Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке це счастя дихати легенями

Re: Яке це счастя дихати легенями

Шостий день корони, температура не більше 38.5,   чекаю цього грьобаного погіршення  Заболів одразу після другої дози коронавака. Дружина вже дев'ятий день кахикає.

Ну воно ж не обов'язково повинно наступити....Моя мама перехворіла легко: субфебильна t, але викручувало суглоби, розлад шлунку...
3 тижні - вже набагато краще, гуляє. їй 65.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Ковід і небезпека ускладнень радикально відрізняються від онко, хронічних хвороб типу діабету і т.ін., тим, що здоровй і не дуже людині можна легко "підчепити" ковід з усім букетом сметрельно небезпечніх наслідків, просто сходивши в магазин за хлєбушком, взявшись за поручень і потім почухавши ніс - варіантів безліч.  Ні онко ні діабет так не отримаєш.
Саме надзвичайна легкість інфікування і непередбачуванність виникнення ускладнень, робить ковід дуже небезпечним.
(tu) але це  таким "соломоннам"як об стінку головою. Поки самих не зловить і тоді-люди,рятуйте і бережіться самі. Скільки таких послань у соцмережах від таких ніби цинічних соломонів вже було і БУДЕ.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

щастя
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Це де спутнік, в Росії, чи в ОРДЛО?
ОРДЛО
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

(tu) але це  таким "соломоннам"як об стінку головою. Поки самих не зловить і тоді-люди,рятуйте і бережіться самі. Скільки таких послань у соцмережах від таких ніби цинічних соломонів вже було і БУДЕ.
так

на смертному одрі вже іншим радять вакцинуватися
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

щастя
ти знаєш що ти і інші грам наці це хворі на голову з яих я ржу?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

не курив ніколи в житті
Співчуваю.
У людини є білок АСЕ2. Він захищає клітини від проникнення вірусу звичайного. А для коронавіруса він відкриті ворота .
Як раз кв зконструйований так, що проникає крізь асе2.
Так от, якщо людина довго курить, то асе2 у нього менше.
Менше ворот для кв. Менше інфікується.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Смерть від ковіду то страшна смерть, з довгими стражданнями. Задихатись протягом декількох діб, то жахливо.
В березні помер від ковіду мій чоловік. Не молодий, але і не вистрілий дідуган - не пив, не курив ніколи в житті, кожен день зарядочка вранці, велосипед влітку, велотренажер взимку.
А ковід звалив за 10 днів, в лікарні пробув 5 діб і все. Не щеплений був. Коли перший раз викликали швидку на високу температуру, що практично не збивалась, категорично відмовився від госпіталізації...

Статесь до небезпеки серьозно, то не страшилки, то реальний ризик померти в страшних муках.

Ускладнення від грипів, то теж небезпечно, але ковідні ускладнення бувають значно частіше.

Бережіть себе і ставтесь до реалій пандемії адекватно. Здоров'я і удачі всім!

:( співчуття.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

  Заболів одразу після другої дози коронавака. Щепився вже будучи зараженим. Інкубаційний період десь днів п'ять.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями




знайомий абсолютно здоровий чувак, зож і т.д. спорт.
зараз під киснем в Одесі з непевними перспективами :-(
Протеіни і спортивна "медицина" ..


   
Re: Яке це счастя дихати легенями

ОРДЛО

на смертельному ордлі
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

короче  -  через повітряно-крапєльний не передається/quote]
В смысле?
Как раз только так и передается
   
+++++++++++++++++++++++++
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Перехворів ще на початку пандемії. Зараз вакцинувався. Переконали декілька речей:
1. Від ковід помирають здорові, зожники, спортсмени, тощо;
2. Лікарі переконали, що вони не розуміють, як справитись з епідемією;
3. Все рівно помирати)

Навіть добре знаючи водія, я вдягаю паски безпеки. Майже з тих самих викладених причин.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Перехворів ще на початку пандемії. Зараз вакцинувався. Переконали декілька речей:
1. Від ковід помирають здорові, зожники, спортсмени, тощо;
2. Лікарі переконали, що вони не розуміють, як справитись з епідемією;
3. Все рівно помирати)

Навіть добре знаючи водія, я вдягаю паски безпеки. Майже з тих самих викладених причин.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія