Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

не достатньо довідки
тре мати паспорт пасіки

а для його отримання тре пройти епізоотичне обстеження
і проходити його регулярно

Видача ветеринарно-санітарного паспорта пасіки – 50,88 грн (без ПДВ)

Клінічний огляд пасіки (1 бджолосімя) – 29,73 грн (без ПДВ)

https://dpsscn.gov.ua/pres-tsentr/novyny/1110/shchodo-poriadku-reiestratsii-pasik-ta-provedennia-doslidzhen.html?fbclid=IwAR2KH3aW8aWG6aAfOXde10WbG-TSwqTEUgjpVWOC31LIhL8Xlwp9puToNws
Цитувати
Інформуємо, що відносини щодо використання, розведення та охорони бджіл,
заготівлі та переробки продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл
для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарськ ого призначення, дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб,
які займаються бджільництвом, регулює Закон України “Про бджільництво” (далі - Закон).
це не про субсидії
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

Ми за 20 рочків  під нашим смітником підібрали 6 (!!) кошенят. 2 кішечки вже на полюють на веселці, 2 коти і кішечка живуть щасливим життям у нас, ще одна кішечка - у дочки.
У нас є приватні ветеринари, яким ми довіряємо. І ми згодні зареєструвати наших Семенів,  Апельсинок, Зайчиків і Мусьок у нашій ветклінці, та платити притомний податок, за умови, що ці гроші будуть використані саме нашою міською громадою на потреби безпритульних тварин. Причому за умови прозорої фінансовї звітності.
Все інше - нах, нах...
https://youtu.be/HcfHBgUTn7I

Я теж. Але  вони будуть роздерибанені.
Практично на 100 ℅ . Я особисто впевнений.

А ви?
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

це не про субсидії
це про умови її надання

"Кабінетом міністрів України внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарськ ої продукції. Відповідно, у 2020 році буде профінансовано спеціальну бюджетну дотацію за бджолосім’ї", - зазначив Глущенко.

Дотація надаватиметься на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Якщо бджолосімей понад 300, максимальний розмір дотації становить 60 тис. гривень одному отримувачу.

У міністерстві пояснили, що для отримання дотації за бджолосім’ї фізичній особі необхідно зареєструвати пасіку в органах місцевого самоврядування та звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини для отримання ветеринарного паспорта пасіки. Також, доведеться зареєструватись у Державному реєстрі потужностей як оператор ринку та відкрити рахунок у будь-якій установі банку.

Далі слід подати до органів місцевого самоврядування копії паспорта фізичної особи, паспорта пасіки, рішення про держреєстрацію потужності, довідки про відкриття рахунку та довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (для надання довідки проводиться обстеження пасіки та складається відповідний акт).

Документи прийматимуть до 20 вересня 2020 року.(с)

https://www.ukr inform.ua/rubric-economy/3035731-cogoric-bdzolari-otrimaut-specialnu-budzetnu-dotaciu-minekonomiki.html
   
 :facepalm: педрилы затянули свою дежурную песню, налоги платить не буду потому что гос-во никуя не делает. ущербная логика паразитов, ты сначала что нибудь сделай, а я посмотрю что получилось и может быть тогда заплачу. свободные люди сначала платят налоги а уж потом спрашивает с государства отчёт . у рабов свинофермы все наоборот  :weep:
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

:facepalm: педрилы затянули свою дежурную песню, налоги платить не буду потому что гос-во никуя не делает. ущербная логика паразитов, ты сначала что нибудь сделай, а я посмотрю что получилось и может быть тогда заплачу. свободные люди сначала платят налоги а уж потом спрашивает с государства отчёт . у рабов свинофермы все наоборот  :weep:
тебе-то какое дело?
тьі уехал отсюда на все готовенькое, отлаженное, протестированное и стопицот раз проверенное, но не тобой
вот и не пидскакуй
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

це не про субсидії

Ви не хочете розбиратись в цьому питанні.
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку
Puh

Я теж. Але  вони будуть роздерибанені.
Практично на 100 ℅ . Я особисто впевнений.

А ви?
Та навіть сумнівів не маю)). Так що я краще ще одне кошеня підберу...
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

:facepalm: педрилы затянули свою дежурную песню, налоги платить не буду потому что гос-во никуя не делает. ущербная логика паразитов, ты сначала что нибудь сделай, а я посмотрю что получилось и может быть тогда заплачу. свободные люди сначала платят налоги а уж потом спрашивает с государства отчёт . у рабов свинофермы все наоборот  :weep:
державу створюють люди, а пацюки повзуть де краще, ти поповз
   
це про умови її надання

"Кабінетом міністрів України внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарськ ої продукції. Відповідно, у 2020 році буде профінансовано спеціальну бюджетну дотацію за бджолосім’ї", - зазначив Глущенко.

Дотація надаватиметься на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Якщо бджолосімей понад 300, максимальний розмір дотації становить 60 тис. гривень одному отримувачу.

У міністерстві пояснили, що для отримання дотації за бджолосім’ї фізичній особі необхідно зареєструвати пасіку в органах місцевого самоврядування та звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини для отримання ветеринарного паспорта пасіки. Також, доведеться зареєструватись у Державному реєстрі потужностей як оператор ринку та відкрити рахунок у будь-якій установі банку.
Далі слід подати до органів місцевого самоврядування копії паспорта фізичної особи, паспорта пасіки, рішення про держреєстрацію потужності, довідки про відкриття рахунку та довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (для надання довідки проводиться обстеження пасіки та складається відповідний акт).
Документи прийматимуть до 20 вересня 2020 року.(с)

https://www.ukr inform.ua/rubric-economy/3035731-cogoric-bdzolari-otrimaut-specialnu-budzetnu-dotaciu-minekonomiki.html

ну так з того і починали - умови отримання субсидій - "зареєструватись у Державному реєстрі потужностей як оператор ринку"
причому там стогін за податковою і платежами так і залишилось загадкою
   
Ви не хочете розбиратись в цьому питанні.

 як мені розібратись, якщо я читач букваря
а розумні люди вже другу сторінку пояснити не здатні
в чому суть їх страждання
   
тебе-то какое дело?
тьі уехал отсюда на все готовенькое, отлаженное, протестированное и стопицот раз проверенное, но не тобой
вот и не пидскакуй

 :facepalm: не твоё свинячье дело что я сделал и что буду делать. вы, педрильных дегенераты, ввиду того что дегенераты  :gigi: , и не можете аргументировано возражать сразу переходите на личность. все ветки где вас шпыняют аргументами перевели на обсуждение личностей оппонентов  :weep:
   
:facepalm: педрилы затянули свою дежурную песню, налоги платить не буду потому что гос-во никуя не делает. ущербная логика паразитов, ты сначала что нибудь сделай, а я посмотрю что получилось и может быть тогда заплачу. свободные люди сначала платят налоги а уж потом спрашивает с государства отчёт . у рабов свинофермы все наоборот  :weep:

дебил, ты бот чтоли и копипастишь свои высеры, не читая ветку  ? вопрос риторический.
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

ну так з того і починали - умови отримання субсидій - "зареєструватись у Державному реєстрі потужностей як оператор ринку"
причому там стогін за податковою і платежами так і залишилось загадкою

Державній реєстрації підлягають потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

Обов’язок отримання експлуатаційного дозволу не поширюється в частині відповідної діяльності на операторів ринку, які здійснюють:
- первинне виробництво харчових продуктів тваринного походження, а також пов’язану з ним діяльність, зокрема зберігання та поводження з первинною продукцією в місці первинного виробництва, за умови що при цьому істотно не змінюється стан такої продукції;
- транспортування харчових продуктів тваринного походження, у тому числі тих, які потребують дотримання температурного режиму та не можуть зберігатися при температурі вище 10 °C, залишаючись придатними для споживання людиною;
- зберігання харчових продуктів тваринного походження, які не потребують дотримання температурного режиму та можуть зберігатися при температурі вище 10 °C, залишаючись придатними для споживання людиною;
- виробництво та/або зберігання харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/або перероблені продукти тваринного походження;
- експлуатацію закладів громадського харчування та закладів роздрібної торгівлі, що відповідають вимогам, встановленим Кабінетом Міністрів України. До моменту встановлення таких вимог цей виняток поширюється на всі заклади громадського харчування та заклади роздрібної торгівлі.(с)

перелічені віди діяльності передбачають отримання доходу.
я не так досконало це питання вивчала, але якщо пасічник реєструється оператором ринку,
то постає питання про ведення зазначеної господарської діяльності як суб'єкт господарювання або проведення господарської діяльності без реєстрації
а це вже парафія фіскалов
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

:facepalm: не твоё свинячье дело что я сделал и что буду делать. вы, педрильных дегенераты, ввиду того что дегенераты  :gigi: , и не можете аргументировано возражать сразу переходите на личность. все ветки где вас шпыняют аргументами перевели на обсуждение личностей оппонентов  :weep:
помело попридержи
вертайсь назад, плати и проверяй, начни с себя, как говориться
а давать советьі и оценки из прекрасного далека, куда тьі с'епал, много ума не надо
тебя никто не трогал, пока ты тут не стал лезть со своими умничаньями, как хорошо сделали те граждане,
у которых ты сейчас живешь
не ты сделал, а они

   
перелічені віди діяльності передбачають отримання доходу.
я не так досконало це питання вивчала, але якщо пасічник реєструється оператором ринку,
то постає питання про ведення зазначеної господарської діяльності як суб'єкт господарювання або проведення господарської діяльності без реєстрації
а це вже парафія фіскалов

загалом то так, і це логічно
якщо хтось отримує субсидію, то він типу якийсь виробник чогось,
якщо ж він виробник то він свою продукцію продає, інакше навіщо ж її виробляти
ну а якщо він її продає, то у нього є дохід

як казав один мультгерой
- зачєм тєбе жужать, єслі ти нє пчєла
- ну а зачєм на свєтє пчьоли - чтоби дєлать мьод
- по-моєму так

інша справа, як фіскали той дохід збираються оподатковувати
як на мене, це не просте завдання
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

загалом то так, і це логічно
якщо хтось отримує субсидію, то він типу якийсь виробник чогось,
якщо ж він виробник то він свою продукцію продає, інакше навіщо ж її виробляти
ну а якщо він її продає, то у нього є дохід

як казав один мультгерой
- зачєм тєбе жужать, єслі ти нє пчєла
- ну а зачєм на свєтє пчьоли - чтоби дєлать мьод
- по-моєму так

інша справа, як фіскали той дохід збираються оподатковувати
як на мене, це не просте завдання

або  оператором ринку може зареєструватися лише суб'ект господарювання
з відповідним кведом
або непрямими методами
не думаю, що дід з банкою меду на базарі стане реєструватися оператором ринку 
   
або  оператором ринку може зареєструватися лише суб'ект господарювання
з відповідним кведом
або непрямими методами
не думаю, що дід з банкою меду на базарі стане реєструватися оператором ринку 

реєструються ті хто субсидію хоче
діду на базарі і без субсидії добре

квед не є об'єктом оподаткування
 про наявність методики визначення об'єкту оподаткування непрямим методом я не чув
   
:facepalm: педрилы затянули свою дежурную песню, налоги платить не буду потому что гос-во никуя не делает. ущербная логика паразитов, ты сначала что нибудь сделай, а я посмотрю что получилось и может быть тогда заплачу. свободные люди сначала платят налоги а уж потом спрашивает с государства отчёт . у рабов свинофермы все наоборот  :weep:

 Питаю ще раз)

Зайдешь на подворье в селе и сообщищь тете Вале, что она за  тузика и  двух кошаков должна заплатить  105 долларов( как ты нам гордо сообщил про 35 баксов за  животинуу)   в казну?

  Она при пенсии в 50 баксов тебе расскажет и про то, какая ты жлобская педрила, и про то,  на каком органе тебя, свободного человека, она видит.
   
Сууко, люблю етих телретиков, что ратуют ща европейские/ американсктие налоги при  зарплате  манюпаса  в Украине в  350 баксов.


   Вот взять такого Чука, и заставить его пожить  3 месяца  в Орегоне на 350 баков на месяц,  и шоб падла, все налоги заплатил)   
   Как раз хватит на телефон, шоб фупиться,    картонную  коробку под мостом и заплатить за кошака.
   

 
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

реєструються ті хто субсидію хоче
діду на базарі і без субсидії добре

квед не є об'єктом оподаткування
 про наявність методики визначення об'єкту оподаткування непрямим методом я не чув
так, квед не об'єкт оподаткування
квед - признак ведення господарської діяльності

ітого, щоб отримати субсідію по 200 грн на бджьолосім'ю, тре стати суб'єктом господарювання, отримати відповідний квед, отримати паспорт пасіки, зарегитись оператором ринку, відкрити рахунок в банку, який працює з цією програмою та подати заяву
все просто




Останнє редагування: 3 вересня 2020 17:34:57 від Alisa
   
так, квед не об'єкт оподаткування
квед - признак ведення господарської діяльності

ітого, щоб отримати субсідію по 200 грн на бджьолосім'ю, тре стати суб'єктом господарювання, отримати відповідний квед, отримати паспорт пасіки, зарегитись оператором ринку, відкрити рахунок в банку, який працює з цією програмою та подати заяву
все просто

ну як квед ознака, якщо його отримують при реєстрації суб'єктом підприємництва
то це вже скоріше наслідок
ну так для виробників воно(субсидія) і придумане, а не для домашніх пасічників-любителів
   
Питаю ще раз)

Зайдешь на подворье в селе и сообщищь тете Вале, что она за  тузика и  двух кошаков должна заплатить  105 долларов( как ты нам гордо сообщил про 35 баксов за  животинуу)   в казну?

  Она при пенсии в 50 баксов тебе расскажет и про то, какая ты жлобская педрила, и про то,  на каком органе тебя, свободного человека, она видит.

 :facepalm: б ля, ну так покажи мне где в законопроекте написано, что с бабки Вали будут снимать по 35 баксов? 35 это пример из другой страны. пример того что все цивилизованные страны платят, а дикари спрашивают «зашо». эта ветка если бы здесь были разумные люди должна быть посвящена величине сборов, сколько брать с бабы Мани живущей в селе и дяди Коли живущего в куеве. но набежали дегенераты из свинофермы с визгом «грабят»
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку
Puh

:facepalm: б ля, ну так покажи мне где в законопроекте написано, что с бабки Вали будут снимать по 35 баксов? 35 это пример из другой страны. пример того что все цивилизованные страны платят, а дикари спрашивают «зашо». эта ветка если бы здесь были разумные люди должна быть посвящена величине сборов, сколько брать с бабы Мани живущей в селе и дяди Коли живущего в куеве. но набежали дегенераты из свинофермы с визгом «грабят»
Так скажіть нам,дегенаратам, за що я маю платити? Куди підуть податки за моїх 3 котів? Я краще  нашій ветклініці віддам гроші, бо вони реально допомагають пенсіонерам. Лікують їх котиків та песиків за якісь смішні гроші типа 50 гривень. І я це особисто бачила. А іноді і взагалі грошей не беруть.
Так що питання не в сумі, а в тому, куди ваші зелебні ті гроші витратять.
   
:facepalm: б ля, ну так покажи мне где в законопроекте написано, что с бабки Вали будут снимать по 35 баксов? 35 это пример из другой страны. пример того что все цивилизованные страны платят, а дикари спрашивают «зашо». эта ветка если бы здесь были разумные люди должна быть посвящена величине сборов, сколько брать с бабы Мани живущей в селе и дяди Коли живущего в куеве. но набежали дегенераты из свинофермы с визгом «грабят»

    Каких  блятб, сборов, пенсионеры  в селе на пенсию без огорода не выживают,  ежу ясно, что никто котов и двортерьеров оплачивать не будет.

    приедь в Апалачи в хутор реднеков, покажи пальцем на мурку на веранде или   булли  шо валяеться под пикапом  и попроси оплатить $35 за голову.  Тебе моментом банджо на бошку наденут с размаху.  Будешь рад, если до машины добежишь без дроби в заднице.

 величина  налога на котов в Украине его волнует,  ето п***а, товарищи,   
   
У нас собака - знайда. Підібрали, вилікували, до кінолога їздили,вакцинуємо щороку, годуємо гарно, на вулиці купки за ним прибираємо,гуляємо на повідку, на людей та собак не нападаємо,любимо собаку безмежно. Де тут участь держави? Скільки в Києві майданчиків для вигулу собак, а для дресировки, а урн для какашок? Притулки для бездомних тварин, їх стерилізацію та вакцинацію роблять на гроші міжнародних організацій по захисту тварин або на кошти спонсорів. Частину тих грошей, як завжди, розкрадають. Про які податки мова? В чию кишеню вони підуть?
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

свободные люди сначала платят налоги а уж потом спрашивает с государства отчёт . у рабов свинофермы все наоборот  :weep:

У Вас что-то с логикой.
Платить по первому приказу начальства, не спрашивая на что и зачем - это как раз холопство.
Свободные люди в тех краях, откуда Вы пишете, скидывали колонизаторов под лозунгом "No taxation without representation".
   
Так скажіть нам,дегенаратам, за що я маю платити? Куди підуть податки за моїх 3 котів? Я краще  нашій ветклініці віддам гроші, бо вони реально допомагають пенсіонерам. Лікують їх котиків та песиків за якісь смішні гроші типа 50 гривень. І я це особисто бачила. А іноді і взагалі грошей не беруть.
Так що питання не в сумі, а в тому, куди ваші зелебні ті гроші витратять.
(tu)
   
  Вся ета  ежннедельная куйня придумываеться с одной целью -  создать еще один  денежный ручеек,   и отдав  львиную его часть наверх, серцьознвм дядям,   затейливый  придумака  получит свою денежную капельницу, пока сидит в  креслице  народного избранника.

  Чувак Чук  всерйоз озаботился об украинских зверушках
 
   
У Вас что-то с логикой.
Платить по первому приказу начальства, не спрашивая на что и зачем - это как раз холопство.
Свободные люди в тех краях, откуда Вы пишете, скидывали колонизаторов под лозунгом "No taxation without representation".


 :facepalm: у рабов во всем виновато начальство, а свободные люди выбирают парламентариев, которые три четверти своего времени тратят на принятие законов по которым они собирают налоги и их тратят.  так доступнее? что бы вы не несли ахинею  :weep:
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку
Puh

:facepalm: у рабов во всем виновато начальство, а свободные люди выбирают парламентариев, которые три четверти своего времени тратят на принятие законов по которым они собирают налоги и их тратят.  так доступнее? что бы вы не несли ахинею  :weep:
73 відсотки вільних людей вибрали мені отаких яценків. Які 100 % свого часу витрачають на якусь х..ню. І це не значить, що я маю цьому радіти і бігти в касу платити податки за свою Мусічку.

   
Наші пенси вже в курсі цього закону.
Проклинають зєлєнь, аж дим стоїть.  :)
Чула, бабці-сусідки кажуть, що поскладають у мішки своїх котиків і повезуть до Зєлєнскага.  :D
Я сказала, що оплачу їм дорогу в дві сторони.))
   
:facepalm: у рабов во всем виновато начальство, а свободные люди выбирают парламентариев, которые три четверти своего времени тратят на принятие законов по которым они собирают налоги и их тратят.  так доступнее? что бы вы не несли ахинею  :weep:

 Чувак не торопиться в Украине повыбирать парламентариев, бо  шоб  их тут повыбирать  свободно - надо рискнуть животом на майдане.

 Поетому поехал туда, где   150 лет  назад  уже все настроили без его участия,  поумирали,       и пользуясь  сими благами    с пафосом  Большого Брата  ВЕЩАЕТ  про свободы  и рабов.


 Вот же  гнилой  человечишко.     Тьху.
   
А чук всьо кланяєтся, кланяєтся... :facepalm:
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

Сууко, люблю етих телретиков, что ратуют ща европейские/ американсктие налоги при  зарплате  манюпаса  в Украине в  350 баксов.
Ти ж сама розумієш що борцун з йододифіцитом правий.
))

В селах песиків і котиків треба лишити в спокоі. Віднести іх до фауни.
Може десятку грн в рік взяти для дисципліни і елементарного контролю і захисту.
А в містах тим паче мільонниках інфраструктуру собачу потрібно налагоджувати.
Зібрати хоча б по сто грн в рік  і обладнати елементарні  зони вигулу. Потрохи рухатисть від лайно куп під кожним парковим деревом до якоісь цивілізованості.
Скільки тепер кіло корму і Уа для пса?
Якщо не тягнуть манюпаси куй з ним.
Така вже видно доля.
Хай 4лапі далі бігають без реєстраціі.

Про зп.
Так значною мірою побори (собаки церква ефір авто дороги)  як і внески до обовязкових страхових фондів (медицина пенсіон) та страхування активів (нерухомості авто безпеки особи) і формують ніштяки на які хохли заздрісно облизуються.
Тому і платять тут щоб покривати ті видатки домогосподарств.
Інакше нафіга платити ті пару штук євро пересічному.
Тільки щоб іншим боком забрати.

Не буде вводитись подібна система в Украіні будете і далі  сидіти в 350 баксах і продовжувати нити чому в вас подібного як тут немає.


Останнє редагування: 3 вересня 2020 20:33:03 від Lemberg.AT
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку
PAL

А в містах тим паче мільонниках інфраструктуру собачу потрібно налагоджувати.
Зібрати хоча б по сто грн в рік  і обладнати елементарні  зони вигулу. Потрохи рухатисть від лайно куп під кожним парковим деревом до якоісь цивілізованості.
угу,  згоден!
Саме до цивілізованості
А в наших умовах це означає: збирати ну добре, ті 100 грн на рік з морди (хоча для бабусі й те не знаю, як буде, з кількома котами), але у Законі прописати чітко: зібрані гроші йдуть виключно на обладнання площадок для вигулу, притулків, на державні ветлікарні
Й ніяких посередників, що загібають усі гроші собі!
   
Re: у кого є кіт або собака? готуйте мзду яценку

гроші йдуть виключно на обладнання площадок для вигулу, притулків, на державні ветлікарні
Ага, в законі чітко записано, що 100% дорожньго збору має йти на будівництво та ремонт доріг. І хтось виконує той закон?
   
...підтримую яйценюка...рекоменд ую ввести податок на душі мертвих котів...там грошей -- неміряно.
не я(й)ценюка - а яценка
це різні особи, яценюк та яценко
   
мандавошек своїх хай на облік ставить
сране бидло.
зелені тельбухи, які ж ви тварюки усі...
   це найкращій комент 
   
:facepalm: у рабов во всем виновато начальство, а свободные люди выбирают парламентариев, которые три четверти своего времени тратят на принятие законов по которым они собирают налоги и их тратят.  так доступнее? что бы вы не несли ахинею  :weep:
а самые свободные , не выбирают, а сьебывает туда, гда за них уже все повыбирали, да?
   
А ягуану можно не ставить на облик  :D


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія