Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Коротше, мала я сьогодні виконати купу завдань - посадити, пофарбувати, попрасувати тощо. Сунула я відро з водою по східцях в гаражі і - хряп! підвернула ногу. Причому не так, як раніше - потер і пройшло. А більш конкретно, тому що боліло більше і зразу в районі кісточки почало набрякати.

Чоловік приніс відро холодної води і я туди ногу всунула і навіть полегшало. Знайшов милиці і я пришкандибала до хати. Виклала ногу на стіл, оглянула - крім набряку та невеликого болю, нічого нема типу синяків. Ногою ворушити можу і навіть трохи наступати.

Приклала мішок морожених ягід і заклала ногу на стіл, щоб повище було. Пройшла вже година, набряк трохи спав, але ще є. Біль по десятибальній шкалі 2-3.  Таблеток не приймала - не бачу потреби.

Почитала в інтернеті і зробила висновок, що зараз до лікаря можна не йти і що повинно покращитись на протязі декількох днів.

Сиджу, прикладаю пакет мороженої кольрабі і пишу на фуп. Щось ще треба робити і на що звертати увагу? дякую.

Останнє редагування: 21 травня 2018 01:39:14 від Inanna
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Может бути тріщина....Рентген потрібен.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Ну пишуть, що якщо тріщина, то не можна встати на ногу і будуть синяки і значно більше боліти ... в мене цього нема.
   
забинтуй еластичним бинтом, прийми ібупрофен і лягай спати. завтра на рентген в смислі до травматолога..

Останнє редагування: 21 травня 2018 00:56:58 від Morcheeba
   
Почитала в інтернеті і зробила висновок, що зараз до лікаря можна не йти і що повинно покращитись на протязі декількох днів.
Якщо до ранку набряк не спаде - до лікаря на можливість пошкодження зв'язок
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(


Дякую за поради! Набряк уже спав, але ще не зовсім. Буду моніторити ситуацію.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

якщо буде краще- ок, якщо гірше до лікаря
головне напрямок ситуації- прргрес чи регрес
   
аде хвото копитця(с)?.. 8-)
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

якщо буде краще- ок, якщо гірше до лікаря
головне напрямок ситуації- прргрес чи регрес

Дякую, буду слідкувати. Поки що подибала на милицях на кухню і поставила варити бульйон. Зараз піду і попрасую. Думаю, дещо розтягнуто сухожилля, бо сама по собі нога не дуже болить, а коли наступаю, то неприємно.

Останнє редагування: 21 травня 2018 01:38:45 від Inanna
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

аде хвото копитця(с)?.. 8-)

Нема що постити - на жаль, в мене копитця не як у Меган Маркл  :lol: . Хіба що заради shock value  ;o .
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Еластичний бинт, за день два пройде
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

А що утримує від відвідин лікаря?
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

А що утримує від відвідин лікаря?

Неохота напрягати родину і пертися всім у лікарню. У нас довгий вихідний, сонячний день, а там доведеться просидіти пару годин, поки мене оглянуть. Тим більше якщо нема тріщини, то лікування як такого нема. В кращому випадку накладуть штучний чобіток чи як там він називається.
   
Коротше, мала я сьогодні виконати купу завдань - посадити, пофарбувати, попрасувати тощо. Сунула я відро з водою по східцях в гаражі і - хряп! підвернула ногу. Причому не так, як раніше - потер і пройшло. А більш конкретно, тому що боліло більше і зразу в районі кісточки почало набрякати.

Чоловік приніс відро холодної води і я туди ногу всунула і навіть полегшало. Знайшов милиці і я пришкандибала до хати. Виклала ногу на стіл, оглянула - крім набряку та невеликого болю, нічого нема типу синяків. Ногою ворушити можу і навіть трохи наступати.

Приклала мішок морожених ягід і заклала ногу на стіл, щоб повище було. Пройшла вже година, набряк трохи спав, але ще є. Біль по десятибальній шкалі 2-3.  Таблеток не приймала - не бачу потреби.

Почитала в інтернеті і зробила висновок, що зараз до лікаря можна не йти і що повинно покращитись на протязі декількох днів.

Сиджу, прикладаю пакет мороженої кольрабі і пишу на фуп. Щось ще треба робити і на що звертати увагу? дякую.

Мазь Найз в подібному випадку мені виписували і
Німесулід пігулки.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Неохота напрягати родину і пертися всім у лікарню. У нас довгий вихідний, сонячний день, а там доведеться просидіти пару годин, поки мене оглянуть. Тим більше якщо нема тріщини, то лікування як такого нема. В кращому випадку накладуть штучний чобіток чи як там він називається.

Ну і нормально.... Про напрягати забудь.. Їм скоріш за все саме цього не вистачає - про когось потурбуватись.... Ти зробила їм нагоду... Вперед, задовольняй
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Холод сразу было очень правильным решением.
Охлаждать тря дня. Можно мазать фастум гелем или другой охлаждающей мазью.
Далее уже можно греть.
Старый спортивный рецепт - намазать ногу жирным кремом (в моей юности мазали сливочным маслом),
сделать спиртовой компресс (мы брали водку) на ночь. Не затягивать сильно.
Отек слетает очень эффективно.
Тест на трещину - если на след день в месте травмы резкая боль в момент нагрузки, идти вкрачу.
Если нет - все решится без проблем.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Дякую ще раз всім. Поки що (вечір) стало трохи гірше, бо важче ступати на ногу через біль з обох сторін (що, думаю, викликано розтягнутими зв"язками чи як там воно називається).  Якщо завтра вранці буде гірше, то піду до лікаря.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Скотт содержите?
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Ягоды примотала, на ФУП написала - вроде, как все сделала ))
Да, не забудь потом выкинуть ягоды.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Я! Я ортопед!!! А як козу звуть,що копитце підвернула?!!!! ;o
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Охлаждающая мазь типа дип-релиф уменьшит набряк и хорошо местно уберет боль
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Я! Я ортопед!!! А як козу звуть,що копитце підвернула?!!!! ;o
для Вас у нас наряд на всю неделю
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(


Тест на трещину - если на след день в месте травмы резкая боль в момент нагрузки, идти вкрачу.
Если нет - все решится без проблем.

Сашко, при всій моїй повазі це не так.
Коли піді мною склався табурет, останнє що я побачив перед приземленням, це як стопа вивернулася під кутом 90 градусів до ноги.
Я чотири доби шкандибав на милицях, бо не міг стати. Набряк тримався місяць, навіть більше.
На рентген поїхав відразу, тріщини не було.
Мазав мазями, які призначили. Навіть лікарняний на тиждень дали.


Останнє редагування: 21 травня 2018 09:20:06 від ЮАР
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(
Ama

Дякую ще раз всім. Поки що (вечір) стало трохи гірше, бо важче ступати на ногу через біль з обох сторін (що, думаю, викликано розтягнутими зв"язками чи як там воно називається).  Якщо завтра вранці буде гірше, то піду до лікаря.

даремно вчора прасували й куховарили, хай тепер хтось інший це робить, у будь-якому випадку нозі потрібен спокій
рентген раджу, у мене та рідних було кілька подібних неприємностей
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

ренген+узи.
а то бывает, шотохруснуло, вроде болит, но можно терпеть.
а потом оказуецо разрыв мениска и разбитый в хлам сустав.
и кажные полгоду уколы какого-то говна в сустав.
   
Я! Я ортопед!!! А як козу звуть,що копитце підвернула?!!!! ;o
ну славатехосподи что хоть не гинеколог  :)
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

У меня жена так в Египте недавно подвернула на ступеньке.Болело очень сильно и с трудом вставала на ногу.Доктор выписал обезболивающее и что то от отёка и затянул эластичным бинтом.Сказал ждать и наблюдать.Если отёк будет увеличиваться,то делать снимок.Но слава Богу дня через 3 уже стало лучше,а через 5 прошло почти полностью,но он сказал по приезду сделать снимок,чтобы убедиться что нет трещины.Но никто так ничего и не делал.А на днях жена меряла обувь на каблуке и сказала что очень больно и ходить будет невозможно.Так что надо будет наверное по любому сделать снимок.Хотя что он даст непонятно.Не накладывать же гипс из за этого
   
Поправь название. Правильно не копытце, а ратыцю
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(
lot

компрес з Тваринної жовчі
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

У меня жена так в Египте недавно подвернула на ступеньке.Болело очень сильно и с трудом вставала на ногу.Доктор выписал обезболивающее и что то от отёка и затянул эластичным бинтом.Сказал ждать и наблюдать.Если отёк будет увеличиваться,то делать снимок.Но слава Богу дня через 3 уже стало лучше,а через 5 прошло почти полностью,но он сказал по приезду сделать снимок,чтобы убедиться что нет трещины.Но никто так ничего и не делал.А на днях жена меряла обувь на каблуке и сказала что очень больно и ходить будет невозможно.Так что надо будет наверное по любому сделать снимок.Хотя что он даст непонятно.Не накладывать же гипс из за этого
я десь через місяць вдягла підбори, тільки в офісі і на півдня. Поки повноцінно на підборах ходити не можу, боляче.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Сашко, при всій моїй повазі це не так.
Коли піді мною склався табурет, останнє що я побачив перед приземленням, це як стопа вивернулася під кутом 90 градусів до ноги.
Я чотири доби шкандибав на милицях, бо не міг стати. Набряк тримався місяць, навіть більше.
На рентген поїхав відразу, тріщини не було.
Мазав мазями, які призначили. Навіть лікарняний на тиждень дали.
Юрчику, ти читав не уважно.
В тебе була сильна травма. Але все одно можна розрізнити, чи є там тріщина.
Якщо просто потягнув м"язи, біль по всій площині травми.
При тріщіні біль різка і локальна. В місті тріщіни почервоніння, набряк.
Яущо легенько стати на травмовану ногу, але не напрягати пошкоджені м"язи, біль буде відчуватись по всім оравмованим м"язам без тріщіни і локально, якщо тріщіна є.
Це мій спортивний досвід і ніколи не подводив.
   

я десь через місяць вдягла підбори, тільки в офісі і на півдня. Поки повноцінно на підборах ходити не можу, боляче.
[/quote]

Терпеть нужно. Красота требует. Мне тоже часто галстук давит, я терплю
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Цитувати
Поправь название. Правильно не копытце, а ратыцю

Ратиця у свинки. У кізоньки таки копитце. ;)
   
Ратиця у свинки. У кізоньки таки копитце. ;)
Тогда у курицы что?
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Краще все ж піти до лікаря, бо можуть бути надірвані зв"язки, а це така фігня, що може наче скоро і пройти, але потім рано чи пізно аукнеться, навіть коли легенько знов підвернути ногу або просто перевантажити. Лікар призначить антизапальне (ліки і мазілки) і фізпроцедури (може бути магніт, УВХ, електрофарез, ванночки/компреси з бішофітом, змочувати дикрасином та ін.)

Якщо не хочете, щоб потім нога боліла та псувала життя/пересування/роботу, не ігноруйте правильне лікування зараз.
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

забинтуй еластичним бинтом, прийми ібупрофен і лягай спати. завтра на рентген в смислі до травматолога..
  Замотала? Теперь  разматывай бегом. А ты, умник, херни не советуй.
Теперь всем, кто получил (получит) растяжение связок (А это именно оно)
   Берем 4-6  куриных яиц, отделяем желтки (в сторону) Белки смешиваем с солью (сколько возьмёт) В этом солевом растворе вымачиваем медицинский бинт (не эластичный! Обычный) Бинтуем ногу (не очень туго) в месте растяжения (нога , как правило, в этом месте как правило, уже опухла. Вот, прям по опухоли) Всё. Ничем сверху укрывать/мотать не надо.
   Через некоторое время повязка немного подсохнет, затем слегка стянется, и затвердеет, дополнительно зафиксировав больной сустав. Ложимся спать. К утру опухольсильно уменьшится, можно будет аккуратно наступать на ногу и, при желании, добраться до врача. Но  я дал бы ноге покой и повторил процедуру ещё пару раз в течение суток и один раз на ночь.
    Все. Ещё не было случая, чтобы этот нехитрый способ не помог. Как работает, почему помогает-х.з. Приписывают тибетской медицине, но у нас в семье  этот способ я с моего детства знаю. А лет мне-страшно вспомнить...
   
  Замотала? Теперь  разматывай бегом. А ты, умник, херни не советуй.
Теперь всем, кто получил (получит) растяжение связок (А это именно оно)
   Берем 4-6  куриных яиц, отделяем желтки (в сторону) Белки смешиваем с солью (сколько возьмёт) В этом солевом растворе вымачиваем медицинский бинт (не эластичный! Обычный) Бинтуем ногу (не очень туго) в месте растяжения (нога , как правило, в этом месте как правило, уже опухла. Вот, прям по опухоли) Всё. Ничем сверху укрывать/мотать не надо.
   Через некоторое время повязка немного подсохнет, затем слегка стянется, и затвердеет, дополнительно зафиксировав больной сустав. Ложимся спать. К утру опухольсильно уменьшится, можно будет аккуратно наступать на ногу и, при желании, добраться до врача. Но  я дал бы ноге покой и повторил процедуру ещё пару раз в течение суток и один раз на ночь.
    Все. Ещё не было случая, чтобы этот нехитрый способ не помог. Как работает, почему помогает-х.з. Приписывают тибетской медицине, но у нас в семье  этот способ я с моего детства знаю. А лет мне-страшно вспомнить...

Класс! Записал в титрадку.

А при больных суставах типа артроза он не помогает?

Останнє редагування: 21 травня 2018 13:28:37 від DiDUS
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Цитувати
Тогда у курицы что?

Лаба. :D
   
Re: ФЗВ: Тут є ортопеди? Підвернула копитце :(

Класс! Записал в титрадку.

А при больных суставах типа артроза он не помогает?
   Не хочу показаться всезнайкой, но как раз второй год долбусь с больным коленом. Съехал со 2-й степени на 1-ю, убрал синовит, гонартроз и прочую сопутствующую херню. Колено хркстит, потроху болит, но потролху хожу и разминаю.
   Что помогает и работает
1. Физ. процедуры, самые простые, совковые, типа электрофореза. УВТ. и протчая
2. Специальный комплекс упражнений, разрабатываем суставы, откачиваем лишнюю синовиальную жидкость, восстанавливаем хрящ (индивидуально, по диагнозу и под наблюдением. Мне помогает комплекс Бубновского. Кому-то микродвижения, и т.д.)
3. Из препаратов. Хондроксид+глюкозамин (это известно, полагаю) Внутримышечно-алфлутп (если переносите)
4.Народная медицина. Сабельник, живокост, золотой ус. Заказыватьна ЗУ (у нас не растет) Делать мази, втирать. Золотой ус-вытяжку спиртовую, компрессы. Можно немного внутрь :-B . Вообще-алтайское мумиё с теплым молоком (растворить) , но у нас давно не видел.
5. На самый крайний случай- компрессы из серой глины перед сном на больные суставы. (Звякнуть Краму, у него должна быть). Если не поможет, то уже  по крайней мере будете потихонечку привыкать к земле.  :) Здоровья!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія