Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

найбільший приватний особняк Чарльстона

   
задній двір іншого особняку

   
тепла лампова Америка

   
Яке приємне містечко! Здається, саме там жила матуся сера Батлера з "Унесених вітром!"

   
тепла лампова Америка

Показати зображення...

Lol. Після класичного південого бурбону, вона стане ще теплішою. Можеш почати з класики яка так і називається - Southern Comfort:)
   
Alexis, як тобі Tahoe як класичне сімейне авто, коли в сім’ї більше 3-х дітей?

Суперечливі враження. 

з плюсів: потужність, розмір другого ряду, їдеш як на танку. 

з мінусів: дуже тісний 3 ряд (порівнюю з Honda Odyssey), керованість (але тут зрозуміло, що це рама)
   
Суперечливі враження. 

з плюсів: потужність, розмір другого ряду, їдеш як на танку. 

з мінусів: дуже тісний 3 ряд (порівнюю з Honda Odyssey), керованість (але тут зрозуміло, що це рама)
тахо як сімейне авто?  хіба десь в горах. хонда одісей чи тойота сієна це краще що є на даний момент для великої сім'ї
   
Яке приємне містечко! Здається, саме там жила матуся сера Батлера з "Унесених вітром!"

Фото не можуть передати тишу (крім співу птахів) і запахи (квіти, дерева) цього міста
   
The Middleton Place

   
завжди дивувався чого народ пре звідси на відпочинок у якісь засрані мексики і інші папуасії. в штатах є безліч крутих місць для відпочинку.
   
завжди дивувався чого народ пре звідси на відпочинок у якісь засрані мексики і інші папуасії. в штатах є безліч крутих місць для відпочинку.

Дуже багатьом (навіть в цій гілці) подобається пасивний відпочинок, лежачи на пляжі, в all inclusive готелі
   
Magnolia Plantation

   
тахо як сімейне авто?  хіба десь в горах. хонда одісей чи тойота сієна це краще що є на даний момент для великої сім'ї

Зовсім різні машини і різна демографічна аудиторія. Мінівани за всіх їх переваг це здебільшого узбережжя, іммігранти, азіати, тощо. траки це середина Америки. У мініванів серед білого населення які тут народились  є стігма - багато жінок їх не сприймають зовсім, якщо хочеш образити, скажи їй що куплю тобі мініван, а для багатьох чоловіків та жінок, чоловік за кермом мінівана є визначенням невдачника. Діти як підростуть благають батьків - тільки не мініван, або дай мені зійти за квартал, щоб мене ніхто в мініванів не побачив. Це така екскурсія в cultural reference.

Трак як Yukon чи Tahoe є універсальною як чоловічою так і жіночою машиною, може тягнути трейлер чи човен, може розмісти 5 дітей досить комфортно. При всіх недоліках...
   
З неї є прохід до Audubon Swamp garden

   
це найкращий парк з болотами, що я зустрічав.

   
Майже нікого немає.  Великі птахи і алігатори знаходяться від тебе в 15-30 метрах і нічим не відгороджені

   
Зовсім різні машини і різна демографічна аудиторія. Мінівани за всіх їх переваг це здебільшого узбережжя, іммігранти, азіати, тощо. траки це середина Америки. У мініванів серед білого населення які тут народились  є стігма - багато жінок їх не сприймають зовсім, якщо хочеш образити, скажи їй що куплю тобі мініван, а для багатьох чоловіків та жінок, чоловік за кермом мінівана є визначенням невдачника. Діти як підростуть благають батьків - тільки не мініван, або дай мені зійти за квартал, щоб мене ніхто в мініванів не побачив. Це така екскурсія в cultural reference.

Трак як Yukon чи Tahoe є універсальною як чоловічою так і жіночою машиною, може тягнути трейлер чи човен, може розмісти 5 дітей досить комфортно. При всіх недоліках...
нічо ще трохи піднімуть ціни на бензин, будматеріали, їжу і я подивлюсь як ці голодранці будуть заливати ведрами бензин в ці шлапаки і ходити з голими задницями)).
   
завжди дивувався чого народ пре звідси на відпочинок у якісь засрані мексики і інші папуасії. в штатах є безліч крутих місць для відпочинку.

Кожен може знайти щось своє - для мене Флоріда зараз місце де один з кращих в світі cave diving. І так в кожному регіоні. В минулому році, коли все було зачинене, я відкрив для себе зовсім іншу Юту поза відомими національними парками, які теж чудові, з тишею, ізоляцією від людей та фантастичними slot canyons.
   
старий цвинтар рабів



Останнє редагування: 2 травня 2021 02:00:47 від Alezka
   
Lol. Після класичного південого бурбону, вона стане ще теплішою. Можеш почати з класики яка так і називається - Southern Comfort:)

Это не бурбон. :) Сам бурбон - мерзкая кукурузная самогонка. :)
   
нічо ще трохи піднімуть ціни на бензин, будматеріали, їжу і я подивлюсь як ці голодранці будуть заливати ведрами бензин в ці шлапаки і ходити з голими задницями)).

За перші 1000 миль у мене на Tahoe витрата палива 11,4 л/100 км.  Але 3 ряд там тільки щоб проїхати максимум 100 миль.  Місця для ніг там нема (через раму).
   
нічо ще трохи піднімуть ціни на бензин, будматеріали, їжу і я подивлюсь як ці голодранці будуть заливати ведрами бензин в ці шлапаки і ходити з голими задницями)).

Це OK. Для мене особисто вибір очевидний.
   
За перші 1000 миль у мене на Tahoe витрата палива 11,4 л/100 км.  Але 3 ряд там тільки щоб проїхати максимум 100 миль.  Місця для ніг там нема (через раму).

За моїм досвідом 3-й ряд більше для дітей до 11-12 років якщо їздити на довгі відстані.
   
За перші 1000 миль у мене на Tahoe витрата палива 11,4 л/100 км.  Але 3 ряд там тільки щоб проїхати максимум 100 миль.  Місця для ніг там нема (через раму).
це по хайвею, в трафіку це корито зжере все в моменті.
   
завжди дивувався чого народ пре звідси на відпочинок у якісь засрані мексики

И где вельмишановний пан соизволил побывать в этой самой Мексике? Или в ещё какие-нибудь «папуасии» типа Аргентины? :)

   
в мене був помічник-американець. класичний йолоп. 42 роки, ні кола, ні сім'ї, ні двора, кредіт скор нижче плінтуса, але блеать форд трак дизель2003. ржаве корито, але трак блєать. з випученими оченятами чекав на зарплатню щопятниці. не уявляю як воно б прожило місяць без зарплати)). амерікен дрім блеать - ржаве корито пияк та ще й дизель :facepalm: .
   
За моїм досвідом 3-й ряд більше для дітей до 11-12 років якщо їздити на довгі відстані.

в Honda Odyssey там з непоганим комфортом можуть їхати і двоє дорослих.  Ще й залишається місце для багажу (в Tahoe, якщо не скласти 3 ряд, місця для багажу майже немає).  Але повторюся, це через раму.  А так на другому ряду 3 дітей або дорослих в Tahoe можуть сидіти з комфортом

Останнє редагування: 2 травня 2021 02:45:15 від Alezka
   
в Honda Odyssey там з непоганим комфортом можуть їхати і двоє дорослих.  Ще й залишається місце для багажу (в Tahoe, якщо не скласти 3 ряд, місця для багажу майже немає).  Але повторюся, це через раму.  А так на другому ряду 3 дітей або дорослих в Tahoe можуть сидіти з комфортом
всі євреї, а в них родини огого, їздять на одісеях та сієнах. назвати євреїв тупими, думаю, ні в кого язик не повернеться. я згідний, що в якихось труднодоступних єбенях тахо краще бо прохідність краща. в місті і передмісті тахо це непотріб, який ніде припаркувати і в трафіку п'є бензину як спраглий кінь воду)).
   
всі євреї, а в них родини огого, їздять на одісеях та сієнах. назвати євреїв тупими, думаю, ні в кого язик не повернеться. я згідний, що в якихось труднодоступних єбенях тахо краще бо прохідність краща. в місті і передмісті тахо це непотріб, який ніде припаркувати і в трафіку п'є бензину як спраглий кінь воду)).

Я отримую задоволення як від Tahoe зараз, так і від Odyssey у себе в Україні (купив його після поїздки в Каліфорнію, так як до цього в сторону мінівенів навіть не дивився, а там поїздили 2 тижні на Toyota Sienna і зрозумів, що зручніше авто для подорожей сім'єю 5-7 чоловік немає)

Останнє редагування: 2 травня 2021 02:57:36 від Alezka
   
всі євреї, а в них родини огого, їздять на одісеях та сієнах. назвати євреїв тупими, думаю, ні в кого язик не повернеться. я згідний, що в якихось труднодоступних єбенях тахо краще бо прохідність краща. в місті і передмісті тахо це непотріб, який ніде припаркувати і в трафіку п'є бензину як спраглий кінь воду)).

Ти порівнюєш дві абсолютно різні за призначенням машини. По комфорту та місцю мініванам немає рівних. Але  якщо твій стиль життя вимагає щось тягати, мотоцикли, квадроцикли, човни, трейлери для кемпінгу., то тут альтернативи траку немає. Все залежить від твого стилю життя та твоїх хобі.
   
   
За перші 1000 миль у мене на Tahoe витрата палива 11,4 л/100 км.  Але 3 ряд там тільки щоб проїхати максимум 100 миль.  Місця для ніг там нема (через раму).
Это по трассе и при 100км/ч, при малейших пробках 25-30 литров
   
ахметовский лох не имеет никакой культурной программы, просто шо дэбил шастает по улицам и что-то там фоткает, или ваще из инета сюда прет.
Тема ни о чем, почитать и посмотреть нечего.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Это по трассе и при 100км/ч, при малейших пробках 25-30 литров

В міському режимі ти вийдеш на 14-15 миль на галон або 15-17 літрів на 100 км. Але ти не купуєш трак, якщо твій перший приоритет це економія. Ти не купуєш спортивну машину якщо ти шукаєш комфорт, чи мінівен щоб для драг рейсінга. Вони всі мають свої ринки та переваги якщо їх використовувати за призначенням.
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Але 3 ряд там тільки щоб проїхати максимум 100 миль.  Місця для ніг там нема (через раму).

Це так, для дорослих там місця на 100 миль тільки. З мінівеном не порівняєш ніяк. Тому якщо ми їздимо розширеною сім’єю, то на третьому ряду діти, та для їхніх ніг місця вистачає. Багажника за третім рядом теж залишається мало, тому на дах встановлюємо коробку Thule. В мінівена 1000 переваг. Але коли доізджаємо до національних парків та бемо в ареду трейлер на тиждень, то мініван трейлер вже не потягне.
   
Доброго ранку з Савани

   
Этот лох пишет с укр. IP, он явно не находится в США. Т.к. в США умные люди покупают симку гамериканскую и с нее пишут.
   
Савана відпочиває

   
Савана спортивна

   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія