Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львівська IT-компанія перетнула позначку в 10000 працівників

Якщо кому цікаво, то наша американська компанія шукала на відкриоому ринку команду програмістів для вирішення деяких завдань. Так от, вже три контракти пішли в Україну - дві компанії були з Одеси і одна з Києва. Рівень роботи досить високий. Зараз з Одеською компанію контракт на 18 тисяч доларів по вдосконаленню одного з проектів.
   
Якщо кому цікаво, то наша американська компанія шукала на відкриоому ринку команду програмістів для вирішення деяких завдань. Так от, вже три контракти пішли в Україну - дві компанії були з Одеси і одна з Києва. Рівень роботи досить високий. Зараз з Одеською компанію контракт на 18 тисяч доларів по вдосконаленню одного з проектів.

Лайна і на українському ринку не бракує, але пристойного рівня теж чимало.
   
по відгукам знайомих, жлобська кантора.
В мене був офер від них колись, не пішов.
Хоча "жлобська" може стосуватись кількох проектів, як і всюди різні проекти бувають різні замовники і тіма ...

Залежить від того, як продаш себе. Я не пішов до них, хоча була можливість кілька разів.
   
Залежить від того, як продаш себе. Я не пішов до них, хоча була можливість кілька разів.

фріленсиш ?
   
фріленсиш ?

Я працюю по менших конторах, без конвеєра. Той самий аутсорс або продукт, тільки з ретельнішим добором виконавців.

Восени переходжу до крупної української компанії, великий проект з інтеграції з державними та внутрішними сервісами.

Останнє редагування: 26 липня 2021 17:21:47 від Eugnat
   
Я працюю по менших конторах, без конвеєра. Той самий аутсорс або продукт, тільки з ретельнішим добором виконавців.

Восени переходжу до крупної української компанії, великий проект з інтеграції з державними та внутрішними сервісами.

мінцифра замовник ?
   
мінцифра замовник ?

Мінцифра з якимись пиляльщиками бюджету працює, це не мій профіль  :gigi:
   
Михайло Федоров
6 год  ·
Запускаємо багбаунті мобільного застосунку Дія вдруге. Призовий фонд: 1 млн грн ($35 000). Стартуємо завтра. Винагорода передбачена за кожну знайдену вразливість у коді. Це допоможе виявити можливі недоліки та усунути їх.
Ми розуміємо, що неможливо вибудувати суперзахист один раз і бути впевненим, що ніхто не зможе його зламати. Питання кіберзахисту потребує постійного оновлення рішень. Саме це ми й робимо.
Як проходив перший багбаунті? У ньому брали участь “етичні хакери” з усього світу. Це спеціалісти, які шукають вразливості у програмі. Він тривав один тиждень у грудні минулого року. Дія пройшла перевірку “етичними хакерами”. Вразливості, які впливали б на безпеку Дії, не виявили.
Які правила у другому багбаунті? У ньому може взяти участь кожен охочий. Незалежно від досвіду та кваліфікації. Багбаунті триватиме уже не тиждень, а пів року. Тестуватимуть копію Дії, як і минулого разу. Більше деталей розповімо завтра на брифінгу о 10-й ранку. Трансляція буде тут → https://youtu.be/ZrWsZscsB-U.
Реалізація багбаунті відбувається за підтримки міжнародної платформи Bugcrowd та проєкту Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”.
   
Мінцифра з якимись пиляльщиками бюджету працює, це не мій профіль  :gigi:
вижу завидуешь
   
Тобто на зарплату у СофтСерв йде в рік : 10000x2000x12x28 =  майже 7 мільярдів гривень ? :D  :facepalm1:

   
Їм потрібна інвест няня.

Терміново.
   
вижу завидуешь

Чому там заздрити? На ДОУ є детальний розбір того, як бюджетні гроші пиляли на багованих продуктах  :gigi:
   
Тобто на зарплату у СофтСерв йде в рік : 10000x2000x12x28 =  майже 7 мільярдів гривень ? :D  :facepalm1:

Показати зображення...

Ну за середніми цифрами так і виходить. У доларах не так щоб багато.
   
Ну за середніми цифрами так і виходить. У доларах не так щоб багато.

Угу, але весь дохід СофтСерв за минулий рік склав всього 500 мільйонів гривень. Все ж є у відкритому доступі.
   
Але то таке, може вони так удачно гроші ховають, то пора податковій до них придивитися.
   
Угу, але весь дохід СофтСерв за минулий рік склав всього 500 мільйонів гривень. Все ж є у відкритому доступі.

Так вони на ФОПів розкидають. Мінімізація податків.
   
Так вони на ФОПів розкидають. Мінімізація податків.

Це не мінімізація, а фуйня. Вони або підприємство, або отара. :D
   
Пане Bmx, можна не на ви. Зараз kotlin/java

Абсолютно!

Цікаво))
Так Котлін— це ж москальська розробка здається?
   
Взагалі це цікаво. Якщо Герега Епіцентр так мінімізує, то він барига, а якщо Кицмей свою отару, то він "наша надія"

Вони хоч податки платять ?
   
Цікаво))
Так Котлін— це ж москальська розробка здається?

JetBrains
   
Але ж AI, який от-от замніть програмістів...

Треба ж комусь тому AI гайки підкручувать? А я все ніяк не вивчу пітон і продовжую зубажіти. :'(
   
там ж  всі йопані ЧПени  :gigi:

они только на еду и квартиры при покупке платят 20% НДС.
   
Чому? Абсолютно реальні гроші якщо senior architect.
Зараз заралати в ІТ дуже виросли, молоді смузі-хльоби менше ніж за 5 К не погоджуються працювати.
Є таке.
   
Угу, але весь дохід СофтСерв за минулий рік склав всього 500 мільйонів гривень. Все ж є у відкритому доступі.

Это значит, что в страну было введено денег на зарплату + чуток сверху на всякий случай. А весь доход остался угадайте где. :)
   
JetBrains

Так москалі ж?
пс. Нічого не маю проти))——
Цікаво просто стало))
Тут була темка з обговоренням цієі мови програмування.
   
Пан Гаррі, передайте йому що він уху їв. 2500 баксів на місяць у 24 роки - про таке бабло можна лише мріяти у Лондоні.
Я в 24 мав 500 долларів, а в 23 - 100  :laugh:
То просто інфляція бакс з'їла.
   
они только на еду и квартиры при покупке платят 20% НДС.

І що ? Ми всі платимо НДС. То може давай взагалі податки перестанемо платити і обійдемось одним НДСом. :D  :facepalm1:
   
І що ? Ми всі платимо НДС. То може давай взагалі податки перестанемо платити і обійдемось одним НДСом. :D  :facepalm1:
Я не розумію чому так не зробити, ндс найбільший наповнювач бюджету. Зробити ндс наприклад 25%, все інше скасувати. 90% штату податкової розпустити.
   
Это значит, что в страну было введено денег на зарплату + чуток сверху на всякий случай. А весь доход остался угадайте где. :)

Так не вистачає ж на зарплату. Самі ж пишуть, що їхня отара уже 10000 голів, це 7 мільярдів гривень, а введи в країну тільки 500 мільойнів.

Тобто вони просто розкидають гроші на ФОпів ?  Ну, тоді це не підприємство, а бариги. Однознано.

Нєфіг тоді писати, що у нас 10000 працюючих. У вас ніхуя немає, крім йопаних Чпенів.
   
А я все ніяк не вивчу пітон

Кажуть, що це зі старту півмільйона у Сан-Хосе:

   
Кажуть, що це зі старту півмільйона у Сан-Хосе:

Показати зображення...
Навіщо аж три тома? Брошурки на 5 аркушів би вистачило. :)
   
Я не розумію чому так не зробити, ндс найбільший наповнювач бюджету. Зробити ндс наприклад 25%, все інше скасувати. 90% штату податкової розпустити.

Угу. :D

   
Угу. :D

Показати зображення...

Чом би й ні, все одно нам країну з 0 будувати. :)
   
Чом би й ні, все одно нам країну з 0 будувати. :)

Нам це кому ?
   
Якщо зеленим, то ви ніхєра не збудуєте.

 Не чіпайте те що є. :D
   
Нам це кому ?
Наступникам папередників.
   
Тобто на зарплату у СофтСерв йде в рік : 10000x2000x12x28 =  майже 7 мільярдів гривень ? :D  :facepalm1:

Показати зображення...
перепрошую, а шо не так?
$240млн/рік
Ємність IT сектору в Україні - вже 5 ярдів на рік
зарплатня - то левова частка цих ярдів
Я ще здивований, що так мало для такої компанії

   
Угу, але весь дохід СофтСерв за минулий рік склав всього 500 мільйонів гривень. Все ж є у відкритому доступі.

ти не плутай доход софтсерва, як компанії з доходом співробітників компанії  :laugh:

   
Це не мінімізація, а фуйня. Вони або підприємство, або отара. :D

вони посередники між замовниками та виконавцями
оті 500 лимонів - то комісійні за посередництво
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія