Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Дякую за пораду

Показати зображення...

Будь ласка. Если остались силы и натхнення то попробуйте просто проехать вот здесь, особенно где стрелки.





Останнє редагування: 4 травня 2021 00:37:33 від Valentyn
   
Jungle. Старт Hiking trail - 8 км



Останнє редагування: 4 травня 2021 00:32:33 від Alezka
   


Показати зображення...
Неймовірно.

Особливо у наших реаліях, коли бомжі у якомусь українському місті скрутили голови та зжерли лебедів, які плавали у міському озері та були майже  ручними.

С этими сернами одни проблемы. Волков и койотов повывели и серны плодятся как кролики. Они только на картинках красивые. Фермерам от них одно бедствие. Если земля неограждена, серны писают на корм для коров, а те отказываются есть.

Машины их бьют. На хайвеях вообще в куски. Особенно если самец с рогами влетает в лобовое стекло, то водителя до реанимации могут и не довезти.

Койоты, правда, стали появляться последнее время. Но, опять же, непруха. Скрещиваются с бродячими собаками (это редкость, но бывает). Охотятся стаей и могут напасть на человека, чего койоты не делают.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Jungle. Старт Hiking trail -  км

8 км серед білого дня в умовах вологості могло бути важко. Як ви справились?
   
Будь ласка. Если остались силы и натхнення то попробуйте просто проехать вот здесь, особенно где стрелки.


проїхали.  дуже красива дорога



   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

В нас по дослідженням 25 койотів на квадратну милю, олені ходять сім’ями та ще і гірський лев (пума) патрулює територію за парканоном та не тільки, багато разів на камерах був заснятий на подвір’ях. Людям від них шкоди немає, але якщо бачив повідомлення що пропав кіт, то на жаль він швидше за все попав в природню мережу харчування.

У Флориді алігатор на ранок в басейні, чи змія якась, то це стандартно. Тому шуткуюють що Флоріда це єдине місце на землі, де люди живуть в клітках як на картинці, а звірі на волі.



Останнє редагування: 4 травня 2021 02:15:16 від Dobre
   
8 км серед білого дня в умовах вологості могло бути важко. Як ви справились?

ми пройшли 4 км.  програма lite
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

До речі Alezka, в Орландо за межами міста ти будеш в царстві алігаторів, які повсюди, тому що канали та озера/ставки куди не подивишся, або як вони там називають «body of water”. Для дорослих алігатори не страшні, а малих до берега не підпускай, навіть якщо там паруються морські корови та їх щасливий хлюп чути в Південій Кароліні. Шанс  знайти неприємності маленький, але всерівно.
   
якось люди скрини з мапи роблять щоб не бути п***а
   
ну і яка ж Флорида без парків Орландо

   
Magic Kingdom?
   
Magic Kingdom?

ну що знайшов  :lol:  в інтернеті
   
Magic Kingdom?

Ні. Хогвартс в Universal’s Island of Adventure

   
ну що знайшов  :lol:  в інтернеті

В свій час відвідав всі Дісней парки в Орландо. Міг купити початкового рівня моторхом на ті гроші :)
   
Охеренное по красоте место Хотел бы я в Саване провести остаток жизни.

Останнє редагування: 5 травня 2021 00:54:41 від oleg kievsky
   
Пардон если повтор, но именно в Саване жили герои культовой книги Унесенные ветром
   
Охеренное по красоте место Хотел бы я в Саване провести остаток жизни.

Вчора купив щорічний випуск National Geographic де вони роблять список зі ста самих гарних місць в світі які варто відвідати, то Савана зайняла 6-те місце в категоріі міста.

Останнє редагування: 5 травня 2021 01:25:38 від Dobre
   
Охеренное по красоте место Хотел бы я в Саване провести остаток жизни.

серед усіх моїх знайомих в Україні в Савані був тільки один колега, який 3 роки навчався в США.  Хоча в Майямі було дуже багато.  Я навіть думаю, що ФУПовське поліно ніколи не було в Савані.  Так як це місто, де таких як він не буває.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

До речі, Alezka. Якщо не плануєте бути в Disney World, я можу порадити просто проїхатись по території резортів що оточують парки розваг. Мене в свій час вразило те як Дісней побудував інфраструктуру навколо парків, і я зрозумів чому він вирішив почати з нуля у Флориді, та не повторити помилок які він зробив в Каліфорнії, коли біля його парків понабудовували сумнівної якості готелі.

Це як казковий світ розваг та відпочинку починається задовго до самих парків.
   
У США у кожного RnB співака є свої виноградники

   
Тема о том, как член ахметовско-татарской организованной преступной групировки бездарно тратит награбленные у украинцев деньги.
Забаньте уебана!
   
Тема о том, как член ахметовско-татарской организованной преступной групировки бездарно тратит награбленные у украинцев деньги.
Забаньте уебана!

Навіщо ?

У ньго є читачі і фанати  :gigi:
   
Навіщо ?
Чтобы не популяризировать мысли о том, что для того чтобы было бабло надо всего лишь работать на криминал и фсб.
   
Alezka, чи будете здавати тести пцр в сша шоб пустили на літак додому? я так розумію ви через стамбул туркішами летите
   
Alezka, чи будете здавати тести пцр в сша шоб пустили на літак додому? я так розумію ви через стамбул туркішами летите

Доброго ранку.  Тести будемо здавати по прильоту в Україну.  У турків  зараз немає вимоги здачі тестів при транзиті через Стамбул
   
Pandora - the world of Avatar in Disney Animal Kingdom



   
Для фанів Аватар тут свято

   
Чтобы не популяризировать мысли о том, что для того чтобы было бабло надо всего лишь работать на криминал и фсб.

Если бы я стал модератором, то первым забанил бы вас

Если есть доказательства о преступлениях ТС, то напиши.
Если нет, то прекрати флуд
   
господи, яка красива природа там у США...
я в шокови ...
   
Если есть доказательства о преступлениях ТС, то напиши.
Членов ОПГ судят и сажают всех, и не важно на шухере он стоял или убивал или воровал. Тут полит. форум, не суд. И если вы не знаете кто такой ахметов и чем занимается, то вам не место на полит. форуме.
Наверное вы бы очень резко реагировали на подобные посты от какого-нибудь "чиновника" "днр" или расии или секретарши какого-нибудь бандита. Так вот тут разницы нет, никакой. Все они там у ахмета работают на его карман и помогают ему выполнять приказы какие ахмет получает от фсб.
   
господи, яка красива природа там у США...
Да, не плохо там, только этот лошара и 25% красоты не смог увидеть и сфотографировать.
   
Если бы я стал модератором, то первым забанил бы вас

Если есть доказательства о преступлениях ТС, то напиши.
Если нет, то прекрати флуд

майже всі адекватні ФУПчекі вже давно відправили в ігнор цього штабного Петьку з Ольгіно
   
натягаєте фоток про америку і відкрийте гілку насиптє туди і ви також в америці
немає доказів що він був в америці
   
натягаєте фоток про америку і відкрийте гілку насиптє туди і ви також в америці
немає доказів що він був в америці
Я тоже не пойму где он ваще лазит, постит какое то фуфло, когда я был в тех парках так там было все сказачно. А он какую то дичь снимает.
майже всі адекватні ФУПчекі вже давно відправили в ігнор цього штабного Петьку з Ольгіно
ахметовским шавкам и холопам слова не давали.  (td)
   
немає доказів що він був в америці
В свойствах его фоток ваще нет никакой инфы, ни когда снято, ни параметров, ни камеры.
   
шо за прикол оглядати ці дешеві пінопластові декорації, витрачати на це свій час і гроші, не розумію.
   
майже всі адекватні ФУПчекі вже давно відправили в ігнор цього штабного Петьку з Ольгіно

Але воно одначе як мазохіст пхається до твоєї гілки :laugh:
Ще Чука зайвохромосомного щось давно не було видно :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія