Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіть тут мані-мані, від чого самочки отримують оргазм. :facepalm: :-T

:read:


Ради мига приятного обладания чужим телом охотник заводит сношения с легкодоступными женщинами,
и отныне вынужден содержать их, а заодно и их родственников, кои нередко оскорбляют и унижают его.
Бывает, он подкупит женщину своею добычей, но другой, более ловкий охотник, переманит ее.
Дабы испробовать каплю меда, бедолаге за удовольствиями приходится терпеть укусы целого роя пчел.


:weep:  :weep:  :weep:  :cray:
:weep: Які страшні муки))) :snoozer1:
   
 :read:



Урваши отвечала: Не пристало тебе, доблестный витязь , угрозами
принуждать меня вернуться. Женское сердце точно лесной зверь –
его невозможно приручить.

Женщины коварны, злопамятны и переменчивы.
Не ищи у женщины прибежища, она предаст тебя не задумываясь,
стоит кому-нибудь посулить ей больших богатств и удовольствий.
Женщине неведомо понятие чести – ради вещественной выгоды
она обречет на смерть и доброго мужа, и родного брата.

Стоит какому-нибудь повесе поманить ее приятным времяпровождением,
она не колеблясь предаст искреннего благодетеля.



 :weep:  :weep:  :weep:  :cray:



 :brunette:
   
:weep: Які страшні муки))) :snoozer1:

 :punish:




Из всех страданий и несвобод, что происходят от связи с призрачным миром,
самыми жестокими являются страдания, причиненные от женщин и тех, кому женщины любы.
  (с) Всевишній





 :cray:
   
Мархантильні на статутс, молода по одному бачить статус а старша по іншому... А мотив один постійно.  [ua]
ще раз. який мотив?
   
Самцы - это расходный материал природы. Для воспроизводства вида важны самки и детеныши.

Залиш природу животним. Хто вистроюе прогрес? На 99,9% - крокодили. ВСЯ ЦИВІЛІЗІЦІЯ вистроєна ними. Тіки прижмуть к ногтю попів та різних лівих святош - і одразу вирішиться купа проблем, в т.ч. з народженням:
- з цивілізованих людей цей тягар знімут робати [ua]
- нецивілізованих людей буде або повністю відтято від цивілізаціі (вних буде своє гетто, де вони досхочу будуть стрибати з палкамі та вбивати один одного), або "стерилізація взамін на харчову допомогу". В їжу буде добавлятися комплекс, пригнічуючий спермозоїди.

А криси? Якшо не вилюдніють, вних залишицця лише 2 виходи:
- йти в гетто до абізян
- залишатися нижньой кастой в маргінальному прошарку НОВОЙ цивілізаціі.
   
ще раз. який мотив?

бхатися з конями чи за винагороду :buba:
   
бхатися з конями чи за винагороду :buba:
що ти розумний я знаю. хотілося б відповідь Тіммі почути.
   
 :read:


— О, как жестоко лгал я себе!
Тугой удавкой на шее сделались для меня объятия красавицы.
Похоть так затмила разум мой, что я не заметил,
как жизнь пронеслась стрелою мимо и наступил мой последний час.

В томительном блеске ее глаз померкло для меня Солнце.
Я не видел восходов и закатов.
Жизнь текла как во сне, и теперь я очнулся один
посреди кромешного мрака!

Меня, великого властителя Земли,
ярчайшую звезду в созвездии царей,
приручила к себе женщина,
словно домашнюю собачку!

Испив все соки мои, она выкинула меня,
как ненужную ветошь.
Отвергла того, пред кем склоняли головы все цари земные!
Заставила забыть о чести и гордости, ползать за нею в пыли
под презрительными взглядами челяди.

Что проку в моих богатствах и могуществе,
если меня, как осла, лягает подруга,
а я смиренно терплю ее унижения?

Что проку в учености, подвижничестве, воздержании,
отрешенности, набожности и монашеских обетах,
если вмиг теряешь разум,
стоит какой-нибудь красавице взглянуть на тебя?

Проклятый судьбою, я разучился отличать добро от зла,
хотя слыву меж людей мудрым вождем.
Я не заметил, как женщина стала понукать мною, будто я вовсе
не великий властитель народов, но безмолвный осел в ее стойле.

Как пламя не загасить маслом, так похоть не утолить ласками.
Сколько ни пил я мед любви с губ возлюбленной,
жажда страсти во мне только возрастала.




 :weep:  :weep:  :weep:  :cray:

   
Про це добре пише Насім Талеб Антикрихкість. 
   
Залиш природу животним. Хто вистроюе прогрес? На 99,9% - крокодили. ВСЯ ЦИВІЛІЗІЦІЯ вистроєна ними. Тіки прижмуть к ногтю попів та різних лівих святош - і одразу вирішиться купа проблем, в т.ч. з народженням:
- з цивілізованих людей цей тягар знімут робати [ua]
- нецивілізованих людей буде або повністю відтято від цивілізаціі (вних буде своє гетто, де вони досхочу будуть стрибати з палкамі та вбивати один одного), або "стерилізація взамін на харчову допомогу". В їжу буде добавлятися комплекс, пригнічуючий спермозоїди.

А криси? Якшо не вилюдніють, вних залишицця лише 2 виходи:
- йти в гетто до абізян
- залишатися нижньой кастой в маргінальному прошарку НОВОЙ цивілізаціі.
Ты путаешь причину и следствие. Весь этот "прогресс", и все эти войны и велись за стразеги, шоб накормить своих самок и детенышей. За это вкалывали и воевали. А для оплодотворения всех самок племени достаточно сперматозоидов самых породистых крокодилов. :D  Рациональней поступить так.
   
Ты путаешь причину и следствие. Весь этот "прогресс", и все эти войны и велись за стразеги, шоб накормить своих самок и детенышей. За это вкалывали и воевали. А для оплодотворения всех самок племени достаточно сперматозоидов самых породистых крокодилов. :D  Рациональней поступить так.
Знову дурість, раціональність каже, чим більша різноманітність тим більше шансів вижити у виду. Озвучене вигадка тобою...
   
 :read:



В том, что жизнь моя пошла прахом, нет вины женщины.
Я сам обольстился ее плотью и теперь пожинаю плоды моего обмана.
Разве змея виновата, если путник ошибочно принимает ее за веревку?

Все в здешнем мире есть наваждение — и благоухание женского тела,
и смрад нечистот, и прелестные образы, и безобразие гниющей плоти.

Каждый называет тело «своим». Но в том нет правды.
Телом нашим поочередно пользуются для удовольствия
наши родители, жены, друзья и начальники, а потом его
пожирает погребальный костер или собаки с шакалами.
Мы не знаем, кому принадлежит тело, доставляющее
нам ощущения, но привязываемся к нему безрассудно.
Едва нас обуяет похоть, как мы замечаем у этого скопища
смрадных нечистот прекрасный нос и миловидную улыбку.

Если задуматься, человек такой же червь,
ищущий удовольствие в коже, крови, мясе,
жире, мозге, костях, испражнениях, моче и гное.




 :weep:  :weep:  :weep:  :cray:




 :brunette:

   
 :read:




Жил-был козел, который однажды в поисках еды набрел на
заброшенный в лесу колодец. В колодце том он увидал несчастную
козу, что угодила туда за свой невоздержанный нрав.

Дабы спасти пленницу, любвеобильный герой принялся рыть рогами
землю, пока края колодца не сделались пологими.

Выбравшись на свободу, круглобедрая красавица воспылала
страстью к своему избавителю. И зажили они душа в душу - в любви
и согласии. Многие окрестные козы мечтали принадлежать такому
видному козлу, обладателю бархатистой бородки, столь ладно
покрывающему свою возлюбленную. Одержимый похотью в праздности и
удовольствиях козел и думать не хотел, зачем он живет на свете.

Но в один прекрасный день коза уличила своего благоверного в
измене с ее лучшею подругою.

Вдруг оказалось, что она не единственная избранница
благородного красавца, что не любит он ее, а лишь пользуется для
удовольствия. И от страшного открытия сделалось козе горько на
душе, и решила она вернуться к своему прежнему хозяину.

Сколько ни умолял козел свою подругу остаться, сколь ни уверял
ее в верности до самой смерти, ревнивица оставалась глуха к его
мольбам.

Узнав о том, как несчастна его воспитанница со своим
избранником, прежний козий хозяин с помощью чудодейственных сил
лишил нашего козла его могучей мошонки. Впрочем позднее,
смилостивившись над горемыкою, приставил ее обратно.

Снова получив в распоряжение орудие своего счастья , козел уже
не терял напрасно времени. Ни на минуту не отпускал он от себя
свою возлюбленную. Но по прошествии тысячи лет так и не обрел
удовлетворения.

Так вот, чернобровая красавица, я и есть тот козел,
слабовольный и похотливый. Позарившись на твои прелести, я забыл
и думать, для чего появился и живу на этом свете.

Похотливому сердцу не ведом покой. Пламя вожделения не затушить
ни золотым дождем, ни потоком хвалебных слов, ни морем женских
ласк.

Как маслом непогасить огня, так и потворством не погасить похоти.

Душевный покой обретет лишь тот, кто ни к кому не
привязанности, кто никого не считает предметом
удовольствия. Счастье – удел беспристрастных.



:weep:  :weep:  :weep:  :cray:



 :brunette:



   
Ты путаешь причину и следствие. Весь этот "прогресс", и все эти войны и велись за стразеги, шоб накормить своих самок и детенышей. За это вкалывали и воевали. А для оплодотворения всех самок племени достаточно сперматозоидов самых породистых крокодилов. :D  Рациональней поступить так.

Не залась у хвілософію та дєла давно мінувших днєй :buba:  Значна частина всіх великих відкриттів була получєна як побочний ехвект. Ті ж технологіі війни, в ітогє, і вистроілі цивілізацію. І тепер технологіі миру та комфорту давно вже самостійні. Но значна частина життя та винагород залишилась щє з дрімучості, тому буде потроху модернізуватися. Це вже НЕ СПИНИТИ [ua]
   
Не залась у хвілософію та дєла давно мінувших днєй :buba:  Значна частина всіх великих відкриттів була получєна як побочний ехвект. Ті ж технологіі війни, в ітогє, і вистроілі цивілізацію. І тепер технологіі миру та комфорту давно вже самостійні. Но значна частина життя та винагород залишилась щє з дрімучості, тому буде потроху модернізуватися. Це вже НЕ СПИНИТИ [ua]
Хоть и не спыныты, а крис никаким крокодилам отменить не удастся. :)
   
 :read:



Даже разбитый немощью старик приходит в волнение при виде девичьих округлостей.
Воистину нет желаний – нет страданий.

Мужчина, какой бы разумный он ни был,
не должен оставаться наедине даже с матерью, сестрой и дочерью,
ибо голос похоти заглушает голос разума.

Вот уже тысячу лет я угождаю своим чувствам,
а в душе как не было, так и нет покоя.

От похоти все беды. Она низвергает нас в бездну мучительной
двойственности – добра и зла, дружбы и вражды, славы и бесславия.
Уж лучше бродить в лесу среди диких зверей никому ненужным,
чем угождать людям ради их одобрительных взглядов.

О как скоротечно мирское счастье.
Познавший эту истину скоро сознает свою природу
и навсегда вырывается из объятий страдания и смерти.




 :weep:  :weep:  :weep:  :cray:



 :brunette:




Останнє редагування: 12 жовтня 2018 22:51:50 від Naff-Naffchuk
   
Хоть и не спыныты, а крис никаким крокодилам отменить не удастся. :)

та запросто, і це вже відбуваецця. Нагадую, шо пхання - це лише одін з відов насолоди (який дуже просто замінити спочатку на ерзац/робатів а потім взагалі викинути, з атрофуванням статевих органів). Насолода майбутнього буде більш естетичьна та безпечна, без участія механіки (прямим подразненням центрів моску).

Виношування/живонародження ж - дике печерне варварство. Лише пріжать хвіст вірунам/поповщінє - і світ буквально СТРИБНЕ в прогресивне майбутнє [ua]
РІЗАТИ ВІРУНІВ :diablo:
   
Ви знаєте для мене це все так дивно. Мати сексистські ірраціональні погляди то нормально. Нормально ділитись ними з іншими сексистами. Навіть нормально писати їх в інтернеті... Але ж суко не на форумі де ви регулярно спілкуєтесь в тому числі і з жінками. Невже хоч трошки не соромно?
   
та запросто, і це вже відбуваецця. Нагадую, шо пхання - це лише одін з відов насолоди (який дуже просто замінити спочатку на ерзац/робатів а потім взагалі викинути, з атрофуванням статевих органів). Насолода майбутнього буде більш естетичьна та безпечна, без участія механіки (прямим подразненням центрів моску).

Виношування/живонародження ж - дике печерне варварство. Лише пріжать хвіст вірунам/поповщінє - і світ буквально СТРИБНЕ в прогресивне майбутнє [ua]
РІЗАТИ ВІРУНІВ :diablo:
Логично тогда атрофия не только половых органов, а и всех остальных. Будут только мозги в баночке плавать? 8-:
   
РІЗАТИ ВІРУНІВ

СМАЖИТИ КРОКОДИЛІВ !  :ok:



 :bueee:
   
Ви знаєте для мене це все так дивно. Мати сексистські ірраціональні погляди то нормально. Нормально ділитись ними з іншими сексистами. Навіть нормально писати їх в інтернеті... Але ж суко не на форумі де ви регулярно спілкуєтесь в тому числі і з жінками. Невже хоч трошки не соромно?

ти ліва хвороблива демагогічьна істота :punish:
саме лівий популізм спинив прогрес та призводить до його деградаціі та захоплення/винищення абізянами його надбань.

От ти кинув ЛОЗУНГ: "сексізм" :-G Це така ж мулька як "хвашизм". Спробуй-но його ПІДТВЕРДИТИ не як лозунг-аксіому, а з доказами, де ми тут кажем НЕПРАВДУ.
   
Логично тогда атрофия не только половых органов, а и всех остальных. Будут только мозги в баночке плавать? 8-:

Прогрес немае меж. Мозг і баночка - нє прєдєл [ua]
Білкові структури - крихкі та недосконалі.
   
СМАЖИТИ КРОКОДИЛІВ !  :ok:

Показати зображення...
:bueee:

Васукі тебе покарае за це :punish:
   
Мозг і баночка - нє прєдєл

 :facepalm1: Дібілиблять....  :weep:

Зачємова, зачємова вам продлівать гнустную жисть свою в відє мозга в баночкє...  :facepalm:
   
ти ліва хвороблива демагогічьна істота :punish:
саме лівий популізм спинив прогрес та призводить до його деградаціі та захоплення/винищення абізянами його надбань.

От ти кинув ЛОЗУНГ: "сексізм" :-G Це така ж мулька як "хвашизм". Спробуй-но його ПІДТВЕРДИТИ не як лозунг-аксіому, а з доказами, де ми тут кажем НЕПРАВДУ.
Як же я люблю, коли мене звуть лівим))) Дуже коротко. Ну і особиста образа з нічого, то показово

1) демагогічний я значить... Демаго́гія (дав.-гр. δημαγωγία — дослівно «веду народ» , aбо «керівництво народом») — маніпуляція інформацією, набір ораторських і полемічних прийомів і засобів, що дозволяють ввести аудиторію в оману і схилити її на свій бік.
Якою ж інформацію я зманіпулював і які ораторські\полемічні прийоми використав?. Не користуйся словами значення яких твій мозок не розуміє

2) Сексизм то не лозунг. Хоча це слово часто використовується лівими радикальними псевдофеміністичним и рухами в викривленому значенні, його базове значення дуже просте - переконання, що чоловіки вищі за жінок. Максимум, ти можеш сказати, що твій сексизм логічний і виправданий, а не ірраціональний.

3) Що ти хочеш, щоб я з доказами доводив як неправду? Маячню типу "Якби не чоловіки то жінки бавно повиздихали))))" Так це базова біологія, біологічний вид не має більш чи менш важливої статі для виживання.

   
Як же я люблю, коли мене звуть лівим))) Дуже коротко. Ну і особиста образа з нічого, то показово

1) демагогічний я значить... Демаго́гія (дав.-гр. δημαγωγία — дослівно «веду народ» , aбо «керівництво народом») — маніпуляція інформацією, набір ораторських і полемічних прийомів і засобів, що дозволяють ввести аудиторію в оману і схилити її на свій бік.
Якою ж інформацію я зманіпулював і які ораторські\полемічні прийоми використав?. Не користуйся словами значення яких твій мозок не розуміє
2) Сексизм то не лозунг. Хоча це слово часто використовується лівими радикальними псевдофеміністичним и рухами в викривленому значенні, його базове значення дуже просте - переконання, що чоловіки вищі за жінок. Максимум, ти можеш сказати, що твій сексизм логічний і виправданий, а не ірраціональний.

3) Що ти хочеш, щоб я з доказами доводив як неправду? Маячню типу "Якби не чоловіки то жінки бавно повиздихали))))" Так це базова біологія, біологічний вид не має більш чи менш важливої статі для виживання.

Давай без банальной хуцпи.

Понятія "сексізм", "расізм", "фашизм" давно (і більшість - ізначально) мають брехливі пояснення. І слугують аксіомамі для придурків та злочинців. Де ти тут знайшов ПРЄДВЗЯТОЄ отношеніє до жінок, коли всі тези можна підтвердить на 100%? Чи може, ти назвеш расізмом погане ставлення до циган (хоча їх ненавидять зовсім не за расу, а за те, шо люде бачать від представників їхньої націі виключно зло)?..
   
переконання, що чоловіки вищі за жінок.

Тібе о ніщісний нівіглас обняснямово пашіму чєловєгі такі вищі за женшин. Ібо се єсть Дхарма: долх і Закон Божий  :buba:
Святі Пісанія гласят: шо Висшеє Сушчєство єсть суть мужскава полу, ібо Онова єсть суть Обладатєль, а усє остальниє живі сушчества єсть Іго обладаїмиє!  :buba:
Господь только канєшномова пару раз такі сошол у брєнний мір во дівічьїх облічіях... но то било шоб поржать і покепкувать з нерадівих чад Своіх.
Потому папік у всєх у нас одін. Отець наш нібєсний і Он такі Главний Обладатіль.
Посєму дєвіци, которива не ісполняют свій женський долг - єсть суть нічістівіци.
А особлінова гнусниє дімоніци, которива одівають на сібя достоїнства мужскія с гнусной целію обладавувать оними.
Посєму оні будуть пізжени і нізвєргнути в круги ніжніє.  :diablo:

   
А ось на хлопця, як на деяких тут, також дівчата не звертали уваги,  і  він вирішив ось так в дівчини попросити:
   
Тібе о ніщісний нівіглас обняснямово пашіму чєловєгі такі вищі за женшин. Ібо се єсть Дхарма: долх і Закон Божий  :buba:
Святі Пісанія гласят: шо Висшеє Сушчєство єсть суть мужскава полу, ібо Онова єсть суть Обладатєль, а усє остальниє живі сушчества єсть Іго обладаїмиє!  :buba:
Господь только канєшномова пару раз такі сошол у брєнний мір во дівічьїх облічіях... но то било шоб поржать і покепкувать з нерадівих чад Своіх.
Потому папік у всєх у нас одін. Отець наш нібєсний і Он такі Главний Обладатіль.
Посєму дєвіци, которива не ісполняют свій женський долг - єсть суть нічістівіци.
А особлінова гнусниє дімоніци, которива одівають на сібя достоїнства мужскія с гнусной целію обладавувать оними.
Посєму оні будуть пізжени і нізвєргнути в круги ніжніє.  :diablo:
Не хотелось бы сомневаться в этой стройной теории, но.. НАХЕРА БОГУ!!! ПОЛ? он шо, размножаться собирается?.  8-:
   
мавпа вибирає домінуючого самця не за кількість стразєків, а за фізичну силу і нахабство.
дівчата-підлітки теж спочатку захоплюються поганими брутальними хлопцями. потім розумнішають(не всі) і виходять заміж за тих, хто найбільше здатен забезпечити сімю в майбутньому.
маша, вы ж не шестая- восьмая надеюсь? раз взапетра...ой, или тока раз...
   
Хоть и не спыныты, а крис никаким крокодилам отменить не удастся. :)
Бо тут все просто: КРИ - вершина, а кроки -мусор. увы и ах...
   
кроки, не сцы- там и кроме тебя еще мусора насобиралось (tu)
   
Бо тут все просто: КРИ - вершина, а кроки -мусор. увы и ах...

утебе вєсь моск ласіпед з"їв :read:
   
Давай без банальной хуцпи.

Понятія "сексізм", "расізм", "фашизм" давно (і більшість - ізначально) мають брехливі пояснення. І слугують аксіомамі для придурків та злочинців. Де ти тут знайшов ПРЄДВЗЯТОЄ отношеніє до жінок, коли всі тези можна підтвердить на 100%? Чи може, ти назвеш расізмом погане ставлення до циган (хоча їх ненавидять зовсім не за расу, а за те, шо люде бачать від представників їхньої націі виключно зло)?..

1) Ти не здатен підтверджувати свої "тези". Я в тому переконався в темах де ти сперечаєшся з вірунами і добросовісно підтверджуєш всі стереотипи тупого атеїста...

2) "предвзятое отношеніє" то не мої слова, і воно не є частиною визначення слова. Та й взагалі, не подобаються тобі слова? Ну то можна використати точне визначення того, ким є ти. Престарілий невдаха з недотрахом, який має занадто низький інтелектуальний, моральний та культурний рівень, щоб насправді зацікавити будь-яку жінку, через це ти на них ображений, вважаєш жінок людьми другого сорту і шукаєш докази цього в загальновідомих "фактах" типу "цивілізацію побудували чоловіки" (до речі, а ти то тут до чого, істото середньої статі, що ти особисто такого цінного побудувало для цивілізації?) , або переспіваними дурналістами наукових досліджень як в стартовому повідомлені

3) Щодо циган, це залежить від простого питання - є переконання, що цигани генетично нижчі. Якщо воно є, то то таки расизм. Визнання того, що культура циган гидотна і з нею треба боротись, звичайно, расизмом не є.
   
1) Ти не здатен підтверджувати свої "тези". Я в тому переконався в темах де ти сперечаєшся з вірунами і добросовісно підтверджуєш всі стереотипи тупого атеїста...

2) "предвзятое отношеніє" то не мої слова, і воно не є частиною визначення слова. Та й взагалі, не подобаються тобі слова? Ну то можна використати точне визначення того, ким є ти. Престарілий невдаха з недотрахом, який має занадто низький інтелектуальний, моральний та культурний рівень, щоб насправді зацікавити будь-яку жінку, через це ти на них ображений, вважаєш жінок людьми другого сорту і шукаєш докази цього в загальновідомих "фактах" типу "цивілізацію побудували чоловіки" (до речі, а ти то тут до чого, істото середньої статі, що ти особисто такого цінного побудувало для цивілізації?) , або переспіваними дурналістами наукових досліджень як в стартовому повідомлені

3) Щодо циган, це залежить від простого питання - є переконання, що цигани генетично нижчі. Якщо воно є, то то таки расизм. Визнання того, що культура циган гидотна і з нею треба боротись, звичайно, расизмом не є.
Який бред несеш((((

Правда про жінок це образа жінок...

Ти ще скажи що жінки не люблять секс бо  в них немає оргазму і це науковий факт)))) Правда не зрозумліо чого ще людство існує.
   
На думку мрійника дівчата какають розочками без шипів, і пукають дезіком)))))
   
Ви знаєте для мене це все так дивно. Мати сексистські ірраціональні погляди то нормально. Нормально ділитись ними з іншими сексистами. Навіть нормально писати їх в інтернеті... Але ж суко не на форумі де ви регулярно спілкуєтесь в тому числі і з жінками. Невже хоч трошки не соромно?
Притащив вигадку феменісток, феміністки це жінки яким не повезло і пробують для інших жінок зменшити поле для полювання.

Просто жертва жіночого виховання, добре що платічка не носиш.
   
Та ні, апостоле ти наш. Жінки ще й як люблять секс, вони ж люблять гроші, вони ж люблять владу, вони схильні до ірраціональної поведінки, вони бувають безсердечні. Список можна продовжувати. Але все те саме можна сказати про чоловіків


А закид омега-самця, що я жіночний це -  :D  Коли в тебе був секс останній раз, ти, зразок мужності? А дівчина, яка була б з тобою більше місяця коли була?
   
ну шо тут?
все альфы отметились?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія