Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

Re: гра престолів, 8 сезон

думала, кого з героїв ще вб*ють

серсею мають вбити бо інакше це зашквар

джеймі мають вбити, бо приводом для війни та багатьох жертв стала його нездатність тримати в узді свій ****
(саме приводом, а не причиною: причини глибші, принаймні за книгою)
тож тільки смертю він може спокутувати, ще перед цим зробити щось значне
теон спокутував - і джеймі має спокутувати
наприклад, вбити еурона (серсею я б залишила ар*ї)

дуже неприємні роздуми щодо ар*ї
вона мені ду-у-уже симпатична
але я не бачу місця для ар*ї у новому мирному житті, на жаль
героїчна смерть після завершення своєї місії їй більше пасує  :(

сумніви щодо деєнеріс
варіс

тобто ви бачите, шо практично в кожному реченні у фанатів серіалу присутня глорифікація насильства і вбивств.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

він сам про це писав, але вмовляв при цьому свою жінку не вважати це зрадою, а так - просто сексуальними стосунками на стороні. її також вмовляв практикувати те саме і запевнював, шо не вважатиме її позашлюбні сексуальні стосунки з іншими чоловіками зрадою. бо вони ж домовилися між собою нібито це зрадою не вважати. а тільки всього лише сексуальними стосунками з іншими чоловіками і жінками, позашлюбними.
ти вже можеш сама для себе кваліфікувати - зрада це, чи перемога. як тобі твої почуття і совість підказує.
не збираюсь ніяк кваліфікувати
мені не настільки цікаве інтимне життя форумчан, як вам, що ви його у сторонній гілці ладні обговорювати

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Показати зображення...

тобто всі брехали і не тримали слово? благородно, нічого не скажеш.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

не збираюсь ніяк кваліфікувати
мені не настільки цікаве інтимне життя форумчан, як вам, що ви його у сторонній гілці ладні обговорювати

тобі ж цікаво було взнати, чи він сам про це писав. писав сам, ще й пропагандував такий спосіб подружнього життя, його ніхто за язика не тягнув. втім, він є також фанатом цього повністю просякнутого зрадами і насильством серіалу, і цей факт з огляду на його життєви установки мене зовсім не дивує.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Збоченці та збоченки, вийдіть з теми! вона для фанатів цього культового серіалу. Заклали всю тему флудом  :X Хочете поговорити про свої сексуальні мрії та уподобання - заведіть собі іншу тему і фелюйте один одного, скільки вам влізе.

Тільки ментально схибнуті SJW-особи можуть вбачати у  Грі Престолів заклик до насильства.

Я, наприклад, бачу у серіалі пропаганду вічних цінностей - любові до батьківщини, відданості родині, сміливості, незламності, лояльності та почуття громадянського обов"язку та честі. Серіал - про вічну боротьбу добра проти зла, сонця проти темряви, духовного проти егоїстично-матеріального.

Мені серіал нагадує боротьбу України проти кацапстану. У серіалі була безліч сцен, де здається, що все - гра програна, наступає відчай. Але в якусь хвилину відбувається мобілізація внутрішніх чи зовнішніх ресурсів завдяки героїзму, мужності та самовідданості різних героїв.

Хоча згодна, що по якості останній сезон дуже програє попереднім :(.

інана, якраз тебе забанено, і ти маєш змогу просто подивитися на себе збоку. де ти не пишеш - всюди в тебе гнівні смайлики, інколи розбавлені ще й печальними. з такими настроями в тебе може сформуватися така сама маска на твоєму реальному обличчі - це науковий факт з області психології. може, вона вже в тебе і присутня - ти прослідкуй, підійшовши до дзеркала.
такий вираз обличчя не сприяє добрій комунікації з будь-ким, а в тебе ж напевно є ще й близькі, яким така твоя маска точно не подобається. задумайся над цим!
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Vera, Вам напевно скучно в Австрії?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Vera, Вам напевно скучно в Австрії?

а вам в чехії?  :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а вам в чехії?  :lol:
В Чехії я був, зупинявся проїздом, лише два рази, коли їхав в Хорватію і назад.
І зовсім не нудився.
Пив моравське вино.
І було дуже файно.  (tu)

А Вам в Австрії нудно, мабуть?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

В Чехії я був, зупинявся проїздом, лише два рази, коли їхав в Хорватію і назад.
І зовсім не нудився.
Пив моравське вино.
І було дуже файно.  (tu)

А Вам в Австрії нудно, мабуть?

а в польщі тобі не нудно?
мені ніде не буває, так шоб ти більше не мучився з запитанням.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

мені ніде не буває
Так я тільки про Австрію питав.
Чому така відповідь - ніде?

Це Ви мене питаєте то про Чехію, то про Польщу.
І це мені пасувало би відповісти - мені ніде не нудно.

А я Вас тільки про Австрію питав.

Не нудно Вам там, в Австрії?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

 :gigi: Ну, ти ж і нудний.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

:gigi: Ну, ти ж і нудний.
:D
А я такий.

Люблю виводити нечисть на чисту воду.
Хоббі в мене таке.  :D
   
Re: гра престолів, 8 сезон

:D
А я такий.

Люблю виводити нечисть на чисту воду.
Хоббі в мене таке.  :D

Та ну. Просто, ти шукаєш основне там, де його немає. Тобто, звертаєш увагу на другорядне, яке для інших взагалі нічого не варте, тому ніхто і не звертає на те увагу і не заморачуєцця на обгрунтування.

В таких випадках кажуть: зроби літсо попрощє....


без обід...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Та ну. Просто, ти шукаєш основне там, де його немає. Тобто, звертаєш увагу на другорядне, яке для інших взагалі нічого не варте, тому ніхто і не звертає на те увагу і не заморачуєцця на обгрунтування.

В таких випадках кажуть: зроби літсо попрощє....


без обід...
Тому що диявол криється в дрібницях.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Тому що диявол криється в дрібницях.
По-перше, не в дрібницях, а в деталях, по-друге, деталі можуть бути і не дрібницями.

А от ти звертаєш увагу саме на ДРІБНИЦІ, а не на ДЕТАЛІ (частини цілого).

І да, дрібний у тебе Диявол - мабуть такий як у Птаха.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

По-перше, не в дрібницях, а в деталях, по-друге, деталі можуть бути і не дрібницями.

А от ти звертаєш увагу саме на ДРІБНИЦІ, а не на ДЕТАЛІ (частини цілого).

І да, дрібний у тебе Диявол - мабуть такий як у Птаха.
:D
Кому що, а курці - просо.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

:D
Кому що, а курці - просо.
Та ні. Звідки тобі знати, що для мене "просо".

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Так я тільки про Австрію питав.
Чому така відповідь - ніде?

Це Ви мене питаєте то про Чехію, то про Польщу.
І це мені пасувало би відповісти - мені ніде не нудно.

А я Вас тільки про Австрію питав.

Не нудно Вам там, в Австрії?

 :facepalm1:

я ж пишу - ніде мені не буває нудно! ні в австрії, ніде, де я ще можу знаходитися в своєму житті на цій планеті! мені б і на іншій нудно не було б! але не встигну вже побувати.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Та ну. Просто, ти шукаєш основне там, де його немає. Тобто, звертаєш увагу на другорядне, яке для інших взагалі нічого не варте, тому ніхто і не звертає на те увагу і не заморачуєцця на обгрунтування.

В таких випадках кажуть: зроби літсо попрощє....


без обід...

ну. я просто не подивилася, де він конкретно обітає, думала, шо в чехії чомусь, а він в польщі живе. буцімто то є принциповим для обговорення цього всепланетного позору з цим серіалом.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Коровка, йдіть вже в жопу разом з верою.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Коровка, йдіть вже в жопу разом з верою.
Я ніпаніла: ти нас до себе звеш?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Коровка, йдіть вже в жопу разом з верою.

доповідь.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Ну це піпец, я зараз з жінкою хворію цім серіалом, захожу в гілку почитати щось, а тут ваші висери  :facepalm:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

хворієш? дик, ми тебе лікуємо.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Місандею шкода... гарна була тьолка. Африканський тип, - була б їбалась як скажена

Останнє редагування: 9 травня 2019 23:11:17 від Serhii
   
Re: гра престолів, 8 сезон

 :gigi: промазала.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

:gigi: промазала.
а чого на вайбер не відповідаєш?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а чого на вайбер не відповідаєш?
;o А нахрена, якшо я ще в 10:19 ТУТ відповіла?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

;o А нахрена, якшо я ще в 10:19 ТУТ відповіла?
а не на хріна, а тому що я хочу.)) я не задоволений твоєю відповіддю. Зроби так, щоб я був задоволений. а рожки.. не бодайся, я знаю, що вони в тебе є
   
Re: гра престолів, 8 сезон

   
Re: гра престолів, 8 сезон

 блін, тьолочки ,  і коровки, чого ви боїтеся? Коровки ходять на лугу, виляють хвостиком і чекають поки бик їм  встромить)) а без того вони просто жруть траву. Оце хіба цікаво?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

   
Re: гра престолів, 8 сезон

https://twitter.com/view/status/1122700233153110017

ну схоже що лінію Короля Ночі просто закрили ... просто ....  А це цілий пласт всесвіту ГП було.
Якщо скрипт про сюжет 5-6 , який гуляє твітером - вірний, то маразму буде більше і більше ...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ну схоже що лінію Короля Ночі просто закрили ... просто ....  А це цілий пласт всесвіту ГП було.
Якщо скрипт про сюжет 5-6 , який гуляє твітером - вірний, то маразму буде більше і більше ...
ще більше?  ;o
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ще більше?  ;o
Игра престолов с каждой серией доказывает, что хуже может быть всегда.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ну схоже що лінію Короля Ночі просто закрили ... просто ....  А це цілий пласт всесвіту ГП було.
Якщо скрипт про сюжет 5-6 , який гуляє твітером - вірний, то маразму буде більше і більше ...
если джон воскрес то почему бы королю ночи не воскреснуть?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

інана, якраз тебе забанено, і ти маєш змогу просто подивитися на себе збоку. де ти не пишеш - всюди в тебе гнівні смайлики, інколи розбавлені ще й печальними. з такими настроями в тебе може сформуватися така сама маска на твоєму реальному обличчі - це науковий факт з області психології. може, вона вже в тебе і присутня - ти прослідкуй, підійшовши до дзеркала.
такий вираз обличчя не сприяє добрій комунікації з будь-ким, а в тебе ж напевно є ще й близькі, яким така твоя маска точно не подобається. задумайся над цим!

Коли когось забанено, то порядні люди їх не обговорюють. Це моветон. Працюй над культурою своєї поведінки в онлайн-спільнотах. Це по-перше.

По-друге, мені зовсім не смішно від того, що відбувається в Україні або в серіалі. А тобі, напевно, дуже весело, коли твоя батьківщина стоїть на грані розвалу і за неї тягяються всякі огидні персонажі, як у Грі Престолів?



Останнє редагування: 11 травня 2019 07:33:17 від Inanna
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Игра престолов с каждой серией доказывает, что хуже может быть всегда.

ну. платний нетфлікс спочатку присадив фанатів подібних дійств на ці серійні "дози", а тепер він просто буде бабло збирати й далі зі своїх "наркоманів". і якість матерьялу, шо дають їм споживати, вже тим продуцентам абсолютно пофік. як то кажуть, будуть колотися, але лізти на кактус.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Коли когось забанено, то порядні люди їх не обговорюють. Це моветон. Працюй над культурою своєї поведінки в онлайн-спільнотах. Це по-перше.

По-друге, мені зовсім не смішно від того, що відбувається в Україні або в серіалі. А тобі, напевно, дуже весело, коли твоя батьківщина стоїть на грані розвалу і за неї тягяються всякі огидні персонажі, як у Грі Престолів?


я ж не можу тут бути постійно, а ти читаєш, і коли забанена. тому така комунікація цілком підходить.
в тебе дійсно дуже серйозні проблеми, якщо ти живеш проблемами серіальних насильників і вбивць. невже там в канаді все так погано і нема куди більш податися? на природу, наприклад, на погоду вийти зустрітися з друзями-рідними?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія