Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ніхто не знає коли помре. це може бути навіть завтра ) ми постійно стукаємо в двері Неба

голос мільйонів котів знищених тіммі остолопами взиває до нульової толерантності до декларовнаих християн.
   
я ж оперую фактами

Шо для вас є факти? Картинки з дитячих книжок з котиками?  :D
   
Шо для вас є факти? Картинки з дитячих книжок з котиками?  :D

все починаєтться саме з картинок в дитячиих підручниках))) з котиками, з трикутниками трапеціями формулами))
факт є те що остолопи-віруючі століттями знищували во імя віри все живе і мисляяче, не таке як вони , во імя бога . то хто їх бог - судячи з слова божого - явно не христос. по ділам судіть ( і одночасно не судіть але то таке )) )
   
У християн фактом є те що описуються в Біблії, у вас фактом є картинки з котиками з книжок, то яка між вами різниця?
Як з’ясувати чий факт більш фактичний?

   
У християн фактом є те що описуються в Біблії, у вас фактом є картинки з котиками з книжок, то яка між вами різниця?
Як з’ясувати чий факт більш фактичний?

те що описується в бібліє є не фактом а предметом віри. воно ж так і називаєтья - віра ))) бо в той брєд можна ільки вірить - но лоджік ))

те ж що описуєься в підручниках- віри не вимагає - вимага і  заохочує  навпаки мислення і перепровірики --
   
тобто я так зрозуіммв що   за твоїми віруваннями остолопи не спалювали ні бруно ні котів ні жінок?))
   
тобто я так зрозуіммв що   за твоїми віруваннями остолопи не спалювали ні бруно ні котів ні жінок?))
Ні, для мене то є історичні факти дій святої інквізиції
Будь яка релігія є предметом віри а не мислення ))
Мені були цікаві критерії твого мислення
   
Ні, для мене то є історичні факти дій святої інквізиції
Будь яка релігія є предметом віри а не мислення ))
Мені були цікаві критерії твого мислення
)))))
   
і лиш Небо знає коли воно відкриє нам двері))))

сінкебаут .

https://youtu.be/ZS7jD66f_xo
а тривалість нашого життя - та ще й свідомого і активного - навіть не мить

 :D

Що таке ? Про себе правду узнал ?
 ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія