Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

(P)

Та тролить він вас. Не переймайтесь. Дерев'яха не зовсім остання паскуда серед ковбасників тут на форумі. Є набагато паскудніші лузери.
А менi здавалось, що це рiвень пiдлiткiв, якi ще букваря непознавши
   
А менi здавалось, що це рiвень пiдлiткiв, якi ще букваря непознавши

слухай іди вжє в сінагогу пише падлюко з ізраєля і вдає героя
   
Половина з набраним повним ротом гімна чекає переносу дверей, щоб відразу плюнути. А інша половина, точно з такими ж ротами, чекають що двері не перенесуться. І також плюнуть.

Всі плюнуть В БУДЬ ЯКОМУ ВИПАДКУ. ФУП він такий. Гімнистий.

 :rotate:
Сергію як з гуся вода, не переживайте так.
   
Сергію як з гуся вода, не переживайте так.

щоб переживати треба мати свій куточек  :lol:
   
щоб переживати треба мати свій куточек  :lol:
Кому треба?
   
дейчами в сьомому коліні.
:laugh:
   
Половина з набраним повним ротом гімна чекає переносу дверей, щоб відразу плюнути. А інша половина, точно з такими ж ротами, чекають що двері не перенесуться. І також плюнуть.
Тобто у тебе в роті гімно? Мієрда????

Якщо шо, я не з вами.
   
Половина з набраним повним ротом гімна чекає переносу дверей, щоб відразу плюнути. А інша половина, точно з такими ж ротами, чекають що двері не перенесуться. І також плюнуть.

Всі плюнуть В БУДЬ ЯКОМУ ВИПАДКУ. ФУП він такий. Гімнистий.

 :rotate:

Хто заважає пану срати фіалками?  (P)

Для цього потрібна лише сила волі.
   
(P)

Та тролить він вас. Не переймайтесь. Дерев'яха не зовсім остання паскуда серед ковбасників тут на форумі. Є набагато паскудніші лузери.
А у чому тут тролiнг? Де тут скритний гумор? Людина вiдверто тупа i убога. Реалiзує свої амбцiї на форумах слабiкших держав, не розумючи, що сам народився вирiс на цйєї землi. Звичайна сволота.
   
А у чому тут тролiнг? Де тут скритний гумор? Людина вiдверто тупа i убога. Реалiзує свої амбцiї на форумах слабiкших держав, не розумючи, що сам народився вирiс на цйєї землi. Звичайна сволота.

Пан занадто серйозний для цього форуму.
   
Пан занадто серйозний для цього форуму.
Тому I крану просерели, бо дуже веселi
   
Тому I крану просерели, бо дуже веселi

Не треба крану просерать.

   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Як остобридли казки від пенсіонерів у хрущовках Зажопирськів про жопомиів, чорних, тощо.

Вас не станеться інфаркт від того факту, що вакцина Pfizer на яку ви очікуєте, де-факто була розроблена компанією яку заснували два турки, а не скрепні німці?
   
Там трошкі інакші ціни
але якщо ти заливаешь бассейн і не повідомишь місто то заплатишь вдвічі
як за використуванну воду і спущенну вони так рахують в каналізацію
цє щє що вас чікає в україні

В Украине давно уже платится и за потребленную воду и за канализацию по одинаковому объему, но по разным тарифам.

К примеру, в моей деревне куб воды + куб канализации стоит чуть меньше 1 доллара США.
   
Як остобридли казки від пенсіонерів у хрущовках Зажопирськів про жопомиів, чорних, тощо.

Вас не станеться інфаркт від того факту, що вакцина Pfizer на яку ви очікуєте, де-факто була розроблена компанією яку заснували два турки, а не скрепні німці?

Карл Христиан Фридрих Пфайзер и его двоюродный брат, Чарльз Пфайзер.

Да, турки, б/а

Шо ты мелешь? Ты ж не в комнате для совещаний с такими же братьями по разуму.
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Вакцина була розроблена компанією Biontech з Німеччини. Pfizer фактично ліцензував результатів роботи. Засновники Biontech є Угур Сахін та Озлем Тюрекі.

Останнє редагування: 4 травня 2021 21:17:30 від Dobre
   
АСТАНАВИТЕСЬ!!


от 244 420 $
213 м², КГ Золоче Прованс, Вишенки:
Показати зображення...

В Вишенках поля аерации какашек  - но какой-то лох клюнет   :laugh:
   
Наташа, я изначально строитель))
Как раз такие квартиры и дома мы ремонтировали и переделывали с нуля и под ключ.
Я в Кельне несколько десятков таких квартир переделал по—всякому))
Я понимаю что и куда можно передвинуть—переправить.
Не собираюсь я здесь менять полностью все.
То есть более—менее останусь в рамках .
Поэтому——самые простые и рациональные решения.
пс. Но я знаю что вы все здесь напишите когда Квартира(с) будет готова))))
у тебя было какое то видео у знакомых узкая кухня правда с окном. Там же не стали стены ломать. Приготовили пожрать - отнесли на стол в другой комнате. Астанавись!
   
Сергей, а ты уверен, что тебе там вообще можно стены ломать ? А проводка ? ты ж не знаешь, как она идет.
   
В Украине давно уже платится и за потребленную воду и за канализацию по одинаковому объему, но по разным тарифам.

К примеру, в моей деревне куб воды + куб канализации стоит чуть меньше 1 доллара США.
a

я і незнав
   
Сергей, а ты уверен, что тебе там вообще можно стены ломать ? А проводка ? ты ж не знаешь, как она идет.
ні я би проломив стіну :weep:
   
Як остобридли казки від пенсіонерів у хрущовках Зажопирськів про жопомиів, чорних, тощо.

Вас не станеться інфаркт від того факту, що вакцина Pfizer на яку ви очікуєте, де-факто була розроблена компанією яку заснували два турки, а не скрепні німці?

 (P)

Головне, щоб пан з Ольгіно не обісрався від лютої ненависті до українців.

А все інше дрібниці


   
ні я би проломив стіну :weep:

А я б всі зніс к хуям і зробив оупен мать Іво спейс.
   
А я б всі зніс к хуям і зробив оупен мать Іво спейс.

а сусіди зверху на голову впадуть
   
а сусіди зверху на голову впадуть

Тада будіт полний оупен спейс.
   
Тада будіт полний оупен спейс.

 :lol:
   
Треба Сергію Гонту кликати той над балконощє хатинку приладнає
   
Там трошкі інакші ціни
але якщо ти заливаешь бассейн і не повідомишь місто то заплатишь вдвічі
як за використуванну воду і спущенну вони так рахують в каналізацію
цє щє що вас чікає в україні
много много лет в моем городе считают что горячая и холодная вода прошедшая через счетчик автоматически само собой сливается в канализацию.
Так что никто не оставляет на зиму бассейн с водой. Жжжесть.
   
дешевше чім у пожежників за 500 дол не купишь 20 тон
і то вода їй місяця три  яку вони тримають в ценстернах
ми воду не виливаємо на зиму з бассейну
Ага, то таки бреше.
Так йому і напишу в коментарях що він брехло ковбасне. B-)
Хоча це що ж получається, що куб води у вас коштує дорожче 25 баксів? ;o
Ніфуясє однако.
   
Ага, то таки бреше.
Так йому і напишу в коментарях що він брехло ковбасне. B-)
Хоча це що ж получається, що куб води у вас коштує дорожче 25 баксів? ;o
Ніфуясє однако.

можє в нього своя вода з скажини хз у кожного по різному
   
Сергію покажи. місцеву газету про продаж квартир
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Сергію покажи. місцеву газету про продаж квартир
Зараз не в Кьольні((
Приіду—— запишу згодом відео.
   
можє в нього своя вода з скажини хз у кожного по різному
та нє, вроді з водопроводу і басейн у нього не маленький. ось тобі відосік з його басейном. 23 тис. галонів води пішло на басейн і це коштовуало йому сто баксів.



Останнє редагування: 5 травня 2021 11:29:44 від Аналітик
   
та нє, вроді з водопроводу і басейн у нього не маленький. ось тобі відосік з його басейном. 23 тис. галонів води пішло на басейн і це коштовуало йому сто баксів.

https://youtu.be/q_bJKiUndKM
дешево в тій америці
мені б то коштувало мінімум 300
   
дешево в тій америці
мені б то коштувало мінімум 300
а деревяха скиглить що дорого, мабуть у них там водопровідна мафія, яка з них шкуру дере.
є у них там окремі дуже мафіозні штати, в деяких навіть мобільний зв'язок тільки містечковий, всяких там верізонів тупо не пускасють.
   
В Вишенках поля аерации какашек  - но какой-то лох клюнет   :laugh:

Там примудрилися побудувати котеджне містечко акурат на березі канала, куди зкидується "оброблена" вода. Літом там стоїть легкий сморід самі знаєте чого. Але - нічого! лохи розкупили вже майже всі будиночки "на березі рукава Дніпра".
   
Сергію мене ви не зрозуміли дайте посилання на інтернет газету
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

дешево в тій америці
мені б то коштувало мінімум 300

Ціни на воду в США різні. У мене витрати на воду в середньому за рік перевищують витрати на електроенергію та газ разом взяті, тому що Південа Каліфорнія і власної води у нас майже немає. Я переглянув відео, автор живе в Північній Каліфорнії, там ціни інші. Крім того ціни залежать від споживання. Перші 6 юнітів в мене коштують по 3.77, наступні 15 по 4.75, все що вище 9.18 за юніт. В листопаді я примудрився використати 38 юнітів, що обійшлось мені в 325 долларів, правда там ще фіксована платня за каналізацію 39 долларів. Звичайно в мене в місяць виходить десь 160 долларів за воду та 120 долларів за газ та електрику.

Останнє редагування: 5 травня 2021 18:43:22 від Dobre
   
не кіздякай тут зрадник батьківщини  :laugh:
дє ти бачів в коробці з під тв проведенну воду і каналізацію мешкаєшь там під мостом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія