Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

маю два щеплення і зацепив Ковід

Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

соплі вночі льються рікою

Два дня тока... Потерпи... Глаза тоже на третий день нормализуются.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Два дня тока... Потерпи... Глаза тоже на третий день нормализуются.
та все покі добрє  дякую
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Защищает, однако... Даже просто от заражения... Мою дочь в декабре защитило. У всех ее друзей позитивные тесты, у нее был негативный (два теста). Но таки да... Вакцины и не должны защищать от инфекции, они только стимулируют иммунную реакцию.

После трех дней у супруги никаких симптомов... У меня тоже, после 6 дней... очень чутог температуры, но то такое... практически неощутимо...

что то есть такое.

  дети в декабре поболели, тест позитивный (не привитые)
 у нас с женой тест негативный был (привитые)
хотя некоторые симптомы таки были, или нам казалось)


вудику выздоравливай!
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

тіки дітей шкодавони зразу повідомлять школу у нас в сімьї хворий ми вчимося дестанційнно
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

что то есть такое.

  дети в декабре поболели, тест позитивный (не привитые)
 у нас с женой тест негативный был (привитые)
хотя некоторые симптомы таки были, или нам казалось)


вудику выздоравливай!

дякую але надіюсь моя хвороба не трактуватеметься як перемога Альянсу :lol:
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

дякую але надіюсь моя хвороба не трактуватеметься як перемога Альянсу :lol:

от дуринда  :laugh:
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Защищает, однако... Даже просто от заражения... Мою дочь в декабре защитило. У всех ее друзей позитивные тесты, у нее был негативный (два теста). Но таки да... Вакцины и не должны защищать от инфекции, они только стимулируют иммунную реакцию.

После трех дней у супруги никаких симптомов... У меня тоже, после 6 дней... очень чутог температуры, но то такое... практически неощутимо...
ну я не доктор.. но мне понятен принцип действия вакцины, поэтому я больше верю в словосочетание "снизить вероятность тяжелы последствий". Заразиться по любому можно.
У меня тоже за год были очень, очень странные дни, когда я на 100% был уверен что уже болен, но проходило пару дней, я выздаравливал и тесты ничего не показывали.
точнее показывали только тот небольшой уроень антител, который с прививки появился.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Сьогодні вранці всі сплять вся сімья на карантині
Яна на роботу не йдє
має больнічні а я отримав свій сніданок

   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Маю три щеплення. Дружина (два щеплення) 10 днів вже хворіє на Ковід (сходила в церкву). Мій тест сьогодні - Negative.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід
smx

почитал тут вас, и только что ширнулся пфайзером 3й раз (бустер)
ну его в баню,
тем более до днюхи уже меньше 2х недель осталось
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Маю три щеплення. Дружина (два щеплення) 10 днів вже хворіє на Ковід (сходила в церкву). Мій тест сьогодні - Negative.

виздоравлюйте
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

сказали пити це

   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

дурачьо, так деякі лемінги вже ідуть на третій бустер  :weep:
ти шо СЕО пхуйзера не слухаєш шо вакцина не працює якшо не бустеришся кожен місяць  8-:
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід
TC

І у чому горе?

А шо, щастя? :)
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Перезвонили з лікарняного офісу і сказали що лікарь перезвонить мені по скайпу
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Вакцина що будує щит навколо тебе щоб віруси не пройшли?
Вакцина вчить організм реагувати на вірус. І навчений організм швидше реагує і нейтралізує вірус.

от і навчила ваша чудотворна вакцина реагувати на штам альфа, тому ви всі ходити заражені на так званий ковид  :lol:
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Защищает, однако... Даже просто от заражения... Мою дочь в декабре защитило. У всех ее друзей позитивные тесты, у нее был негативный (два теста). Но таки да... Вакцины и не должны защищать от инфекции, они только стимулируют иммунную реакцию.

После трех дней у супруги никаких симптомов... У меня тоже, после 6 дней... очень чутог температуры, но то такое... практически неощутимо...

амінь  :love:
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

а після трьох ото горє Таня після Бустера зацмпмила

тому що клята антиваксерша, в ізраїлі вже роблять третій бухстєр  ;)
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Маю три щеплення. Дружина (два щеплення) 10 днів вже хворіє на Ковід (сходила в церкву). Мій тест сьогодні - Negative.

оо, ісконна суперспредерша  (tu)
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

сказали пити це



то все хня.

Сало, чосник, чорний хліб і горілка з перцем - то лікує.
Все інше - сімулякри.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

а якій від нього  зиск

Ну ще одна нашивка чи зірочка на погони. Це як лейтенант та старлей.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Троллинг от Вудяры, як звжди

Так. Думаю він той тест знайшов десь гуляючи на вулиці десь у Флоріді біля мусорки і видає за свій.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

сказали пити це


Тобі реально сказали пити ацетамінофен в сиропі для дітей?
На твою масу (це я не хочу образити, а кажу як про масу дорослої людини) тобі півбанки вдень треба випивати, незміг таблеток купити нормальних?
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Тобі реально сказали пити ацетамінофен в сиропі для дітей?
На твою масу (це я не хочу образити, а кажу як про масу дорослої людини) тобі півбанки вдень треба випивати, незміг таблеток купити нормальних?

У кожного зьнас різний підхід до ліків
кризис минає нахер адвіл покористуйся іншим препаратом
потормоши хворобу з різних боків. щоб не було привикання до арипарату
Ковід жє розумний
там написанно ібупрофєн і черешенькі
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

нічого прийдє твоя черга почекай потім я тобі раскажу
на рахунок кисню в крові

Був би в тебе низький кисень - ти б не дописував на форумі.
Витри соплі, візьми себе в руки і не панікуй. Поболить голова, пчихнеш разів 3-5, - та й пройде.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

от горє та сміх
а я думаю: щось Олд-Вуд змінив курс,
от де розгадка зміни твоїх дописів
а то котив бочку на Петра
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Я думаю що я хворів ковідом вже два рази. Перший раз в кінці січня 2020, коли про ковід тільки починали говорити, але до локдаунів ще було два місяці. Ніяких тестів тоді не було, але я думаю що то швидше всього був ковід я бо загубив нюх. Я продовжував ходити на роботу, це відчувалось як звичайне шмаркання носом та легкий кашель, як звичайна легка простуда. Другий раз восени минулого року - такі самі симптоми і я знову загубив нюх, але вже були домашні тести, які показали що у мене ковід. Так само як в перший раз, мені не потрібно було брати лікарняний і я продовжував працювати з дому, правда в ізоляціі в своій карантиній частині хати. Перед другим ковідом я вже був 2 рази вакцинований теж.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

а я думаю: щось Олд-Вуд змінив курс,
от де розгадка зміни твоїх дописів
а то котив бочку на Петра

Якби я щє знав хто такій Петро
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Омікрон це звичайний грип. :beach:

Ніхєра, у мене зараз.
Температури зовсім немає. Такого грипу не буває.

Антиген тест 3 дні нічого не показав, піймав тільки ПЦР
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Був би в тебе низький кисень - ти б не дописував на форумі.
Витри соплі, візьми себе в руки і не панікуй. Поболить голова, пчихнеш разів 3-5, - та й пройде.

Я міряю свій кисень в крові

   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Я думаю що я хворів ковідом вже два рази. Перший раз в кінці січня 2020, коли про ковід тільки починали говорити, але до локдаунів ще було два місяці. Ніяких тестів тоді не було, але я думаю що то швидше всього був ковід я бо загубив нюх. Я продовжував ходити на роботу, це відчувалось як звичайне шмаркання носом та легкий кашель, як звичайна легка простуда. Другий раз восени минулого року - такі самі симптоми і я знову загубив нюх, але вже були домашні тести, які показали що у мене ковід. Так само як в перший раз, мені не потрібно було брати лікарняний і я продовжував працювати з дому, правда в ізоляціі в своій карантиній частині хати. Перед другим ковідом я вже був 2 рази вакцинований теж.

Подібно, в тебе вже була імунна стійкусть до нього, тому серйозних симптомів не було. Можливо, колись раніше ти хворів на простуду, спричинену подібним вірусом (коронавірусів багато), тому організм вже знав, як з ним боротися.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

У кожного зьнас різний підхід до ліків
кризис минає нахер адвіл покористуйся іншим препаратом
потормоши хворобу з різних боків. щоб не було привикання до арипарату
Ковід жє розумний
там написанно ібупрофєн і черешенькі
Олдвуде, там написано : free ібупрофен!
 
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Я міряю свій кисень в крові



 (tu)

Насичення повне, все в порядку.
Але чому серцебиттся таке високе? В стресі зараз, чи високий тиск? Мусиш заспокоїтися.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Олдвуде, там написано : free ібупрофен!

Бачішь якій ти глазастий що побачів а я вжє не бачу
старіютпотрібно окуляри
бо я щє здивувався
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

(tu)

Насичення повне, все в порядку.
Але чому серцебиттся таке високе? В стресі зараз, чи високий тиск? Мусиш заспокоїтися.

хз мабуть температура
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Я міряю свій кисень в крові



Пульс 101. Серце у такому режимі довго не витримає. Роби щось із здоров‘ям. У мене поміряв зараз 59-62.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Я щотижня отримую листи від школи чи спортивних команд що «моя дитина була в тісному контакті з тим чи тією, хто дав позитивний тест на ковід». Це реально кожного тижня. Ці листи обов’язкові для розсилки, але всі продовжують ходити в школу чи відвідувати спортивні секції та змагання як раніше якщо немає ніяких симптомів. Ті діти які були відтестовані позитивно отримали тиждень ізоляційного штрафбату без всіляких симптомів, наскільки ми знаємо від їх батьків.

Якщо би я пінікував та ізолював я кожного разу коли отримую такий лист, то я би з ізоляційного бункеру вже два поки не міг би вийти.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Я думаю що я хворів ковідом вже два рази. Перший раз в кінці січня 2020, коли про ковід тільки починали говорити, але до локдаунів ще було два місяці. Ніяких тестів тоді не було, але я думаю що то швидше всього був ковід я бо загубив нюх. Я продовжував ходити на роботу, це відчувалось як звичайне шмаркання носом та легкий кашель, як звичайна легка простуда. Другий раз восени минулого року - такі самі симптоми і я знову загубив нюх, але вже були домашні тести, які показали що у мене ковід. Так само як в перший раз, мені не потрібно було брати лікарняний і я продовжував працювати з дому, правда в ізоляціі в своій карантиній частині хати. Перед другим ковідом я вже був 2 рази вакцинований теж.

міняйте Гугл перекладач,

ні один українець не напише що загубив нюх)
а от перекладач так, насіння так насіння  :laugh:
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Подібно, в тебе вже була імунна стійкусть до нього, тому серйозних симптомів не було. Можливо, колись раніше ти хворів на простуду, спричинену подібним вірусом (коронавірусів багато), тому організм вже знав, як з ним боротися.

Ми з САРС вірусами, як Ковід, живемо багато десятеліть, якщо не все життя. Більшість з нас мали контакт з цими вірусам вже багато разів.
   
Re: маю два щеплення і зацепив Ковід

Але чому серцебиттся таке високе? В стресі зараз, чи високий тиск? Мусиш заспокоїтися.

Хвилюється. Читає ФУП. Треба кидати цей подразник :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія