Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Можна взяти і раніше чим за рік, але менше. Коротше скільки заробив - стільки і можна взяти

Поперше не всюди. Часто чітко ппописано, що треба відробити 10-11 місяців щоб отримати право на відпустку, а налі вже нараховується певна кількість відпустки за відпрацьований час. Тобто перші 10 місяців відпустки немає взагалі, потім дають 8 днів, за кожний наступний місяць додають ще один день, тоді вже так скільки заробив, стільки і можеш взяти. Часто ще є обмеження по максиму, якщо ти не брав відпустку і у тебе набралось більше днів за певну межу, то тобі не дадуть взяти більше часу, а виплатять грошима.

Юкі, те що ти і чако описуєте це абсолютно нетипова ситуація для більшості населення США і трампістів назвали б такі ситуації лютим соціалізмом.

Тут чако забуває сказати, що він має 4 тижні відпустки і лікарняні це саме завдяки "лівакам", яких він ненавидить, бо у стандатр в США не більше ніж 2 тижні (10 робочих днів).

Это где такой стандарт прописан?

Один мій друг ще з університету, має PhD по хімії, зараз працює начальником лабораторії в приватній фірмі, там десь тисяча працівників
Фірма дає йому 4 тижні відпустки, але не підряд. Власники фірми  кажуть "якщо ми можемо обійтися без тебе місяць, значить ти нам не потрібен."

Значит, это такой специалист. :)

Поперше не всюди. Часто чітко ппописано, що треба відробити 10-11 місяців щоб отримати право на відпустку, а налі вже нараховується певна кількість відпустки за відпрацьований час. Тобто перші 10 місяців відпустки немає взагалі, потім дають 8 днів, за кожний наступний місяць додають ще один день, тоді вже так скільки заробив, стільки і можеш взяти.

Я такого ще в житті не зустрічав. Зароблену відпустку нараховують з першого ж дня роботи. Інакше то не робота, а стажування якесь. Моя перша робота тут в штатах "на галерах" надавала лише базовий мінімум: два тижні відпустки та пять днів лікарняного. Все нараховуватись починало з першого ж дня роботи.

Часто ще є обмеження по максиму, якщо ти не брав відпустку і у тебе набралось більше днів за певну межу, то тобі не дадуть взяти більше часу, а виплатять грошима.

Таке є. Насправді навіть грошима не виплачують. Просто згорає. Так що доводиться наприкінці року все відгулювати. Тому флекс для бізнесів краще - відсутня ситуація коли "доводиться відгулювати"

Юкі, те що ти і чако описуєте це абсолютно нетипова ситуація для більшості населення США і трампістів назвали б такі ситуації лютим соціалізмом.

Це тупо політика компанії. Соціалізм до такої політики не має ніякого стосунку

Один мій друг ще з університету, має PhD по хімії, зараз працює начальником лабораторії в приватній фірмі, там десь тисяча працівників
Фірма дає йому 4 тижні відпустки, але не підряд. Власники фірми  кажуть "якщо ми можемо обійтися без тебе місяць, значить ти нам не потрібен."
Така ситуація в багатьох місцях. Я знаю людей, що працють в госпіталях, мають 30 робочих (!) днів відпустки (це 6 календарних тижнів), але щоб взяти більше ніж 2 тижні підряд треба зібрати таку купу дозволів від керівництва на всіх рівнях. Такі відпустки дають лише у виключних випадках.

Так, більше двох тижнів підряд важко отримати, треба спеціально домовлятись

Я такого ще в житті не зустрічав.

Бо ти приїхав відразу на високу зарплату і хорошу роботу.
Але більшість американців працють на мінімальну зарплату або близько того.

Це тупо політика компанії. Соціалізм до такої політики не має ніякого стосунку

Поперше, така "політика" виникла не на рівному місці, а є саме заслугою збільшення соціального захисту.
Подруге, твоя ситуація далеко нетипова.

В будь-якому випадку,  суть в тому що в південних штатах де рулюють респи вони роблять все можливе, щоб створити максимум перешкод для голосування.

Бо ти приїхав відразу на високу зарплату і хорошу роботу.
Але більшість американців працють на мінімальну зарплату або близько того.

Ні, я приїхав ще джуніором. Отже умови були найгірші з можливих для salaried працівників. Гірше лише ті що з почасовою оплатою. Там взагалі ніяких бенефітів не передбачається. Хоча мініамальну оплачувану відпустку деякі компанії дають

Поперше, така "політика" виникла не на рівному місці, а є саме заслугою збільшення соціального захисту.
Подруге, твоя ситуація далеко нетипова.

Теперішня можливо і не типова, але колишня - типова

В будь-якому випадку,  суть в тому що в південних штатах де рулюють респи вони роблять все можливе, щоб створити максимум перешкод для голосування.

Чесно кажучи, я їх розумію  :D  Ті хто створюють, володіють, та інвестують в створення благ - хотять мати більше голосу в питанні їх розподілу

Член профсоюзу? 
Бо в бізнесах, де немає профсоюзів таких відпусток в США не існує.
А лікарняних тим більше. В більшості місць тобі дають якусь кількість вихідних днів, а як ти їх використовуєш, то вже твоя справа, як лікарняні чи відпустку.
Сам ти член профсоюзу твого ПТУ
В нас ніякого профсоюзу немає, приватна компанія
Окремо йдуть часи на відпустку, окремо на лікарняні
Правда в теорії лікарняні можна брати тільки для лікарняних потреб, але деколи бос каже що підмахне як для відпустки

Ні, я приїхав ще джуніором. Отже умови були найгірші з можливих для salaried працівників.

Я ж і кажу, ти приїхав на хорошу роботу з хорошою зарплатою в порівнянні з більшістю американців.

Гірше лише ті що з почасовою оплатою.
 Там взагалі ніяких бенефітів не передбачається. Хоча мініамальну оплачувану відпустку деякі компанії дають

:facepalm1:

Юкі, ти сильно відірваний від реалій життя. Більшість населення США  працює на посадах з почасовою  оплатою і їм ще й доводиться воювати щоб отримати 40 годин на тиждень, саме тому деякі працють на двох-трьох роботах, щоб вижити, бо кожна окрема робота дає їм лише 10-20 годин на тиждень.

Теперішня можливо і не типова, але колишня - типова

І колишня нетипова.
Типова ситуація - це працівники з мінімальною почасовою оплатою.

Тут чако забуває сказати, що він має 4 тижні відпустки і лікарняні це саме завдяки "лівакам", яких він ненавидить, бо у стандатр в США не більше ніж 2 тижні (10 робочих днів).
Хер там завдяки лівакам, літаки в супермаркеті на касі працюють, я маю це завдяки вільному ринку праці де я можу вести переговори про умови мої роботи

І колишня нетипова.
Типова ситуація - це працівники з мінімальною почасовою оплатою.
Дятел, розкажи мені про сантехніка чи електрика на мінімальній зарплаті
На мінімалі це тільки випускники твого ПТУ, джендер стаді та ліберал артс

Хер там завдяки лівакам, літаки в супермаркеті на касі працюють, я маю це завдяки вільному ринку праці де я можу вести переговори про умови мої роботи

Благодаря бесплатному образованию. Других причин нет.

Благодаря бесплатному образованию. Других причин нет.
Це ти маєш на увазі благадаря самому луччому совковому абразаванію?

Це ти маєш на увазі благадаря самому луччому совковому абразаванію?

У тебя нет другого. :)

Якщо ти не всесвітньо відома телезірка і т.д. то всі твої "переговори" йдуть в чітко встановлених межах.
Якщо ти почнеш вимагати щось вище встановлених меж для даної категорії, то тебе просто пошлють і привезуть на твоє місце індуса, бо незамінних людей не існує. Доречі, коли ультраправі виють про іммігрантів, які забирають у них роботу, то вони мають на увазі і тебе, бо ти відібрав роботу у якогось американця.

Тепер щодо меж в я ких ти можеш вести переговори, ці межі встановлюються саме завдяки збільшенню соціального захисту для іншіх категорій.
Думаєш тобі дали б 4 тижні відпустки просто так, якби більшість населення США взагалі працювала б без відпусток?

Мацковскій ванька «віражаєт самнєніє» що саме Трампіст Джонсон по вказівці Трампа блокує допомогу Україні.
Де то кацапське чмо було останій рік? В запої, мабуть :facepalm:

У тебя нет другого. :)
Ета таво гдье набіралі дубов а випускалі ліпу?  :)

Якщо ти не всесвітньо відома телезірка і т.д. то всі твої "переговори" йдуть в чітко встановлених межах.
Якщо ти почнеш вимагати щось вище встановлених меж для даної категорії, то тебе просто пошлють і привезуть на твоє місце індуса, бо незамінних людей не існує.
Татусь, для тебе свої межі, а для наприклад Трольо 200 годин відпустки в рік
Про індусів то взагалі брєд собачий
Незамінних не існує на твою посаду джанітора в ПТУ, а в минулому році мені заплатили 8к тільки за референси двох людей яких прийняли на роботу

законів що гарантують відпуски не існує

яка ПЕРЕДОВА країна....

Ета таво гдье набіралі дубов а випускалі ліпу?  :)

Тебя ж как-то выпустили. :)

люди массово ломанулись голосовать за Трампа.

а шо трамп обіцяє збільшити відпустки?

В нас ніякого профсоюзу немає

дікарі-с...(с)

:weep:

:weep:

ну тоді мабуть ЗМЕНШИТИ...
і тупе бидло РАДІЄ

дікарі-с...(с)
Ну да, не знають шо прафсаюзи ета школа камунізма

Ну да, не знають шо прафсаюзи ета школа камунізма

і також не знають що профспілки існують і за межами срср

Про індусів то взагалі брєд собачий

:shuffle:
Це ТИ так думаєш, запросто можуть знайти когось не гіршого але з дешевшого.

а в минулому році мені заплатили 8к тільки за референси двох людей яких прийняли на роботу

Це ніяк не вказує на твою незамінність. Пока ти приносиш користь тебе тримають, почнеш залупатись і вимагати вищу зарплату, тебе спокійно замінять і скажуть "we let you go".

Ні Трамп обіцяє зменшити податки для людей з доходом вище мільйона баксів, побудувати стіну за рахунок бюджету розпиляти бюджет із своїми пацанами на будівництві стіни, відмінити субсидовані медичні страховки, заборонити аборти, віддати Європу кацапам і всяку таку іншу маячню. 

Це ніяк не вказує на твою незамінність. Пока ти приносиш користь тебе тримають, почнеш залупатись і вимагати вищу зарплату, тебе спокійно замінять і скажуть "we let you go".
Татусь не натягуй як сову на глобус твій дуже лімітований досвід до других ситуацій.
Для прикладу: в нас один раз залупнулися на начальника відділу по дизайну транспортних споруд
Чувак хлопнув дверима, стартанув фірму і майже всі співробітники перейшли до нього: чувак мав всі контакти з клієнтами, нема його, немає контрактів :)

Татусь не натягуй як сову на глобус твій дуже лімітований досвід до других ситуацій.
Для прикладу: в нас один раз залупнулися на начальника відділу по дизайну транспортних споруд
Чувак хлопнув дверима, стартанув фірму і майже всі співробітники перейшли до нього: чувак мав всі контакти з клієнтами, нема його, немає контрактів :)

Юристов вашей компании нужно гнать в три шеи.

Юристов вашей компании нужно гнать в три шеи.

та то просто керівництво компанії не вміє організувати роботу

фантаст сказочнік,  але важний члєн,  5 тижнева відпуска, мабуть пару мільйонів зп на рік, і досить часу щоб на фупі набивати. Ти дивись щоб трампонів без відпуски не натравили в майбутньому. Але мені по стилю пісьма здається що "чако" або шизофренік з багатьма персоналіями, або бригадний нік на який різні люди працюють.

Згідно останніх опитувань вже 61% американців підтримують спорудження стіни на кордоні з Мексикою, то лі іщо будєт
Таки догралися социки зі своїм відкритим кордоном

Згідно останніх опитувань вже 61% американців підтримують спорудження стіни на кордоні з Мексикою, то лі іщо будєт

Проведи опитування серед трампанзів, то там будуть всі 130%.

Може, ти не в курсі, але там є ще підземні тунелі  :weep:

Не, 161% ближе к истине, которая на самом деле 611%. :)

Цю тему переглядають:

NINJA і 6 гостей

Повна версія