Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Е трішки сумних мислів та пропозиція (колективна, від притомних відвідувачів ФУП) 8-)

Судячи з голосувань, абсолютна більшість посєтітєлєй ФУП – свідомі українці. Але шо ми бачимо в гілках? З ранку до ранку – бенефіс нємногочіслєнной, але завжди супєрактівной зеленої погані. Яка:
- створює підлі маніпулятивні гілки, шо грають на руку ВОРОГОВІ
- в своїх та інших гілках вони сворой глушать слово ПРАВДИ, продвігая кацапські інтереси.

Тож більшість свідомих українців вже хз скіки часу песимізується тут невеличкою підлою антиукраїнською меншістю :(
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Звичайний спосіб боротьби з багатьма з них не проходить. Опитниє в шатбній роботі (не сумніваюсь, шо їх дуж добр інструктують) вони вбрасують фейки, демагогію, маніпуляціі; дезорієнтують нестійких та роздмухують ненависть у притомних – але самі майж ніколи не переходять межу правіл. Закрити їх, получається, нє за шо. Алеж вони вбивають форум! Частина притомних юзерів пішла (їх замінили ЦУГівські виползні), інші вже майж не пишуть в вєтках, де бєснуєцця прихильники певної політсили, все більш набираючись відрази до нашого совмєсного майданчика, шо багатьом став справжнім домом :(
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Неодноразово форум спасала практика т.з. «тьомних банов». Колись – таки негарне явищє, воно останні пару раз використовувалось аби чистити погань. І це теж визивало нарікання, шо це «проізвол, беззаконня». Зовсім ні! Якраз - все за правіламі. Прі рєгістрациї є типові правіла, в яких чорним по білому сказано: «адміністрація может прєкратіть сотруднічєство с юзером, вбудь-який чяс і бєз обяснєнія прічін» :buba:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

В общ, НАШ ставок (ФУП) вжедавно зацвів та страшенно завонявсь :(
Треб його почистити
хочяб трішки :give_rose:

І, підкреслюю – абсолютно законним способом! Для цього тре лише:
а) модератор, шо розділяе справжні українські цінності (їх розділяе більшість зареєстрованих ФУПу)
б) повноваження йому діяти в рамках ПРАВІЛ (включаючи правіло при реєстраціі про «відмову в обслуговуванні бєз обяснєнія прічін»)

З Повагою до Вас :air_kiss:
І за дорученням –

зелений крокодил 8-)
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Неодноразово форум спасала практика т.з. «тьомних банов».
Без кнопки ніяк...  :lol:

Останнє редагування: 30 червня 2019 15:11:26 від Ruza
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

я  практично припинив  навіть  читати ФУП. Тут  запливло  все  шоколядом, зовсім  не  зеленим,  коричневим.

   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

якби  зеленим з  кожної  теми  стирчало,  і  була  така сама  брехня  та  істерія - думаю  чинив  би  так  само
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

я  практично припинив  навіть  читати ФУП. Тут  запливло  все  шоколядом, зовсім  не  зеленим,  коричневим.
Ой як тут бідосю порвало, на ФУП засилля агресивних зелених і Юльків, а вони все ще бреше про Порошенка.

О, це мозок відключає у людини.  :facepalm1:

Уже підготовлює грунт щоб знову перевзутись в сумнівающого раз не ЮЛЬКА))))
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Уважаемые фупчики!

Бесполезно вас всех модерировать. ФУП всегда был срезом общественного мнения - вот и сейчас те, кто голосовал за Зе, уверен, что их большинство.

Я никогда не поддерживала юльков, терепеть не могу порохоботов, а сейчас точно не могу поддержать агрессивных зеленоботов.

Но к чему меня призывает Зеленый крокодил? К искусственному поддержанию "чистоты"? Так ведь каждый из вас видит это по-своему.

Я не собираюсь вставать на чью-то сторону. И кого-то поддерживать. Или быть цензором.

ФУП - саморегулирующаяся система. Здесь не поощряются только те, кто защищая свои идеи, оскорбляет других. Все остальное можно 1) попробовать понять 2) простить 3) принять. Если не получается - 1) убедить, 2) доказать, 3) обаять.

Вы скажете - мы живем в условиях войны. Мы не забываем об этом ни на минуту. Но мы в войне с другой страной, а не друг с другом.

Любая сепарская или пророссийская пропаганда прощелкивается вами очень быстро, и вы мне об этом сообщаете. Я делаю иногда исключение для наших бывших граждан, очень давно присутствующих на форуме - если я исключу их из нашего общества, их совсем затянет болото. Это радикально ограничит их мировоззрение. Ведь каждое ваше доброе слово имеет значение.

Именно поэтому призываю вас сдерживаться, искать слова и находить решения - когда ваша точка зрения будет высказана, но вы не осокрбите своим словом своего оппонента. Ведь общение на форуме должно быть игрой, удовольствием, а не убийством.

Мы все с вами гордые граждане одной страны. Нам нечего делить. Мы вместе строим Украину. Это те, нелюди из-за поребрика, хотели бы. чтобы мы перегрызли друг другу глотку. А у нас другая цель. Быть сильными, быть самыми богатыми, быть обществом, где комфортно живется старикам и где радуются дети.

И не на зло врагу. Это нужно нам с вами. Каждому из нас - и юльку, и порохоботу и стороннику Зе.

Так может хватит постоянно войны устраивать на форуме на радость хуйло?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

(tu)

   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Справедливости ради, лично я не вижу агрессивньіх юльков и зельков, вижу их только отгавкивающимися от реально упоротьіх и агрессивньіх порохоботов.

Действительно хотелось бьі видеть фуп площадкой констуктивного обсуждения, а не тупого срача.

   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Я никогда не поддерживала юльков, терепеть не могу порохоботов, а сейчас точно не могу поддержать агрессивных зеленоботов.

Чим вони такі особливі, що викликали ваше агресивне не сприйняття?  :shuffle:

От реально цікаво. ЩО конкретно вам поганого кожен з них зробив?

В мене наприклад притензії до оцього розслідування.

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/06/19/7218491/

Тіпа, злочини зроблені 2009 року, а у читача враження наче вони відбуваються зараз і їх робить Порошенко.

Якість розлідування типово для РФ пропогандистів, а не для серйозного видання.

Там змішане грішне з праведним, я підозрюю що і той слідчий який проводив розслідування і злив документи, просто не компетентний.

Деякі речі можу на пальцях пояснити, струдом - це бред дочитав до кінця.

Звичайно може бути що різні абзаци різні експерти коментують, і підпис в абзаці що це коментував експерт дядя Вася.
============


Дуже б хотілось щоб на УП були до резонансних новин щей думка спеціаліста. От ти відкрив новину, а там кнопочка, думка експерта, через 1-3 та кнопочка активна і в ній находиться стаття, а між абзацами думка експерта з аналізом. Щоб людина яка цікавиться могла скласти думку про інформацію не тільки емоційно. Не вплітати тезиси, а саме на пару абзаців розбор, бо часто короткий тезис треба писати 2-3 сторінки, але можна в пару абзаців вкластись.   

Проблемка, як уникнути упередженості, особливо коли технічна сторона питання, а журналіст в тому не компетентний?
Як визначити, що у це питання для пояснення треба експерта?
Чи буде це цікаво?
Як це все визначити?


============

Про статтю, яку в казав пості, вершина не компетентності.

Останнє редагування: 2 липня 2019 10:27:29 від TimmiApostolMS
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Справедливости ради, лично я не вижу агрессивньіх юльков и зельков, вижу их только отгавкивающимися от реально упоротьіх и агрессивньіх порохоботов.

Действительно хотелось бьі видеть фуп площадкой констуктивного обсуждения, а не тупого срача.
:facepalm1: Хочу бачу а якщо закрию рукою очі то не бачу, як дитина, як закрию рукою очі і всі зникнете.  :facepalm1:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Чим вони такі особливі, що викликали ваше агресивне не сприйняття?
а ти уважно почитай стартпост у поточній гілці
можеш уявити, щоб хтось крім порохобота спромігся би на ось таку беззастережну вимогу записувати у вороги України - з наступним відповідним форумним покаранням - всіх, хто не поділяє єдиноправильного політуподобання ТС-а?
Хіба це не огидно?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

а ти уважно почитай стартпост у поточній гілці
можеш уявити, щоб хтось крім порохобота спромігся би на ось таку беззастережну вимогу записувати у вороги України - з наступним відповідним форумним покаранням - всіх, хто не поділяє єдиноправильного політуподобання ТС-а?
Хіба це не огидно?

А які порохоботи спісочкі складають регулярно на незгодних з їх елітним баченням :weep:

   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

а ти уважно почитай стартпост у поточній гілці
можеш уявити, щоб хтось крім порохобота спромігся би на ось таку беззастережну вимогу записувати у вороги України - з наступним відповідним форумним покаранням - всіх, хто не поділяє єдиноправильного політуподобання ТС-а?
Хіба це не огидно?
Наприклад всі Юльки так роблять, хто не за юльку тйо ворог України, тепер так почали робити Зеленські... В чому проблема зеленобілосердешна?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Наприклад всі Юльки так роблять, хто не за юльку тйо ворог України
тобі щось наснилося, а може спека...
ну, нехай
але ж ти не  заперечуватимеш, що саме порохоботи називають своїх опонентів кремлядями і ще якось на кшталт?
от я, наприклад, категорично не сприймаю Порошенка у будь-якій державній іпостасі
можеш навести ознаки кремлядства у моїх постах?
а між тим я неодноразово чула це визначення на свою адресу, і саме від педрюків
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

тобі щось наснилося, а може спека...
ну, нехай
але ж ти не  заперечуватимеш, що саме порохоботи називають своїх опонентів кремлядями і ще якось на кшталт?
от я, наприклад, категорично не сприймаю Порошенка у будь-якій державній іпостасі
можеш навести ознаки кремлядства у моїх постах?
а між тим я неодноразово чула це визначення на свою адресу, і саме від педрюків
Перестань себе вести агресивно і неадекватно.


Ти як мала дитина, подивись дядько що мене заставляє робити Порошенко, він змусив мене його лайти, не знаю чого але він такий поганий  і змусив мене це робити...

В тебе явно поведінка дитини.  Агресивної.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Перестань себе вести агресивно і неадекватно.
а давай я тобі пораджу те ж саме? А ще не вживати брудну масковську лайку і не кидатися на опонентів як скажений?
Що скажеш?
подивись дядько що мене заставляє робити Порошенко, він змусив мене його лайти, не знаю чого але він такий поганий  і змусив мене це робити
отут ніфіга не зрозуміла
кто на ком стоял... :facepalm:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

а давай я тобі пораджу те ж саме? А ще не вживати брудну масковську лайку і не кидатися на опонентів як скажений?
Що скажеш?
отут ніфіга не зрозуміла
кто на ком стоял... :facepalm:
Дівчинко, може заспокоєтесь? Щось ви занадто неадекватно сприймаєте опонетів, хто з вами не годен відразу записуєте до ворогів Тімошенко.

Може варто не кидатись на людей ?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Дівчинко, може заспокоєтесь? Щось ви занадто неадекватно сприймаєте опонетів, хто з вами не годен відразу записуєте до ворогів Тімошенко.

Може варто не кидатись на людей ?
Timmi, ти мариш..Може тобі щось заспокійливе порадити? наприклад, гліцисед? Коли відчуваєш, що ладен кидатися на людей і кусати, гризти всіх, хто не сприймає мародера, просто штук 6 під язик - і побачиш, поступово попустить...Профіла ктично, коли відчуваєш наближення нападу ненависті, допоможе і пара пігулок :)
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Timmi, ти мариш..Може тобі щось заспокійливе порадити? наприклад, гліцисед? Коли відчуваєш, що ладен кидатися на людей і кусати, гризти всіх, хто не сприймає мародера, просто штук 6 під язик - і побачиш, поступово попустить...Профіла ктично, коли відчуваєш наближення нападу ненависті, допоможе і пара пігулок :)
Та заспокайся на кінець то, верещиш на всю адмінку. Бдуь трішки спокійніша і люди до тебе потянуться, ато лиш би всіх кусала.... :facepalm1:

Може кіно подивись, наприклад СВАТИ.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Та заспокайся на кінець то, верещиш на всю адмінку. Бдуь трішки спокійніша і люди до тебе потянуться, ато лиш би всіх кусала.... :facepalm1:

Може кіно подивись, наприклад СВАТИ.
а мені навпаки здалося, що це ти тут верещиш як скажений
ПС Сам дивися своїх Сватів - я на подібне дебільство час і нерви не витрачатиму
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

а мені навпаки здалося, що це ти тут верещиш як скажений
ПС Сам дивися своїх Сватів - я на подібне дебільство час і нерви не витрачатиму
Дівочко, перестаньте верещати, заспокойтесь і нікого не кусайте...

Треба ж бути людиною.  :facepalm1:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

ну от і спробуй
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Перестань скаженіти, і ображатись безпідставно на людей.

Щось ти собі місця не находиш, заспокойся попий чай з мяти. А то скаженієш і на всіх хто не такі як ти і кидаєшся.  :(
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

ти занадто багатослівний
спробуй опанувати себе
впевнена - у тебе все вийде  :)
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

бідна дівчина, молодчинка, випила чай з мелісою і трошки заспокоїлась, цікаво чи на довго, чи не почнеш знову кидатись на людей, при згадці людини яка не грає, бо все робить під фонограму.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

невгамовний  :laugh:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Ніяк не заспокоїться, провладна ботиха...  :facepalm1: Всюди ворогів бачить. Ніде їй спокою, навіть у сні її переслідують вороги.

Заспокойся.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Тіммі, у тебе деліріум  :weep:
Вже сам себе публічно вмовляєш заспокоїтися  :)
це тривожний момент  :laugh:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Та шож, ти дівчино ніяк не заспокоїшся?

Це шок, як ви переслідуєте за іншу думку дописувачів.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Вот вам выше - типичный пример  :dirol: 
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Уважаемые фупчики!

Бесполезно вас всех модерировать. ФУП всегда был срезом общественного мнения - вот и сейчас те, кто голосовал за Зе, уверен, что их большинство.

Я никогда не поддерживала юльков, терепеть не могу порохоботов, а сейчас точно не могу поддержать агрессивных зеленоботов.

Но к чему меня призывает Зеленый крокодил? К искусственному поддержанию "чистоты"? Так ведь каждый из вас видит это по-своему.

Я не собираюсь вставать на чью-то сторону. И кого-то поддерживать. Или быть цензором.

ФУП - саморегулирующаяся система. Здесь не поощряются только те, кто защищая свои идеи, оскорбляет других. Все остальное можно 1) попробовать понять 2) простить 3) принять. Если не получается - 1) убедить, 2) доказать, 3) обаять.

Вы скажете - мы живем в условиях войны. Мы не забываем об этом ни на минуту. Но мы в войне с другой страной, а не друг с другом.

Любая сепарская или пророссийская пропаганда прощелкивается вами очень быстро, и вы мне об этом сообщаете. Я делаю иногда исключение для наших бывших граждан, очень давно присутствующих на форуме - если я исключу их из нашего общества, их совсем затянет болото. Это радикально ограничит их мировоззрение. Ведь каждое ваше доброе слово имеет значение.

Именно поэтому призываю вас сдерживаться, искать слова и находить решения - когда ваша точка зрения будет высказана, но вы не осокрбите своим словом своего оппонента. Ведь общение на форуме должно быть игрой, удовольствием, а не убийством.

Мы все с вами гордые граждане одной страны. Нам нечего делить. Мы вместе строим Украину. Это те, нелюди из-за поребрика, хотели бы. чтобы мы перегрызли друг другу глотку. А у нас другая цель. Быть сильными, быть самыми богатыми, быть обществом, где комфортно живется старикам и где радуются дети.

И не на зло врагу. Это нужно нам с вами. Каждому из нас - и юльку, и порохоботу и стороннику Зе.

Так может хватит постоянно войны устраивать на форуме на радость хуйло?
справедливо,  а  це  правильно
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Тіммі, у тебе деліріум  :weep:
Вже сам себе публічно вмовляєш заспокоїтися  :)
це тривожний момент  :laugh:
там  істерична  ПОВНА   деградація.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

справедливо,  а  це  правильно
Двулике озвалось.  :facepalm1:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

TimmiApostolMS, ты согласен с первым постом Крокодила Зеленого?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:


Любая сепарская или пророссийская пропаганда прощелкивается вами очень быстро, и вы мне об этом сообщаете. Я делаю иногда исключение для наших бывших граждан, очень давно присутствующих на форуме - если я исключу их из нашего общества, их совсем затянет болото. Это радикально ограничит их мировоззрение. Ведь каждое ваше доброе слово имеет значение.

Именно поэтому призываю вас сдерживаться, искать слова и находить решения - когда ваша точка зрения будет высказана, но вы не осокрбите своим словом своего оппонента. Ведь общение на форуме должно быть игрой, удовольствием, а не убийством.

Мы все с вами гордые граждане одной страны. Нам нечего делить. Мы вместе строим Украину. Это те, нелюди из-за поребрика, хотели бы. чтобы мы перегрызли друг другу глотку. А у нас другая цель. Быть сильными, быть самыми богатыми, быть обществом, где комфортно живется старикам и где радуются дети.

И не на зло врагу. Это нужно нам с вами. Каждому из нас - и юльку, и порохоботу и стороннику Зе.

Так может хватит постоянно войны устраивать на форуме на радость хуйло?


цікаво, коли кримчани і домбас голосували за януковичя
про що вони думали?
як виглядала сільная Украіна в їх думках?

проблема насправді не в тому що хтось не хоче сільной Украіни,
а в тому що кожен розуміє її по своєму

можна говорити дуже багато правильних слів,
але якщо кожен зрозуміє їх по своєму - то вони не значать абсолютно нічого
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Крокі... Здивована. Нефіг нить.
 В болоті теплому так гарно...
Славка нам поверніть? :facepalm1:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

дівчата Юльки які перефарбувались у зелених, що ви кидаєтесь на людей?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія