Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

вперий ідіот - це той, хто двадцять разів поставив одне й те саме запитання, а потім відмовився навіть прочитати на нього відповідь.
Там была херня, а не ответ.
...
Якийсь мудак нас образив. Трьох. При жінках.
А потім одного з нас ще й вдарив!
...
Ударом история закончилась, все выперлись учить лоха ДО УДАРА.
   
а повне відео є?
   
Га-га-га. По самому тільки відеоролику кримінальних справ не порушують, паскоку може мати місце постановка. А от саме оця лікарська довідка у прив*язці до відеофіксації події і є підставою для порушення примінальної справи.

Бляха муха.... икспердів розвелося як ссаббак не різаних. Корейців на вас немає.


Але ви не переймайтеся - продовжуйте підтиратися. Привселюдно - ми стерпимо.


 :dopovid:

За образу по національній ознаці
   
Вы не правы вероятность встретить на улице динозавра намного меньше 50% потому что я знаю исходные данные и самое главное, вы будете смеяться, но я их ранее в своём городе не встречал!
по сути же заданных выше вопросов автор референдума предлагает исходить из прописанной им истины "все менты козлы"
Так это не я не прав, я не писал про 50% :)
Совсем никаких исходных данных? И таких ситуаций в городе не стречал? :) Чуть не раздавили собаку на переходе. Получили замечание, вылезли втроем, один бухой. Наверное покурить, не на разборки. При этом тесно окружили боксера с трех сторон, блокируя возможность уйти или разорвать дистанцию.
Хотя, сценариев может быть много. Например,  активным был убитый, а двое его наоборот пытались остановить. В пользу этого говорит то, что ситуация закончилась одним ударом.
К сожалению, доверять следствию после заявлениябрехни аброськина нет ни малейших оснований :(

Останнє редагування: 4 січня 2019 14:55:56 від serg60
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Аброськин врядли сознательно врал.
Озвучил, то что ему подсунули референты.

   
:dopovid:

За образу по національній ознаці
И за ссабак тоже :(
   
Хотя, сценариев может быть много.
ВОТ!!! поэтому 50%
   
Там была херня, а не ответ.
Ударом история закончилась, все выперлись учить лоха ДО УДАРА.

та звісно воно для вас хєрня, бо не так, як ви хочете виставити.

а насправді ж ми всі бачили відео, на якому ніяких агресивних дій щодо боксера ні до ні після удару не видно і близько.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


Моє уявлення ситуації:

Нам по 26 років.
Якийсь мудак нас образив. Трьох. При жінках.
А потім одного з нас ще й вдарив!
Що ми робимо?
Правильно, ми пиzдимо виховуємо мудака, бо отримати в пику у 26 років випадок звичайний, і думки про смерть нас ще не відвідують.

Більш того. По твоїй версії ми усі троє озброєні і треновані менти, які бикують в будь якому випадку.

І тут бах - несподіванка!!! Ми п'яні, але не бикуємо, не витягаємо зброю, не гамселимо нападника.
Більш того, ми, менти, його навіть не затримуємо, хоч він і не втікає, і навіть його страшний собака міцно прив'язаний.

Тобі не здається, що тут щось трохи не так???

Я сам відповім на своє запитання:

Я припускаю, що хлопці менти.
Навіщо вони вийшли з машини я не знаю.
Але я припускаю наступне:
Вони були досить тверезі, або зовсім тверезі. Собаковод можливо навпаки.
Коли їх товарищ получив у пику, вони збагнули - не треба бити. Посадимо. (вони ще не здогадувались про наслідки)
На вигляд примітний, з двома примітними собаками, яких вигулював, значить місцевий. Знайти буде зовсім не важко, то хай йде. Свідків вистачає.

Якось так.
Чи був п'яний небіжчик не має жодного значення.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Там была херня, а не ответ.
Ударом история закончилась, все выперлись учить лоха ДО УДАРА.

Твій брат Людас, стверджує, що вони бики, що вони менти, що вони озброєні, що наміри їх були агресивні.
То невже один удар перетворив їх у соляні стовпи? Невже вони так перелякалися?
Знову щось не так.
   
Твій брат Людас, стверджує, що вони бики, що вони менти, що вони озброєні, що наміри їх були агресивні.
То невже один удар перетворив їх у соляні стовпи? Невже вони так перелякалися?
Знову щось не так.

Брехун то твоє хобі ? Я поставив питання, а не робив ствердження. Ти не відповів.
Чому ?

 
Ось це питання.  Схоже на ствердження ?


.
Ще одне питання. Яка ймовірність вища ?

1. Вони втрьох ( всі троє менти ? ) адекватні тверезі без зброї вилізли вибачитись.
2. Вони втрьох п*яні , озброєні, агресивні вискочили втрьох відмутузити одного.

Який твій вибір ? Перше чи друге ?



А те що ти , неЮАР, перетворив його в ствердження , то д-р Фройд сказав би що тебе за язика ніхто не тягнув.
Ти сам так думаєш.
   
Я сам відповім на своє запитання:
Я припускаю, що хлопці менти.
Навіщо вони вийшли з машини я не знаю.
Але я припускаю наступне:
Вони були досить тверезі, або зовсім тверезі. Собаковод можливо навпаки.
Коли їх товарищ получив у пику, вони збагнули - не треба бити. Посадимо. (вони ще не здогадувались про наслідки)
На вигляд примітний, з двома примітними собаками, яких вигулював, значить місцевий. Знайти буде зовсім не важко, то хай йде. Свідків вистачає.

Якось так.
Чи був п'яний небіжчик не має жодного значення.

Які припущення. Хоч одне ?
   
та звісно воно для вас хєрня, бо не так, як ви хочете виставити.

а насправді ж ми всі бачили відео, на якому ніяких агресивних дій щодо боксера ні до ні після удару не видно і близько.
Херня, потому что брехня. Он написал, что они вышли из машины после того, как их товарища ударили.  А это совсем не так.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Херня, потому что брехня. Он написал, что они вышли из машины после того, как их товарища ударили.  А это совсем не так.

 :fool: Покажи таке???
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


Ну, так і пишіть по суті гілки, а не переходите на особу опонента, якого ви собі призначили винуватим у вбивстві мусора, я так зрозуміла із вашої злості.

Я пишу що хочу, і коли хочу. Вказуйте комусь іншому, що і як робити, ок?
Це перше.

Друге - я нікого не призначаю винним. Мене там не було.

Третє - яка злість? Просто здивування, що довідка від лікаря швидкої, після поверхневого огляду вночі на вулиці, яка засвідчує лише одне - смерть не природна, а кримінальна, виголошується чи не головним документом про причину смерті. Я завжди вважала головним документом акт експертизи після розтину.

По суті гілки - я відчуваю занепокоєння, бо виявилося, що живу не в тихому затишному, а досить кримінальному районі.
І я маю намір це обоворювати, навіть без Вашого дозволу, мілочка....

   
ВОТ!!! поэтому 50%
То, что сценариев может быть много, никак не говорит, что вероятность 50%, она может быть как выше, так и ниже..
А так как это не динозавры, а неоднократно встречаемые на улицах города персонажи, из сценариев, приведенных Людасом, первый на порядки вероятнее второго.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

   
:fool: Покажи таке???
на:

Моє уявлення ситуації:

Нам по 26 років.
1)Якийсь мудак нас образив. Трьох. При жінках.
2)А потім одного з нас ще й вдарив!
3)Що ми робимо? Правильно, ми пиzдимо виховуємо мудака
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ошибка Людаса в том,  что он путает закон и справедливость.

С точки зрения закона - боксёр убийца, а мент пострадавший мирный гражданин...

Хотя они оба - злобные, агрессивные пидарасы..
Просто один живой, а второй нет. Хотя все могло бы быть наоборот, не ударь боксер первым.

Саме так.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

на:

Моє уявлення ситуації:

Нам по 26 років.
1)Якийсь мудак нас образив. Трьох. При жінках.
2)А потім одного з нас ще й вдарив!
3)Що ми робимо? Правильно, ми пиzдимо виховуємо мудака


Хворієш?
Де тут про послідовність виходу із авто?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Цитата: ЮАР link=topic=1025404.msg22050612#msg22050612 date=15466е08503
(P)

привіт  :)
Хоч гілка не дуже приємна...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

привіт  :)
Хоч гілка не дуже приємна...

 :give_rose:
   
Хворієш?
Де тут про послідовність виходу із авто?
А про шо, про птичек?
Обтекай, брехло :)
Это ты написал

Останнє редагування: 4 січня 2019 15:41:49 від serg60
   
То, что сценариев может быть много, никак не говорит, что вероятность 50%, она может быть как выше, так и ниже..
А так как это не динозавры, а неоднократно встречаемые на улицах города персонажи, из сценариев, приведенных Людасом, первый на порядки вероятнее второго.
вот видите Вы говорите "в полиции работают нормальные люди", Людас говорит "все менты козлы" пока 50/50. что Вы что он хотите представить своё внутреннее субъективное убеждение как неписанную истину.  на вероятности доказать виновность невозможно.  у нас может быть стойкое внутреннее убеждение, что именно этот человек совершил преступление, но пока это не докажешь его нельзя наказывать по одной простой причине - существует вероятность что он его не совершал. лучше не наказать 9 виновных чем наказать 1го невиновного.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


А про шо, про птичек?
Обтекай, брехло :)
Это ты написал

Юльок, він і в Африці юльок! :bueee:
   
А про шо, про птичек?
Обтекай, брехло :)
Это ты написал

там взагалі немає про вихід з машини.
сам вигадав брехню, сам звинуватив іншого в своїй же брехні  :facepalm1:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


там взагалі немає про вихід з машини.


Дякую!  :-B
   
Бльо.....

Лікарі констатували смерть від травми. Ти якщо пориєшся в інеті і знайдеш БЛАНК лікарського свідоцтва про смерть, то ЗРОЗУМІЄШ, що саме я маю на увазі.

Там у бланку розписані варіанти причин.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1152-06
Отам унизу є бланк, а зверху інструкція по його заповненню. І наразі є офіційна інформація про причини смерті - лише з цьоого ЄДИНОГО документу. Буде СМЕ (простими словами - Акт розтину трупа), в якій буде вказана зовсім ІНША причина смерті - будемо розглядати зовсім іншу версію події.

ФЕРШТЕЙН?

...для слідства канаєт лише судмедекспертиза
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

без всяких веских причин обзывать украинского офицера быком и пьяным быдлом может только кондовый кацап захуйловец .

Офицеры охраны бывают с первыми лицами на нуле наверно чаще , чем кое кто тут ездит на метро
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Явно Ваш жизненный опыт настолько куцый, что до Вас не доходит, что когда три гопника лезут к Вам и проявляют готовность уделать Вас, то у Вас только три варианта - бежать, стать на колени и просить прощения или в рыло самому здоровому. Явно Вы выбрали бы два первых. А Петр О. выбрал третий.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

ну тогда не гугл... ищите другой вариант.   к сожалению ( для читателей уп... это был яндекс переводчик). лучше уж был Гугл.
очерет сущ м
очерет
(тростник)

Так ведь яндекс закрыт  :laugh:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Твій брат Людас, стверджує, що вони бики, що вони менти, що вони озброєні, що наміри їх були агресивні.
То невже один удар перетворив їх у соляні стовпи? Невже вони так перелякалися?
Знову щось не так.

Коли бидло отримує по поці, воно стає  тихим, адекватним.
   
з якою метою троє вийшли із авто - для суду не матиме жодного значення, можливо хотіли таксу погладити, чи розпитати, як потрібно її вигулювати.
є один неспростовний факт - незпровокований удар кулаком в голову, що призвів до смерті
з відео чітко видно, що жодної загрози життю та здоров"ю боксера та його собакам не було, навіть, якщо образили в усній формі його, його собак, і весь його сімейний альбом, це не виправдує застосування ним сили.
що тут можна взагалі ще обговорювати і висувати все нові й нові версії, одна безглуздіше іншої, заради одного - виправдати боксьора, бо ми не любім мєнтов.
   
без всяких веских причин обзывать украинского офицера быком и пьяным быдлом может только кондовый кацап захуйловец .

Офицеры охраны бывают с первыми лицами на нуле наверно чаще , чем кое кто тут ездит на метро

Боюсь ты оторван от реалий Украины живя в США.

Я знаю много "украинских офицеров" из полиции, которые по сути своей быки и быдло.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я пишу що хочу, і коли хочу. Вказуйте комусь іншому, що і як робити, ок?
Це перше.

Друге - я нікого не призначаю винним. Мене там не було.

Третє - яка злість? Просто здивування, що довідка від лікаря швидкої, після поверхневого огляду вночі на вулиці, яка засвідчує лише одне - смерть не природна, а кримінальна, виголошується чи не головним документом про причину смерті. Я завжди вважала головним документом акт експертизи після розтину.

По суті гілки - я відчуваю занепокоєння, бо виявилося, що живу не в тихому затишному, а досить кримінальному районі.
І я маю намір це обоворювати, навіть без Вашого дозволу, мілочка....
дєвачька, відчепися, будь ласка.

Ти першою зачепила мене із якимись своїми тупущими чіпляннями   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025404.msg22050006#msg22050006   , а потім почала мене з кожним разом все більше провокувати на негатив. Просто іди нах і все.
І мене не цікавить, якого розміру кірпічами ти будеш надалі срати на мою адресу.

У тебе СВОЯ точка зору, а у мене - СВОЯ. І не обов*язково, щоб вона збігалася із твоєю.

Є що по суті гілочки висловити із юридичної точки зору - висловлюй, ну срать мені на голову нєх.

Знайшлася тут вказувачка.

І да, свої "занепокоєння" засунь собі до дупці - вони мені, як юристу, без потреби.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

І я маю намір це обоворювати, навіть без Вашого дозволу, мілочка....
Ну, так обговорюй, тіке не *би мені мозги. Просто обговорюй БЕЗ звернення до МЕНЕ.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

...для слідства канаєт лише судмедекспертиза

ЗВИЧАЙНО! ніхто не заперечує, але для ПОРУШЕННЯ кримінальної справи і саме за ЦІЄЮ статтею (115 ч. 1) - достатньо і цього лікарського свідоцтва про смерть, бо саме в НЬОМУ закріплена НАСИЛЬНИЦЬКА, а не ПРИРОДНА причина смерті.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

з якою метою троє вийшли із авто - для суду не матиме жодного значення, можливо хотіли таксу погладити, чи розпитати, як потрібно її вигулювати.
є один неспростовний факт - незпровокований удар кулаком в голову, що призвів до смерті
з відео чітко видно, що жодної загрози життю та здоров"ю боксера та його собакам не було, навіть, якщо образили в усній формі його, його собак, і весь його сімейний альбом, це не виправдує застосування ним сили.
що тут можна взагалі ще обговорювати і висувати все нові й нові версії, одна безглуздіше іншої, заради одного - виправдати боксьора, бо ми не любім мєнтов.
Проблема в чому? Ментів сплутують з хуліганами. Професія в них така. Ніч.Якийсь неадекватний, небритий, з собаками без намордніка.. Мент не захоче поцікавитися шо то за фрукт?-може наркоділок який.Підійшли спитали, вияснили-шось не так, по рації визвали наряд, закрили. Для підстраховки менти.Може вони йому сказали що вони з поліції-а він, як Мазурок почав убивати(при собі мав героїну на мільйон баксів і бійцівська собака для охорони). Так шо тут і пожитєве ще вийде.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

з якою метою троє вийшли із авто - для суду не матиме жодного значення, можливо хотіли таксу погладити, чи розпитати, як потрібно її вигулювати.
є один неспростовний факт - незпровокований удар кулаком в голову, що призвів до смерті
з відео чітко видно, що жодної загрози життю та здоров"ю боксера та його собакам не було, навіть, якщо образили в усній формі його, його собак, і весь його сімейний альбом, це не виправдує застосування ним сили.
що тут можна взагалі ще обговорювати і висувати все нові й нові версії, одна безглуздіше іншої, заради одного - виправдати боксьора, бо ми не любім мєнтов.

 :cray: Епікріз усих моїх постів у цій гілці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія