Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який тел купити? :S

Який тел купити?  :S

Мій Samsung S6 Active здихає потихеньку - 2 роки вірної служби, АЛЕ:
- батарея починає чудити
- екран рлз'їбошив
- є нове скло й батарея, але ніхто не берецця міняти
- пора йти в ногу з часом

Варіанти (нічого з них не подобаєцця насправді - але в порядку приорітету, що розглядаю):

1. iPhone 8 - все влаштовує, крім батареї... В моєму випадку 4-5 годин і на підзарядку.

2. Samsung s8 - тел достойний, але дизайн - п***а повний і фрагіл - доведеться запакувати в хеві дьюті кейс, що ще більше збільшить його сайз.

3. iPhone X - подобаєцця все, крім дебільно здорового екрану (не зручно).
   
Re: Який тел купити?  :S

Шкло я тобі поміняю і все захерачу...
   
Re: Який тел купити?  :S
PAL

Гм. Й це називається "надійний апарат"?  ;o За купу грошей???? Ще й заявлений, як високозахищений???
В мене китаєць ZTE вже 3.5 роки працює без проблем (єдиний момент - батарейка, у перших партіях була неякісна, значна кількість користувачів мала її поміняти, я теж поміняв, причому без сервісників, самостійно, там елементарно все)
Ну ще задню кришку змінив, бо оригінальна затерлася надто, пластик
Так він жеж коштував втричі дешевше!

Щось той самсунг й не хочеться тепер купляти
   
Re: Який тел купити?  :S

Шкло я тобі поміняю і все захерачу...

Ти там, а я тут. Тут ніхто не берецця.. Хочуть міняти весь блок LCD зі склом за 150 євро. Нах треба, воно того не варте вже, вснрівно за рік безнадійно застаріє ьел, тому оптимально міняти вже.
   
Re: Який тел купити?  :S

Купуй 6-й, і дешево, і функціонально
   
Re: Який тел купити?  :S

Redmi любой за 200 долларов и не морочьте голову
   
Re: Який тел купити?  :S

- є нове скло й батарея, але ніхто не берецця міняти
а у тебе шо, руки із сраки?
   
Re: Який тел купити?  :S

Только Сиоми.
Все остальное понты
   
Re: Який тел купити?  :S

хз
слабо в тому розбираюсь
мені дали за злотувку блекберрі прів і задоволений  :D
   
Re: Який тел купити?  :S

Купуй 6-й, і дешево, і функціонально
.

Який 6й?
Еппл чи Самсунг?
   
Re: Який тел купити?  :S

Redmi любой за 200 долларов и не морочьте голову

Та ну.... Хня
   
Re: Який тел купити?  :S

а у тебе шо, руки із сраки?

На жаль :(
   
Re: Який тел купити?  :S
PAL

а у тебе шо, руки із сраки?

то ти просто не в курсі, що з себе уявляють ті самсунги для ремонтника
То просто nightmare
Я якось відео подивився - без досвіду роботи та деяких специфічних інструментів навіть не пробуй - телефон гарантовано зіпсуєш
   
Re: Який тел купити?  :S

.

Який 6й?
Еппл чи Самсунг?

Еппл звичайно.
   
Re: Який тел купити?  :S

Та ну.... Хня

Пользовались?
   
Re: Який тел купити?  :S

хз
слабо в тому розбираюсь
мені дали за злотувку блекберрі прів і задоволений  :D


Ну теслі більше й не треба, спецовку нап'ялив і похуярив, а в мене багато вимог до продуктивності дівайзу, бо робота така, що від цього багато залежить.
   
Re: Який тел купити?  :S

Еппл звичайно.

Вже був - втопився в краплині води  :facepalm:
   
Re: Який тел купити?  :S

ну яка тобі продуктивність потріьна?))))
імейла прочитати і на фупі зависнути? :laugh:

Останнє редагування: 16 грудня 2017 00:22:56 від гонта
   
Re: Який тел купити?  :S

мені здається андроїд більше  глючить
може помиляюся
   
Re: Який тел купити?  :S

підтверджую - Ксяомі вєщ!) 2 роки експлуатації без нарікань. 8 ядер, 2.2 ГГц, 2 Гб пам'яті оперативки, 16 постійної...
міняти не збираюсь, хоч він і падав не раз, але скло ціле
   
Re: Який тел купити?  :S

о, оце тема, я якраз збираюсь купляти. так шо, дружище, береш Huawei Mate Pro 10 i OnePlus 5t i доповiдаєш, який краще. Спираючись на твоi рекаомендацii, я зможу взяти нормальний смартфон.
   
Re: Який тел купити?  :S

підтверджую - Ксяомі вєщ!) 2 роки експлуатації без нарікань. 8 ядер, 2.2 ГГц, 2 Гб пам'яті оперативки, 16 постійної...
міняти не збираюсь, хоч він і падав не раз, але скло ціле
Нехай автор вибачає за оффтоп, але... У Вас Redmi note 2 prime?
   
Re: Який тел купити?  :S

цьому телефону вже хер його зна скільки років, батарея тримає до 2 тижнів, якість зв'язу ідеальна
тільки спостерігаю як навколо черговий раз міняють смартфони по 3 .. 4.. 5... колу  B-)

   
Re: Який тел купити?  :S

Мене від однієї думки перейти на Андроїд починає тіпати. Тому для мене це має бути iOS. Але це я з моїми примхами.

Останнє редагування: 16 грудня 2017 00:22:33 від Dobre
   
Re: Який тел купити?  :S

Мене від однієї думки перейти на Андроїд починає тіпати. Тому для мене це має бути iOS. Я це я з моїми примхами.
Тримай нас в курсi.
   
Re: Який тел купити?  :S

Якщо дешеве і робоче - дійсно Redmi (від 4X і догори).  На ціну флагману 4 шт можна купити. Розбився - викинув, купив новий.
Єдиний недолік - камери гірші за флагманські (але і не зовсім відстійні). Якщо фотки не самоціль - бери і не парся.

Останнє редагування: 16 грудня 2017 00:24:16 від andry
   
Re: Який тел купити?  :S

підтверджую - Ксяомі вєщ!) 2 роки експлуатації без нарікань. 8 ядер, 2.2 ГГц, 2 Гб пам'яті оперативки, 16 постійної...
міняти не збираюсь, хоч він і падав не раз, але скло ціле

 (tu) за гроші айфона береш два-три 5" Xiaomi Readme. У випадку неукаратного користування переставляєш  сімку.
   
Re: Який тел купити?  :S

Шо за китайські тенденції


Я розглядаю тільки перевірено-гарантовані Самсунґ та Еппл
   
Re: Який тел купити?  :S

А скільки можна взяти XiamMio 88і за гроші Хіаомі Readme? У випадку виходу з ладу теж просто переставляє сімку. Нагадало анекдот що «так і до мишей можна виродитися»
   
Re: Який тел купити?  :S

Xiaomi +1
   
Re: Який тел купити?  :S

Нехай автор вибачає за оффтоп, але... У Вас Redmi note 2 prime?
Redmi note 3. за 2 роки тільки батарея відчутно здала, але мені подарували пауербанк, і тепер не переживаю за неї, коли ловлю покемонів, наприклад))
Єдине що мені дійсно не подобається у Ксяомі - це обмін даними з ПК по ЮСБ-шнурку. Коли треба переписати музику, наприклад, часто пропадає зв'язок

   
Re: Який тел купити?  :S

Шо за китайські тенденції


Я розглядаю тільки перевірено-гарантовані Самсунґ та Еппл
гарантовано китайськi. з самсунгом не все так однозначно, може, в'єтнам, в залежностi вiд моделi. або iндуси хз.
   
Re: Який тел купити?  :S

недавно був в знайомого,він купив якогось х вея того з дорожчих
шось там довго не міг відкрити
закінчилось діалогом- я тебе бл як в.бу до стіни зараз то ти будеш працювати :gigi:
   
Re: Який тел купити?  :S

Шо за китайські тенденції


Я розглядаю тільки перевірено-гарантовані Самсунґ та Еппл

ну один ти уже, судячи із твого старт посту,  гарантовано перевірив  :D Якщо ти готовий платити 7-8 сотень за eпл, то візьми заради цікавості йому в пару один Readme Note 3 за півтора сотні.
   
Re: Який тел купити?  :S

недавно був в знайомого,він купив якогось х вея того з дорожчих
шось там довго не міг відкрити
закінчилось діалогом- я тебе бл як в.бу до стіни зараз то ти будеш працювати :gigi:
++ один тупий знайомий допоможе нам вирiшити цю проблему.
   
Re: Який тел купити?  :S

ну один ти уже, судячи із твого старт посту,  гарантовано перевірив  :D Якщо ти готовий платити 7-8 сотень за eпл, то візьми заради цікавості йому в пару один Readme Note 3 за півтора сотні.

Нагадало про володарів Шкод, що радіють тим що купили Фольцваген по ціні Шкоди, володарі Фольцваген думають що купили Ауді по ціні Фольцфагена, володарі Ауді думають що купили Порше за ціною Ауді. Так само з фан клубом китайських телефонів.
   
Re: Який тел купити?  :S

ну один ти уже, судячи із твого старт посту,  гарантовано перевірив  :D Якщо ти готовий платити 7-8 сотень за eпл, то візьми заради цікавості йому в пару один Readme Note 3 за півтора сотні.

Самсунг чесно відпрацював 2 роки - далі пішла природня смерть + я його лупонув прямою наводкою об куток твердючого кристалу обсидіану (каменюка майже твердості діаманту  - в нас їх дохуя на вулканах - знайшов красивий - забрав з собою дурень) - ну ясно скло луснуло - проти обидіану скло не гравець - хоч супер-пупер-лупер-ХХХамолед і хєр зна що ще - немає шансів.
   
Re: Який тел купити?  :S

Нагадало про володарів Шкод, що радіють тим що купили Фольцваген по ціні Шкоди, володарі Фольцваген думають що купили Ауді по ціні Фольцфагена, володарі Ауді думають що купили Порше за ціною Ауді. Так само з фан клубом китайських телефонів.

 (tu)  :gigi:
   
Re: Який тел купити?  :S

Нагадало про володарів Шкод, що радіють тим що купили Фольцваген по ціні Шкоди, володарі Фольцваген думають що купили Ауді по ціні Фольцфагена, володарі Ауді думають що купили Порше за ціною Ауді. Так само з фан клубом китайських телефонів.

хоча у мене і немає власного авто, не рахуючи 40-річної копійки, що уже 10 років після смерті батька пилиться у гаражі,  погоджуюся, що твоя притча про авто дуже дотепна. Але ж то авто, яке має дуже серйозний статус в житті сучасногої публічної та високомобільної особи. А телефон - річ, яка більшу частину свого життя проводить в темноті, десь у кармані, хорошо якщо не під задом   :D У мене особисто їх два - найпростіша Нокія позвонити-поговорити та китайський Бренд Xiaomi - для всього іншого.
   
Re: Який тел купити?  :S

хоча у мене і немає власного авто, не рахуючи 40-річної копійки, що уже 10 років після смерті батька пилиться у гаражі,  погоджуюся, що твоя притча про авто дуже дотепна. Але ж то авто, яке має дуже серйозний статус в житті сучасногої публічної та високомобільної особи. А телефон - річ, яка більшу частину свого життя проводить в темноті, десь у кармані, хорошо якщо не під задом   :D У мене особисто їх два - найпростіша Нокія позвонити-поговорити та китайський Бренд Xiaomi - для всього іншого.

тел манюпаса-виживальника й тел бізнесмена - різні речі й від них вимагаються різні речі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія