Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українцям влітку доведеться платити за опалення

   

У більшості українських міст діє єдиний тариф на опалення, а платити потрібно тільки в опалювальний сезон. В цей тариф вже включені всі витрати, в тому числі на утримання інфраструктури. Вже незабаром, згідно з меморандумом з МВФ, українці будуть платити за двома тарифами.

В Україні вже намагалися ввести абонплату на газ кілька місяців тому. Тоді виявилося, що українцям, які використовують газ тільки для підігріву їжі, платити довелося б більше. Крім того, на той момент субсидія не поширювалася на абонентську плату.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і компослуг (НКРЕКП), своє рішення призупинила. До кінця квітня Кабмін підготував ґрунт для повторного введення абонплати – вніс зміни до постанови про спрощену систему надання субсидій: знижка на комуналку з травня цього року поширюється і на поки ще не діючу абонентську плату.

З огляду на те, що абонентську плату розділять на весь рік, в опалювальний сезон тепло буде дешевше.

“Якщо дивитися на європейський досвід, там існують компанії, які будують станцію, готують інфраструктуру. Компанія пропонує скористатися цією інфраструктурою. І платити потрібно не тільки за газ, електроенергію, теплову енергію, а й за користування інфраструктурою. Це дозволить компанії відшкодувати витрачені на об’єкти кошти. що стосується існуючих систем, я не думаю, що до зміни прав власності на ці системи хтось із операторів повинен отримувати плату за потужність. Якщо так далі піде, український споживач буде платити ще й за наявність унітазу в своїй квартирі”, – впевнений Геннадій Рябцев.

Як зміниться тариф на опалення, і якою буде абонентська плата, залежить від методології розрахунку, яку оберуть в НКРЕКП. Наприклад, в тарифі “Київенерго” вартість транспортування і поставки займає приблизно 9%. Якщо тариф розділять на дві складові, абонплата може скласти приблизно 100 гривень за Гкал.
   
Дима Вовк опять проголодался
   
Re: Українцям влітку доведеться платити за опалення
Agh

В Ивано-Франковске уже лет 6, если не больше, так платят. :D
   
У Львові вже дано двоставковий тариф
   
В Ивано-Франковске уже лет 6, если не больше, так платят. :D

и не только в ИФ, я и в Луганске летом за отопление платила и гораздо больше чем 6 лет
   
ТС, годами так уже. доброе утро
   
Re: Українцям влітку доведеться платити за опалення

В Харькове тоже давно так.
   
В Харькове тоже давно так.
Ну вот взяли и обосрали ТСу такую классную зраду! Порохоботы!  :weep:
   
що стосується існуючих систем, я не думаю, що до зміни прав власності на ці системи хтось із операторів повинен отримувати плату за потужність. Якщо так далі піде, український споживач буде платити ще й за наявність унітазу в своїй квартирі”, – впевнений Геннадій Рябцев.


Це ж просто чудово



   
Це ж просто чудово

буде, звичайно. Абонплату за утримання каналізації. Чи ви сподівалися, що тіки газом обмежаться?
   
///Як зміниться тариф на опалення, і якою буде абонентська плата, залежить від методології розрахунку, яку оберуть в НКРЕКП. \\\

Сцуко, розкажуть що теплоносій з роттердаму качають? Нє?
Методика розрахунку? Методика грабунку, я б так висловився.
   
колись так і було що платили весь рік,
потім пореформували - стали платити тільки в сезон,
тепер пореформували - будемо платити весь рік
через десять років знову реформа - .... ну зрозуміло

реформатори, трясця  :(
   
Re: Українцям влітку доведеться платити за опалення
Agh

колись так і було що платили весь рік,
потім пореформували - стали платити тільки в сезон,
тепер пореформували - будемо платити весь рік
через десять років знову реформа - .... ну зрозуміло

реформатори, трясця  :(
Трохи не так, абонплату будемо платити весь рік, а за теплоносій у батареях - тільки у сезон.
   
Re: Українцям влітку доведеться платити за опалення
LAR

.............в тому числі на утримання інфраструктури.............., как они раньше существовали :facepalm1:
   
Трохи не так, абонплату будемо платити весь рік, а за теплоносій у батареях - тільки у сезон.

ну так, воно ж кожного разу повинно якось відрізнятись те реформування
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія