніміть юльків.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Всі на Майдан.)
:lol:  (tu)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А помітили як швидко зелені навчились та перевершили порохобтів в усьому бачити "руку крємля"? :lol:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Пропоную всім зеленим піти з форуму, захопленого кацапами та створити свій форум, чистий від свиней, від кацапів, обрати патріотичних модераторів. Не забудьте забрати з собою Редіса12, A.W. та SOUTH Blood.
так вам і створювати не потрібно, є суп, стєрільний уєбанський писдеж
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

ю мейд май дей!  :lol:

 :punish:
Ти забув написати про чергове дно
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

та косташу перейшов межу здорового глузду, а Світлану за що?

Свєтка Бєнін бот, як і ти
Цікаво чому тебе досі не забанили  :K
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А от закреслені логіни косташу і Світлани
нєxyй шастать штабним працівникам-зИбілам  (tu)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Юлькі з зелейобами, то не гарно, інцест.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Міжукраїнські чвари- на користь москалям.
Кохайтесь
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

так вам і створювати не потрібно, є суп, стєрільний уєбанський писдеж
Що ти досі робиш на форумі кацапского свавілля? Може, ти сам свинота та кацап?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А помітили як швидко зелені навчились та перевершили порохобтів в усьому бачити "руку крємля"? :lol:

Звичайна гра на упередження.
Хто голосніше всіх кричить тримайте злодія ?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Для українців українець більший ворог ніж пуцін. (
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Рапаножерку грохнули ? бггг. Хто тепер буде засірати фуп говногілками з мільоном скріншотів про сюмар та іруську  :weep:  У неї була така важлива місія тут !  :weep:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Любіть ближнього свого. Як самого себе. Обніміться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія