Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Пляць, ми 5 сраних сторінок на рік розтягнемо, добрі люди? Ви де?
   
ти кудись спішиш?  :lol:
   
Доброго ранку добрим людям!
   
вітаю всіх 1,25 залишків педрил із черговою перемогою  :super:
   
вітаю всіх 1,25 залишків педрил із черговою перемогою  :super:
Та они после послених событий шось не сложат домино в макитрах - непонятно про какие зрады еще и попистеть. :lol:
   
Та они после послених событий шось не сложат домино в макитрах - непонятно про какие зрады еще и попистеть. :lol:
один уже згорів на роботі.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1094746.0
Як швидко ефект санкцій щодо медведчука відчується на холодильнику прихильники певної політсили

у перекладі з педрячого: поверніть поро відміність санкції  :weep:
   
Ну ось прийшов ще один понеділок, як черговий осиновий кілок в тушку зелених зомбаків  B-)
   
Ну ось прийшов ще один понеділок, як черговий осиновий кілок в тушку зелених зомбаків  B-)
:lol:
піррімого  :super:
   
:lol:
піррімого  :super:
що, пригорає від забитого кілка ?  :weep:
   
що, пригорає від забитого кілка:weep:
пєрділи - люди з діагнозом.
Кілки забивають  :weep:
   
Ми тут побачимо прихильники певної політсили
   
Ми тут побачимо прихильники певної політсили
да-да, зільоніньких таких
вольтер їх кожного вечора бачить  (tu)
   
петрушки будуть завжди бо вони як таргани
Сраліна скільки нема а сраліністи є
   
петрушки будуть завжди бо вони як таргани
та...
у порівнянні скільки їх БУЛО, то щас уже можна сказать шо нуль.
ТС був отчасті правий.
   
прихильники певної політсили засрали форум, а тепер в гілці де їх не було розказують про зниклих петрушок. прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили.
   
Доброго ранку добрим людям.
   
Доброго понеділка, незникненні  :super:
   
Доброго ранку, невидимки.
   
Доброго ранку, країно! істерикою гостровухого задоволений!
   
доброго ранку, свині, ану позакривали пердаки, бо вас тут вже більше року немає!!!  Нєфіг хрюкать!!  :punish:
   
Ну ось прийшов ще один понеділок, як черговий осиновий кілок в тушку зелених зомбаків  B-)

Оригінально ти вітаєш санкції Медведчуку
   
Оригінально ти вітаєш санкції Медведчуку
ті санкції  шо слону дробина
   
Кто там срет на фупе, как корова в хлеву?

   
Порохоботы продолжают мучаться в агонии исчезновения...их всё меньше и меньше... всё бесподнее почва для хвальбы  Порошенко...
   
Порохоботы продолжают мучаться в агонии исчезновения...их всё меньше и меньше... всё бесподнее почва для хвальбы  Порошенко...
:lol: кукушка хваліт пєтуха! гостровухого
   
Доброго ранку та з останнім тижнем зими!
   
:lol: кукушка хваліт пєтуха! гостровухого
Ты же знаешь, что я  спокойно  и с реальным пониманием, отношусь к тем, кто проголосовал за Порошенко по своему выбору..И не осуждаю их за это.
   
Ты же знаешь, что я  спокойно  и с реальным пониманием, отношусь к тем, кто проголосовал за Порошенко по своему выбору..И не осуждаю их за это.
:weep: краще б ти осудив вибір зьєбіла
   
Доброго ранку!
Всім гарного і продуктивного трудового тижня!
   
Шо тут, - зебiли тему тримають? :)
   
:weep: краще б ти осудив вибір зьєбіла
С какой стати???
 Каждый голосует, как считает необходимым для себя! Он считает, что проголосовав за Плорошенко или за Зеленского,он сделает СВОЁ будущее лучше. А как проголосуют другие. его не касается.
 Что в этом нехорошего или осуждаемого? Это просто демократическое право проголосовать по собственному выбору!
   
ті санкції  шо слону дробина

Тому Педро їх навіть не починав? А пив чаї з Медаедчуком на Банковій та в Мінськ його призначив.
Про трубу вже не кажу.
   
Шо тут, - зебiли тему тримають? :)

Так вони вже майже зникли. В будь-який день тижня зникають.
   
Так вони вже майже зникли. В будь-який день тижня зникають.

Та ясно що майже зникли. А гілку я за них буду піднімати? На хєра воно мені треба?
   
Та ясно що майже зникли. А гілку я за них буду піднімати? На хєра воно мені треба?
але ж піднімаєте! :)
   
С какой стати???
 Каждый голосует, как считает необходимым для себя! Он считает, что проголосовав за Плорошенко или за Зеленского,он сделает СВОЁ будущее лучше. А как проголосуют другие. его не касается.
 Что в этом нехорошего или осуждаемого? Это просто демократическое право проголосовать по собственному выбору!
за свою дурість тре відповідати
   
за свою дурість тре відповідати
https://www.youtube.com/watch?v=yBeQMY-Y2NQ&ab_channel=%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0
Ну если ты так считаешь,  причём не важно, за кого ты проголосовал на последних выборах, то вперёд в тёплую ванну и режь свои  вены!
   
Та ясно що майже зникли. А гілку я за них буду піднімати? На хєра воно мені треба?

Людас,там мова йде про подібних до Вас. Виборців Зе
   
Ну если ты так считаешь,  причём не важно, за кого ты проголосовал на последних выборах, то вперёд в тёплую ванну и режь свои  вены!
здгастьє, якого хера я маю різати собі вени? за то шо не голосував за імітатора бурхливої діяльності?
нє.... ріжте собі самі!  можете з яєць почати!  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія