Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

Колаборанти, покайтеся.

Сьогодні свято і маєте оказію це зробити.

Покайтеся!
Починай, зраднику, валив за Зеленського чи кого там, щоб розвалити Україну. А тепер не хочеш каятись. Сцикун і нарік.
   
Ну если честно то сумбурно. Но посыл понятен.

Беглый Хорват (x) это там ---------->

 :-B 

ага, сумбурно.
Зато искренне и от души))
Знают ли они, как я флудить умею?
Ооо.. Они не знают, как я флудить умею!
   
Пане Білий Хорват, Ваша думка буде дуже важлива для нас, як тільки Ві переселитель в Україну.
До того часу тримайте свої поради при собі.
ПС. У нашої сім'ї є можливість переїхати до Європу, але ми залишаємося в Україні. І наша дочка, маючи  купу європейських сертифікатфікатів та відвідавши майже всі країни Євопіи, відкриває практику в нашій країні. Тому поради людини, постить фото своїх жахливих чорних ніхтів на фоні крутого каміну нас не переймає...

Дуже доречно і справкдливо!  (tu)
   
Колаборанти, покайтеся.

Сьогодні свято і маєте оказію це зробити.

Покайтеся!
:gigi:

   
Я власне і втік від таких колаборантів, що лобіюють регіоналів, Ахметова, Медведчука.
А Ви кажете повертатись.

Ваше лобіювання олігархів довело до того, що молодь масово тікає з країни. Молодь не бачить перспектив в цій олігархічній банановій республіці.

Ви спочатку затримайте тих що ще залишились і мають намір виїхати, щоб вони не втікали, а потім повертайте інших.

Рожденный бегать - и будет бегать
Толку его останавливать, если он уже на лыжах
Хз, ну это как того, кто насмотрелся/начитался/наслушался гомосеков и проникся их идеей - хоть останавливай хоть нет - он все равно себе вжопу как минимум фломастер засунет.

Имхо на освободившиеся места в Украине лкчше бы кого привезти, чем ныть по сбежавшим, с ними и пооще и безопаснее...
   
Ладно обороняю на пальцах смысл закону.

У нас как обычно хитрожопый манюпас. Который начал мутить такую фишку.
Покупается дом пустой с участком, вся площадь участка забивается солнечными панелями. 
Такая себе солнечная ферма. Ну ясен пень дом записан на тестя, брата, кума, свата.
По закону тебе платится дельта между потреблением и генерацией.
А так как в том доме нуль потребления это чистой воды наебалово. Гос-ва  и остальных налогоплательщиков.
   
Да можно конечно купить десяток домов в забытом хуторе. по двушуке бакинских комиссаров. Потратится на укрепление кровли, нанять охрану. Но уже не тот левый доход.
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

це взагалі не пов'язані речі.
 Армія, мова, віра, геть від Москви. А Ахметов пох
   
а вам заборонили сонячні панелі ставити.

Ну і шо , ну звичайна дємагогія з дрібним пересмикуванням фактів , така самісінька , як і - "мені булаву не дають" , розрахована на емоційне світосприйняття десь десятирічного хлопчика чі дівчинки , котре ображаєця - "мені батьки обіцяли вілісапєда/смартхвона на день народження і не купили , бо зказали , що я погано вчивсь/вчилася" і жалієця своїм друзям .
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

Ні. не сумбурно, і повністю підтримую))
Це мій перший пост на форумі, стосовно виборів. Хоча теми емігів, які навчають життю "лохів", які залишились в Україні, реально задовбують уже не перший рік((.
Просто накипіло....Обіцяю відписуватися лише в темах про котиків
З чого раптом??? Пишіть, що вважаєте за потрібне, розумні фупчики підтримають.
   
Ви усвідомлюєте, що ви - лоббісти Ахметова?

Ахметову повністю подарували енергетику, а вам заборонили сонячні панелі ставити.

В Швеції уряд ще доплачує населенню, тим хто хоче поставити собі сонячні панелі. А вам, рабам, на державному рівні заборонили і наказали платити і працювати на збагачення олігарха-сєпара.

Ви усвідомлюєте, що ви лобіюєте цю всю наволочь?
Ви усвідомлюєте, що дякуючи вам, Ахметов, Медведчук і всі інші регіонали, Бойко, Шуфрич, живуть По-новому?
Дякуючи вам
Пане Білий хорват!!
Коли в повернетесь в Україну???!!!!
Ми без Ваших порад зовсім на Швецію не схожі))
І чому Ви не відповіли на жоден пост опонентів???  Ковбаса емігранська копчена  змастила салом пальці і вони ковзають по клавіатурі)))???
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

 Я тока читаю и ржу! ВЫ ЗАКОН САМ ЧИТАЛИ №8449-д ?!!!! Никто ни фига не запрещал и не "отдавал Ахметову". Наоборот,Рада подняла лимит для домогосподарств с 30кВт/час до 50 кВт/час. Теперь внимание: чтобы установить батерей на 50 кВ/час. нужно панелей эдак 1,5 кв. метра.... 170 штук!!! То есть площадь 225 кв. метров. Даже ,если взять дешевые китайские Солар,то это потянет с установкой 30 000 долларов с доходом 3500 баксов в год и окупаемостью 7 лет! Все еще хотите построить? Продолжим:  Хотите построить офигенную станцию? На земле? Вложить эдак 300 000 доларов ( мелочь для "ПРАСТОГА НАРОДА") или 3 000 000 - та чо там... вперед. НА АУКЦИЁН! Это лучше чем "прозоРРРо",так как без аукциона, нет не на покупку на цену для вашего току, все б досталось  Миколам Пельменовичам....аб о розенблядям. А так: запропонуєш найнижчу ціну-переможеш. Отримаєш гарантовану закупку. Ну будеш років з так 11 окупатися,за цей час потужність батарей впаде десь на 20%.... ще хочете купити?

 Дійсно, Ахметов може кинути мильони на це и,звісно запропонувати нижчу ціну за рахунок кількості. Але це бізнес,хлопчики! Суворий... Он у США в сонячних штатах,Флориді,Техасі, Нью-Мексико...взагалі нема для домогосподарств зеленого тарифу! Був...зараз нема! Або страшний податок! А ось у Нью-Йорку чи Нью-Джерсі-будь ласка! Всі там кричать.а їм дулю,монополії купили губернаторів,сенаторів... ну в них же "нема" корупції-ми ж чули! :D  X(  Це тільки у Петра була... :D  X(  :facepalm:

 Скажу відверто: мав би свій будинок-вляпав десь на 5 кВт/год батарей-мені б вистачило на все,на кондіціонери та навіть на опалення зимою. Бо це б дало мені десь 10 000 кВт/час на рік,якщо брати сонячні дні. Ось для мене б воно було вигідно. А на продаж... 14%-15% годових? Та чекати 7 років поки окупляться? Гавно бізнес! Дійсно,тільки для дуже великих інвестицій. А для дома вистачить і 5 кВт/час,бо ще опалення там... це економія більш суттєва. Воно особисто для тебе окупиться значно швидже. Мабуть за рік,максимум два.

 Це бізнес-розрахунки. ПРАСТОМУ НАРОДУ НЕ ЗРОЗУМІТИ!   :D  :facepalm:
   
Ви усвідомлюєте, що ви - лоббісти Ахметова?

Ахметову повністю подарували енергетику, а вам заборонили сонячні панелі ставити.

В Швеції уряд ще доплачує населенню, тим хто хоче поставити собі сонячні панелі. А вам, рабам, на державному рівні заборонили і наказали платити і працювати на збагачення олігарха-сєпара.

Ви усвідомлюєте, що ви лобіюєте цю всю наволочь?
Ви усвідомлюєте, що дякуючи вам, Ахметов, Медведчук і всі інші регіонали, Бойко, Шуфрич, живуть По-новому?
Дякуючи вам


 (tu)
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

(tu)
Донч, от нащо ти так крок за кроком паплюжиш свій чесний нік?
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

Ладно обороняю на пальцах смысл закону.

У нас как обычно хитрожопый манюпас. Который начал мутить такую фишку.
Покупается дом пустой с участком, вся площадь участка забивается солнечными панелями. 
Такая себе солнечная ферма. Ну ясен пень дом записан на тестя, брата, кума, свата.
По закону тебе платится дельта между потреблением и генерацией.
А так как в том доме нуль потребления это чистой воды наебалово. Гос-ва  и остальных налогоплательщиков.
То шо, манюпас решил наипать державу? Не хотит платить в закрома? А как жи з.п. в 4000 у.е. платить? B-)
Тока домов покупалось несколько, рядом, формально – несколько хозяйств, по факту - владелец один хитросделанный манюпас. B-)
   
не розумію чому манюпас стогне?
адже на закони елементарно можна наплювати
вот копачам бурштина ніякий закон не указ  :good:
   
Донч, от нащо ти так крок за кроком паплюжиш свій чесний нік?

він живе в окупації, може давное вже або продався сєпарам, або посидів на підвалі, і веліли писати по методичці
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

не розумію чому манюпас стогне?
адже на закони елементарно можна наплювати
вот копачам бурштина ніякий закон не указ  :good:
Прально! Набуя платить в буджет, шоб Педро Зе усе по кипрским хвирмочкам  размародерил? B-)
   
Шо, порохнявые, к тому херу, что у вас в жопах уже привыкли? ТопИте дальше за схематозников. Только не забудьте, что ваше место в самом низу пирамиды. Дальнейших вам приятных совокуплений.
   
Ні. не сумбурно, і повністю підтримую))
Це мій перший пост на форумі, стосовно виборів. Хоча теми емігів, які навчають життю "лохів", які залишились в Україні, реально задовбують уже не перший рік((.
Просто накипіло....Обіцяю відписуватися лише в темах про котиків

ну чому тільки про котиків?
Можна зайти трохи потролити
таких ідіотів, як польський хорват)
Головне не сприймати їх всерйоз.
Не співробітничати.
Не виправдовуватись перед мудаком хорватом,
з Мікрою розмови про пасочки
та про її життя зубажіле не підтримувати,
з Мічіганом і мічіганоподібними не сратися,
бо вони живляться тими фекаліями і з цього живуть..
Не годувати вампірів коротше.
Писати те, що цікаво Вам, а не їм.
Не опускатися до розмови з ними на рівних
   
Прально! Набуя платить в буджет, шоб Педро Зе усе по кипрским хвирмочкам  размародерил? B-)
от тут я согласен. К порке прихильники певної політсили готов на 80%.
плотить будут мне  за все.
   
Я усвідомлює лише одне: якщо справа по втручанню уряду України у вибори США буде набирати обертів - то Петру таки доведеться ховатися у Ростові  B-)

Не допоможе. Самі ростовські піймуть і продадуть американцям. За доларИ.
   
Проходячи повз,- тобто Ахметову манюпаса наяпувати можна, а манюпасу, в свою чергу,Ахметова зась?
   
Проходячи повз,- тобто Ахметову манюпаса наяпувати можна, а манюпасу, в свою чергу,Ахметова зась?

Так наябуй кто запрещает. Ток потом не надо ручками махать и скулить. Где пенсии, дороги, медицина и т.д.
   
Re: Всі, хто голосував за Порошенка, ви усвідомлюєте?

Проходячи повз,- тобто Ахметову манюпаса наяпувати можна, а манюпасу, в свою чергу,Ахметова зась?
Ну от бач. Початок нової "Епохи загального наяпування" B-)
   
Так наябуй кто запрещает. Ток потом не надо ручками махать и скулить. Где пенсии, дороги, медицина и т.д.
Ой,  ось і пенси в нагоді стали...
Так а ти розумієш, що змінювати правила походу гри як мінімум- не по-джентельменськи?
   
Я власне і втік від таких колаборантів, що лобіюють регіоналів, Ахметова, Медведчука.
А Ви кажете повертатись.

Ваше лобіювання олігархів довело до того, що молодь масово тікає з країни. Молодь не бачить перспектив в цій олігархічній банановій республіці.

Ви спочатку затримайте тих що ще залишились і мають намір виїхати, щоб вони не втікали, а потім повертайте інших.
Ще раз повторюю -наша сім'я залишились в Україні, ми платимо тут податки!. Наша дитина (22 роки) теж залишається в Україні!! І ніхто їз її друзів, однокласників, одногрупніків з Київсьокго університету ім.Шевченка не збирається "тікати" з цієї "олігархічної, бананової" країни. Так що перспективи у нас є). А Ви і далі можете постити свої надувні басейни і повчати нас життю))
   
Пане Білий Хорват, Ваша думка буде дуже важлива для нас, як тільки Ві переселитель в Україну.
До того часу тримайте свої поради при собі.
ПС. У нашої сім'ї є можливість переїхати до Європу, але ми залишаємося в Україні. І наша дочка, маючи  купу європейських сертифікатфікатів та відвідавши майже всі країни Євопіи, відкриває практику в нашій країні. Тому поради людини, постить фото своїх жахливих чорних ніхтів на фоні крутого каміну нас не переймає...
(tu)
   
Ще раз повторюю -наша сім'я залишились в Україні, ми платимо тут податки!. Наша дитина (22 роки) теж залишається в Україні!! І ніхто їз її друзів, однокласників, одногрупніків з Київсьокго університету ім.Шевченка не збирається "тікати" з цієї "олігархічної, бананової" країни. Так що перспективи у нас є). А Ви і далі можете постити свої надувні басейни і повчати нас життю))
Це такий собі не новий аргумент за відсутності інших аргументів )
   
ну чому тільки про котиків? :-B
Можна зайти трохи потролити
таких ідіотів, як польський хорват)
Головне не сприймати їх всерйоз.
Не співробітничати.
Не виправдовуватись перед мудаком хорватом,
з Мікрою розмови про пасочки
та про її життя зубажіле не підтримувати,
з Мічіганом і мічіганоподібними не сратися,
бо вони живляться тими фекаліями і з цього живуть..
Не годувати вампірів коротше.
Писати те, що цікаво Вам, а не їм.
Не опускатися до розмови з ними на рівних
:-B  :-B
Таких навіть тролити не цікаво)). Хай собі гидять  в віртуальному просторі))
   
Це такий собі не новий аргумент за відсутності інших аргументів )
А які аргументи Вам потрібні?)). Ну , немає у нас каміну та надувного басейну)).
   
А які аргументи Вам потрібні?)). Ну , немає у нас каміну та надувного басейну)).
Гадаю, що і не буде. Як і в більшості українців.
   
Гадаю, що і не буде. Як і в більшості українців.
У нас є 3 квартири та маленький будиночок)). На надувний басейн коштів не вистачило :weep:
А камін в будиночку свекруха не дозволяє робити, каже, потруїмось чадним газом(((
   
Сколько раз здесь уже говорили что порохоботы -это кремлеботы,хуйло электорат.Чем больше их хозяин нагибает -тем больше они любят хозяина.25%-это как раз процент совков а не наоборот как они нам это  хотят в парить
   
В дечому свекруха ваша не помиляється- складання комінів специфічне мистецтво.
Коли я казала про не новий аргумент, йшлося про відмову у праві висловлювати свою думку емігрантами.
п.с. Я, наприклад, заігноріла Олю Тейлор, та якусь балакучу Інну з Канадійщини. Як варіант.
   
Ой,  ось і пенси в нагоді стали...
Так а ти розумієш, що змінювати правила походу гри як мінімум- не по-джентельменськи?

Дыры затыкать нужно всегда, даже по ходу игры.
   
В дечому свекруха ваша не помиляється- складання комінів специфічне мистецтво.
Коли я казала про не новий аргумент, йшлося про відмову у праві висловлювати свою думку емігрантами.
п.с. Я, наприклад, заігноріла Олю Тейлор, та якусь балакучу Інну з Канадійщини. Як варіант.
Я не проти висловлювання думок емігрантами :-B
Але погодьтесь, що у більшості емігів відношення до нас зверхнє, як до тубільців-невдах)).
ПС. Дуже хочу камін, але справжнього майстра поки що не знайшли ((.
   
В дечому свекруха ваша не помиляється- складання комінів специфічне мистецтво.
Коли я казала про не новий аргумент, йшлося про відмову у праві висловлювати свою думку емігрантами.
п.с. Я, наприклад, заігноріла Олю Тейлор, та якусь балакучу Інну з Канадійщини. Як варіант.
Я думаю, большинство допысувачив-иммигрантов как раз и являются работниками ольгинской армии троллей,в отличие от украинских допысувачив.
   
Я думаю, большинство допысувачив-иммигрантов как раз и являются работниками ольгинской армии троллей,в отличие от украинских допысувачив.
от зараз хорвату буде обідно.
   
Дыры затыкать нужно всегда, даже по ходу игры.

Аби не мати дірок в бюджеті, слід жити по доходах, аби мати доходи- слід не розкидатися прибутковими секторами державної економіки, такими як енергетика, наприклад.
Якщо вже пиріг розподілено між своїми, то олігархат слід обкладати податками відповідними до потреб бюджету. І таке інше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія