Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що там з курятиною? Експорту ппц?

Що там з курятиною? Експорту ппц?

Через те, що якійсь птахофермі знайши пташиний грип,то ЄС заборонив ввіз продукції птахівництва з України. Такі гіганти як "Наша Ряба" не можуть продати свою продукцію. Готуйте морозильники для дешевої курки.
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

С добрым утром , проснулся уже месяц как .
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

накуя той експорт якщо можно друкувати ОВГЗ ?

гривня - новий біткоін .  :lol:
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

С добрым утром , проснулся уже месяц как .
Я просто курку не купую взагалі, а то зайшов у магазин, а там акція - х"якція, дешево - гребіть,подешевшало і нікому не треба...
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?
PAL

Я просто курку не купую взагалі, а то зайшов у магазин, а там акція - х"якція, дешево - гребіть,подешевшало і нікому не треба...

ціна отої "акції" виходить дорожче, ніж у поляків
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Как можно такую куйню жрать?
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Я просто курку не купую взагалі, а то зайшов у магазин, а там акція - х"якція, дешево - гребіть,подешевшало і нікому не треба...

О, тепер ясно-зрозуміло. В Великій Кишені висить об'ява - курячі крильця щось по 30 грн з чимось. Я все дивувалася, що ж таке.

Але теж таких кур не купляю вже років десять.
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Уже филе 70, гомилка 38. Правда водой накачано и все равно дороже чем в Польше, но то такэ.
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

а я то думаю че у рыбака (это сеть местных мясных магазинов - не айс кстати) куриное филе по 80

а оно вонона что михалыч
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Уже филе 70, гомилка 38. Правда водой накачано и все равно дороже чем в Польше, но то такэ.

Водой то Наша Ряба , но есть много неинъектированной адекватной курятины  и тоже дешево .
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Через те, що якійсь птахофермі знайши пташиний грип,то ЄС заборонив ввіз продукції птахівництва з України. Такі гіганти як "Наша Ряба" не можуть продати свою продукцію. Готуйте морозильники для дешевої курки.
тушняка можно накрутить.
в трехлитровых банках ;)
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Водой то Наша Ряба , но есть много неинъектированной адекватной курятины  и тоже дешево .
Все эта брехня про атибиотики и воду, кто был и видел как работает это все - знают. Вода - там особый метод охлаждения без лишних людских рук и перевалки, а антибиотики - только в 1е дни жизни цепленка что б не сдох, а он забивается меньче чем через месяц,то там уже и следа от этого антибиотика нету - что неодноразово подтверждено экспертами во всем мире. Была бы она с водой и интибиотиками - хер бы ее ел весь мир , даже емираты.
п.с. вообще курятину не ем, раза 3-4 в год.
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Все эта брехня про атибиотики и воду, кто был и видел как работает это все - знают. Вода - там особый метод охлаждения без лишних людских рук и перевалки, а антибиотики - только в 1е дни жизни цепленка что б не сдох, а он забивается меньче чем через месяц,то там уже и следа от этого антибиотика нету - что неодноразово подтверждено экспертами во всем мире. Была бы она с водой и интибиотиками - хер бы ее ел весь мир , даже емираты.
п.с. вообще курятину не ем, раза 3-4 в год.

Курицу инъектируют взрослую тушку рассолами для увеличения массы . Киньте Рябу в духовку и получите поддон воды после жарки , возьмите другую ТМ  и воды нет сухая курица . Так же и свинина .
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

колись брав коту шийки курячі, так у нього бідолахи екзема почалась
довелось лікувати
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

колись брав коту шийки курячі, так у нього бідолахи екзема почалась
довелось лікувати

Як не дивно, курятина - взагалі алергійним продуктом стала.

 То кіт екзаму підхватить, то собака всю морду розчухає.

Раніше про алергійну курятину майже не чула. Я не можу стверджувати і не знаю, що на тих птахофабриках колють тим живим курям і яке гуано штрикають в готові тушки, але факт залишається фактом.

Тварини після того, як поласували тією курятиною, мають потім алергії та екземи.
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Євросоюз ввів ембарго на поставки курятини з України після спалаху пташиного грипу у Вінницькій області.
 
Єврокомісія залишить чинним рішення про припинення ввезення м'яса птиці з України. Про це в п'ятницю, 14 лютого, пише Європравда з посиланням на джерела в уряді.
 
ЄС призупинив ввезення м'яса птиці з України 23 січня. Це тимчасове рішення пов'язане зі спалахом пташиного грипу у Вінницькій області. У Держпродспоживслужб і назвали таке рішення Євросоюзу "приголомшливо несподіваним".
 
За даними видання, 29 січня в рамках Ради асоціації Україна - ЄС українська сторона переконувала європейських партнерів локалізувати заборону найближчими селами навколо виявлених вогнищ зараження.
 
На цьому тижні в Брюсселі відбулося засідання Комітету головних ветеринарних інспекторів, на якому пропозиція про локалізацію було відхилено.
   
Re: Що там з курятиною? Експорту ппц?

Только что брал филешки домашней курицы в рожках-ножках (Киев, Печерск). Цена 139 грн/кг.
   
Ту нашу рябу взагалі їсти шкідливо, що з грипом, що без грипу.
Скоро хоч не хоч доведеться до веганів приєднуватися. таке гівно продають, що їсти неможливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія