Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион
Ale

зі сторони лісового так ницо і підло може розпрвлятись з опонентом виключно нікчемна особа, хочаби з чемності дочекатися висновків сбу чи хто там справу відкрив, презумпція невинуватості, а нашо?
До чого тут лісовий? Звільняє ректор)
   
Re: Обострение у Фарион

Спочатку топив за Ірину та її права ,а зараз вже про зовсім інше.Тру Арестович ез із

та то таке
я під час Майдану на її лекції у КМДА ходив :)
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Тобто,ви кликалі ракети,щоб щось до когось доходило?  8-: Не окуіли часом?вам 100500 разів казали - стуліть пельку ..Не тисніть на педалі мовні..Воно їде шляхом свідомого переродження нації,коли всі наступні покоління обирають мову СВІДОМО а не з під батога..Коли наукові школи.підприемства,збройний сектор поступово переходить на мову,це неаби який складний шлях..Ні..Будемо знов волати про 5 колону,про війну,про 2.3й сорт..янучари.манкр ути - кого ще не вистачає? А може це ви,які працюють на ФСБ задля спотворення дійсності та викривлення свідомості українців , і є ті самі нелюді,шо штовхають до прірви і радіють ракетам -"так їм і треба"? Схаменіться нарешті..
Бач, яка педалька - ми говоримо українською, і за це в нас летять ракети. А от говорили б москальською - не полетіли б, так?
   
Re: Обострение у Фарион

Бач, яка педалька - ми говоримо українською, і за це в нас летять ракети. А от говорили б москальською - не полетіли б, так?

Особливо в тебе летять ракети
   
Re: Обострение у Фарион
Via

зі сторони лісового так ницо і підло може розпрвлятись з опонентом виключно нікчемна особа, хочаби з чемності дочекатися висновків сбу чи хто там справу відкрив, презумпція невинуватості, а нашо?
Я думаю, в Лісового ніхто нічого не питав і він там не при ділах.
   
Re: Обострение у Фарион

Ти в курсі що Анатоль сидів в психушці?)
------------------
Ну в психушці не сидять, там лікують.)))
А я ж і думаю, звідки ті всі попи, укроси, Мойсей, шоста колона. Отам злі укроси й жили у Анатоля під ліжком, а вночі  смикали волосини з носу, розповідали непристойні анекдоти про кума та не давали спати.
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

Бач, яка педалька - ми говоримо українською, і за це в нас летять ракети. А от говорили б москальською - не полетіли б, так?
В тебе нічого не летить уже майже 2 роки - не видєлуйся і не бреши)
   
Re: Обострение у Фарион

Моя люба Вія, давай домовимся.... Стратег Фаріон перегнула палку. Вона створила недорозуміння даже у українськомовних граждан . І ти маєш рацію ....  а в житті Фаріон зробила помилку.
Я почну шугатися української мови. Почуй мене . Фаріон права, но хвора.
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

------------------
Ну в психушці не сидять, там лікують.)))
А я ж і думаю, звідки ти всі попи, укроси, Мойсей, шоста колона. Отам злі укроси й жили у Анатоля під ліжком, а вночі  смикали волосини з носу, розповідали непристойні анекдоти про кума та не давали спати.
Там хєрово лікують - достатньо почитати антіка)
   
Re: Обострение у Фарион

Свобода на фронті. В повному складі.
Цікаво ,а де Олег Махніцький ,щось я його загубив .
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Моя люба Вія, давай домовимся.... Стратег Фаріон перегнула палку. Вона створила недорозуміння даже у українськомовних граждан . І ти маєш рацію ....  а в житті Фаріон зробила помилку.
Я почну шугатися української мови. Почуй мене . Фаріон права, но хвора.
З чого раптом такий переляк?
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

Особливо в тебе летять ракети
Ну там ще страшніше - геї)
   
Re: Обострение у Фарион

Я навіть не здивуюся, якщо її розстріляють.
Хіба що без суду.
Просто так, як сбушники грушника вбили в центрі Києва серед білого дня.
Чим мені подобається ця влада - це своїми нестандартними діями, відсутністю всяких законів, правил і моральних норм.
Янукович тільки з розкритим ротом дивується:
А хіба так можна було?
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Ну там ще страшніше - геї)
Тема геїв в ЗСУ нарешті заглохла, хоч це добре. А то вереску було також багато, але вщухли.
   
Re: Обострение у Фарион
Ale

Цікаво ,а де Олег Махніцький ,щось я його загубив .
Думаю в Відні - кришує контрабас цигарок)
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Хіба що без суду.
Просто так, як сбушники грушника вбили в центрі Києва серед білого дня.
Чим мені подобається ця влада - це своїми нестандартними діями, відсутністю всяких законів, правил і моральних норм.
Янукович тільки з розкритим ротом дивується:
А хіба так можна було?
От вже сто раз казала "Вони мене вже нічим не здивують". Але вони все одно примудряються таке встругонути, що очі на лоба лізуть. Театр абсурду і нема кінця-краю.
   
Re: Обострение у Фарион

Хоча що вже може бути гірше під час війни, хтозна.
однако.
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Особливо в тебе летять ракети
О, я зрозуміла, чого німці пам'ятники асвабадітелям в Берліні не чіпають - ракет бояться.
   
Re: Обострение у Фарион

Думаю в Відні - кришує контрабас цигарок)
З Відня кришувати папіроси якось невдобно . Варшава ,Бухарест ,Будапешт , Німеччина .
   
Re: Обострение у Фарион

Свобода на фронті. В повному складі.
Писдлива сучка
   
Re: Обострение у Фарион

Тема геїв в ЗСУ нарешті заглохла, хоч це добре. А то вереску було також багато, але вщухли.
Цю тему розганяли кацапи .
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Писдлива сучка
Зовсім охеріли, тварі????
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Цю тему розганяли кацапи .
Та ясно. Але хрен розігнали.
   
Re: Обострение у Фарион

З чого раптом такий переляк?

Увесь Київ... що маршрутки що тролейбуси.... фаріон  фаріон фаріон.    До мене   багато питань на роботі.... я себе погано почуваю і не відповідаю...
Звезда балета  Фаріон -  окончательная смерть Свободі и Тягнибока.... хотя они умерли гораздо раньше.
   
Re: Обострение у Фарион

Повторю вкотре:
В історичній перспективі Україна буде там, де буде українська мова.
Постарайтесь зрозуміти і сприйняти цю істину.
І це не залежить ні від мого бажання, ні від Вашого.

Як будуть розвиватись події передбачити важко. Можуть бути різні варіанти розвитку.
Точно відомий лише результат.

Я б хотів, щоб на всій території України відбувся процес дерусифікації і українізації, і щоб Україна залишилась в своїх загально визнаних кордонах.

Але вважаю це малоймовірним. Точніше сказати навіть неможливим.

Де будуть кордони України?
Цього ніхто не знає.
Але що точно відомо, то там, де буде українська мова.

Всякі двомовні варіанти лише перехідні.
Чи будуть там мирно проходити процеси в сторону русифікації чи українізації, чи конфліктно, чи з розділенням, чи з захопленням Росією... Цього не знаю.
Знаю лише, двомовний варіант нестабільний, перехідний.

Також варіант російськомовної України неможливий
З двох причин. Це не Україна. Буде поглинута Московією.

колективному хуйлу до фені українська мова. 15 років тому він говорив Бушу, що немає такої країни Україна, немає українського народу, а є лише територія. Рашисти зупиняться там, де їх зупинить ЗСУ. Тому з повагою ставтеся до захисників України, незалежно від того якою мовою вони розмовляють.
   
Re: Обострение у Фарион

Та ясно. Але хрен розігнали.
Пан Мохніцький дійсно сидить  у Відні ?
   
Re: Обострение у Фарион

Хіба що без суду.
Просто так, як сбушники грушника вбили в центрі Києва серед білого дня.
Чим мені подобається ця влада - це своїми нестандартними діями, відсутністю всяких законів, правил і моральних норм.
Янукович тільки з розкритим ротом дивується:
А хіба так можна було?
Через те Ющенко і Порошенко і не були в опозиції до Януковича, то була високоморальна законослухняна людина.
   
Re: Обострение у Фарион

Увесь Київ... що маршрутки що тролейбуси.... фаріон  фаріон фаріон.    До мене   багато питань на роботі.... я себе погано почуваю і не відповідаю...
Звезда балета  Фаріон -  окончательная смерть Свободі и Тягнибока.... хотя они умерли гораздо раньше.
Це робота агента ФСБ-КГБ. Схема типова .
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Увесь Київ... що маршрутки що тролейбуси.... фаріон  фаріон фаріон.    До мене   багато питань на роботі.... я себе погано почуваю і не відповідаю...
Звезда балета  Фаріон -  окончательная смерть Свободі и Тягнибока.... хотя они умерли гораздо раньше.
Ну так не відповідай. Москалі ліплять з Фаріон демона, чи вперше чи востаннє?
Свобода воює, їм не цього.
   
Re: Обострение у Фарион

Агентка кремля, уже ясно и идиоту. Сбрасывание масок.
От ви довбень :facepalm1:
   
Re: Обострение у Фарион

Увесь Київ... що маршрутки що тролейбуси.... фаріон  фаріон фаріон.    До мене   багато питань на роботі.... я себе погано почуваю і не відповідаю...
Звезда балета  Фаріон -  окончательная смерть Свободі и Тягнибока.... хотя они умерли гораздо раньше.

ХЗ Ні на роботі ні в тролейбусах жодного слова не чув.
   
Re: Обострение у Фарион

Ну так не відповідай. Москалі ліплять з Фаріон демона, чи вперше чи востаннє?
Свобода воює, їм не цього.
Це працює не так . Створення демона це спецоперація ,яка завжди прораховується та узгоджується з виконавцем -демоном .
   
Re: Обострение у Фарион

https://t.me/insiderUKR/64841

Почалось ?

Теперь в Гамбург беженствовать с Вией на балконе? :)
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Це працює не так . Створення демона це спецоперація ,яка завжди прораховується та узгоджується з виконавцем -демоном .
Чогось згадалася Новодворська, зацькували, потім вбили в лікарні. Без її згоди.
   
Re: Обострение у Фарион

Теперь в Гамбург беженствовать с Вией на балконе? :)
Не найгірший варіант
   
Re: Обострение у Фарион

Ірину Фаріон звільнено зі Львівської політехніки на підставі п. 3 ст. 41 КЗпП – вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи.

Показала жопу в окно «москворотим бикам»? :)
   
Re: Обострение у Фарион

Моя люба Вія, давай домовимся.... Стратег Фаріон перегнула палку. Вона створила недорозуміння даже у українськомовних граждан . І ти маєш рацію ....  а в житті Фаріон зробила помилку.
Я почну шугатися української мови. Почуй мене . Фаріон права, но хвора.


Ось про це і йде  мова.Провідник має бути розумним ,переконливим,виваженим,а не істеричним хайпожером
   
Re: Обострение у Фарион

Це працює не так . Створення демона це спецоперація ,яка завжди прораховується та узгоджується з виконавцем -демоном .

Дурня. Демонізація Зеленського а в росії робиться за узгодженням з Зеленським?


ЗІ Хіба під виконавцем ти розумієш Соколову.
   
Re: Обострение у Фарион

Це робота агента ФСБ-КГБ. Схема типова .

Да не свисти... Фарион просто ДУРА.... Умная но дура....  Она по-сути права...... но она женщина...поэтому дура..... Она что-то в14 ом с законом о мовах подыграла....
Книгу напишу.
   
Re: Обострение у Фарион

Там недохват 65-річних жінок? А ти здалеку за її спину сховаєшся? Не соромно?

Пусть сиделкой пестует в госпиталь. Моя теща в 75 волонтерит здесь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія