Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Податок на нерухомість. :S

Податок на нерухомість.  :S

Півтора року тому  отримала в дарунок квартиру,  в котрій мешкають батьки.  Батьки були звільнені від податку на нерухомість , але після того , як нерухомість перейшла мені ,  я ж повина була б по місцю нерухомості отримувати платіжки якісь  чи  повідомлення- рішення,  але нічого не приходить вже другий рік.  Мала на меті ще весноюьцього року навідатись  до України і самій вияснити це питання в податковій, але не склалося.   В чому може бути причина, що не присилають платіжки за нерухомість.Потрібн о буде мені  штраф платити чи це провина самих податківців?

   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Я вибрала  гарний час, щоб поставити це запитання , всі    місцеві сплять  :umnik2:
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

они походу сцут билить народ на этот податок, ато вынесут кмуям, ни на что не посмотрят.
Каждая трехкомнатная квартира попадает под это, а это миллионы людей.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

они походу сцут билить народ на этот податок, ато вынесут кмуям, ни на что не посмотрят.
Каждая трехкомнатная квартира попадает под это, а это миллионы людей.

То що виходить , нікому не присилають ці повідомлення-рішення?  Більшість людей в Україні зараз податок на нерухомість все ще не платять зовсім?
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

То що виходить , нікому не присилають ці повідомлення-рішення?  Більшість людей в Україні зараз податок на нерухомість все ще не платять зовсім?

не присылают, это коснется трети населения, миллионов, кто никогда в жизни не плотил прямых налогов.

Это будет взрыв, ото и сцутся.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

не присылают, это коснется трети населения, миллионов, кто никогда в жизни не плотил прямых налогов.

Это будет взрыв, ото и сцутся.

Дякую Вам за інформацію цікаву.  Я думала, що може це моя помилка, щось десь провтикала. Але ж рано чи пізно платити прийдеться. Добре було б обійтися без штрафу.
 
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Дякую Вам замініормацвю цікаву.  Я думала, що може це моя помилка, щось десь провтикала. Але ж рано чи пізно платити прийдеться. Добре було б обійтися без штрафу.

хожу на портал этих упырей, там они отразили недвиж, она явно попадает под налог, но нигде никаких и намеков на налог
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

хожу на портал этих упырей, там они отразили недвиж, она явно попадает под налог, но нигде никаких и намеков на налог

Прикольно. За газ,  виходить,   не бояться здоровенні рахунки прислати боржникам,  а за нерухомість морозяться?
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Якщо близькі родичи то податка  не буде
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Прикольно. За газ,  виходить,   не бояться здоровенні рахунки прислати боржникам,  а за нерухомість морозяться?

там всё понятно, потреблено, а в случае с налогом, тут народ психологически не готов.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Якщо близькі родичи то податка  не буде

что это значит, податок просто за лишние метры
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Якщо близькі родичи то податка  не буде


Хіба такий закон чи постанова існують? Можна якесь посилання на цю інформацію, будь ласка?
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

хожу на портал этих упырей, там они отразили недвиж, она явно попадает под налог, но нигде никаких и намеков на налог

підкажіть будь ласка де саме ви це дивитесь (пряме посилання якщо можна)
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

В чому може бути причина, що не присилають платіжки за нерухомість.Потрібн о буде мені  штраф платити чи це провина самих податківців?

 Нуу , як я собі розумію , хто притомне , теє чалапає до податкової і тамечки усе з'ясовує , бо ж крізь сєрьвіра та два сістємніка з моніторами , воно не видко де тая квитанція згубилась .

Коли за земельку сплачував , бувало і сам гасав лісапєдом крізь усе місто , по тую квитанцію , бо і у податковій штатного розклада порізали і не встигають папірці слати/розносити .

Хоча - пам'ятаю часи , коли і персонально під розписа , тую квитанцію приносили додому .

Алеж коли то було , тоді усіляких Бендерів та дітей літінанта Шмідта , ще стільки не наплодилось , що податкова за ними не встигає слідкувати . )) - Незлий гумор . )
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Створіть електронний кабінет платника податків. Швидше за все, в податковій за вами ця квартира не числиться, тому і не було квитанцій. Дані з реєстру нерухомості, мабуть, не потрапляють до їх бази автоматично.

Чи буде нарахована пеня якогось прекрасного дня - це питання цікавить багатьох..)
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Re: Податок на нерухомість.  :S

Тре з документами йти до фвскслів. Тоді вони нарахують і пеню теж.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

У них чомусь окрема і стара база даних. Мабуть цей податок не дуже і потрібний податковій
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

У них чомусь окрема і стара база даних. Мабуть цей податок не дуже і потрібний податковій
людей поскорочували. в нашій обл. податковій цей податок і ще шість веде одна людина.самі зацікавлені заплатити.все рівно прийдеться .плюс штрафні санкції і пеня.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

все рівно прийдеться .плюс штрафні санкції і пеня.

Що платити? Моєї нерухомості вже котрий рік в базі податкової немає.

Відповідь податкової: "воно вам дуже треба? Якщо треба, то несіть 20 різних довідок і, можливо, ми додамо в базу. Але повірте, вам цього не треба, забийте."
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Що платити? Моєї нерухомості вже котрий рік в базі податкової немає.

Відповідь податкової: "воно вам дуже треба? Якщо треба, то несіть 20 різних довідок і, можливо, ми додамо в базу. Але повірте, вам цього не треба, забийте."

передивіться  зараз в кабінеті, бачила, що цього року база суттєво обновлена - зявились дані тих, хто не платив раніше
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Що платити? Моєї нерухомості вже котрий рік в базі податкової немає.

Відповідь податкової: "воно вам дуже треба? Якщо треба, то несіть 20 різних довідок і, можливо, ми додамо в базу. Але повірте, вам цього не треба, забийте."

Мені те саме по земельній ділянці сказали. Я послухався.

ЗІ Але за зайві 3 кв м квартири рахунки присилають регулярно.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Можна дивитись в кабінеті платника податків.  Я дзвонив, спеціально цікавився ще восени 2019, сказали що до грудня буде рахунок за 2018. І що я не пропущу, якщо буду дивитися в електронному кабінеті. Але вже кінець 2020, а рахунку немає ще навіть за 2018 - думаю,  вони просто не можуть це нормально опрацювати.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Створіть електронний кабінет платника податків. Швидше за все, в податковій за вами ця квартира не числиться, тому і не було квитанцій. Дані з реєстру нерухомості, мабуть, не потрапляють до їх бази автоматично.

Чи буде нарахована пеня якогось прекрасного дня - це питання цікавить багатьох..)

В мене числиться, бо придбана в 2015, коли все уже було в електронному реєстрі. Але ніхто податок нараховувати не хоче або не може. Думаю, це IT. Воно таке: якщо щось було автоматизоване один раз, а потім зламалося, ти вже і вручну не можеш, і автоматизацію налагодити - це ж тре айтішнікам платить.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Є мінімум з якого податок не нараховується. Також ці повідомл-ріш зазвичай приходять в березні-квітні. Моїм батькам не приходило довго, в цьому році прийшло за 2 роки в березні здається
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Хіба такий закон чи постанова існують? Можна якесь посилання на цю інформацію, будь ласка?

То про податок на дарування.
Податок на метри повинен бути. Можливо тут ньюанс, що Ви за кордоном. В Україні теж не всім приходить, але пеню рахують справно. Можна зареєструватися в персональному кабінеті платника податків і глянути там. для цього потрібен електронний цифровий підпис. Якщо людина клієнт Привату, то там він виробляється легко. Інакше треба замовляти в сертифікованих центрах.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Тре з документами йти до фвскслів. Тоді вони нарахують і пеню теж.

Мені в податковій казали, що пеня нараховується з моменту нарахування податку. Тобто, якщо зараз в їх базі нерухомості нема і вони за 18-19 роки податок не НАРАХОВУВАЛИ, то вони нарахують його за ці роки тоді, коли нерухомість в їх базі з'явиться. Але пеня буде, якщо Ви його протягом двох місяців з моменту нарахування не сплатите.

Так мені пояснювали. Але толком ніхто нічого не знає.

Стара нерухомість з даними на паперових носіях (інвентарбюро - то ще приватизація 90-х і ти ди) в податковій однозначно відсутня. Там є лише дані по нерухомості, яка є в електронних реєстрах ЦНАПів (це вроді з Януковича з'явилося). Туди попадає вся нова ну і та, по якій робилися якісю юридичні рухи - дарування, спадкування, купівля-продаж, офіційна оренда і ти ди. Ну і самому внести можна.
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

якщо недвига переоформлена вже, то данні в них є
бо нотаріус - податковий агент при переоформленні 
хоч дарування, хочь спадщина, хочь купівля-продаж

справа в тому, що порізали їм штат сильно
тупо нема кому те все слічати

   
Re: Податок на нерухомість.  :S

A поясніть, шановні, питання с реєстрацією власності. Як це оформляється? Бо мені в той же день,  пару років тому, коли даровизну на квартиру оформляли,  нотаріус зареєстрував мене і власником.  Принаймі в мене є витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ( з індексним номером витягу, датою і часом  формування, тощо). То є на основі цього нормальним власником чи ні? Бо сьогодні телефонувала з завідуючою місцевого податкового відділу,  а вона каже, що по її даним я зареєстрована, але в права власника не вступила. Я нічого не можу зрозуміти, як це так, ми ж все в нотаріуса оформили.  Потрібно ще щось для повноцінного вступу у власність оформляти?
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Хіба такий закон чи постанова існують? Можна якесь посилання на цю інформацію, будь ласка?
============================
Та хочуть...2280 грн.за квадрат. Гетьманцев. В год!
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

A поясніть, шановні, питання с реєстрацією власності. Як це оформляється? Бо мені в той же день,  пару років тому, коли даровизну на квартиру оформляли,  нотаріус зареєстрував мене і власником.  Принаймі в мене є витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ( з індексним номером витягу, датою і часом  формування, тощо). То є на основі цього нормальним власником чи ні? Бо сьогодні телефонувала з завідуючою місцевого податкового відділу,  а вона каже, що по її даним я зареєстрована, але в права власника не вступила. Я нічого не можу зрозуміти, як це так, ми ж все в нотаріуса оформили.  Потрібно ще щось для повноцінного вступу у власність оформляти?
подивиться у витягу підстави набуття власності
та розділ Власник
якщо у витягу власником записани ви, то ви і є власник
а хто де зареєстрован, то до власності не має стосунку
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

-

Останнє редагування: 19 листопада 2020 21:08:13 від Росинка
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

подивиться у витягу підстави набуття власності
та розділ Власник
якщо у витягу власником записани ви, то ви і є власник
а хто де зареєстрован, то до власності не має стосунку

В "підстава для виникнення права власності" стоїть- договір дарування, серія, номер і т.д.
Розділ " власник" - також я. 
Виходить, що все нормально оформлено?

Потрібно після того, як все це було оформлено в нотаріуса, ще десь  додатково реєструвати  своє право власності? Можливо в  якомусь відомстві чи самостійно в інтернеті?   :facepalm1:
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

То є на основі цього нормальним власником чи ні?
так
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

В "підстава для виникнення права власності" стоїть- договір дарування, серія, номер і т.д.
Розділ " власник" - також я. 
Виходить, що все нормально оформлено?

Потрібно після того, як все це було оформлено в нотаріуса ,ще десь  додатково реєструвати право власності? В якомусь відомстві чи самостійно в інтернеті?   :facepalm1:
нотаріус вас вже зареєстував в реєстрі речових прав
про що вам надали витяг
тепер тре з тим витягом, паспортом та кодом(всі копії завірені вашим підписом "Згідно з огрігіналом"...
їхати у податкову до відділу оподаткування фізичних осіб
до тьоті, якак веде податок з нерухомості
вас там "облікують" та будуть надсилати квитанціїї на сплату податку
якщо це вам треба

ще техпаспорт на житло можуть попросити
там жеж площа вказана
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

якщо це вам треба
сумніваюсь :D
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

так

І основним документом, який підтверджує моє право власності є саме цей роздрукований витяг, прикріплений ззаду до договору про дарування?   Більше ніяких документів не має бути? Може маю десь ще забрати якийсь сертифікат на право власності?  8-)
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

Півтора року тому  отримала в дарунок квартиру,  в котрій мешкають батьки.  Батьки були звільнені від податку на нерухомість , але після того , як нерухомість перейшла мені ,  я ж повина була б по місцю нерухомості отримувати платіжки якісь  чи  повідомлення- рішення,  але нічого не приходить вже другий рік.  Мала на меті ще весноюьцього року навідатись  до України і самій вияснити це питання в податковій, але не склалося.   В чому може бути причина, що не присилають платіжки за нерухомість.Потрібн о буде мені  штраф платити чи це провина самих податківців?


Та сама х-ня:



Вже рік висить. Дурний, що сплатив  :X
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

нотаріус вас вже зареєстував в реєстрі речових прав
про що вам надали витяг
тепер тре з тим витягом, паспортом та кодом(всі копії завірені вашим підписом "Згідно з огрігіналом"...
їхати у податкову до відділу оподаткування фізичних осіб
до тьоті, якак веде податок з нерухомості
вас там "облікують" та будуть надсилати квитанціїї на сплату податку
якщо це вам треба

ще техпаспорт на житло можуть попросити
там жеж площа вказана

Ага, зрозуміло. Але це вже для того, щоб податкова   платіжки вислали? А з правом власності все вже повноцінно оформлено,  ніяких хвостів? Тоді не розумію, що вона мала на увазі,  що я ще не вступила у власність.  :umnik2:

Останнє редагування: 19 листопада 2020 21:18:23 від Росинка
   
Re: Податок на нерухомість.  :S

В "підстава для виникнення права власності" стоїть- договір дарування, серія, номер і т.д.
Розділ " власник" - також я. 
Виходить, що все нормально оформлено?

Потрібно після того, як все це було оформлено в нотаріуса, ще десь  додатково реєструвати  своє право власності? Можливо в  якомусь відомстві чи самостійно в інтернеті?   :facepalm1:

ІМНО в ЦНАП треба ще сходити і там зарегатися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія