Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А что плохого в социализме, который все кому не лень пытаются пинать?

Социализм – это вариант организации общества, при котором все люди трудятся и вкладывают свою лепту в общее дело, после чего добытые блага распределяются между всеми гражданами. Само собой, что те, чей труд более сложен и значителен будут получать больше благ, но это не должно вызывать классового дисбаланса в экономическом плане. Что в этом плохого?
+===================================+
Бо практика була зовсім протилежна теорії.

Тс
Як той альцгеймерщік старий дід
Всрався а потім тіко штані зняв
І так кожен день
Тема незмінна

Кроме зарплаты, есть еще очень много общественных благ, которые не законно приватизированы…
Почему?
+===========================+
Тому що ти в суд не подав!  :K

Шо там абсуждать? Взять і падєліть. 

Так проблема в том, что те кто продвигает мульку "взять и паделить" уже все взяли и поделили...

Полезные ископаемые, которые по Конституции принадлежат народу, отдали в частные руки...
Землю и недра отдали в частные руки и миллиарды от их использования оседают в частных руках, а гонористым неучам навесили на уши лапшу про частную собственность и бросили им как кость Шарику возможность открывать собственные лотки и цирюльни за канавою, чтобы те почувствовали себя хозяевами жизни...

+===================================+
Бо практика була зовсім протилежна теорії.

Теорія була протилежна реальності.

Социализм – это вариант организации общества, при котором все люди трудятся и вкладывают свою лепту в общее дело, после чего добытые блага распределяются между всеми гражданами. Само собой, что те, чей труд более сложен и значителен будут получать больше благ, но это не должно вызывать классового дисбаланса в экономическом плане. Что в этом плохого?

Плохого і тут нічого нема як в ідеї.
Це десь як "Всі хороші люди мають хібратися разом та вбити всіх поганих людей".

Проблеми в реалізації.
Практикою доведено що навіть кривавими репресіями неможливо вивести хомо советікус,
та перебороти еволюційні егоїстичні програми.

Практикою доведено що навіть кривавими репресіями неможливо вивести хомо советікус,
та перебороти еволюційні егоїстичні програми.

Абсолютно вірно. Совок не зміг, а соціал-дємократи заходу - вивели ідеальних гомосовєтікусів; без жодного пострілу та голодомору.

ОМГ, я думав ви вже всі вимерли..
Дєті рабочіх та блядєй всьо іщо полни ідєй
Йобані соціалістичні підараси так просто не вимруть - це як алкаші, бомжі і нероби - фауна будь якої пострадянської держави)

Землю и недра отдали в частные руки и миллиарды от их использования оседают в частных руках,

Балбес, давай про землю в частные руки: так вот при совке была такая урожайность в знаменитых колхозах, что совок скупал зерно по америках и канадах где только мог чтобы хоть как-то кормить своё шобло. При земле в частных руках Украина кормит и себя и ещё пол мира, вопросы будут?

Останнє редагування: 28 лютого 2024 21:32:35 від Chako

Я просто умный и читать умею.
В СРСР - всі вміли читати і всі були вумні - заряджали банки з водою від телевізора)

Социализм – это вариант организации общества, при котором все люди трудятся и вкладывают свою лепту в общее дело

Пардоньте, в общее дело вклдадываться я не намерен, только в свое  :laugh:

Полезные ископаемые, которые по Конституции принадлежат народу, отдали в частные руки...
Землю и недра отдали в частные руки и миллиарды от их использования оседают в частных руках

Тут вже дядя тидурак
Ну ось - на глибині 5 км твій пласт вугілля (нє, так нізя, наш! пласт) насолоджуйся.
Що з ним робить? А ніфіга.

Ає тут є умовний Халібуртон який каже - давайте ви мені права на розробку а я вам половину прибутку. Всім добре.
Робити свій Халібуртон (так, вони не по вугіллю але хай буде) для себе нафіг треба - малі обєми не дозволять отримати прибуток. 
Та й грошей на початкову інвестицію ніде взяти.. хоча можна весь урожай відібрати в селян, продати за кордон за золото та накупити станків!

Дєті рабочіх та блядєй всьо іщо полни ідєй
Йобані соціалістичні підараси так просто не вимруть - це як алкаші, бомжі і нероби - фауна будь якої пострадянської держави)

Кацапня досить успішно вкидає ці ідеї серед "західної" молоді.
"В нас нема грошей бо Петро мільярдери все вкрали!"

Я пытаюсь обсуждать саму идею социализма, а вам все время что-то видится: то совок, то корея, то Чаушеску...
Никак не получается подняться от обсуждения событий, до обсуждения идей... :facepalm:

Даввй ідею анархії ...
Все на  осознаності людини...

Нафуя плати податки з яої ї якись чинуши  жирують за твій рахунок..

Більш того вигадують всякии правила, закони ... керують (зфуялі?) Бо це ім надало право якесь міфісна більшисть яка її порахувала ....
А підрахунок цієй більшості ведуть ті кого типа вибірають... 
 :-)o

Заіпісь ідея...

Я пытаюсь обсуждать саму идею социализма, а вам все время что-то видится: то совок, то корея, то Чаушеску...
Никак не получается подняться от обсуждения событий, до обсуждения идей... :facepalm:
+=============================================+
А ти спробуй вживати не їжу, а виключно ідею про їжу! 

Можно хотябы 10 примеров социалистических стран ,а мы решим хорошо это или плохо.

Хай краще дадуть пару прикладів країн, в яких би їм хотілось жити :)

соціалізм можна було спостерігати в совкових фільмах середини 70-х початку 80-х років, це була максимально близька відстань яка в той час відділяла манюпаса від соціалізму, в реальності при такому соціалізмі жило відсотків 5 населення, для решти існувало жебратство, примус, наруга над особистістю і постійні тотальні репресії

Тут все просто. Коммунизм - высшая стадия развития общества. Пройти в него можно только через социализм. А нравится это кому-то или нет, вряд ли что-то изменит. Мне не нравится делать зарядку и ходить пару километров в день. Но если я это не буду делать, мой вес станет критическим через месяц.
Весь вопрос в том - общества из кого состоящего? Мышление человека ни хрена не поменялось со времен древнего Египта. Т.е. базовая система ценностей исходит из инстинктов (безусловного) которое определяется природой человека. Как показывает практика - пытаться "воспитать строителя коммунизма" - есть занятие абсолютно бесполезное, поскольку противоречит природе оного. Следовательно для такого воспитания есть один из двух путей - как обозначено у Стругацких в "Полдень 22 век" и позже очень жестко развито у Пейсателем в "Звезды - холодные игрушки" = отбирать детей у родителей и воспитывать их в "коммунарских интернатах", дабы сознательно-воспитательной надстройкой преодолеть эти самые инстинкты, либо как у Шумила в "Этот мир придуман не нами" - банально "прошивать" людей в процессе обучения загоняя им новые "инстинкты" социальной ориентированности с помощью электронного программирования мозгов в процессе обучения. В ином виде реализация этого самого коммунизма - невозможна.

Тут все просто. Коммунизм - высшая стадия развития общества. Пройти в него можно только через социализм. А нравится это кому-то или нет, вряд ли что-то изменит. Мне не нравится делать зарядку и ходить пару километров в день. Но если я это не буду делать, мой вес станет критическим через месяц. 

І на одного такого розумного і спортивного як ти (чи я) знайдеться 9 таких, що запустять свою вагу до 150кг. В цьому в є проблема соціалізму, що люди відповідають на стимули - нема стимулу ніхто не біжить сумлінно працювати на підприємстві (чи над собою). І 8 з 9 ще настучать на тебе, щоб пробитися наверх.

Дядя, тыдурак?
Если основные драйверы развития это жадность и страх, то шо ж вы ноете по поводу российской агрессии?
Пацаны жадные и не сцыкуны - оттяпали 20% территории, развиваются… а вам слабо?
 :facepalm:
Уебан, пашол нахер! Тебя еще не забаранили тут? Жаль.

Фу говнище яке.  :bueee:

До соціалістів плавно підтягнулися комуністи - щось ви ніяк не здохнете - а ще кажуть про низьку середню тривалість життя в ненці- брешуть мабуть)

Та й грошей на початкову інвестицію ніде взяти.. хоча можна весь урожай відібрати в селян, продати за кордон за золото та накупити станків!

А можна надрукувати, спиздити ('капіталізувати банки') та накупити собі вілл в Іспаніях. Не по державницьки ти мислиш!

Это не фашизм. Те, кто не вносит никакого вклада в общество не имеют права ничего от него получать и требовать, и их нужно изолировать от общества.

ну так нічого і не вимагають
де ти бачив вимагаючих бомжів???

а останнє таке фашизм

Коммунизм - высшая стадия развития общества.

да он йобнутий (с)

комунізм це ФАНТАЗІЯ

"Результат будь-якої державної програми буде протилежним заявленій меті"

це брехня

державні структури створювалися щоб сильні могли грабувати слабких на постійній основі

сильні можуть грабувати слабких БЕЗ ВСЯКИХ СТРУКТУР
бо вони СИЛЬНІ

Социализм это государственная собственность желательно на все

якщо під соціалізмом розуміти ПРАКТИКУ державного будівництва в 15 країнах світу - тоді так
але то не був СОЦІАЛІЗМ

сильні можуть грабувати слабких БЕЗ ВСЯКИХ СТРУКТУР
бо вони СИЛЬНІ
Без держави всіх цих анархістів вже розпиздячили і висушили - але анархісти думають що саме їм - тупим задохликам без держави буде краще)

Соціалізм у радянському розумінні це одне (проміжна ланка до комунізму або по простому -всі однаково бідні) у Європі то інше - бідним та неробам та всяким чорножопим не дають сконати з голоду та досить пристойно жити)

Я пытаюсь обсуждать саму идею социализма

так немає ніякої ІДЕЇ

Обовязково.
Айфон це продукт капіталізму і в совку виникнуть ніяк не міг би. Просто ніяк. Як і гугл андроїж (китайські телефони це паразитичний продукт) Хоча китай це той ще капіталізм з соціальним рейтингом

завдячуючі якій КОНКУРЕНЦІЇ виникли БЛАГА в саудівській аравії чи брунеї?

завдячуючі якій КОНКУРЕНЦІЇ виникли БЛАГА в саудівській аравії чи брунеї?

Так.

Сама по собі нафта не благо . Будуїни користуються благами цивілізації західних країн, капіталістів. Взагалі ціна на нафту висока завдякуи капіталізму, та і саму нафту там капіталісти знайшли й добули.

Якщо про пданову економіку то недавно Ліпсвца слухав. Доводить, що це це була систеиа плграбування населення.
Правда потім полемізує з думкою, що плвнова економіка ге здатна сплвнувати блага без дефіциту. Каже здатна при обмеженому асортименті при совку.
Правда  питання з якого фіга там був дефіцит промтлварів для виробництва не висвітлено.

Останнє редагування: 29 лютого 2024 00:04:13 від Bogkuz

я би краще поставив запитання про те,  що поганого в тому,  що ми, Україна,  будуємо тепер і як його, поганого,  позбутися. І, до речі,  а що ми будуємо?

Тут останнє відео з висновками. Кому цікаво то є цілий плейлист.

Тут про дифіцит товарів.

я би краще поставив запитання про те,  що поганого в тому,  що ми, Україна,  будуємо тепер і як його, поганого,  позбутися. І, до речі,  а що ми будуємо?

Та хз. Зараз постмодерн і ідеології розмиті.
Можливо і варто було б визначитись, проте політику це не вигідно, бо вмім не догодиш. Вигідніше туману напустити.

Останнє редагування: 29 лютого 2024 00:06:41 від Bogkuz

Коммунизм - высшая стадия развития общества.

І чим він відрізняється від  первісного родовинно общинного  строю... ?

шо тут, "ммм"-щиків пінають?

жерти треба менше, і буде тобі комунізм

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія