Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мда. Польський супермаркет

Мда. Польський супермаркет

   
Re: Мда. Польський супермаркет

Вже зняв власник після обурення громадськості.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Вони що, у всіх покупців на касах паспорти перевіряли? На лобі ж громадянство не написане.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Це так польскі громади святкують та радіють безвізу України?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

цікаво як в тому магазині з протипожежною безпекою
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Це так польскі громади святкують та радіють безвізу України?
скоріше всього поряд яксь общага заробітчан, і власника дістали шопліфтери.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Кишені перевіряють?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

ну на таку х.й.ю проста робиться відповідь- у львівських і київських маркетах вивісити таку саму вивіску тільки для польських громадян
хазяїн мабуть затоскував за кресами, і вирішив таким чином показати свою фрустрацію
   
Re: Мда. Польський супермаркет

нормально, процес окультурнення поволі, зате впевненно, рухається на схід. поляки були першими, памятаю карикатуру, в якійсь західній країні папу римсього павла на виході із супермаркету зустрічає оркестр з квітами, і він такий розчулений:
-це мені, бо я папа римський?
на що йому відповіли:
-ні, тому що ви перший поляк який в нас нічого не вкрав  :laugh:
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Термін Бидло, якщо не помиляюсь, йде з часів речі посполитої....
Розповсюдженість цього терміну дуже яскраво ілюструє характер стосунків між поляками та українцями
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Кишені перевіряють?
я хз, як в Польші, але в Англії в молах і суперах постійно моніторять камери при вході. в них там око наметане, і вони просто ведуть підозрілих від камери до камери. в основному чорношкірих.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

ну на таку х.й.ю проста робиться відповідь- у львівських і київських маркетах вивісити таку саму вивіску тільки для польських громадян
хазяїн мабуть затоскував за кресами, і вирішив таким чином показати свою фрустрацію

куйлу така відповідь сподобається
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Це так польскі громади святкують та радіють безвізу України?

Перед этим украинец вынес две сумки прдуктов из этого супермаркета. То есть спиздил. Этому поляки должны радоваться и прветствовать?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Термін Бидло, якщо не помиляюсь, йде з часів речі посполитої....
Розповсюдженість цього терміну дуже яскраво ілюструє характер стосунків між поляками та українцями
в нас в Україні в Таврії при виході треба чек показати, ще й в пакети можуть заглянути.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Перед этим украинец вынес две сумки прдуктов из этого супермаркета. То есть спиздил. Этому поляки должны радоваться и прветствовать?
а як винесе поляк, то почне перевіряти всіх поляків?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

а як винесе поляк, то почне перевіряти всіх поляків?

Не знаю. Наверное, до этого поляки у него не выносили. А вынес - украинец. Хозяин принял меры, которые посчитал нужными.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

в нас в Україні в Таврії при виході треба чек показати, ще й в пакети можуть заглянути.

В таврії це стосується ВСИХ....
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Не знаю. Наверное, до этого поляки у него не выносили. А вынес - украинец. Хозяин принял меры, которые посчитал нужными.
за поодинокими рідкими випадками міри би не приймав. напевне поряд якісь очаг культури, тобто проживання наших.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Не знаю. Наверное, до этого поляки у него не выносили. А вынес - украинец. Хозяин принял меры, которые посчитал нужными.

А если бы он посчитал нужным отрубать руку каждому украинцу, вы бы это тоже приветствовали?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

скоріше всього поряд яксь общага заробітчан, і власника дістали шопліфтери.
Уверен что так и есть, быдлоты понаехало немало.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

В таврії це стосується ВСИХ....
цікаво, що така практика тільки в Таврії. в других мережах такого немає.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

куйлу така відповідь сподобається

чому ми весь час міряємо своє життя хуйлом- хуйлу те сподобається, а те не сподобається
не можна говорити українською бо хуйлу сподобається, не можна вчити дітей українською бо хуйлу це теж сподобається, не можна відповідати не нахабні демарші тому що хуйлу сподобається, не можна давати кацапам в рило бо це сподобається хуйлу...і тп
ппц
це б***ь якась специфічна політкоректність українського лейберала- лякати хуйлом як якимсь богом
дойчі продали генератори кацам і срати хотіли на всіх, або їм сильно чухається збудувати для каців потік2 і поховати український газопровід, нахабні румуни і мад'яри топчуться по нас як по їхніх підніжках- а ми повинні танцювати бо хуйлу щось сподобається а щось ні
нам ці танці нічого не дали досі, так само як і будапештський меморандум
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Не знаю. Наверное, до этого поляки у него не выносили. А вынес - украинец. Хозяин принял меры, которые посчитал нужными.

А ці " мєри " вони як з " чинним законодавством " , в злагоді ?
Це так він завтра посчітаєт , що без підсрачника з магазину виходити неможна . Стане на воротях у червоних чоботях і лупитиме копняки в сраку .
   
Re: Мда. Польський супермаркет
DVB

Цитата: Raut
А если бы он посчитал нужным отрубать руку каждому украинцу, вы бы это тоже приветствовали?
Категорично ні! Кожному не треба.
А  от якби рубали руки тим українцям, що крадуть, то вітав би.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

А если бы он посчитал нужным отрубать руку каждому украинцу, вы бы это тоже приветствовали?
Якщо крадіям то це добре діло  (tu)
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Категорично ні! Кожному не треба.
А  от якби рубали руки тим українцям, що крадуть, то вітав би.
А якщо не українець вкрав, то нехай собі йде, так?

Справа в тому, що його не цікавить, вкрав чи ні, а те, українець чи ні.

Останнє редагування: 29 вересня 2017 18:14:21 від Raut
   
Re: Мда. Польський супермаркет

А якщо не українець вкрав, то нехай собі йде, так?
Та хай усім крадіям рубає, думаю він  "своїм крисам" обидві відрубав би щоб і посцяти не зміг  :-)o 
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Якщо крадіям то це добре діло  (tu)
Об'ява не про крадіїв, а про українців.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Та хай усім крадіям рубає, думаю він  "своїм крисам" обидві відрубав би щоб і посцяти не зміг  :-)o 
Ну от нехай так і пише, а до чого там українці?
   
Re: Мда. Польський супермаркет
DVB

Цитата: Raut
А якщо не українець вкрав, то нехай собі йде, так?
Неукраїнець, тобто поляк? Ну не знаю, вони в себе вдома (хазяїн магазину), можуть приймати дії на свій розсуд. Ми до них їдемо, а не вони до нас. А в чужий монастир.... самі знаєте, не хочете - не їдьте. Це я звичайно дещо гіперболізував, але загальна думка десь в цьому напрямку.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Та хай усім крадіям рубає, думаю він  "своїм крисам" обидві відрубав би щоб і посцяти не зміг  :-)o

Дядьку , а як жеж він ВСІХ крадіїв зловить , коли перевірятиме тільки українців?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

нє,я не скажу шо Поляки крадуть менше.
але Українці крадуть в наглу,безвстидно.


охорона варшавскіх супермаркетів,деякі,якшо входить Українець з рюкзаком,кажуть йому залишити його.

а як же їх пізнають,Українців?ано ходять чоловіки табунами і говорять по рускі,українську.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Ну от нехай так і пише, а до чого там українці?

Оправдываешь воровство? Помогаешь формированию в Европе стереотипа: украинец- вор?
   
Re: Мда. Польський супермаркет
DVB

і ще, от ще донедавна були візи, тобто по суті, та ж сама презумпція винуватості українців, як і в даному маркеті.
І багато з якими країнами візи, тобто тотальна перевірка, ще і досі є, це нікого не обурює?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Перед этим украинец вынес две сумки прдуктов из этого супермаркета. То есть спиздил. Этому поляки должны радоваться и прветствовать?
Два вопроса. Первый - поляки из этого магазина никогда не воровали? Второй - куда должна смотреть охрана магазина и вообще весь его персонал, чтобы посетитель вынес две сумки продуктов? Вы вообще представляете себе, как можно украсть из магазина две сумки товара?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Оправдываешь воровство? Помогаешь формированию в Европе стереотипа: украинец- вор?
:D  Вы вообще это серьезно?

Скажите, а вы вправду из Германии пишете, или из великой и могучей через прокси? Можете себе представить подобную табличку в немецком магазине?
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Надпис одверто хамський. За таке тільки піджопниками. Вкрадено  у тебе - пиши заяву в поліцію.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Якщо переможе в суді потім зможе розмістити фотку крадія з повним іменем. Як попередження.
   
Re: Мда. Польський супермаркет

Дядьку , а як жеж він ВСІХ крадіїв зловить , коли перевірятиме тільки українців?
Це була відповідь на питання  "рубати чи не рубати" якщо "не українець вкрав" (с)  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія